Matrac Dormeo

Na výber matraca je potrebné zaobchádzať s veľkou pozornosťou a dôkladnosťou, pretože zo správneho zvoleného produktu závisí nielen pohodlné a príjemné pocity počas spánku, ale aj zdravie chrbta. Matrace Dormeo sú dnes veľmi populárne vďaka vynikajúcim vlastnostiam a vysokej kvalite. Produkty sú šetrné k životnému prostrediu, nespôsobujú alergické reakcie, vyrobené z vysoko kvalitných a praktických materiálov. Matrac Dormeo dáva pohodlie a pohodlie.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Vlastnosti a výhody

Talianska spoločnosť Dormeo vyrába vysoko kvalitné a štýlové ortopedické matrace už viac ako desať rokov. Spoločnosť sa špecializuje na to, čo sa vyrába hlavne chybnými ortopedickými modelmi. Všetky produkty spĺňajú moderné európske normy kvality, takže to nie je len vysoká kvalita, ale aj konkurencieschopná. Nespochybniteľnou výhodou značky je k dispozícii ceny. Manažment spoločnosti zohľadňuje priania zákazníka tým, že ponúka modely pre ľudí s rôznymi finančnými spôsobilosťami.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Všetky produkty Dormeo sú anatomické, čo uľahčuje relaxáciu, normalizujte správny krvný obeh a zarovnajte pozíciu. Na takomto matraci bude váš sen zdravý a silný. Po noci si môžete úplne obnoviť sily.

Všetky modely z Dormeo sú charakterizované dlhou životnosťou, praktickosťou a spoľahlivosťou. Sú dostatočne odolné voči rôznym typom deformácií, a tiež nemajú tendenciu sa zmenšiť. Matrace Dormeo v priemere je určený na použitie od 8 do 15 rokov. Matrats Môžete zažiť pre silu do jedného mesiaca, spoločnosť poskytuje takúto príležitosť. Aj na všetkých modeloch je záruka distribuovaná, ktorá vám umožňuje nahradiť produkt iným.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Matrace Dormeo dokonale prešiel vzduchom, pretože sú vyrobené z prírodného materiálu malého bunky. Sú šetrné k životnému prostrediu a vhodné aj pre ľudí, ktorí sú náchylné na alergie. Modely sú vyrobené hlavne z latexu a bavlny, ako aj bezpečné syntetické materiály. Každý matrac má anténagénnu vrstvu, ktorá sa používa na spoľahlivú ochranu pred malým hmyzom a baktériami. Vďaka použitiu uhlíkových vlákien sa dosiahne antistatický účinok.

Matrac Dormeo

Hlavné výhody produktov Dormeo:

 • Modely sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov, ktoré sú charakterizované mäkkosťou;
 • Všetky výrobky sú vyrobené z trezorov, ekologických materiálov;
 • Ortopedický efekt umožňuje, aby telo trvalo najpohodlnejšiu polohu počas spánku (výrobok je podporovaný a podporujúci);
 • Každý model je spoľahlivo chránený pred vlhkosťou a baktériami v dôsledku prítomnosti špeciálnej vrstvy;
 • Matrace zahŕňajú vrstvu, ktorá sa vyznačuje antistatickým a antialergickým účinkom;
 • Štýlový dizajn zdôrazňuje produkty spoločnosti medzi ostatnými;
 • Spoločnosť poskytuje záruku pre všetky výrobky, pretože sa líšia trvanlivosťou;
 • Výrobca poskytuje rôzne modely s použitím rôznych plnív, farieb a rozmerov;
 • Každý matrac je vybavený vákuovým obalom s rukoväťami pre pohodlné použitie (tento obalový materiál umožňuje matracu jednoduché, aby sa správny tvar).

Matrac Dormeo

Názory

Talianska spoločnosť Dormeo ponúka vysoko kvalitné matrace niekoľkých typov.

 • Modely bez prameňov sa tešia vo vysokej dopyte medzi užívateľmi. Sú založené na kontinuálnom vláknitom tkaní, ktoré pozitívne ovplyvňujú tuhosť a pevnosť výrobkov.
 • Výbušné modely sú charakterizované prítomnosťou ľahkej a mäkkej štruktúry, ktorá má dokonalý tvar tela. Takéto možnosti sa často zakúpia pre deti predškolského, juniorského a stredného školského veku za správnu tvorbu pozície. Pretože matracy neobsahujú pružiny, sú skvele vhodné pre ľudí, ktorí majú problémy s kĺbmi alebo chrbticou. VYPNUTÝ MATTRESY SA NIEKOĽKO NIE JE 100 KG.
 • Matrace s účinkom pamäte dokonale vypočítajú zaťaženie na výrobku a tiež dokonale reagujú na teplo tela. Takéto modely majú vrstvu pamäťovej peny, ktorá dobre prispôsobuje teplotu a tvaru tela. Keď idete na matrac, táto vrstva sa začne zahriať a stať sa mäkším. Pena pod váhou sedadiel tela, veľmi presne opakuje svoje ohyby. Keď vstanete z postele, pena si vezme východiskovú pozíciu.
 • Toppers Matrace používajú veľký dopyt. Majú hrúbku všetkého od troch do ôsmich centimetrov, takže môžu byť použité pre posteľ, pohovku alebo použiť na vytvorenie pohodlnej spálne na inom povrchu.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Matrace Topper majú nasledujúce výhody:

 • lákať povrchu akéhokoľvek druhu, čo dáva to anatomické vlastnosti;
 • Poskytnite pohodlné miesto na spanie na pohovke, postele a dokonca aj na podlahe;
 • Používa na predĺženie života pohovky alebo matraca;
 • Ako pravidelný matrac;
 • Charakterizované pohodlím počas prepravy alebo skladovania, pretože súvisia s skladacími matracmi, môžu byť skrútené do malého rolka.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Fills a tkaniny

Dormeo používali rôzne tkanivá a plnivá vynikajúcej kvality na vytvorenie štýlových, spoľahlivých a praktických matracov.

V závislosti od plniva sú všetky matracy značky rozdelené do niekoľkých skupín:

 • Modely Coconut Vytvorené na základe kokosových vlákien. Tento materiál sa vyznačuje trvanlivosťou, trvanlivosťou a ekologickou. Takéto možnosti sú dobre prenesené vzduchom a neabsorbujú vlhkosť.
 • Latexové matrace Vyrobené z prírodného latexu, ktorý je antialergénny, skvele prechádza vzduchom, a tiež dokonale podporuje tvar tela.
 • Možnosti Wadded Príjemné kupujúci Cenovo dostupná cena. Plnivo podľa vlastností je veľmi podobné bavlnu. Tento model si môže zadržať vlhkosť a je tiež charakterizovaná množstvom hmotnosti.
 • Polyuretánový penový matrac vyrobené na základe umelého latexu. Vzťahuje sa na lacné produkty spoločnosti, sa vyznačuje dlhou životnosťou. Táto možnosť dokonale podporuje tvar tela počas odpočinku alebo spánku.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Čalúnenie je reprezentovaný rôznymi tkanivami, ktoré sú charakterizované vynikajúcou hustotou, praktickosťou a pohodlím pri čistení. Mnohé modely majú prirodzené kryty bavlnených tkanín, ktoré sa vyznačujú hustou tkaním. Spoločnosť tiež používa kombináciu viskózy a polyesteru na šitie hornej časti výrobku.

Modely

Ortopedické matrace z talianskej spoločnosti Dormeo sú prezentované s veľkou rozmanitosťou, rôznou sériou, veľkostí a farebnými verziami, takže každý kupujúci si môže vybrať najpohodlnejšiu možnosť pre seba:

 • Strieborný model IMEMORY sa vyznačuje nezvyčajným dizajnom a prítomnosťou dvojitého stredu peny ECOCELL®. Matrac bude vďaka moderným technológiám poskytovať zdravý a silný sen. Môže sa používať na oboch stranách, z ktorých jeden je mäkký, a druhý je tuhý. Takýto inovatívny prístup vám umožňuje vybrať si akýkoľvek stupeň tuhosti: ultra, vysoká, stredná alebo mäkká.

Tento model vyhovuje ľuďom náchylným na alergie, ako aj to poskytuje vynikajúcu priedušnosť a ochranu proti baktériám a mikróbom. Matrac sa predáva kompletný s krytom s vrstvou z IMEMORY. Tento materiál dokonale opakuje tvary tela.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

 • Dormeo Gold Series zahŕňa vysoko kvalitné komfortné produkty. Pri šijavých vankúšoch a matracových krytoch sa používajú zlaté farebné nite, ktoré dávajú výrobky elegantný a veľkolepý vzhľad. Základom matracu je vyrobená z ecoCell peny, ktorá dokonale drží formu aj s dlhodobou prevádzkou, a tiež priťahuje pozornosť na prítomnosť dvoch strán s rôznou tuhosťou. Model obsahuje tri imamorové penové centimetre, ktoré poskytuje podporu v potrebných zónach pre pohodlné miesto tela. Prípad na bokoch je vyrobený z moderných 3D leteckých materiálov, ktorý je zodpovedný za vetranie. Spracuje sa pomocou impregnácie čistého efektu, ktorý chráni výrobok pred reprodukciou baktérií, roztočov a mikróbov.

Zlatý model je ideálny pre ľudí, ktorí sa nemôžu rozhodnúť o potrebnej tuhosti matraca, páry, ktoré uprednostňujú odlišnú tuhosť, ako aj ľudí so zdravotnými problémami – bolesť chrbta, nohy alebo dolnej časti chrbta.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

 • Siena matrac je jasným príkladom typu výpadku. Vďaka vynikajúcej kvalite, prijateľnú cenu a pohodlné vákuové balenie sa stalo veľmi populárnymi v rôznych krajinách sveta. Tento model sa vyznačuje tvrdosťou v dôsledku impregnácie čistenia, ktorý má hygienické vlastnosti. Stredná zóna matraca je tuhšia ako iné miesta. Vďaka tomuto dizajnu sa chrbtica upozorňuje na správnu podporu a maximálnu relaxáciu.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

 • Rad Liecko Latex je zodpovedný za maximálny komfort počas nočného spánku. Matrace sú vyrobené z prírodného latexu, priťahujú ortopedický efekt, elasticitu a flexibilitu. Latexová vrstva poskytuje mikromasážny účinok.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Všetky modely sú charakterizované antibakteriálnymi a antifungálnymi vlastnosťami. Necítia, hypoalergénne. Matrace majú povlak s tkanými striebornými vláknami. Povrch výrobku bude vždy čerstvý.

Recenzie výrobcu

Dormeo ortopedické matrace sú v dopyte a tvoria hodnú hospodársku súťaž na iné známe výrobcovia kvôli vysokej kvalite, inovatívny vývoj, rôzne materiály, plnivá a typy. Užívatelia zanechávajú veľa pozitívnej spätnej väzby, ktorá sa týka pohodlia a pohodlia počas odpočinku. Dormeo matrac dokonalelne hodí pre ľudí, ktorí sa sťažujú na bolesť chrbta, majú problémy s chrbticou. Správne vybraný model vám umožní zabudnúť na problém raz a pre všetkých.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Matrace sa predávajú kompletne s odnímateľnými krytmi, ktoré sú charakterizované jednoduchosťou čistenia, antibakteriálnych a antialergických vlastností. Prítomnosť krytu chráni matrac a predlžuje svoj život. Výrobca je presvedčený o vynikajúcej kvalite svojich výrobkov, takže poskytuje záruku pre každý model. S správnou prevádzkou a skladovaním bude matrac trvať mnoho rokov. Spoločnosť využíva prirodzené a umelé plnivá na vytvorenie pohodlia a relaxácie počas noci.

Matrac Dormeo

Matrac Dormeo

Ak hovoríme o nevýhodách produktov Dormeo, potom neexistujú žiadne sťažnosti na kvalitu. Existujú niektoré nuansy, ktoré spôsobujú nepríjemnosti. Napríklad topper matrace umožňujú použitie na rôznych postele a pohovkách. Ak sa nachádza skladacia pohovka v malej miestnosti, potom matrac musí otáčať zakaždým, keď zložil nábytok. Ak ste pri výbere matrace, zdvihol model s nepohodlnou tuhosťou, potom môžu byť tiež nepríjemné pocity. Tento problém však možno riešiť jednoduchým, pretože produkt môže byť nahradený iným.

Matrac Dormeo

Na výhodách Anatomického matraca Dormeo obnovte, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár