Bed-Attic IKEA

V modernej hojnosti nábytkových komplexov, obrovská škála tovaru na vybavenie spálne so všetkými potrebnými. Mnohé z týchto výrobkov často vyniknú na pozadí konkurentov nielen komfortom a nádherou, ale aj obmedzenú dostupnosť pre priemerného kupujúceho. Veľký počet mladých rodín stále žije v veľmi malých oblastiach, ktorých výsledok je ťažké vybrať si nábytok. V tejto situácii, poschodové postele prísť na záchranu, ktoré majú dôveru z hľadiska efektívnosti a majú veľký dopyt medzi kupujúcimi. Monopolista medzi dodávateľmi tohto druhu lôžok je obrovská spoločnosť – IKEA.

Bed-Attic IKEA

Odrody

Každý produkt z IKEA je časticami spoločného projektu dizajnéra. Nákup nábytku bol vždy záležitosťou vážnych a zodpovedných, je to z tohto dôvodu by sa tu nemali ponáhľať, so zameraním na dizajnové funkcie. Pri výbere podkrovného postele sa zdá možnosť vybrať si ďalšie prvky pre rôzne prípady – hrudník zásuviek, stôl alebo príslušenstva pre deti:

 • Zaujímavé vyzerá posteľná posteľ, Z dreva a vybavené silným schodiskom, ako aj bočnými skrinkami a boxmi podľa krokov.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Bunk Ikea Metal, Minimalistický koncept vyvinutý na štandardoch bude vynikajúcou voľbou pre adolescentov, najmä – pre chlapcov, ktorí nie sú obzvlášť predistení k veľkému počtu excesov, ale skôr uprednostňujú multifunkčnosť a pohodlie. Posteľ je reprezentovaná niekoľkými druhmi, ktoré okrem povrchovej spálne môžu tiež obsahovať písací stôl, rozšírenú pohovku alebo skriňu. Stôl môže byť použitý na vytvorenie plnohodnotného pracovného priestoru pre školák.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Najjednoduchší model je miesto na spanie v hornej a tabuľke – v dolnej časti. Pre viac optimálne používanie sú iné modely vybavené navyše malým šatne a nočným stolom pozostávajúcim z niekoľkých častí.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Lôžko s nominovaným posteľou, ktorý poskytuje schopnosť dať spať tri deti.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Populárne modely

Dnes nie je ťažké nájsť obchod IKEA, takmer každý má. Samozrejme, poschodové postele môžu byť použité ako miesto na spanie pre dospelých, avšak hlavnými užívateľmi takýchto výrobkov sú stále deti. V hypermarketoch sa IKEA zdá byť obrovská škála výrobkov vytvorených, predovšetkým pre deti. Modely sú vyrobené z veľkých množstiev rôznych materiálov, majú bohatú konfiguráciu, ako aj funkčnú produktivitu:

 • Cura. Detská postieľka pre deti, môže na tom spať štyri alebo dokonca trojročné dieťa, ak sa dieťa zvyklo spať bez mamy. Tento model je vytvorený z trvanlivého borovice a je pokrytý priehľadným lakom. Vytvorte vzhľad takejto postele s viacfarebnými panelmi. IKEA vám dáva možnosť upraviť dizajn posteľ s klenulou tkaninou. Takéto modely sú veľmi pohodlné. Vo veku, keď je dieťa stále malé, posteľ je nižšie: A samotné dieťa je v konzervácii a mama môže byť celkom len zmeniť ho posteľ. Keď dieťa rastie, dizajn má štandardný spôsob, a na prvom stupni sa objaví veľké ihrisko.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Tromso. Odolný a spoľahlivý dizajn modelu tromso z IKEA pre detskú miestnosť mladšieho alebo stredného veku. Takýto model ocele sa vyvíja. Závesné posteľ je dosť ťažké: povlak je veľmi neustále vo vzťahu k vlhkosti. Z podnej na spodnej strane je výška konštrukcie 164 centimetrov. S takýmito parametrami pre dieťa môžete zorganizovať plnohodnotné pracovisko. Plná výška výrobku – 216 centimetrov. Takýto model IKEA odporúča, aby sa s vysokým parametrom stropu – 2.6-2.7 metrov. Vo veľkosti je model považovaný za pollček (140 x 200 centimetrov). V tomto modeli sú strany vysoké, čo chráni dieťa pred pádom.

Dôležitým bodom je, že namiesto vertikálneho schodiska je schodisko nakloneného typu, navyše môžete nainštalovať takúto lôžko na ľavej strane a vpravo.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Predseda. Lôžko modelu Cháve sa objavuje pred kupujúcim vo forme zozbieraného pracoviska pre študenta. Výška tohto dizajnu je 193 centimetrov a veľkosti slnečného lôžka sú vhodné pre veľkosti lôžka typu single-lôžka. Model tohto typu je prezentovaný v niekoľkých rôznych variantoch. Jeden okraj lôžka je druh separácie s policami alebo dokonca kombináciou políc a detský skriňová skriňa.

Skutočne multifunkčný písací stôl s hrudníkom zásuviek sa nachádza na prvej vrstve, tu môže kupujúci vybrať kompletnú sadu s otvorenými policami, s jedným alebo dokonca s tromi a štyrmi zásuvkami.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Sverta. Stavba na báze kovov v „tradičnom“ farbení ocele. Samozrejme, že to nie je pôvodná farba samotného kovu, pretože základ je nevyhnutne spracovaný polymérnou kompozíciou. Takýto povlak chráni pred spontánnym deštrukciou kovu a je pomerne pohodlný na dotyk, nie vôbec studený ako obvyklý kov. Rozmery spiaceho takýchto modelov sú vhodné pre charakteristiky šablón – 90×200 centimetrov.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Stuo. Sturo sa považuje za druhú vo vysoko nadmorských charakteristikách medzi odrodami modelov IKEA. Drevená báza spracováva Baitz, získajte štýlový čierny tieň a lakovaný. Celková výška takejto postieľky je 214 centimetrov a vzdialenosť od dna-153 centimetrov. Veľký spací priestor – 140×200 centimetrov bude vhodné nielen k mladšej generácii, ale aj dospelých.Schodisko v takomto modeli môže byť pripojené doľava a vpravo. Súprava tiež prichádza s dnom.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Materiál

Medzi nekonečné množstvo výberu materiálu, vo veľkom dopyte medzi kupujúcimi používa: strom, kov a plast:

 • Dubové postieľky majú takmer neobmedzený život, Sú dosť odolné a spoľahlivé, dokonale spojené s domácim dekorom, ako aj úplne tiché. Vysoko kvalitné a luxusné modely sú vyrobené z brezových základov. Drevený buk, somší alebo popol má neprekonateľné farbenie a transformovať všetky priestory s jeho prítomnosťou. Masív borovice je najčastejšie používaný komponent pri vývoji lôžkového podkrovia.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Kovová základňa miesta na spanie – Toto je trvanlivá podpora, ktorá s tým všetkým dodáva druh plastických lôžok a udržiava nespornú spoľahlivosť. Železné lôžko vždy vyzerá spoľahlivejšie ako iné materiály.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

 • Plasty sa často používajú pri vytváraní poschodových lôžok, určené pre najmenšie. Tieto postieľky sú reprezentované v bohatom farebnej palete a rôznych modeloch. Vzhľad takýchto výtvorov je zvyčajne založený na rozprávkových témach.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Rozmery

Pri výbere poschodového dizajnu je jeho veľkosť pomerne dôležitým faktorom. Keď je posteľ kúpitá pre dospievajúci alebo dospelých, potom jeho parametre musia byť najmenej 90 x 200 centimetrov. Je dôležité si uvedomiť, že dieťa, ktoré bude stále rásť, posteľ by mala byť zakúpená s dodatočným miestom.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Za predpokladu, že výška stropu v obytnej miestnosti je pomerne obmedzená a všetci vieme, že deti zbožňujú zábavu na posteli, na spanie umiestnené pod stropom môže spôsobiť fyzické podliatky. V dôsledku toho, nákup postieľky pre dieťa, voľba je dať výrobok výškou 160 až 180 centimetrov.

Zvláštnosť

Spoľahlivosť je základným faktorom akéhokoľvek detského výrobku z IKEA. Pri vytváraní nábytku sa používajú výnimočne spoľahlivé prvky, ktoré poskytujú dobrú fixáciu postele a jeho nehybnosť. Prítomnosť zvýšených strán s pevnou náplňou skrutky je oddelená plus. Experti IKEA radí kúpiť deti-útoku deti staršie ako 6 rokov.

Takéto postele vám umožňujú vytvoriť priestor pre zábavu alebo na pracovisku na prvom vrstve, čo znamená, že vzdialenosť od spodnej časti postele na podlahu je viac než dosť, aby sa zabezpečilo, že dieťa sa môže ľahko pohybovať pod druhou vrstvou. V dôsledku toho bude výška takéhoto modelu pôsobivé – až 206 centimetrov. Šírka – meraná veľkosť hornej spálne.

Bed-Attic IKEA

Odrody lôžka chvava, napríklad majú šírku 99 centimetrov a trombus je vybavený hornou manželskou posteľou. Ak je na nižšej úrovni voľný priestor, základňa lôžka môže pokryť pomerne veľkú časť oblasti. Je tiež potrebné vziať do úvahy, že zaujímavý skutočnosť, že posteľ bez zníženia miesta miestnosti, povrchovo znižuje stropnú plochu a zabraňuje plnému osvetleniu. Tento okamih stojí za zváženie pri nákupe takejto postele môže potrebovať ďalšie osvetlenie miestnosti.

Väčšina cyklov z IKEA je vybavená ďalšou fixačnou funkciou. Tento moment nezávisí od hmotnosti svojich malých majiteľov, ale zo zvýšeného dynamického zaťaženia, ktoré vytvárajú.

Nápady na ubytovanie interiéru

Rôzne riešenia dizajnu umožňuje vstup do konštrukcie takmer v interiéri. Na posteli je podkrovný spánok vždy oveľa zaujímavejší ako na obvyklom modeli. Postele tohto typu poskytujú možnosť používať priestor dvakrát. V prípade, že posteľ sa používa na prvej vrstve len ako hosť, pridá sa len niekoľko vankúšov dekoratívneho typu zmení postieľku v pohodlnej pohovke. Súčasne existuje mnoho miest pod posteľou, veľa a môže byť použitý na akýkoľvek účel.

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Bed-Attic IKEA

Hodnotenia zákazníkov

Všeobecne platí, knihy o postele z IKEA viac ako pozitívne. Mnohí kupujúci oslavujú skutočne vysokú úroveň spoľahlivosti všetkých modelov, spokojnosť zákazníkov s podobnými hračkami a peckless drevené možnosti. Samostatnou plus je demokratická hodnota produktov spoločnosti. Kupujúci zdôrazňujú, že podkrovné postele si môžu dovoliť takmer každú mladú rodinu s dieťaťom alebo deťmi.

Bed-Attic IKEA

Na video nižšie môžete jasne oceniť všetky výhody detských lôžok z IKEA.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár