Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Vynikajúca blahobyt a nádherná nálada závisí od mnohých faktorov, vrátane plného spánku, ktorý je zase nemožný bez kvalitného matraca s ortopedickým účinkom. Takéto matracy poskytujú správnu podporu chrbtice a umožňujú vám relaxovať. Nie je prekvapujúce, že sú tak populárne a dopytom. Doteraz sa mnohé firmy zapojili do vydávania matracov, ale nie každý môže ponúknuť kupujúcim taký najširší rozsah, ako spoločnosť Ormatek.

Matrace Ormatek

Výhody

Ormatek má niekoľko výhod oproti ostatným spoločnostiam zapojeným do výroby podobných matracov. Existuje mnoho z nich a sú zrejmé.

Spoločnosť bola založená viac ako 10 rokmi, spoločnosť sa podarilo dobyť a udržať kupujúcich ich správny prístup k výrobe. Moderné vysoko presné európske zariadenia a vlastné laboratórium s testovacím centrom poskytuje širokú škálu vysoko kvalitných výrobkov.

Vďaka príslušným špecialistom vo vlastnom laboratóriu sa neustále skúma všetkými prichádzajúcimi materiálmi av testovacom centre sú hotové výrobky podrobené rôznym testovacím činom. Po výbere materiálu, montáž pod plánovaným modelom produkoval predbežnú montáž matracu vystaveného rôznym kontrolám kvality. Potom zorganizujte prijaté parametre testovaného produktu so špecifikovanými normami. A až po prijatí pozitívnych výsledkov, výrobky prichádzajú na predaj.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Nielen starostlivý výber, kontrolné a vysoko kvalitné vybavenie sú výhody spoločnosti, ale aj obrovské množstvo modelov matracov.

Sortiment série má asi 150 modelov matracov, ako aj veľký počet sprievodných výrobkov na spánok. Vďaka širokej škále nájde každý kupujúci vhodnú možnosť. Lacné modely sa predávajú za prijateľnú cenu (5 tisíc rubľov), ale tam sú elitné modely za oveľa väčšiu cenu (60-90 tisíc rubľov). Cena závisí od plnív a počtu pružín. V drahých modeloch na meter štvorcový účet pre 1000 pružín, ako v anatomickom modeli S-2000, presne opakujúce sa kontúry tela.

Okrem toho môžu byť matrace a iný súvisiaci tovar zakúpiť podľa akéhokoľvek pohodlného spôsobu. Niekto bude pohodlnejší umiestniť objednávku prostredníctvom internetového obchodu a niekto bude uprednostňovať nákup v kabíne spoločnosti, ktorý sa nachádza vo svojom meste, výhoda ich geografie je veľmi rozsiahla. Materiály používané pri výrobe matracov sú nielen kvalitatívne a spoľahlivé, ale niektoré sú jednoducho jedinečné, ako napríklad pamätníky. Pridáva ako v modeli priemernej cenovej kategórie a elitných exemplárov. Memory matracy zaručujú úplnú relaxáciu a zdravý plný spánok, pretože tento materiál opakuje a pravidelne si pamätá obrysy tela čo najpresnejšie. Dôležitou výhodou spoločnosti je výroba modelov nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Názory

Všetky matrace vyrobené spoločnosťou ORMATEK sú klasifikované podľa typu základne a plniva, formy, veľkosti a niektorých ďalších indikátorov charakterizujúcich každú skupinu.

Základ matracov vyrábaných spoločnosťou je rozdelený na výrobky, ktoré majú pružiny a modely bez nich. Matrace s blokom pružín sú rozdelené do dvoch skupín upevňovacích prvkov:

 • Závislý jarný blok Bonnell Je to návrh, kde sú prvky (pružiny) viazané medzi sebou s kovovým drôtom a tvoria monolitický blok.

Matrace Ormatek

 • Blok nezávislých prameňov je základom pre veľký počet modelov vyrobených spoločnosťou. V tomto bloku je v puzdre umiestnený pružina ako samostatný prvok a neovplyvňuje susedné prvky. Matrace sú založené na bloku s nezávislými prvkami, dokonale s podporou chrbtice v správnej polohe. Matrace s nezávislým pružinovým blokom sú rozdelené do počtu pružín na 1 kV. m a podľa stupňa tuhosti. Počet pružín v rôznych modeloch sa líši od 420 do 1020 kusov na 1 kV. M. Čím väčšie pružiny v bloku, tým menej priemer každého prvku. Výrobky, ktoré majú väčší počet pružín, majú výrazný ortopedický účinok.

Matrace Ormatek

Počet pružín je základom vyvinutej a prepustenej série. Z-1000 Series má 500 pružín na 1 kV. m a v sérii S-2000 Už sú 1020 kusov. Posledná séria je rozdelená do troch riadkov. Sen – Toto je matrace klasického typu so symetrickým povrchom. Sezóna má inú tuhosť povrchov. Elita Prémiový riadok Má zvýšený komfort, má niekoľko vrstiev plniva.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Základom bezchybných matracov je polyuretánová pena a latex, zvyšné plnivá regulujú stupeň tuhosti a pohodlia. Rozsah bezchybných matracov je reprezentovaný dvoma riadkami, ktoré sú zase rozdelené do série, charakterizované typom plniva a počtom vrstiev v konkrétnom modeli. Flex Roll Line je tvrdé matrace s dobrou podporou pre chrbticu. Modely matracov tejto línie sú založené na hypoalergénnom Orto-pena latexová náhrada. Vďaka špeciálnej technológii produktu tohto riadku pre pohodlie skladovania a dopravy sa môžete zrútiť do rolka.

Matrace Ormatek

Všetky modely Line Line Line sú založené na Coconut Coir a Natural Latex. Stupeň tuhosti v týchto modeloch je veľmi vysoký. Matrace vyrábané spoločnosťou Ormatek, Okrem uvedených ukazovateľov sa tiež líšia vo forme. Najväčší počet modelov má tradičnú obdĺžnikovú formu, ale je tu spoločnosť a exkluzívne matrace, ktoré majú okrúhly tvar. Tieto modely sa nelíšia od obdĺžnikových produktov. Existujú modely s nezávislým jarným blokom a bezprodukčnými možnosťami. Tieto matracy pre okrúhle lôžky sú určené.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Plnivá

Aby mal matrac spať pohodlne a útulné, spoločnosť Ormatek aplikuje rôzne plnivá. Hrúbka, množstvo a kombinácia závisí od toho, aký stupeň tuhosti a pohodlia chcete dať výrobok. Spoločnosť ORMAYTEKPoužitie pri výrobe veľmi veľkého množstva plnív:

 • Pre produkty s pružinovým blokom sa používa ormafoam alebo penová polyuretánová pena. Tento umelý materiál s hustou štruktúrou sa používa ako oplotenie okolo obvodu bloku.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

 • Coconut Coyra je prírodné vlákno, ktorý je impregnovaný latexom na zlepšenie vlastností. Okrem základných vlastností (s tvrdosťou) má materiál hmotnosť ďalších výhod. Tento hypoalergénny materiál s dobrou výmenou tepla a vynikajúce vetranie má veľmi dlhú životnosť. Neabsorbuje vlhkosť, vonia a nie je predmetom hniloby, takže nikdy nebude chemating pre kliešte a iné mikroorganizmy. Vzhľadom na jeho prirodzenú elasticitu a tuhosť, výrazné ortopedické vlastnosti.

Matrace Ormatek

 • Prírodný latex sa používa v mnohých modeloch. Elastický a elastický latexový materiál má prirodzený pôvod. Získa sa z šťavy z gumového stromu. Tento materiál odolný voči opotrebeniu odoláva významným zaťaženiam, udržiavaním počiatočnej formy. Okrem toho podporuje pohodlnú termoreguláciu.

Matrace Ormatek

 • MemoRIX – Tento jedinečný materiál pozostávajúci z polyuretánovej peny so špeciálnymi prísadami je vynikajúcou výplňou pre matrace. Tento materiál dokonale prechádza vzduchom a nenahromaždí sa vlhkosť, v dôsledku čoho rôzne mikroorganizmy nemajú možnosť rozvíjať. Vďaka špeciálnym aditívam má pamäťový efekt, dokonale prispôsobuje sa tvaru ľudského tela.

Matrace Ormatek

 • Hollcon Filler Ako dodatočná vrstva. Jej bázou je polyesterové vlákna. Jarná štruktúra tohto materiálu je tvorená interlačnými vláknami medzi sebou. Tento elastický materiál má schopnosť rýchlo obnoviť jeho formu s významnou kompresiou.

Matrace Ormatek

 • Materiál pozostávajúci z kokosových a polyesterových vlákien, Jeho meno bi-cocos. Ako dodatočná vrstva.

Matrace Ormatek

 • Spanbond je potrebný ako tesnenie medzi jarným blokom a inými plninami. Tento štíhly, svetlý, ale zároveň má trvanlivý materiál, má schopnosť distribuovať tlak medzi pružinami. Okrem toho chráni horné plnivá pred vplyvom tvrdých pružín.

Matrace Ormatek

 • Polyurénnitanová alebo moderná pena guma aplikovaná v mnohých typoch matracov. Tento elastický, elastický a praktický materiál je absolútne bezpečný pre ľudské zdravie. Ak chcete zvýšiť ortopedické vlastnosti, robí viacvrstvovú.

Matrace Ormatek

 • Tepelné stádo je určené na zníženie opotrebenia iných plnív. Pozostáva zo zmiešaných vlákien získaných lisovaním s vysokými teplotami.

Matrace Ormatek

Rozmery

Ormatek Company Matrace majú veľkú rad dimenzií, vďaka ktorej má každý kupujúci možnosť vybrať si tú správnu verziu. Najobľúbenejšie rozmery sú rozdelené do troch typov. Výrobcovia nábytku spravidla vyrábajú postele určitých veľkostí. Vzhľadom na túto skutočnosť, Spoločnosť ORMAYTEK Vyvinuté a vyrába matracy vhodné pre všetky typy lôžok. Pre štandardné samostatné lôžka, výrobky s rozmermi 80×160 cm, 80×190 cm, 80×200 cm, 90×190 cm, 90×200 cm.

Najvhodnejšie veľkosti pre polosystémy: 120×190 cm, 120×200 cm, 140×190 cm, 140×200 cm. Šírka 120 cm je vhodná na ubytovanie jednej osoby, ale šírka 140 cm umožňuje umiestnenie dvoch ľudí, takže veľkosť 140×190 cm a 140×200 cm možno pripísať obom polo zreteľným a dvojizbovým výrobkom.

Matrace Ormatek

Matresy s rozmermi 160×190 cm, 160×200 cm, 180×200 cm Pozri dvojité možnosti. Najviac optimálna a požadovaná možnosť má veľkosť 160×200 cm. Ich dĺžka je vhodná pre takmer akúkoľvek výšku. Produkt s veľkosťou 180×200 cm je ideálny pre rodinu s malým dieťaťom, ktorý niekedy miluje vyliezť jej rodičom v posteli.

Hrúbka alebo výška matraca závisí od hustoty plnív a na počte vrstiev. Ortopedické matrace vyrábané spoločnosťou majú rôzne výšky. Ich veľkosti sa líšia od 6 cm do 47 cm. Najtenší matrac s výškou 6 cm Softy Plus série, určený pre pohovky, sedadlá a posteľ. Matrac s výškou 47 cm patrí do elitných modelov. Tento výška matrac je založený na dvojrozmernom systéme podpory.

Séria a hodnotenie populárnych modelov

Existuje hodnotenie, v opise, ktorý predstavuje najobľúbenejšie a požadované modely. Medzi príchuťami je séria Flex alokovaná z materiálu ORMAFOAM:

 • Model Orma Flex Prideľuje medzi druhé ako jeho päť-pásmový povrch, ktorý berie do úvahy obrysy tela a rovnomerne distribuuje zaťaženie. Stupeň tuhosti je priemer. Maximálne zaťaženie jednej lôžka je 130 kg. Výška rámu v tomto modeli 16 cm. V podobnom modeli Orma Flex veľký je výška boku 23 cm.

Matrace Ormatek

 • Z série Ocean Nový model vyniká Oceán mäkký S prítomnosťou takéhoto materiálu ako hrúbka memoriky 40 mm, ktorá má pamäťový efekt. Tento model má výšku triediča 23 cm, odoláva zaťaženiu na 120 kg. Model tejto série má tiež špeciálny odnímateľný prípad, ktorej spodná časť je vyrobená z mriežky, ktorá poskytuje vynikajúce vetranie na všetky vrstvy produktu.

Matrace Ormatek

 • Medzi možnosti s nezávislou jarnou jednotkou sú zvýraznené sériou: Dream, Optima, Seasonom. Série snov používa mimoriadnu popularitu v dôsledku svojich plnív a nezvyčajné usporiadanie pružín.
 • V modeli DREAM MEMO 4 D MATRIX Springs majú zvýšenú pevnosť v dôsledku zvýšenia hrúbky drôtu, každá pružina sa nachádza čo najbližšie k susedovi, všetky prvky sú navzájom spojené len v centrálnej časti. Okrem toho tento model obsahuje membárové plnivo. Tento matrac 26 cm vysoký odoláva zaťaženiu do 160 kg, má priemernú tuhosť a poskytuje bodovú podporu chrbtice kvôli kombinácii plnív.

Matrace Ormatek

 • Model Dream MEMO SS Od predchádzajúceho bloku Smart Spring pružiny sa líši, vďaka ktorej je možné presné zonovanie kvôli zmene výšky pružiny v stave UNCOMPAT. Okrem toho, blok má prechodné zóny. Prítomnosť tohto bloku významne zlepšuje podporu chrbtice. Model odoláva zaťaženiu 150 kg. Model Dream Max SS sa líši od DREAM MEMO SS FILLER. Namiesto memore sa tu používa prírodný latex.

Matrace Ormatek

 • Seasná séria je obľúbená pre prítomnosť prírodných latexových produktov a rôznych stupňov tuhosti na každej strane. Model sezóny Max SSH sa vyznačuje zosilneným blokom Smart Jar Springs. Jeden povrch je viac tvrdší kvôli hustlejšej postele 3 cm. Ďalšia má priemernú tuhosť, pretože latexová vrstva je bližšie k povrchu a vrstva lôžka je len 1 cm.

Matrace Ormatek

 • V sezóne Mix 4 D Matica Model je pružinový blok vystužený a vyznačuje sa maximálnym posunom na seba na princípe včelího voštiny. Okrem toho, v tomto modeli sa latexová kociek nachádza len na jednej strane, takže strana bez postele je mäkšia. Matrac je odovzdaný zaťažením 160 kg.

Matrace Ormatek

 • Séria OPTIMA je k dispozícii s rôznou pevnou tuhosťou. Existujú modely s mäkkým povrchom Optima Lux EV, OPTIMA LIGHT EVS a je tu model so strednou tuhosť povrchom optima Classic EDS. Optima Classic EDS je dopyt po optimálnej hodnote za peniaze. Latex Coir na oboch stranách a 416 prameňov na posteli s väčším hrubším zatočením 1.9 cm Poskytnite tento matrac médium tuhosť. Tento model si zachováva zaťaženie 130 kg a má životnosť 10 rokov.

Matrace Ormatek

 • Medzi sériami s nezávislými pružinami nie je možné označiť sériu Comfort Comfort S rôznymi stupňami tuhosti, ktorých modely sú odohraní zaťažením 150 kg, nevyžadujú otáčanie a majú niekoľko vrstiev rôznych plnív v jeho zložení.

Modely pre deti

Modely pre deti sa vytvárajú s prihliadnutím na ich anatomické funkcie. Prírodné materiály zahrnuté vo výrobkoch sú hypoalergénne. Matrace rôznych veľkostí a stupňov tuhosti nie sú predmetom deformácie a dokonale podporovať chrbticu. Široká škála detských matracov pokrýva všetky vekové kategórie: od novorodencov do adolescentov:

 • Pre deti do 3 rokov matrac Deti Zdravie S výškou boku 9 cm a priemerným stupňom tuhosti, odmerné zaťaženie do 50 kg. Má hepoalergénny plnivo Holdcon, ktorý neabsorbuje vlhkosť a vôňu, vďaka čistotu a sviežosti lôžka.
 • Model Kids Smart s nezávislým jarným blokom 4 D Smart Má tú istú tuhosť na oboch stranách, ktoré poskytujú Coconut Coirs v 2 cm. Vhodné pre deti od 3 do 16 rokov. Tento model môže odolať zaťaženiu v 100 kg a má výšku zo strany 17 cm.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

 • Model Deti Classic Ideálne pre novorodencov, pretože prispieva k správnej tvorbe chrbtice. Coconut Coir s antibakteriálnym účinkom 6 cm hrubý a impregnovaný latexom, dokonale prechádza vzduchom.
 • Z bilaterálnych matracov pre deti do 3 rokov Dvojité deti. Na jednej strane existuje coconut Coir s hrúbkou 3 cm a na druhej – prírodný latex. Zatiaľ čo dieťa je veľmi malé lepšie používať stranu s Coyra a latexový povrch sa zmestí na pestované dieťa.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

 • Pre deti od 1 roku to bude vyhovovať modelu Deti mäkké, majú ORMAFOAM FILLER. Tento model dokonale podporuje detskú chrbticu a zároveň odstráni svalnaté napätie. Okrem pravouhlého modelu sa vyrábajú oválne deti mäkké matrac a dokonca aj okrúhle deti mäkké.
 • Pre deti od 3 do 12 rokov spoločnosť vyvinula model Detský komfort s jarným Blokom EDS a rôznymi stupňami tuhosti strán. Povrch s kokosovými koirmami je vhodnejší pre deti až šesť rokov, a pre staršie deti je lepšie použiť stranu s plničom ORMAFOAM.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matracový obchod

Aby ste získali nadobudnutý matrac, ktorý slúži, ARMAYTEK spoločnosť produkuje matracové kryty a pokrýva rôznymi vlastnosťami.

Matracové kryty a kryty od spoločnosti pomôžu nielen zachovať vzhľad matrace, ale aj na ochranu pred vlhkosťou a prachom pomocou špeciálnych impregnácií. Povolenie membrány odolný voči vlhkosti sa aplikuje na zahŕňajúcu stranu plátna a horná časť krytu má základňu bavlny. V modeli sa suchý veľký, horná časť sa skladá z froté canvázy a boku saténu. Kryt je pripevnený na matrac s gumou prechádzajúcou na spodnej strane strany. Tento model bude vyhovovať matracom s výškou 30-42 cm. A v modeli suchého svetla, horná časť sa skladá z cestovného plátna a strana je vyrobená z bavlnenej tkaniny.

Matrace Ormatek

V modeli MAX oceánu MAX sa tkanina odolná voči vlhkosti nachádza nielen na hlavnom povrchu, ale aj na doskách. Verda Veil Light a Verda Veil modely sú špeciálne navrhnuté pre vysoko -né matrace. Základom prípadu je pletené plátno odolné voči opotrebeniu, ktorý má ľahký masážny účinok.

Pre tenké matrace a toppers, bolo vyvinuté množstvo matracov s rôznymi účinkami. Pre spoľahlivé upevnenie sú vybavené štyrmi gumovými pásmi. Matrac LUX HARD zvyšuje tuhosť spálne a max personál matrac vám umožní zmäkčiť tuhosť matraca v dôsledku prírodného latexu. A v matraci Perina sa používa dotykový materiál Senso používa ako zmäkčovač, ktorý nielen zjemňuje miesto na spanie, ale má tiež pamäťový efekt.

Široká škála krytov a matracov vyrábaných spoločnosťou umožní každému vybrať najvhodnejšiu možnosť pre váš matrac.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Aký matrac vyberte?

Spoločnosť vyrába obrovské množstvo modelov a vybrať najlepšiu možnosť Musíte dodržiavať niektoré pravidlá:

 • Ak sa vám páči na jarné matrace viac, To stojí za to uprednostniť produkty s nezávislým blokom. Takéto modely sú dobre podporované chrbticou, nemajú účinok hojdacej siete a prichádzajú s manželskými pármi s významným rozdielom hmotnosti. Čím väčšie je pružiny na 1 kV. Merač, tým väčší ortopedický účinok.
 • Pri výbere stojí za to zvážiť telesnú hmotnosť. Pre ľudí hustého komplexu budú vhodné produkty s tuhým povrchom. A pre ľudí z krehkých budov, matrace sú vhodné mať mäkký povrch. Pre manželské páry s významným rozdielom hmotnosti stojí za to zakúpiť dva matracy s najpohodlnejšie povrchy pre každého a kombinovať ich do jedného prípadu alebo si objednať matrac, kde každá polovica bude mať vlastnú tuhosť.
 • Pre mladých ľudí do 25 rokov a deti Vhodnejšie matracy s tuhým povrchom. Je to spôsobené dlhou tvorbou spinálneho stĺpca.
 • Pre ľudí starších Menej tvrdých modelov sú vhodnejšie.
 • Optimálna možnosť pre väčšinu ľudí je obojstranná verzia s rôznymi stupňami tuhosti strán. Taký matrac je vhodný nielen pre zdravých ľudí, ale aj pre ľudí, ktorí majú choroby chrbtice. Stupeň tuhosti matracu počas problémov chrbtice určuje účasť lekára a špecialistov Ormaytek spoločnosti Pomoc Vyberte najvhodnejšiu možnosť.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Hodnotenia zákazníkov

Väčšina kupujúcich, ktorí zakúpili ortopedické matrace spoločnosti Ormaytek Spokojný s naším nákupom. Takmer všetci kupujúci si všimli absenciu bolesti chrbta a jemné blahobyt ráno. Mnoho poznamenáva, že matrace spoločnosti Ormaytek Ideálne pre veľkosti pre všetky lôžka. Väčšina zistí sa podľa názoru, že nadobudnutie dodatočného krytu uvoľnilo matrac zo všetkých druhov nedorozumenia: rozliata čaj, tečúca felt-meter a iné problémy. Takmer všetci kupujúci si všimli, že matrac z tejto spoločnosti po dlhodobej prevádzke má nielen reprezentatívny vzhľad, ale tiež nestratil svoju funkčnosť.

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

Matrace Ormatek

O tom, ako si vybrať matrac ormatek, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár