Matrace „Barro“

Barro Matrace – produkty vedúcej bieloruskej značky, ktorá bola založená v roku 1996, ktorá má dnes aktívnu pozíciu vo svojom segmente. Mark produkuje širokú škálu modelov pre rôzne kontingent od kupujúcich, spracovateľských matracov na moderné vybavenie popredných európskych spoločností. Značkové produkty sú viditeľne vyniknúť proti pozadia ich analógov a majú veľa výhod.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Bieloruské matrace „Barro“ sú jedinečné. Značka ponúka zákazníkom kúpiť rôzne možnosti blokov z väčšej časti na jarných dvoch typoch: so závislými a nezávislými pružinami. Prvé modely pozostávajú z vzájomne prepojených drôtových prvkov, druhý stojan samostatne a sú pripevnené k rámu rámčeka a sú spojené tkanivovými krytmi, v ktorých balení.

Výbušné modely sú zahrnuté v detskej línii a sú vykonávané hlavne na kompozitnom základe s hustým jadrom a solídnym pridávaním, balením v peknom kryte tela.

Výhody matracov bieloruskej továrne zahŕňajú:

 • Použitie pri výrobe hypoalergénneho plniaceho materiálu a krytu, ktorý neuvádza toxíny, vďaka čomu sú výrobky relevantné pre každého používateľa bez ohľadu na lekárske indikátory (vhodné astmatiky a alergie);
 • rôzne úrovne mimoriadne prípustného hmotnostného zaťaženia v rôznych zberných modeloch;
 • Ekológia materiálov, prítomnosť antimikrobiálnej impregnácie, bez ohľadu na použitie (nemajú dráždivý zvuk pri otáčaní a hľadaní pohodlných nájdení);
 • správna a jednotná podpora chrbtice používateľa na každom mieste bloku v ortopedických, detských modeloch na nezávislých pružinách a chybných rohožách;
 • Rôzne náklady na modely, ktoré vám umožňujú kúpiť možnosť nie je na úkor vašich preferencií a peňaženky.

Napriek celkumu zoznamu výhod, nie všetky matrace značky sú bezchybné:

 • V pružinovej verzii závislého typu nemožno riadne podporovať chrbticou;
 • tri stupne tuhosti bloku (mäkké, stredne a tvrdé), rôzne hrúbky a rozmerový riadok;
 • symetrická a asymetrická bloková štruktúra, ako aj prítomnosť ďalšieho účinku v niektorých modeloch;
 • Jednoduchosť starostlivosti o blok: prítomnosť zipsu, ktorý môže byť odstránený a spracovaný v práčke;
Prečítajte si viac  Spálňa dizajn s rozlohou 15 kV. M

 • Vo väčšine prípadov majú malú Coconut Coyra vrstvu (1 cm), ktorá nestačí na požadovaný ortopedický účinok a optimálnu hustotu bloku;
 • nie je prispôsobený nadmernej aktivite detí a môže sa zlomiť, ak skočia alebo skok na matrac;
 • Jarné verzie sú schopné akumulovať statickú elektrinu, preto môžu mať negatívny vplyv na telo, vyjadrené v závratoch, rannej bolesti hlavy, všeobecnej slabosti;

 • Vo väčšine modelov sú balené v bielych krytoch, ktoré sú samo o sebe nepraktické a vyžaduje nákup ďalšieho krytu matraca, ktorý chráni povrch matraca z nečistôt a rozširuje vzhľad vzhľadu bloku.

Okrem toho stojí za zmienku slabosť podpory chrbtice v modeloch s veľkým priemerom pružín. Vďaka svojej forme nie sú odolné voči laterálnej deformácii, takže môžu rýchlo stratiť elasticitu, keď je kontrolu hmotnosti prekročená.

Vzhľadom na veľký priemer pružín a stupeň tlaku na ďalšie vrstvy malej hrúbky, rohože s mäkkým povrchom môžu veľmi rýchlo zlyhať.

Výplň

Pri výrobe svojho sortimentu, značka využíva rôzne vysoko kvalitné suroviny, vyznačujúce sa odolnosťou v odolnosti a deformácii a dennej hmotnostné zaťaženia. Najobľúbenejší pohľad na matrace plniva na jarnej a čiernej značky je:

 • Prírodný latex – spracovanie drevnej šťavy z gumového dreva podobného materiálu s vynikajúcimi ukazovateľmi elasticity a elasticity s perforáciou alebo jemnou hustou štruktúrou;
 • Umelý latex – syntetický analóg prírodného latexu s impregnáciou podobným impregnácii, podobne ako tvorbu gip-skinned s jemnou pórovitosťou, horšími ako latexom elasticitou, charakterizovaný vyššou tuhosťou a menej nákladov;
 • Kokosová doska – najlepšie ortopedické plnivo prírodného pôvodu z kokosových vlákien, impregnovaných na udržanie tvaru a pružnosti s malým percentom latexu;

 • Spandon – objemové plnivo získané tepelne z polyesterových vlákien, čo je hmotnosť vertikálneho umiestneného pružín, čo poskytuje jednotnú distribúciu telesného tlaku;
 • Vlna, bavlna, termálne – Ďalšie komponenty jednotky, čo umožňuje meniť stupeň tepla povrchu, ktorý sa používa ako dodatočný medzivrstvový
 • Textílie na báze bavlny (Kaukazs, Jacquard) – materiál prípadu, ktorý sa líši v rôznych farbách a hustote so špeciálnou impregnáciou, ktorá zvyšuje vlastnosti odolných voči opotrebeniu textílií a s výnimkou vzhľadu škodlivých mikroorganizmov.
Prečítajte si viac  Nápady na spálňu

 • „Suita“ – modely založené na závislých pružinách s pridaním polyuretánovej peny, kokosovej dosky až 2 cm hrubé a plátno, odlišné v rôznych vrstvách prísad, výšky rohože 18-20 cm, extrémne prípustné zaťaženie na mieste v rozsahu 80-120 kg.
 • „Elite“ – riadok stredne-stranných a tuhých matracov na pružinách nezávislého vrecka 18-20 cm pružiny na výšku, vyznačujúci sa pridaním netkaných plátnov, plastom polyesterového materiálu spandback, kokosovej dosky, polyuretánovej peny, ktorá má až do 6-8 vrstiev rôznych plniva v bloku, s výnimkou priemernej hmotnosti užívateľa 80 -100 kg v závislosti od konkrétneho modelu.

V negatívnych pripomienkach, existuje nepríjemný gumový zápach, zlý výkon niektorých modelov s viditeľnými chybami montáže, ako aj malé maximálne zaťaženie na mieste. Niektorí používatelia sú sklamaní takýmito výrobkami, v ktorých si nevšimnú nepohodlný povrch a nemožnosť spať na mäkkých modeloch spoločnosti.

Modely

Dnes má ochranná známka niekoľko samostatných sérií zberu, medzi ktorými sú obzvlášť obľúbení:

 • Detské rohože („Kid“, „Montáž“) – Stredne najrýchlejšie matracy 13 cm v hrúbke v závislých pružinách „Bonnel“ s plátno-osou Watin a kokosovým sporákom, ako aj tuhý povrch 6 cm výšok z kokosových a polovičných bitiek, balených v odnímateľnom puzdre z prešívaného jacquardu.
 • „Ekonomika“, „štandard“, „Comfort“ – modely s hmotnostným zaťažením 80-100 kg na sedadlo na dvojlôžkových pružinách, vyznačujú sa mäkkým, miernym a tuhým povrchom, ktoré majú pružiny s veľkým priemerom a oceľovým rámom, výškou 17-19 cm, doplnené polyuretánovou penou a Netkané klinčeky bez ihly, balené v prešívanom kryte z Bosi.

 • „ELITE PRESTIGE“ – špeciálne série firemných matracov, čo je v štruktúre bloku, nezávislých pružín-vrecká s farebným formátom s rozdelením do zón, čo je prémiová čiara s najspoľahlivejšou a „správnou“ pružín Podpora telesnej úrovne v závislosti od časti matraca (rohože s maximálnym zaťažením na mieste pred 110 kg).

Rozmery

Hlavná línia matracov „Barro“, okrem detí série, je rozdelená do troch dimenzionálnych skupín:

 • Jednorazové matracy – výrobky s rozmermi 80 x 186, 80 x 190, 80 x 195, 80 x 200, 90 x 186, 90 x 190, 90 x 195, 90 x 200 cm;
 • Polosie – štruktúry s parametrami 120 x 186, 120 x 190, 120 x 195, 120 x 200, 140 x 186, 140 x 190, 140 x 195, 140 x 200 cm;
 • Dvojité modely – priestranné výrobky s rozmermi 160 x 186, 160 x 190, 160 x 195, 160 x 200, 180 x 186, 180 x 190, 180 x 195, 180 x 200 cm.
Prečítajte si viac  Hádky

Recenzie

Všeobecne platí, že matracy Barro značky sa považujú za dobré bloky pre plný a správny spánok. To dokazuje spätná väzba používateľa pomocou rohože spoločnosti už viac ako rok. Jedná sa o univerzálne modely – Kupujúci Write, kde si môžete relaxovať na maximum, ráno, aby ste vstali rázne a zdravé.

Bilaterálne modely so systémom zimného letného systému, vybavené teplou vlnou vrstiev na jednej strane a bavlnou – s druhým. ?Takéto matracy uložené v zime, vytvárajú atmosféru pohodlia, môžete si úplne relaxovať, a bez prehriatia tela.

O tom, ako sa vytvoria „Barro“ matracy v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: