Zlaté toalety: Luxusná kúpeľňa Dekorácia

Slová „Golden Untaz“ sa dlho stanú preosaním drahých Branvenukusia, a niekedy aj predmetom vtipu. Medzitým, táto téma inštalácie môže byť skutočná perla dekor toaletnej miestnosti, ak si vyberiete správny model a kompetentne ho zadajte do interiéru. Ale musíte pochopiť, že to nebude rozhodnutie o rozpočte.

Výrobcovia

Japonsko a Čína – poprední globálni výrobcovia zlatých inštalácií, v ktorých sú zahrnuté Zlaté toalety. Japonská spoločnosť InaxCorp produkuje toaletné misky a bidety z čistého zlata bez nečistôt 24 karátov. Napríklad náklady na WC Inaxcorp sú približne 200 000 eur. Zvyčajne sú tieto produkty vybavené výsledkami moderných úspechov inštalačného priemyslu: samočistiace funkcie, automatické preplachovanie, hudba.

Talianske firmy tiež vyrábajú zlaté inštalatéri, je to viac fetown ako japonské analógy. Napríklad v Galassia LineUp je toaletná misa v zlatom tieni, ale je to len chrómový povlak. On sám je vyrobený zo Sranmers a Sanafayans. Vyzerá to však hodné. Vyrobené úplne v zlatej farbe alebo čiastočne natretá (kryt a nádrž môže byť biela). Môže mať horizontálny alebo vertikálny problém. Kupujúci má možnosť vybrať si tento model podobný shell a bidet.

Model DELLA OTTI VERSAPACE MÔŽE BYŤ ZNOVAŤ ZLATÝ s veľkým úsekom. V tejto šablóne, dokončovaní okrajov sedadiel, nádrže a základne. Samotná toaleta je vyrobená z bieleho porcelánu. Ornament je reprezentovaný charakteristickým vzorom zlata, ktorý sa často používa na príslušenstvo, oblečenie a obuv, ako aj jedlá a iné interiérové ​​položky versace.

Della Otti Versace nie je jediným vybavením so zlatým dizajnom, v rozsahu modelu sa prideľujú:

 • Boston Super Plus;
 • Quattro super plus;
 • Globus super plus;
 • Quattro drevo;
 • ANTER SUPER PLUS.

Všetky z nich spája vzor „Versace“, ktoré sú zdobené ráfikami sedadiel, základov a nádrže. Model Quattro Wood je tiež vybavený čiernym vekom pod stromom, všetky ostatné modely sú vyrobené z bielej.

Teilets della Otti môže ozdobiť kúpeľňu nie je horšia ako čisto zlato. Pozerajú sa na vzácne ušľachtilé a nádherne.

Ak si vyberiete zásteru s podobným ornamentom v kúpeľni, môžete to urobiť skutočne módnym a moderným. Modely spoločnosti Laguraty, zdobené zlatým vzorom na bielom pozadí, sú vybavené dvojitým kanalizáciou a krytom mikroliftom. Zároveň stáli asi 30.000 rubľov, to je oveľa lacnejšie ako prírodné zlaté toalety. Ale musíte pochopiť, že to nie je úplne vzácny objekt, neexistuje žiadny náznak vysokých nákladov a luxusov.

Štýlov interiéru

Aby sa hnusné z drahých kovov pozerali do interiéru harmonicky, musíte si vybrať správny štýl, v ktorom bude kúpeľňa zdobená. To nie je žiadny štýl, pretože sám o sebe drahý, luxusné inštalatérske práce nie je vhodné pre každý byt alebo dom. Najmodernejší – podkrovný štýl, v ktorom sa toaleta zlata môže stať skutočnou perlou. Úmyselne hrubé steny a cementové podlahy vytvoria originálny kontrast s drahým a bohatým modelom.

Treba mať na pamäti, že kúpeľňa v žiadnom prípade by nemala byť malá. V opačnom prípade budú všetky pokusy urobiť zlaté vybavenie s organickým defektom dekoru, odsúdený na zlyhanie. Táto poznámka je pravdivá pre akýkoľvek interiér, v ktorom sa plánuje inštalovať takýto dizajn.

V obmedzenom priestore nebudú zlaté WC tak viditeľné.

Klasický štýl môže tiež zadať zlaté inštalatérske. Ale je to lepšie, ak táto farba neprevažuje. Potom vzory na okrajoch škrupín, kúpeľne, WC môže vypracovať s podobným dizajnom zrkadlového rámu, lampy, dverí. Takáto kombinácia vytvorí ilúziu interiérového zloženia.

V modernom štýle „vzácneho“ interiéru, WC bude mať svoje miesto, ak zvyšok bude pozostávať z achromatických tónov (lepšie sivé). Potom to nebude preťažené s trblietaním a dekorom. Pokiaľ ide o takéto štýly, ako je more, škandinávsky, provence, minimalizmus, v nich sú príliš luxusné inštalatérske zariadenia. Stojí za to starostlivo priblížiť interiér dizajnu.

Ak uvažujeme barokový alebo rokokový, tieto štýly potrebujú luxus. Nemôže to byť príliš veľa. Preto sú tu povolené zlaté toalety a umývadlá, potiahnuté drahými kameňmi a bidetmi.

Je dôležité dodržiavať jediný štýl inštalatérstva.

Výber WC miestnosti Toaletná misa z čistého zlata, budete musieť minúť peniaze na posilnenie povrchu podlahy. Modely z tohto presatalu vážia toľko, že zvyčajná podlaha ju jednoducho nevydrží (najmenej 250-280 kg). Pokiaľ ide o chrómované vybavenie, jeho hmotnosť sa nelíši od štandardu. V tomto prípade sa nevyžaduje žiadne ďalšie zahusťovanie podlahy.

Ako sa!?

Zlaté inštalatérstvo pre vrecko nie je veľa kupujúcich. Ak nenechávate premýšľať o tom, ako sa podobné toalety dobre sledovali v toaletnej miestnosti, môžete sa pokúsiť, aby to zlaté s vlastnými rukami. Spôsob, ako maľovať inštalatérske práce je veľa. Najjednoduchšie z nich je použitie nádoby s príslušnou farbou. Je potrebné zatvoriť noviny alebo papiera tie časti, ktoré nepodliehajú farbeniu. Ďalej je potrebné striekanie farby v súlade s pokynmi na ňom.

Ďalším spôsobom, ako ozdobiť toaletu, môže byť decoupage. Vyžaduje si starostlivú prípravu. Hlavným materiálom, ktorý sa používa na prácu v tejto technike, sú obrúsky, ale nie tenký kuchynský riad, ale tri vrstvy. Pri vykonávaní decoupage z obrúsok sa oddelí 2 spodné vrstvy, pričom sa tvár so vzorom. Jeden balík bude stačiť na realizáciu projektu. Tiež aj akrylové lepidlo na decoupage, lak, mäkké kefy. Môžu byť kúpené v akejkoľvek kancelárskej miestnosti.

Pozlátenie s náhrobným zlatom – ďalšia možnosť otočiť vaše inštalatérstvo do umeleckého objektu. Táto technológia si vyžaduje veľké zásoby trpezlivosti, pretože práca by mala byť veľmi elegantná. Bez vhodných zručností to bude ťažké to urobiť, pretože zlatý povrch by mal byť bezchybný. Akákoľvek nevýhoda (poškriabanie, trhlina, dokonca aj náhodou na ošetrovateľskú prach) je schopná pokaziť výsledok.

Subsal Gold môže byť voľný alebo prevod. Prvá je najlepšia vrstva drahých metalola. Je nemožné sa ho dotknúť, takže majster musí byť veľkým remeselníkom na použitie vrstiev bez olovníkov. Pokiaľ ide o prevod, jeho vrstvy sú upevnené na hodvábnom papieri. Na dekoratívnom povrchu sa s ním prenesie. Po odstránení papiera. Nováčik dekoratéri sú ľahšie pracovať s týmto druhmi SUSALI.

Aplikácia gravitačného zlata je postupnosť určitých činností. Najprv musíte zakryť povrch dvoma a tromi vrstvami akrylového priméru. Všetky vrstvy by mali byť dobré. Po tom, povrch musí byť bodne, napríklad, emery s brúsnym 240 alebo 400. Ďalej platí lak, povrch sa suší.

Potom je potrebné rýchlo vykonať brúsenie, ale už abrazívne 600. Ďalej sa Mandan aplikuje na toaletu, povrch sa suší až do potrebnej lepkavosti. Potom môžete použiť silne zlato. Je úhľadne prenesený na povrch a stlačiť strašidlo tak, že neexistuje žiadna zmena. Sušenie bude trvať aspoň deň.

Pozlátkovanie je rozdelené do dvoch typov:

 • Olej (má matný povrch);
 • Lepidlo (lesklé).

  Naposledy platí len na niektorých typoch materiálov. Drevo za vhodné a samostatné typy plastov. Olejová pozlátenie môže byť použitá na akomkoľvek povrchu, vrátane Sanfeayans. Ak nie je žiadna túžba a znamená investovať do čistého tónovaného zlata, môžete použiť paltal. Je to meď so zinkom alebo s hliníkom, je to oveľa lacnejšie, aplikujú to podobne ako Susili.

  Zlaté flitrenia môžu ozdobiť toaletu žiadne horšie farby. Zlatá pastovitá farba tvrdo pracuje s veľkým povrchom nepravidelného tvaru. Používa sa prstom a trením do povlaku. Ale na úkor neho môžete urobiť misku so zlatým a vintage, starým. Účinok sa môže ukázať ako nezvyčajne krásna (najmä ak podporujete inštalačný rámec pre zrkadlo alebo zásteru na tapetu).

  Ako otočiť obvyklé WC na zlaté, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: