Charakteristické vlastnosti tvarovaných lôžok z Malajzie

Elegantné predmety kované železné nábytok sa stávajú čoraz obľúbenejšími v prostredí širokej škály štýlov. Dopyt po týchto produktoch je vysvetlený ich estetickými externými dátami a dlhou životnosťou.

Na trhu tohto typu výrobku nájdete tovar ako domáce aj zahraničné ochranné známky, ale malajzijské objekty nábytku s umeleckým kovaním sú obzvlášť obľúbené u spotrebiteľov.

Odrody

Malajzia je lídrom vo výrobe originálnych tvarovaných lôžok a najväčšiu časť tohto typu výrobkov ponúkaných na ruskom trhu, z krajiny výrobcu. Hlavné rozdiely vyzerajú takto:

 • Modely sa skladajú z jedného alebo dvoch úrovní.
 • Spiace forma – tradičný obdĺžnik, oválny alebo kruh.
 • Variant farebnej palety: od jasnej bielej do čiernej.

Aj malajzijské lôžka sú klasifikované podľa pokynov štýlu:

 • Klasický štýl. Spravidla sú tieto výrobky vyrobené z masívneho železa, najčastejšie majú obdĺžnikový tvar oboch chrbtov a hlava takýchto modelov sa líšia hladkou línií a zdobené otvoreným vzorom s rastlinnými motívmi v hlavnom vzore.
 • Moderný štýl. Tieto výrobky sa vyznačujú vodami výkresu v hlavičke. Rám takýchto výrobkov, najčastejšie, je vyrobený z hrubej ocele.
 • Barokový štýl. V tomto štýle sa zvyčajne vyrábajú oválne alebo okrúhle lôžka, v dizajne, ktorého existuje veľký počet rôznych curls a bizarných vzorov.

Konečná voľba lôžka závisí od toho, akú miestnosť bude prevádzkovaná. Napríklad, bunkové modely sú ideálne v detskej izbe, klasické modely sa harmonicky pozerajú do spálne akéhokoľvek typu, tu, hlavnou vecou je vybrať si správnu veľkosť.

Rozmery

Vo svojich veľkostiach sú tradované postele z Malajzie tradične rozdelené do nasledovných typov:

 • Jedno-vrece 90 cm x 200 cm.
 • 1 hodina 120 cm x 200 cm a 140 cm x 200 cm.
 • Dvojlôžková 160 cm x 200 cm.
 • Kráľovská veľkosť 200 cm x 200 cm.

Vo tvare pohovky alebo pohovky sú veľmi často jediné a samostatné modely. Takže najväčšia popularita ruských kupujúcich medzi jednodoprávnymi modelmi s rozmermi 120 cm 200 cm sa používa posteľ „Kantsona“.

A medzi ekonomickými kupujúcimi model využíva veľký dopyt Tokair S veľkou veľkosťou 140 cm pre 200 cm – to je snáď jeden z najlacnejších jednodoločných modelov na silnom oceľovom ráme a drevených nohách, jediná nevýhoda, ktorá môže byť nazývaná nedostatok dekor.

Jednotné modely si zaslúžia dôkladnosť. Napriek tomu, že vizuálne vyzerajú trochu masívne, kvôli fantázím vertikálnym vzorom v čelnej doske a na chrbte sú schopní vytvoriť atmosféru svetlého romance v interiéri. Takýto nábytok bude skutočnou dekoráciou v izbe dospievajúcej dievčatá.

A pre manželské páry sú ideálne pre dve lôžka, z ktorých výber je naozaj obrovský. Môžu byť tiež vybavené pohodlnými nočnými stolíkmi vyrobenými v rovnakom štýle.

Štýl zodpovedajúce

Je veľmi dôležité vyzdvihnúť presne nábytok, ktorý sa úspešne zmestí do interiéru vášho zvoleného štýlu a jeho veľkosť bude zodpovedať oblasti miestnosti. Napríklad, takže spálňa v malom byte, a v prípade potreby ušetrite miesto, môžete si kúpiť bunk model. Okrem iného si kúpite dve postele naraz za cenu jedného. Môže to byť aj dokonalá možnosť pre detskú izbu.

Pre spálne v štýle klasického, provence, alebo retro je to najlepšie pre postele s elegantnou hlavičkou, bohato zdobené umeleckým kovaním. Najmä impozantný bude vyzerať umelo starnú kovové headboardy, pokryté patinou alebo naopak, naopak, snow-white modely, ktoré vyzerajú obzvlášť luxusný a vzduch. Okrem všetkého, tieto modely môžu byť reedované s čipkovým baldachýnom, dávať spálňu ešte väčšiu transparentnosť a tajomstvo.

Aby ste dosiahli úplnú harmóniu v dizajne interiéru spálne, môžete tiež pridať ďalšie predmety a príslušenstvo pre domácnosť, ktoré sú zdobené umeleckým kovaním. Môže to byť zrkadlá, rámy pre maľby, všetky druhy svietidiel a sconces, stoličky, nočné stolíky a gauč. Všetko závisí od vašich preferencií a zdieľanej linky vybranej pre návrh vášho interiéru.

Správna voľba

Ak sa rozhodnete kúpiť chic tourgh-lôžko z Malajzie za tvoju spálňu, určite si poteší široký rozsah, ale potom problém správnej voľby príde pred vami.

Stojí za zastavenie niekoľkých základných pravidiel pre výberu lôžok:

 • Prvá vec, ktorá venuje pozornosť, by mala byť plne prispôsobená štýlu vašej izby, priblížiť sa na farbu a materiály, z ktorých je vyrobený.
 • Rozhodnite sa o veľkosti spálne, bude to jeden, jednorazový alebo dvojitý model. Majitelia veľkých priestorov sa odporúča ušetriť na tomto parametri, pretože kvalita vášho spánku priamo závisí od veľkosti postele.
 • Dôležitý kvalitný materiál, z ktorého je posteľ. Pre zdravší spánok je lepšie vybrať si model vybavený ortopedickým matracom.
 • Ďalším dôležitým parametrom – prítomnosť v konfigurácii oddelenia skladovania pre skladovanie podstielky. Táto položka je obzvlášť dôležitá pre tie, ktoré sú obmedzené malým priestorom miestnosti.

Viac informácií o postele z Malajzie Pozri ďalšie video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár