Vysoké bach Toalety: Výberové funkcie

Moderní výrobcovia vyrábajú všetky druhy modelov Uni UniDaze, ktoré sa líšia v dizajne, vzhľade, výrobnom materiáli. Jedným z hlavných prvkov tohto inštalačného zariadenia je drenážna nádrž, ktorá sa vykonáva aj v niekoľkých možnostiach. Náš článok je venovaný vlastnostiam modelov s vysokou kanaliou bach.

      Dizajnové funkcie

      Preplachovacia nádrž je zariadenie, ktoré je zodpovedné za plnosť a nastavenie hladiny kvapaliny v nádobe. Charakteristickým znakom štruktúry WC s vysokou nádržou je, že odtokový mechanizmus je umiestnený nad miskou na 0.6-1.5 M. WC misky a nádržia sú prepojené potrubím z plastu alebo kovu.

      Vysoké odtokové nádrže starej vzorky sú dnes veľmi populárne, vďaka mnohým výhodám.

      • Pôvodný vzhľad dokonale harmonizuje takmer so všetkými druhmi interiéru miestnosti.
      • Veľký sortiment materiálov, z ktorých sú vyrobené modely.
      • Vzhľadom k tomu, že nádrž sa nachádza na vrchu v určitej vzdialenosti od WC, maximálny možný odtok vody dochádza.

      • Je možné samostatne nastaviť výšku spojovacieho potrubia.

      Takáto schopnosť poskytuje určité možnosti:

      1. Na zvýšenie tlaku a výkonu odtoku je potrebné jednoducho zdvihnúť nádrž;
      2. Tento dizajn môže byť inštalovaný tak, že štartovací mechanizmus je na úrovni toalety a aplikuje klasický reťazec na vypúšťanie;
      3. Nádrž umiestnená na vrchole neobjaví dobrú izbu v interiéri.
      • Jednoduchosť konštrukcie systému odtokového nádrže s horným usporiadaním. To vám umožní nahradiť poškodené mechanizmy bez akéhokoľvek úsilia bez pomoci špecialistov.

      Vysoké odtokové nádrže majú niektoré mínusy používať.

      • Zostup vody je dosť hlučný. To sa deje z dôvodu, že výška prispieva k sadu rýchlosti tekutiny.
      • Ďalšou nevýhodou je, že kvapalina je posypaná počas slivky. Ale toto sa dá vyhnúť, ak nainštalujete šálku lievika.

      Odrody

      Výrobcovia ponúkajú niekoľko modelov toaletných misiek so samostatnou nádržou umiestnenou na vrchnej časti misky.

      • Podlaha. Táto rýchlosť s horizontálnym odtokom je ideálna pre priestranné priestory. Tento dizajn je inštalovaný v blízkosti steny alebo umiestnený v rohu miestnosti. Nádrž sa nachádza v závislosti od preferencií majiteľa domu (pod stropom alebo na jednej úrovni s WC). Pre zostup vody sa používa špeciálna páka alebo reťazec.

      • Suspenzia. Takýto model toaletného misky nie je umiestnený na podlahe s pomocou upevňovacej nohy a je upevnená na stenu pomocou oceľového rámu vloženého do neho. Odtoková nádrž postavená do steny. Má byt alebo predĺžený, úzky tvar. Tlačidlo Shutter je umiestnené nad WC. Rovnako ako vonkajšie modely modelovania, namontovaná nádrž má odtokové a objemové ventily, ktoré sú vybavené zariadením na ovládanie vodou.

      Na rozdiel od diaľkovej konštrukcie bude takýto model v ideálnom prípade pozrieť do malého kúpeľňovej miestnosti a nebude potrebovať osobitnú starostlivosť. Jedinou nevýhodou zaveseného systému je, že inštalácia sa koná len v demontážnej stene.

      Výroba materiálov

      Materiály na výrobu tankov môžu byť najrezeranejšie. Často vyrábané návrhy vyrobené z plastu, fajien a porcelánu.

      • Porcelánové výrobky majú veľkú životnosť, ako aj charakterizovanú skutočnosťou, že nie sú absorbované žiadne outsiders a ľahko vyčistiť od rôznych druhov znečistenia. Minusy takéhoto materiálu sú vysoké náklady a hmotnosť systému.
      • Fayans má porézna štruktúru, ktorá uľahčuje absorbovanie zahraničných pachov a znečistenia.
      • Odtoková nádrž z plastu má malú hmotnosť, takže je možné nainštalovať produkt sami. Vzhľad dizajnu sa prakticky nelíši od variácií z porcelánu a fajčenia. Okrem toho sú tieto modely k dispozícii za cenu. Plastová nádrž je bezpečné na použitie, najmä takéto systémy sú inštalované v predškolských inštitúciách.

      Typy splachovania

      Moderní výrobcovia ponúkajú inštalatérske vybavenie s dvoma návaly vody.

      • Vertikálny. Táto možnosť leží v tom, že tekutina ide len na zadnej strane misky. Čistenie prednej domény WC sa má uskutočniť ručne pomocou dezinfekčných prostriedkov a špeciálnych nástrojov.
      • Kruhový. WC s takýmto umývaním má otvory umiestnené okolo obvodu misky. V dôsledku toho sa vyskytne jednotné pranie na všetkých stenách toalety. Táto možnosť je najpraktickejšia, ale inštalácia tohto systému musí byť vykonaná na ideálne rovnom povrchu, takže v práci neexistujú žiadne zlyhania.

      Štýl a dizajn

      Toaletné misky s vysokým alebo stredným obsahom nádrže dokonale harmonizuje s mnohými interiérovými štýlmi.

      • Retro. Výber WC v tomto dizajne môže transformovať interiér akejkoľvek miestnosti. Kúpeľňa je vyhotovená v pastelových odtieňoch a toaletný kryt sa vykonáva z prírodného tmavého stromu alebo na imitáciu dreva. Dokonca aj maľovanie a štukové prvky často používajú ako dekoráciu inštalácie.

      • Klasický. Klasický štýl miluje luxus a bohatstvo. Pre takýto interiér sa používajú dekoratívne zlaté prvky (reťaz na umývanie vody, lampy, rámu pre zrkadlo). Steny sa vykonávajú z prírodného materiálu: mramor, keramika. Miska WC a odtokovej nádrže, ktorá sa nachádza pod stropom, sú vyrobené z vysoko kvalitného porcelánu.

      • Moderný. Tento smer vyžaduje jasné farebné riešenia. Dominantné farby: sivá, biela, tmavá burgundsko, tmavo modrá. Koncepcia modernosti navrhuje jasné priamky, pre tieto vhodné toaletné misky štvorcového tvaru, zdobené v mliečnym farbe.

      Ak chcete, aby bol interiér menej prísny a suchý, jedna z steny je možné ozdobiť jasnými predmetmi. Zrkadlo je vyhotovené v rámci zlatého alebo ocele.

      • Krajina. Štýl krajiny ponúka použitie iba prírodných materiálov. Ak je zrkadlo, je vypracovaný v rámci prírodného dreva, môže byť neinfarovaný. Prútený kôš sa používa ako vedro na odpadky.

      Dokonale zapadá do takejto štýlovej toaletnej misky s vysokou nádržou na stenu alebo konzolu, vyrobené z prírodných materiálov pre staroveku. Kryt toalety môže byť vyrobený z dreva.

      Populárne modely a výrobcovia

      Zvážte niekoľko populárnych toaletných modelov s vysokou nádržou.

      Kerasan Retro

      Model vykonáva taliansku spoločnosť a je zastúpená v dvoch variantoch. Prvá ponúka porcelánový odtokovú nádrž, ktorá sa nachádza pod stropom. Spojovacia rúra sa môže uskutočniť pod zlatom, chrómom, bronzom. Druhou možnosťou je systém s priemerným miestom nádrže.

      Burlington

      Model z anglickej značky. Závesná nádrž je vyrobená z sklovitého porcelánu. Výrobok sa vyznačuje vysoko kvalitným výkonom a bezchybným výkonnostným charakteristikami.

      Pozri nižšie.

      Sanita

      Výrobca Krajina – Rusko. Hlavnými vlastnosťami toaletného misky tejto značky sa prakticky nelíšia od zahraničných modelov. Výhodou ruských výrobkov je cenovo dostupná cena.

      Výrobca používa iba vysokokvalitnú Čínu na výrobu odtokovej nádrže.

      Tipy na výber

      Aby ste sa nemali mýliť s výberom konkrétneho toaletného modelu s vysokou nádržou, musíte sa zoznámiť s niektorými nuansami.

      • Kvalita výroby interných uzlov. V tomto momente musíte venovať osobitnú pozornosť. To bude ďalej závisieť od efektívnosti výkonu celého dizajnu.
      • Materiál výrobný materiál (skutočnosť, že materiál je silnejší, tým dlhší je dizajn).
      • Dôležitou voľbou je typ odtoku vody. Najproduktívnejšou bude kruhová možnosť, ktorá vám umožní umývať celú tekutinu okolo obvodu. Vertikálna možnosť vyžaduje konštantnú a dôkladnú starostlivosť, aby sa zabránilo tvorbe plaku na miske.
      • Ak si chcete kúpiť najpohodlnejší model, môžete zastaviť svoj výber na vyhrievaných sedadlách a osvetlení. Ale takéto toalety nie sú veľmi lacné.

      Hodnotiť článok
      ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
      Pridať komentáre

      ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: