Komody v spálni

Komody v spálni

Nábytok vykonáva dôležitý prvok interiérového dizajnu miestnosti a je tiež nevyhnutný pre pohodlné miesto vecí a predmetov. Aby ste si udržali objednávku v spálni, vynikajúca voľba je komoda, pretože to môže byť uložené oblečenie, spodná bielizeň, posteľná bielizeň a oveľa viac. Vzhľadom na prítomnosť zásuviek môžete ľahko nájsť všetko, čo potrebujete.

Komody v spálni

Modely

Mnohí výrobcovia nábytku kabinetu sa zaoberajú výrobou zásuviek. Ich odroda sa len fascinuje. Môžete nájsť slušnú možnosť pre priestranné a malé spálne. Výrobcovia ponúkajú luxusné modely na rôzne účely.

Komody v spálni

Bez zrkadiel

Najobľúbenejšie možnosti pre hrudník v spálni sú modely bez zrkadiel. Sú reprezentované klasickým dizajnom a používajú sa hlavne na skladovanie bielizne. Veľké modely s viacerými boxmi sú ideálne pre pohodlné umiestnenie vecí.

Komody v spálni

Komody v spálni

Toaletné stoly

Často v spálni je to toaletný stôl, ale ak veľkosť miestnosti neumožňuje používať iný nábytok, potom optimálne riešenie bude hrudník zásuviek so zrkadlom. Pre priestrannú spálňu, dizajnéri vytvárajú úžasný veľkoplošný hrudník zásuviek s toaletným stolom.

Komody v spálni

Komody v spálni

Komody v spálni

Domogo Coupe

Dresser s tabuľkou sa nazýva hrudník zásuviek. Môže byť použitý na uskladnenie vecí, pohodlné umiestnenie kozmetiky alebo rôznych plôch. Modely, ktoré obsahujú mnoho malých boxov určených na pohodlné umiestnenie dokumentov a dekorácií, sa nazývajú hrudníkom zásuviek.

Komody v spálni

Komody v spálni

Roh

V malej spálni si môžete vybrať uhlovú verziu, pretože sa rozlišuje kompaktnosťou a kapacitou. Nebude to veľa miesta, a tiež vám umožňuje zdobiť interiér spálne.

Komody v spálni

Komody v spálni

Pozastavený

Nezvyčajne a atraktívny vyzerá pozastavenie hrudníka, pretože sa nedotýka. Hinged Možnosť dáva interiér a ľahký interiér.

Komody v spálni

Komody v spálni

Komody v spálni

Na nohách

Model na nohách sa často používa na stelesnenie klasického štýlu. Vynikajúce nohy dávajú nábytku a luxus.

Komody v spálni

S nočným stolom

Často sa hrudník predáva už kompletný s nočným stolom. Sú prezentované v jednom štýle a farebných riešeniach. Takýto súbor dokonale dopĺňa interiér spálne. Americké modely sú charakterizované multifunkčnou a pôsobia ako estetická hodnota.

Komody v spálni

Modulárny

Modulárny hrudník priťahuje pozornosť nezvyčajným formám. Transformátor sa používa nielen ako zásuvka, ale aj ako posteľ, tabuľka alebo žehliaca doska.

Komody v spálni

Dresser-Stellazh

Bude dobrou voľbou pre malú spálňu alebo deti. Kompaktné nočné modely vám umožňujú opustiť nočné stolíky, čím uvoľní spálňový priestor.

Komody v spálni

Polomer

Sa líši v nádhernom vzhľade. Kvôli prítomnosti zaoblených hrán je pre malé deti úplne bezpečné.

Komody v spálni

Komody v spálni

Rozmery a formuláre

Moderní výrobcovia kabinetového nábytku ponúkajú širokú škálu veľkostí a tvarov, čo vám umožňuje nájsť perfektnú možnosť, zdôrazňujúc zvolený štýl. Pri výbere veľkostí nábytkových nákladov z veľkosti miestnosti.

Aby ste mohli pohodlne používať hrudník komody, vzdialenosť od perá hrudníka do iného nábytku alebo opačnej steny by mala byť aspoň sedemdesiat centimetrov.

Komody v spálni

Voľba tvaru a veľkosti hrudníka zásuviek vo veľkej miere závisí od ich funkčného cieľa:

 • Úzky model (nie viac ako 40 cm) Ideálne na skladovanie vecí a zoningového priestoru. Môžete si vybrať časť spálne, aby ste vytvorili pracovný priestor. Hĺbka Dresser 30 cm je vhodná pre izby podlhovasté formy. Môžete umiestniť svoje fotografie do, hračiek alebo len dať malý košík na skladovanie rôznych plôch. Úžna možnosť nie je určená pre umiestnenie podstielky, ale je dobré riešenie pre ukladanie dokumentov, kozmetiky alebo spodnej bielizne.

Komody v spálni

Komody v spálni

 • Stredná veľkosť Dresser má zvyčajne hĺbku 40 až 58 cm. Hovorí najviac požadovaným z dôvodu kapacity a kompaktnosti. Môže sa použiť na umiestnenie bielizne, ponožiek alebo detského oblečenia. Kompaktné rozmery vám umožňujú používať takýto nábytok v malých spálňach. Dresser strednej hĺbky môže byť použitý ako samostatný prvok interiéru alebo v súbore s nosičom alebo šatníkom.

Komody v spálni

 • Široká variant má hĺbku viac ako 60 cm, Preto sa nachádza v spálňach štandardných veľkostí veľmi zriedkavo. Takáto komoda sa aplikuje na šaty, aby skladovali posteľnú bielizeň, obrusy a uteráky alebo v spálňach veľkých súkromných domov. Veľká hrudník dopytu nie je v dopyte, takže na predaj je dosť zriedkavý, ale stojí za to nariadiť takejto možnosti pre individuálny poriadok.

Komody v spálni

Komody v spálni

Pri výbere hrudníka stojí za to platiť pozornosť svojej výške, pretože často výrobcovia sa snažia kompenzovať malú hĺbku výrobku z dôvodu výšky. Štandardné modely Dosiahnite výšku od 85 do 110 cm, vysoká – viac ako 110 cm. Často vysoké komody získavajú v rodinách, kde sú malé deti, pretože nemôžu dosiahnuť horný panel s dekorom alebo rôznymi máčmi.

Pamätajte, že na zabezpečenie bezpečnosti dieťaťa musí mať taká verzia nábytku spojovací materiál pre spoľahlivosť a ochranu kvapiek.

Komody v spálni

Komody, ktorých výška nepresahuje jeden meter, sa týkajú nízkych modelov. Maximálna výška výrobku môže prekročiť dva metre. Dresser 160 cm dlhý je vhodný pre priestranné izby. Žiada spálňu horizontálneho smeru, ale vysoký a úzky model – vertikálny.

Komody v spálni

Ak chcete šetriť priestor v malých spálňach, rohová hrudník vykoná vynikajúce riešenie. Na vrchole takého modelu na zdobenie interiéru často položte stolovú lampu alebo kvetinovú vázu. Model uhlovej formy môže byť použitý ako nočný stôl. Zvyčajne je vybavený otvorenými policami na oboch stranách a zásuvkach v strede výrobku.

Komody v spálni

Komody v spálni

Zaujímavé a nezvyčajne vyzerá ako polkruhový komoda. Dáva interiéru kúzla. Tento formulár umožní oživiť situáciu v spálni, pridať nové poznámky k zdobenie miestnosti.

Komody v spálni

Farebné riešenia

Komoda sú zvyčajne dostatočne veľké, takže sa používa ako jeden z kľúčových spálňových konštrukčných prvkov. Z tohto dôvodu sa musíte starostlivo priblížiť k výberu farieb, aby sa harmonicky zmestili do celkového interiéru spálne.

Komody v spálni

Komody v spálni

Pre malé izby stojí za to vyzdvihnúť hrudník zásuviek so svetlými tónmi fasádami. Ideálne pre pastelovú paletu odtieňov. Lesklý nábytok povrchu dá miestnosti svetla a krásu. Spálňa sa bude vizuálne vyzerať.

Komody v spálni

Komody v spálni

Biela komoda je univerzálna, pretože je vhodný pre inkarnáciu rôznych štýlov, a tiež harmonicky vyzerá v súbore s inými farebnými riešeniami.

Komody v spálni

Tradičnou voľbou je hrudník prírodného dreva, ale nebojte sa experimentov. Maľovaný nábytok vyzerá veľkolepé, štýlové a nezabudnuteľné. Ak chcete vytvoriť relaxačnú atmosféru, môžete si vybrať hrudník zásuviek v pastelových farbách. Béžová možnosť prinesie interiér sofistikovanosti a luxusu.

Hrudník farieb Ivory vyzerá jemne a módne.

Komody v spálni

Komody v spálni

Jasný prízvuk interiéru môže byť bohatý hrudník alebo zdobený originálnou tlačou. Speciálne vyzerá možnosť s tlačou v polke bodke alebo pruhované. Modely vyzerajú jasne, kde je každý box zastúpený v inom farebnom riešení. Pomocou inej farby môžete zvýrazniť „Tabletop“ alebo nohy výrobku.

Komody v spálni

Komody v spálni

Komody v spálni

Dizajn

História hrudníka je dostatočne veľká, pretože sa objavila v XVII storočí a bol veľmi populárny medzi aristokratmi. Dnes je takmer nemožné prezentovať spálňu bez prítomnosti hrudníka, najmä preto, že vyzerá skvele v rôznych smeroch štýlu.

Komody v spálni

Klasický štýl

Pre klasický štýl bude dobrá voľba hrudníkom drevenej textúry zdržaných odtieňov alebo modelu zakriveného tvaru s pozlátením, závitom, vložkou, ako aj pomocou rôznych dekoratívnych vložiek. Taká veľkolepá možnosť je lepšie použiť na priestranné spálne.

Komody v spálni

Moderný

Ak chcete vytvoriť interiér v štýle modernosti, stojí za to používať produkty bez pripravenosti, aby ste uprednostnili prirodzené odtiene a vyhladené formy.

Komody v spálni

Minimalizmus

Veľmi populárny štýl dnes je minimalizmus, ktorý vyžaduje odmietnutie dekoratívnych prvkov, pretože nábytok musí byť najskôr funkčný. Dresser pre spálňu v tomto štýle sa rozlišuje hladkými fasád laconických foriem, ako aj prítomnosť neznesiteľnej textúry.

Komody v spálni

High Tech

Aby ste predstavili štýl high-tech, stojí za to zvoliť hrudník zásuviek s lesklým povrchom a modernými armatúrami. Napríklad zásuvky výrobkov sú otvorené pomocou non-montovaného stlačenia na fasáde v dôsledku použitia systému otvárania tlače / ťahu.

Komody v spálni

Komody v spálni

Art deco

Slávny štýl Art Deco si vyžaduje luxus a tajomstvo, takže zdobiť spálňu v tomto štýle stojí za to vyzdvihnúť truhly zdobené sitis vzormi. Krásny nábytok vyzerá v jasných farebných riešeniach – ružová, fialová, zlatá alebo striebro.

Môžete nájsť model, z ktorých fasády prenášajú textúru čalúnenia tkaniva kosoštvorca a kamienok nahrádzajú prítomnosť „karičí“.

Komody v spálni

Komody v spálni

Provence

Nábytok s Darned, maľované fasády dokonale zapadá do štýlu krajiny alebo provence. Decoupage technika je ideálna na vytvorenie krásneho a nezvyčajného hrudníka.

Komody v spálni

Komody v spálni

Materiál

Pri výbere hrudníka v spálni, stojí za to zaplatiť pozornosť materiálu, z ktorého je vyrobený, pretože hrá obrovskú úlohu pri zdobenie miestnosti:

 • Najbežnejší materiál vo výrobe komody je prirodzený strom kvôli pôvodnej textúre. Táto možnosť umožní interiéru aristokratického a domáceho tepla.

Komody v spálni

Komody v spálni

 • Dressers v spálni možno vyrobiť z MDF. Často sa používa pri výrobe fasád.

Komody v spálni

 • Laminovaná drevotriesková doska môže byť tiež použitá na vytvorenie atraktívnych fasád. Ale na túto škálu materiálov nekončí, pretože tam sú modely z zrkadla, umelého kameňa. Veľké plastové, Rathang a sklenené modely.

Komody v spálni

Komody v spálni

 • Fasády komody majú často lesklý povrch, Ako dáva produkt a štýlový. Takýto nábytok dá miestnosť svetla a pohodlia. Dlhé komody sú charakterizované neobvyklými formami a úžasnými farbami.

Komody v spálni

 • Potiahnuté modely od Eco-Listy vyzerajú nádherne a atraktívne. Takéto dizajnérske riešenie dnes ako mnohí kupujúci. Elegantne a originálne kožené hrudník. Táto možnosť dáva interiéru luxusu a majestátnosti.

Komody v spálni

Komody v spálni

Majstrovské triedy od moderných dizajnérov vám umožňujú nájsť mnoho spôsobov, ako ozdobiť tento predmet interiéru. Jeden príklad je podrobnejšie zvážený v nasledujúcom videu.

Tipy na výber

Moderný komoder je charakterizovaný pohodlným dizajnom a funkčnosťou, takže sa často používa pri výbere nábytku v spálni alebo detí.

Komody v spálni

Komody v spálni

Stojí za zastavenie niektorých z odporúčaní špecialistov, aby si vybrali štýlové a pohodlné používanie komoda:

 • Musia byť odpudzované z interiéru spálne.
 • Nemalo by to byť zakúpené ihneď ako model, je lepšie si vybrať niekoľko možností a potom urobiť konečnú voľbu v prospech konkrétneho modelu.
 • Musíme konzultovať s rodinnými príslušníkmi, pretože ich názor by sa malo zohľadniť aj.
 • Dresser označuje drahé nakupovanie. On bude ozdobiť vašu spálňu už mnoho rokov, takže sa snaží urobiť vážené a premyslené riešenia.

Komody v spálni

Ak chcete správne vybrať veľkosť hrudníka, musíte najprv poznať rozmery miestnosti. Štandardná možnosť nie je vždy vhodná vo veľkosti. Je veľmi dôležité určiť funkčný účel tohto predmetu nábytku. Môže sa používať len na skladovanie vecí alebo na spacích zariadení, ako obliekací stôl so zrkadlom alebo ako televízny stojan.

Komody v spálni

Komody v spálni

Komody v spálni

Dôležitým kritériom výberu je kvalita a dizajn hrudníka. Treba vziať do úvahy niekoľko dôležitých bodov:

 • Mali by ste skontrolovať prevádzku každého krabice.
 • Musia byť vybavené obmedzovačmi rozšírenia, ktoré bránia ich spadnutiu pri otváraní.
 • Fasády musia mať špeciálne „tlmiče“, ktoré zaručujú mäkké uzavretie dverí. Police by sa mali presunúť dopredu s ľahkosťou, neotrejú a charakterizujú kapacitu.
 • Pre ľahký uzáver sú elitné modely často vybavené špeciálnymi bličkami. Dokonca aj s malým tlakom žalostným, dvere ľahko a ticho sa zatvára.
 • Všetky dvere by mali úzko uzavrieť, ako aj nemajú žiadne chyby.
 • Vonkajšie steny musia byť krásne a hladké.

Komody v spálni

Pre teenager, stojí za to zvoliť hrudník zásuviek s množstvom zásuviek pre pohodlné miesto a triedenie oblečenia. Táto možnosť sa umožní naučiť dieťa na objednávku. Dresser v škôlke by mal byť vyrobený z bezpečného materiálu. Vynikajúcou voľbou bude plastový výrobok, doplnený nezvyčajnou tlačou alebo lacným modelom z prírodného stromu.

Môžete ponúknuť dieťa na vlastné Ozdobte produkt pomocou vašej fantázie.

Komody v spálni

Laminovaný drevotrieskový nábytok alebo plast je uvedený v čistení. Môžete ľahko umyť rôzne druhy znečistenia. Pamätajte, že detský nábytok musí mať hygienický bezpečnostný certifikát. Možnosť dizajnéra Nábytok pomôže oživiť interiér, vytvárať nové farby a štýlové motívy. Originálny nábytok sa určite stane SIESTWORKOM DOPLNÍMI DIZUMI.

Možnosti ubytovania v interiéri

Dresser je zvyčajne vybraný pre priestrannú spálňu, pretože sa nevzťahuje na základné prvky nábytku. Ak má miestnosť malé veľkosti, potom môžete bez neho urobiť. Dresser musí byť umiestnený takým spôsobom, že máte voľný prístup k svojim krabicem, ktoré musia byť predĺžené zadarmo a nepoužívajte v inom nábytku.

Komody v spálni

Čo možno dať na hrudník? Veľké modely môžu byť použité ako tabuľka v TV alebo video zariadenia. Úzke možnosti sú často reprezentované zaujímavými formami a farebnými riešeniami, takže môžu byť na nich dať na ne krásnu vázu s kvetmi alebo malým skrine pre rôzne malé veci.

Komody v spálni

V závislosti od veľkosti a tvaru miestnosti si môžete vybrať možnosť hrudníka, ktorá bude vyzerať harmonické a krásne. V závislosti od umiestnenia v porovnaní s stenou môžu byť komody:

 • nástenný – Dostali také meno, pretože sú pripojené k stene pomocou slučiek a skrutiek alebo kancov. Môžu byť aplikované samostatne alebo ako súčasť systému šatníka.
 • Príbuzný – Zvyčajne sa stoja na stenu, pretože je vybavený neatraktívnou zadnou stenou. Nemali by sa dať do stredu miestnosti.
 • Ostrov – Môžete dať kdekoľvek v spálni. Fasáda a zadná stena sú vyrobené z jedného materiálu. Táto možnosť môže byť použitá na zónovanie spálne.
 • Pilot – zvyčajne sú súčasťou iného nábytku. Táto možnosť môže byť použitý ako pridanie k modulárnej pohovke. Typicky má dresser rovnakú výšku ako zadná časť pohovky.

Komody v spálni

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár