Lôžka z pevného borovice

Spálňa by mala byť útulná a príjemná, takže si môžete relaxovať, relaxovať a spať. Hlavným prvkom tejto izby je posteľ. Tradične sa vyrábajú ich drevotrieskové alebo MDF, ale stojí za to platiť pozornosť modelu dreva, pretože tento materiál je prírodný, vysoko kvalitný a šetrný k životnému prostrediu.

Ako borovicové lôžko lepšie breza a buk?

K dnešnému dňu, v obchodoch s nábytkom, môžete nájsť širokú škálu štýlových a vysoko kvalitných lôžok z prírodného dreva. Larch, buk, dub, ako aj vzácne stromy, ktoré priťahujú pozornosť na nádherný luxus a vynikajúcu silu. Medzi vysokou rozmanitosťou, plemená borovicových stromov nestojí, ale nemali by to ignorovať, pretože je oveľa užitočnejšie ako ostatné plemeno stromov.

Borovica – vynikajúca voľba pre poskytnutie pozitívneho mikroklímu v spálni. Borovicové drevo má mnoho výhod:

 • Je šetrný k životnému prostrediu, takže nepoškodzuje zdravie. Ihličnaté stromy sa často používajú pri výrobe nábytku, pretože sa izolujú fytoncides, ktoré majú pozitívny vplyv na blahobyt ľudí. Zvyšujú imunitu, telo sa stáva chráneným pred vírusom a prechladnutím.
 • Nábytok z borovicového dreva sa nevykonáva pomocou adhezívnych kompozícií, ktoré sa pri zahrievaní začína odpariť a poškodiť vaše zdravie.
 • Krásna textúra borovica umožňuje používať laky alebo farby s chemickým zložením Pre dodatočnú povrchovú úpravu. Spank dostatočne dosť postele a pritiahne pozornosť estetickým druhom.
 • Ak je borovicové drevo dokonale vysušené a úhľadne spracované, potom takýto nábytok vydrží dlho. Nebude sa deformovať, keď teplotné režimy klesá, a nebude sa zhoršovať z vysokej vlhkosti.

Ale okrem zásluh, produkty z masívu borovice majú nejaké nevýhody. Vzhľadom k tomu, borovice je mäkký strom stromov, je dobre liečený, ale môže to byť tiež ľahko poškriabanie. Aby sa zabránilo jemnosti, staré stromy sa používajú pri výrobe nábytku. Borovica má nehomogenity farby, takže to môže mať iné odtiene.

Pri zahrievaní, borovicové pole môže zvýrazniť živicu, ktorá sťažuje čistenie procesu a tiež znižuje bezpečnosť jej použitia. Ak výrobca vyberie vysoko kvalitný materiál, nikdy nebudete prichádzať s takýmto problémom. Lôžka z borovice poľa stojí za nákup výlučne zo slávnych značiek, ktoré poskytujú certifikáty kvality pre svoje výrobky.

Prečítajte si viac  Módna maľba steny v spálni

Ak porovnáte borovice s brezou, potom stojí za zmienku, že borovica je lacnejšia. Pre zvyšok kvality nie sú navzájom horšie a sú vynikajúce na výrobu trvanlivých, ekologických a spoľahlivých produktov. Borovica je lacnejšia ako bukový produkt. To neznamená, že je nižšia v kvalite alebo vzhľade. Dôvodom je, že v Rusku výroba borovicových materiálov stojí lacnejšie. Pine v porovnaní s bukou lepšie dáva vlákno, takže borovicové lôžka sú často zdobené atraktívnym dekorom.

Borovica má výraznejšiu vôňu lesov, pretože sa vzťahuje na živicové stromy.

Odrody

Lôžka z borovicových masívov sú prezentované v rôznych konfiguráciách. Môžete si vybrať luxusnú manželskú posteľ alebo kompaktnú možnosť, ktorá dokonale zapadá do malého spálne.Výrobcovia nábytku ponúkajú borovicové lôžka Jednoduché aj univerzálne, s nezvyčajnou konfiguráciou:

 • Praktické riešenie pre malé izby je posuvná skriňa, ktorý poskytuje možnosť pohodlného umiestnenia vecí a spálňových zariadení.
 • Modely s tromi chrbtami sa tešia zvýšeným dopytom z dôvodu ich univerzálnosti. Sú ideálne pre malé apartmány alebo štúdiá. Takýto model môže byť použitý ako jeden alebo dospievajúci. Bude vyhovovať spánku aj odpočinku. Ak je posteľ doplnená niekoľkými vankúšmi, môže byť použitý ako pohovka pre spoločnú zábavu.

 • Pre malé spálne sú vhodné postele so zásuvkami, Vzhľadom k tomu, že dokonale nahrádza hrudník zásuviek, poskytuje viac voľného miesta. Modely môžu byť vybavené dvoma veľkými alebo viacerými malými boxmi. Sú určené na skladovanie vecí a spálňových zariadení. Komfort a pohodlie sú nespornou výhodou drevenej postele so zásuvkami.
 • Postele pod starožitnosť priťahujú pozornosť luxusnú, nezvyčajnú vzhľad. Týkajú sa európskej klasiky. Takýto nábytok bude dokonale zapadnúť do klasického interiéru, poskytne atmosféru tajomstva, luxusu a nezabudnuteľnosti.
 • Postele z karelného masívu borovíc patria do prémiového nábytku. Tento materiál v dôsledku jeho prevádzkových a vonkajších estetických charakteristík je najcennejší medzi inými odrôd borovíc. Atraktívny vzhľad, silu a praktickosť z neho robia v dopyte po celom svete.

Rozmery

Moderní výrobcovia ponúkajú širokú škálu postelí z borovicového masívu, ktoré sa líšia vo farbe, veľkostiach a iných kritériách. Je veľmi dôležité vybrať si správnu veľkosť postele, pretože miesto na spanie by malo byť priestranné a pohodlné. Drevené postele Rodičia často získavajú pre svoje deti, pretože takýto nábytok je charakterizovaný anti-lock a životné prostredie. Hľavaný detský posteľ je produkt s rozmermi 170×80 cm. Jednolôžkové postele majú rozmery 90×200 cm, polobitka – 120×200 cm a dvojité – 180×200 cm.

Prečítajte si viac  Tvrdé ortopedické matrace

Farba

Borovica sú vždy prekvapené pôvodným jantárovým vzorom. Pre atraktívnosť a pohodlie je často pokryté lakom bezfarebné alebo farby, čo umožňuje poskytnúť rôzne farby. Voľba farby borovicovej lôžka vo veľkej miere závisí od interiéru spálne:

 • Ak dizajn miestnosti dominuje jemné, pastelové tóny, mali by ste venovať pozornosť lôžkom svetlých odtieňov. Takáto kombinácia urobí jednoduchý a jemný interiér.
 • Vytvorenie dynamiky a jasnosti stojí nábytok v kontrastných odtieňoch na farbu stien.
 • Na pozadí jemnej tapety bude krásna čelo v jasných, monofónnych riešeniach.
 • Biela posteľ bude interiérom v tandeme s tmavým tonesovým nábytkom.
 • Ak sa na podlahovú krytinu používa parketová doska alebo laminát, potom je borovica veľkým doplnkom k farbe podlahy.

Ako si vybrať?

Pri výbere postele je potrebné zvážiť veľkosť miestnosti, kde sa bude nachádzať. Výrobok by nemal obsadiť celý priestor, pretože pre pohodlie pohybu je veľmi dôležité vybrať si kompaktnú možnosť. Spálňa by mala tiež obsahovať šatníkové skriňa alebo komody.

Uistite sa, že venujte pozornosť interiéru spálne. Pri výbere postele hrá veľkú úlohu. Moderní výrobcovia ponúkajú luxusné modely z borovicového masívu, vyrobené v štýle moderného a umenia deco. Pokrývajú výrobky s farbami a lakmi alebo akrylovými farbami. Takéto modely sú spoľahlivo chránené pred čipmi, trhlinami a buničinou a ich farba sa nemení ani počas dlhého života.

7

Fotografia

Ak v predajniach nábytku nemôžete nájsť hodnú možnosť, ktorá bude klásť zvolený štýl interiéru, potom by ste mali hľadať pomoc zo súkromného workshopu. Dizajnéri budú môcť splniť akýkoľvek produkt na objednávku, vzhľadom na vaše želania. Posteľ je vyrobená podľa náčrtu, ktorú možno vykonať samostatne alebo použiť kvalifikovanú pomoc špecialistov. V dôsledku toho bude vaša spálňa zdobená odolným, šetrným k životnému prostrediu a bezpečného nábytku. Borovica bude sľubom silného a zdravého spánku.

Prevádzka a starostlivosť o drevený nábytok

Niekoľko odporúčaní jednoduchej starostlivosti:

 • Borovica je zvyčajne pokrytá environmentálne priateľským lakom, ktorý sa vyrába na vode. Tento produkt môže byť v kontakte s vodou, takže na starostlivosť sa môže použiť mydlo voda.
 • Takže výrobok nie je poškodený, mali by sa vyhnúť práškom obsahujúce abrazívne častice a detergenty. Lôžko z borovice by mala byť chránená pred akýmkoľvek druhom chemickej a mechanickej expozície. Ak urobíte opravy v byte, potom je produkt na pokrytie polyetylénovým filmom.
 • Ak sa na drevenej lôžku objavila škrabanie, potom je potrebné kúpiť jemnozrnnú leštenie na ich spracovanie, potom by mala byť mäkká handrička spustená leštiacim voskom.
Prečítajte si viac  Čo je ormafoam v matraci?

7

Fotografia

 • Treba pripomenúť, že drevo sa nepáči ostrá zmena teplôt, ako aj vysokú vlhkosť. Na zabezpečenie dlhodobého používania výrobku je potrebné zachovať optimálnu úroveň.
 • Drevené posteľ je potrebné odložiť z vykurovacích zariadení. Mali by ste sa vyhnúť priamemu slnečnému žiareniu na drevený výrobok, takže to nie je potrebné v blízkosti okna. Pri dlhom slnečnom svetle môže strom stratiť svoj pôvodný vzhľad alebo crack.
 • Je zakázané používať drevené lôžka bez matraca, pretože zvyšuje možnosť lámania pozemnej mriežky. Nie je dovolené skočiť na to.
 • Ak modely obsahujú špeciálne skladovacie boxy na skladovanie vecí, potom by ste ich nemali dôrazne načítať, aby ste sa vyhli možným deformáciám počas dlhodobej prevádzky.

Recenzie

Mnohí kupujúci uprednostňujú materiály šetrné k životnému prostrediu, keď si zvolia nábytok v spálni. Postele z borovicového poľa sú vo veľkej dopyte, pretože tento materiál má atraktívny vzhľad, zaujímavá textúra sa vyznačuje trvanlivosťou a trvanlivosťou.

Kupujúci ako vôňa borovicového nábytku. Chuť čerstvosti a vôňa leta vytvára útulnú atmosféru, podporuje silný a zdravý spánok. Borovicový nábytok priťahuje zákazníkov lacnú cenu, v porovnaní s výrobkami z iných plemien stromov. Takáto posteľ nie je deformovaná, nebojí sa vysokej vlhkosti.

Borovica si vyžaduje presný obeh, pretože je veľmi ľahké urobiť škrabance. Ale aj tento problém s ľahkosťou môže byť eliminovaný doma.

Krásna spálňa interiéry

Borovica je vynikajúcou voľbou pre spálňu. Prírodné farebné predstavenia vyzerajú krásne v rôznych interiéroch. Modely s nádherným dekorom a rezbármi sú vhodné pre uskutočnenie klasického štýlu. Postele v moderných smeroch štýlu sú charakterizované masívnosťou, jednoduchosťou a atraktívnym vzhľadom.

Bed z borovicového masívu môže byť vrcholom interiéru, dajte mu pohodlie a domáce teplo. Farba produktu je možné zvoliť v tónových stenách alebo podlahách. Specielicky vyzerá kontrastom. Napríklad, biele posteľ na pozadí burgundy tapety.

12

Fotografia

O tom, ako maľovať posteľ z borovicového masívu, môžete zistiť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: