Matrace proti orthoformu s kompresorom

Po obdržaní zranení chrbtice alebo prevedených komplexných operácií môže byť osoba pripútaná do postele. Ak sa lieči doma, počas starostlivosti o pacienta bude užitočná pre anti-ortoforma matracy s kompresorom.

Modely sa ľahko používajú a líšia sa veľkou účinnosťou.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Charakteristické rysy

Potreba kúpiť anti-tvár matrac s kompresorom sa vyskytuje, keď sa pacient objaví v rodine. Keď je osoba dlhá bez pohybu, kŕmenie kože a epitelové bunky umierajú. Presielka alebo nekróza mäkkých tkanív sa vyskytuje v neprítomnosti vhodnej starostlivosti o chorú a obmedzenú mobilitu. Rozvíjajúce sa rany na tele sú ťažké vyliečiť, najmä ak osoba naďalej v posteli po celé mesiace alebo roky.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Aby sa zabránilo vzniku lôžok, použite špeciálne matrace. Ich dizajn je založený na fotoaparáte, kde kompresor automaticky slúži a čerpá vzduch, takže tlak na kožu je znížený a jeho prirodzená poloha je držaná. Kontaktné miesto produktu s telom pacienta sa neustále mení, čo vytvára ilúziu mobility, nedáva krv.

Najväčší účinok sa dosahuje v oblastiach krídla, zadku, čepelí a naterá.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Polyvinylchlorid sa používa na výrobu matracov. Materiál je rezistentný na teplotné kvapky, má vysokú pevnosť a odolnosť voči účinkom agresívnych médií. To nehorí, má hrubé steny, vďaka ktorým sú výrobky schopné odolať ťažkým zaťaženiam. Ako surové materiály sa tiež používa pogumovaná tkanina s nylonovým potiahnutým. Jeho výrobky sú drahšie, zabezpečujú pohodlie, majú mäkký, príjemný na dotykový povrch.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Kompresory z ortoforumu sa ľahko riadia. Sú vybavené intuitívnym rozhraním s minimálnymi spínačmi na prednom puzdre. Tlak je možné nastaviť, nastaviť vlastnosti pacienta, aby ste zvolili optimálny spôsob prevádzky.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Aký je účinok matracov:

 • Prevencia obetovania mäkkých tkanív a boj proti existujúcim lôžkom.
 • Sýtosť kyslíkovej pleti, obnovenie krvného obehu.
 • Liečba popálenín rôznym stupňom.
 • Zdravotný vplyv na telo v poraneniach muskuloskeletálneho systému, zlomeniny.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Medzi údajmi o používaní produktov, rehabilitačná doba sa rozlišuje po vážnych operáciách, zlomeniny chrbtice, natiahnutie kostry, paralýzy, osteoporózy, radiculitídy, dystrofie vonkajších vlákien a artikulárnej chrupavky a iných ochorení. Produkty odolávajú ťažké zaťaženia a sú vhodné pre pacientov s nadváhou (až 135 kg).

V navalizovanom stave výrobku je ľahko uskladniť a prepravovať, v infrebe sa týkajú štandardnej veľkosti lôžok.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Je neprijateľné používať anti-tvár matrace s vážnymi poraneniami chrbtice, keď je ovplyvnená kostná dreň. V tomto prípade je pacient potrebná pevná fixácia a pohyblivý povrch výrobku bude poškodiť a oneskorenie. Stav pacienta sa môže zhoršiť pri použití matraca s kostrovými cervifnmi.

Odrody

V závislosti od stavu pacienta sa vyberie určitý druh matraca. Zohľadnite sa, či bude chorej po celú dobu bez pohybu alebo bude aspoň trochu pohybujúci sa, napríklad sadnúť, otáčať na boku. Podľa mechanizmu vplyvu na telo pacienta, dva typy anti-politických matracov. Statické modely majú pevný povrch a vo vnútri sú vybavené rôznymi bunkami, ktoré sú zodpovedné za redistribúciu zaťaženia na ľudskom tele.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Výrobok sa odporúča v prípadoch, keď pacient môže vstať, zdvíhanie alebo ušetriť čiastočnú mobilitu.

Funkcia dynamického matraca je, že jeho povrch sa neustále pohybuje. Z tohto dôvodu sa tlak na koži zvyšuje, snaží sa nulová, takže mäkké tkanivá zostávajú v tóne. Masážny účinok prispieva k úľavu od bolesti, umožňuje svaly relaxovať. Dynamické modely sú zase rozdelené do dvoch ďalších typov v závislosti od toho, ako sa nachádzajú vnútorné prvky:

 • Bunkový. Kúpili sa, keď je pacient schopný pohybovať, je však nútený pozorovať posteľ po operáciách prenesených zraneniach alebo popáleniny. Model prispieva k vytvrdzovaniu vrstiev 1-2 stupňov, môže byť použitý ako profylaktické činidlo na ochorenia chrbtice.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

 • Žalúzie. Používa sa na prísne chorých pacientov, ktorí sú úplne zbavení možnosti pohybu. Získajú sa, keď osoba na dlhú dobu nedostane z postele, má rozklad 3-4 stupňov alebo silné popáleniny. Umožnite vám, aby ste zabránili rozvoju ďalších opláchnutí tkanín a liečiť už prijatých rán.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Prideliť tri najobľúbenejšie modely:

 • Matrac Anti-Orthoforma M-0007 má terapeutický účinok pri liečbe poranení muskuloskeletačného systému. Má antigravitačný výkon a používa sa v boji proti popáleniu rôznych stupňov.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

 • Matsh matrac M-0003 má relaxačný, masážny efekt. To vám umožní nastaviť tlak kompresora, môže byť použitý na prevenciu, najmä na použitie ľudí, ktorých práca je spojená s konštantným zaťažením na chrbticu. Produkt zabraňuje stagnácii krvi a lymfy v tkanivách.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Matrace proti orthoformu s kompresorom

 • Vylepšený model je M-0021. Povrch tohto balónikového matraca má množstvo malých otvorov, ktoré poskytujú kontinuálny cirkuláciu vzduchu a vyfúkli kožu, aby sa zabránilo vzniku plienky.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Funkcie prevádzky

Charakteristickým znakom výrobku sa dá ľahko starať. Jeho inštalácia nevyžaduje použitie špeciálnych znalostí alebo zručností, zatiaľ čo samotný matrac sa vyznačuje silou a dlhou životnosťou, takže je sotva potrebné opraviť. Ľudia, ktorí sa nikdy nestretávajú s ležiacimi chorými, čo spôsobuje presne, ako používať anti-tvár matracy.

Inštrukcie na používanie:

 • Produkt sa nachádza na vrchole štandardného matraca. Jack vo vzduchu musí byť v nohách pacienta.
 • Pomocou rúrok sa matrac spája s kompresorom. Ten sa nachádza nad úrovňou postele so špeciálnymi oblúkmi.
 • Pre úplnú infláciu trvá 10-15 minút. Čistý list je posypaný na vrchole, ktorý by sa mal často meniť počas prevádzky, pretože podkladový pacient môže často potiť.
 • Hmotnosť pacienta je nainštalovaná na regulátore kompresora na báze, na ktorom je nainštalovaný zodpovedajúci výkon. Po tom, čo pacient položil na posteľ.

Kompresor nie je možné vypnúť, musí byť pripojený k sieti počas celého obdobia používania. Neodporúča sa posunúť pacienta na obyčajný matrac aj v krátkom období: Z tohto dôvodu môže osoba ostro zhoršiť.

Pravidelne by mal byť matrac zabudnutý vložkou navlhčený v roztoku mydla alebo dezinfekčného prostriedku. Produkt nemôže byť ponorený do vody a odkrytej horúcej pary.

Vizuálne s pokynmi pre použitie anti-gumového matraca nájdete v nasledujúcom videu.

Recenzie

Spotrebitelia oslavujú vysokú účinnosť anti-tvár matracov v boji proti proligesa. Produkty sú prevažne získané pre príbuzných, ktorí sú predpísaní režim lôžka na dlhú dobu. Vďaka pravidelnej starostlivosti o chorých a používanie špeciálnych matracov je možné zabrániť rozvoju nekrózy aj po niekoľkých mesiacoch pobytu v posteli.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Nízka cena – Ďalšia výhoda modelov. V okupovanom segmente trhu sú relatívne málo státie a vďaka energetickej účinnosti kompresora je možné vyhnúť sa veľkým účtom pre elektrinu. Matrac je takmer žiadny hluk, trvá malý priestor a vyznačuje sa jednoduchosťou kontroly, pretože každá osoba sa vyrovná s výrobkom. Mäkký matrac podporuje telo v pohodlnej polohe, kladie na kožu liečivý účinok a umožňuje ho dýchať. V prípade potreby je výrobok ľahko opraviť. Súčasťou tovaru je špeciálne lepidlo a patchwork, čo umožňuje zatvoriť otvory, ktoré sa môžu vyskytnúť počas prevádzky matraca.

Matrace proti orthoformu s kompresorom

Kupujúci odporúčajú odmietnuť kúpiť veľmi lacné matrace. VYSOKÉ RIZIKOU, KTORÉ BUDÚ ROZHODNUTÉ ZLOŽKÉ KVALITNÉ SAZY, KTORÉ MAJÚ POTVRDZUJÚCE NA KOŽKU. Okrem toho môžu mať produkty nepríjemnú vôňu gumy, ktorá zostáva dlhú dobu.

Pred zakúpením matracu je potrebné skontrolovať v prítomnosti šancí a trhlín, cez ktoré môže vzduch ukončiť.

Ako si vybrať anti-gumový matrac, môžete sa naučiť z nižšie uvedeného videa.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár