Matrace „Damascus“

Žiadny prvý rok medzi najlepšími príslušenstvom na spánok a rekreáciu s ortopedickým efektom označený matracovou výrobou Damašku. Ich konkurencieschopnosť je spôsobená optimálnou kombináciou kvality, ktorá spĺňa moderné požiadavky a normy, bohatý sortiment a pomerne demokratické ceny.

Vlastnosti a výhody

Hlavnou výhodou výrobcu je, že továreň Damascus je vybavená všetkým potrebným pre plný výrobný cyklus matracov. To umožňuje nielen významne znížiť náklady na hotové výrobky, ale aj monitorovať kvalitu každej vyrobenej komoditnej jednotky.

Okrem toho spoločnosť využíva moderné high-tech vybavenie z Európy, čo umožňuje výrobu výrobkov zodpovedajúcich nielen domácim, ale aj európskym normám kvality.

Na iné znaky a výhody matracov „Damascus“ zahŕňajú:

 • 100% životné prostredie a bezpečnosť. Pri výrobe značkových matracov materiály sa líšia hypoalergiou a používa sa absencia škodlivých prísad.
 • Prezentácia. Exteriérová registrácia krytov je vyrobená podľa pôvodného dizajnu, ktorá ich robí esteticky atraktívnym.
 • Efektívna anatomická podpora a ortopedické vlastnosti.

Produkty pre všetky kategórie a hmotnosti sú súčasne prezentované v rozsahu modelu.

Rozsah

V prvých rokoch práce bola rozsah podnikov obmedzená len o 6 izbovými modelmi.

V súčasnosti existuje viac ako 70, rozdelená do série:

 • Modely na závislej jarnej bloku „Bonnel“. Väčšina rozpočtových zberu firiem. Bez ortopedického účinku.
 • Štandard TFK – Zber výrobkov so základňou nezávislého pružinového bloku typu vrecka. Vlastnosti pružinového dizajnu vám umožňujú poskytnúť pohodlnú mikroklímu, tvar tela ležiaceho, udržiavať pohyb muskuloskeletálnym systémom v pohodlnej polohe. Základné pružiny majú zvýšený priemer otočenia, ktorý im dáva ďalšiu pevnosť a zvyšuje spoľahlivosť celého dizajnu.

 • Zbierka na jarnom bloku „Multipape“. Základňa spálne je vyrobená z bloku, v ktorom každý 1 m2 predstavuje 512 pružín. To vám umožní posilniť ortopedické vlastnosti matraca.
 • Kolekcia na bloku „Micropcuit“ – luxusná séria matracov, v ktorej je počet pružín na 1 m2 už 1024 ks., Čo robí spať ešte pohodlnejšie a zdravé.

 • Dubble Series – Kombinované systémy s dvojitým pružinovým blokom pre spánok a rekreáciu, ktoré majú všetky výhody pružinových a jarných základov.
 • Séria ochutených produktov s plninami z prírodných a umelých materiálov.
 • Detské matrace (deti) – ortopedické výrobky, berúc do úvahy zvláštnosti rastúceho a rozvojového organizmu. Séria predstavuje ochutené matrace a modely založené na nezávislom pružinovom bloku.

Ako matracové balenie, spoločnosť „Damascus“ najčastejšie používa kokosové a latexové výplne.

Okrem toho sa materiály používajú ako:

 • Strplit;
 • bavlnené odpaľovanie;
 • Rôzne plstené (mäkké a tvrdé tepelné stádo, svieža).

Vonkajší plášť modelov je vyrobený z jackardov, pleteniny alebo polycottonu (kombinácia bavlny a polyesteru).

Populárne modely

Rozvoj modelov, dizajnérov spoločnosti Damašku, berú do úvahy najnovšie trendy na trhu a potreby spotrebiteľov, takže každý model matracu nájde svojich vlastníkov. Najobľúbenejšie modely však zahŕňajú:

 • „CLASSIC“ – jeden z najdostupnejších modelov s blokom Bonnelníka na základni. Hallbond, odpaľovanie a plsť sú doplnené s tryskami, ktoré súčasne pripájajú pevnosť a mäkkosť. Takýto model je vhodný pre ľudí Middiat.
 • „Aristocrat“ (TFK Štandardná séria) – bilaterálny matrac s pružinovým blokom v centre. S najhorúcou časťou, plniva vyrobeným zo stlačených kokosových vlákien s mäkším – prírodným poloperálnym latexom s masážnym účinkom. Výška modelu sa môže pohybovať od 16 do 20 cm. Zároveň vydrží zaťaženie 130-150 kg.

 • „Premier Lux“ (Na pružinovom bloku „Mikropacuit“). Taktiež kombinuje vlastnosti latexu a coyra kokosu. Výška až 30 cm. Schopný odolať zvýšeným zaťaženiam a dáva pohodlie počas spánku a odpočinku.
 • „Junior“ (Dubble Series) – obojsmerný model pozostávajúci zo základne s blokom TFK pružín a dvoma vrcholmi na oboch stranách. Rôzne tuhosť strán sa dosiahne z dôvodu inej hrúbky plnív.

 • Latexové svetlo (Matrace bez pružiny) – perfektné riešenie pomeru cien kvality. Vnútri latexového plniva s mikro masážnym účinkom. Výška od 11 do 15 cm. Navrhnuté pre ľudí s hmotnosťou na 90 kg.
 • „Nemo“ (Detská zbierka) – Matrac s rôznymi stupňami tuhosti strán vyplnil sstattober, ktorý je na jednej strane fascinovaný latexom a na druhej – kokosové komprimované vlákna. Táto kompozícia vám umožňuje použiť model pre deti od narodenia do 5-6 rokov.

Každý model je prezentovaný vo všetkých štandardných veľkostiach. Okrem toho môže firma spôsobiť matrace na objednávku podľa jednotlivých veľkostí.

Recenzie

Početné recenzie, ktoré odišli tí, ktorí si už kúpili a používajú matracy Damascus, svedčia o vysokej kvalite a pohodlie výrobkov.

Kupujúci si poznamenali, že v jarných matracoch pružiny úplne necítia a nezasahujú do pohodlného odpočinku. Naopak, dávajú produkty vhodnú elasticitu, ktorá neumožňuje „padajúce“ a podporuje telo v správnej polohe.

Nemenej pozitívna spätná väzba a o výpadkoch modelov. Užívatelia poznamenali, že široký rozsah umožňuje vybrať si presne to, čo je najvhodnejšie pre každého člena rodiny. Vysoké ratingy si zaslúžia takéto vlastnosti matracov Damask, ako je odolnosť voči znečisteniu a jednoduchosť prevádzky, hypoalergénnosti a ekológie.

Ale najdôležitejšou vecou je Damascus, umožňuje vám plne spať, získať silu a energiu. S takýmto doplnkom na spánok a rekreáciu každé ráno sa stáva skutočne dobrým – bez únavy z nepohodlných nájdení a pozoruhodných krkov, chrbtov alebo končatiny.

Nasledujúce video povie o typoch mategerov, ktorí ponúkajú Damašku, aby sa matrace dlhšie v dobrom stave.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár