Matrace s vyhrievaním

V chladnom období roka závisí pohodlná teplota v obytnej miestnosti na tom, ako dobrý nočný spánok a relaxácia dňa bude. Bez tepla je nemožné cítiť sa pohodlne aj v najlegatívnejšom interiéri. Je obzvlášť dôležité cítiť sa v noci, aby ste sa dostali dostatok spať a prebudiť sa s novými silami a v krásnej nálade.

Jedna z možností na riešenie problému otepľovania v posteli – na posielanie tela na deku, ako je v kukure. Existuje však šanca, že priložené nepríjemnosti sa objavia vo forme vecí, tuhosti pohybov, potenie a všeobecné nepohodlie. Je oveľa pohodlnejšie a príjemnejšie cítiť relaxačné teplo pod ním a nie je blízko k telu. Najlepšia možnosť pre odpočinok po pracovnom dni alebo aktívny víkend bude sen na vyhrievanom matraci.

Vlastnosti vykurovacieho matraca

Toto vykurovacie zariadenie je určené na použitie ako posteľ. To robí na hlavnom matraci alebo pohovke. Má formu hrubého podstielky z špeciálneho materiálu, ktorý je schopný udržať teplo v dôsledku elektrického ohrevu.

Neobvyklé ohrievač, rozložené pod obalom, pracuje v pohodlnej teplote požadovanej hodnoty teploty.

Nepochybnou výhodou pracovného produktu je, že s vysokou vlhkosťou alebo vlhkosťou, ktorú vysušila posteľná bielizeň. Najmä relevantné pre použitie vykurovacieho matraca v krajine.

Elektromatatresy majú dva spôsoby prevádzky – vystužené (~ 37 stupňov) a mierne (~ 28 stupňov). Prítomnosť prepínača elektromechanického typu vám umožňuje nezávisle nastaviť teplotu alebo zakázať vykurovanie. Okrem štandardného modelu je tovar vybavený infračerveným ohrevom pre výrazný terapeutický účinok.

Okrem toho je elektromanicky výhodný spôsob vykurovania v offseason a chladnom období. V noci nie je potrebné použiť iné elektrické spotrebiče na vytvorenie pohodlnej teploty. Len kúrenie len tvojej postele.

Aplikačná oblasť

Teplý matrac môže slúžiť nielen na vykurovacie lôžko, ale tiež používané vo fyzioterapeutických kanceláriách. Tieto modely majú špeciálny dizajn a dizajn. Terapeutický účinok sa dosahuje mäkkými zahrievanými a pľúcnymi manipuláciami. Eliminuje svalovú a artikulárnu bolesť, bolestivé pocity v osteochondróze a radikulitíde.

Tiež spí na takomto matraci pomáha zmierniť stres a je znázornený v množstve ženských gynekologických ochorení.

Len niekoľko „sedení“ na takomto matraci a príde z výrazného reliéfu. V procese prevádzky, matrac nehorí kyslík a výrazne zlepšuje kvalitu spánku, pomáha relaxovať a upokojiť sa.

Ideálny vyhrievaný matrac na spanie na pohovke v obývacej izbe. Vďaka jednoduchosti skladania a ľahkosti môže byť uložená so zvyškom posteľnej bielizne na skrinke alebo v hrudnej krabici.

Funkčnosť

Popularita pôvodnej postele príslušenstvo je spôsobená jeho nesporným komfortom a praktickosťou. Niekoľko zrejmých výhod a niekoľkých možností dizajnu a návrhov vám umožní vybrať si model podľa individuálnych preferencií. Nasledujúce ukazovatele jeho funkčnosti hovoria v prospech akvizície zariadenia:

 • trvanlivé a spoľahlivé čalúnenie;
 • Jednoduchosť dopravy;
 • prítomnosť dlhého kábla;
 • Nízky výkon (až 80 wattov);
 • Rýchle vykurovacie plochy výrobku;
 • nevytvára elektromagnetické polia;
 • nehorí kyslík;
 • Nahrádza elektrické ohrievače pre domácnosť;
 • Úplný bezpečnostný nástroj.

Názory

Ak chcete pochopiť, aký produkt má byť zakúpený, mali by ste sa oboznámiť so zoznamom existujúcich druhov a modelov. Líšia sa veľkosť, dizajn, stretnutie a dokonca sfarbenie tkaniny.

Vyhrievané matracy sú:

 • semi-tichý;
 • dvojnásobok;
 • Detí.

Sfarbenie vybrať z veľkého sortimentu: z monofónnych výrobkov na vzorované.

Dno matracu je tepelne odolné plátno, dlhoročné teplo. Racionálne usporiadanie vnútorných prvkov umožňuje tepla rovnomerne šíriť v celej oblasti.

Odnímateľný prípad je poskytnutý na detských matracoch, aby sa ľahko umyla tkanina. Rozmery sú vhodné na použitie v postieľkách a meniacich sa tabuľkách. Neexistujú žiadne dospievajúce modely, pasúce sa dieťa je lepšie okamžite získať verziu pre dospelých.

Modely

Rozsah modelu je reprezentovaný nasledujúcimi matracmi:

 • Univerzálny produkt, obdarený nielen režimom na vykurovanie, ale aj funkciu chladenia štvorcového matraca. To vám umožní používať na jeho vymenovanie po celý rok;
 • Zariadenie „Incor“, Známy ako domáci elektrický ohrievač s infračerveným vykurovaním Oee 2-60 / 220. Veľkosť produktu 50×145 cm, ktorá disadizuje ho v rade vyhrievaných matracov. Okrem toho je určený len na dočasné vykurovanie, pretože nemá automatický prepínač.
 • Masážny model s elektrickým ohrevom – Ideálny spôsob, ako relaxovať v chladnom počasí. V tomto segmente, hromadné možnosti pre ľahkú masáž s rôznymi účinkami. Majstrovstvá v popularite zaberá jade matrac, charakterizovaný vysokou tepelnou kapacitou. Zmierňuje bolesť, má priaznivý vplyv na krvný obeh a nervový systém.

 • Mommypum – spoľahlivý kórejský matrac s ohrevom vody a prípadom napodobňujúcim prírodným drevom. Matrac pracuje na princípe vodného elektrického ohrievača v dôsledku vodných hadíc v puzdre.
 • „Dobré teplo“ – matrac, v ktorom sa vykurovanie vykonáva na úkor uhorných vlákien. Majú tiež priaznivý vplyv na elasticitu výrobku a zabrániť poškodeniu vodivých častí s možnými deformáciami.
 • Najdrahší model dnes – Vinyl Auter matrac s funkciou vykurovania. Jeho náklady je viac ako 100 000 rubľov, ktoré je odôvodnené rozdeleným systémom, ktorý vám umožní nainštalovať nezávislý režim teploty zahrievania na každej jednotlivej polovici. Tento model bude vyhovovať len postele s rámom.

Zásada prevádzky a bezpečnosti

Matrac je potrebný na pripojenie k napájaciemu zdroju. Je to jednoduché, vzhľadom na dĺžku drôtu, dostatočná, ak pred výstupom nie viac ako tri metre. Hlavným prvkom väčšiny produktov nie je typ vody, je vnútorný káblový kábel, umiestnený v silikónovej puzdro. Kábel je vyrobený z vysoko kvalitných chrómových a niklových zliatin, ktoré zaručujú dlhú prevádzku matraca. Horný povlak je vyrobený z polyhottonu odolného voči vlhkosti.

Výrobcovia poskytli ochranu vykurovacieho prvku, takže na matraci môžete, bez strachu, otáčania, aktívne sa pohnúť a dokonca skočiť. Ideálna izolácia a požiarna bezpečnosť zaručuje silikónový povlak a tepelný steh. Povlak tiež varuje prehriatie.

Recenzie

Majitelia nádherných zariadení pre teplý a pohodlný spánok reagujú, že sa mohli zbaviť nespavosti, chronickej únavy a stresu. Masážne modely preukázali účinnosť v salónoch krásy, sanatóriá a wellness centier.

Mnohé sú chválené elektrické farmy vo vode, ale dosť niekoľkých obdivovateľov v modeloch s vykurovaním káblom. Všetci spotrebitelia si všimnú, že spánok na teplej posteli je oveľa príjemnejší a užitočnejší. Najmä miloval odber vzoriek matracov. Preprava takéhoto spotrebiča nevyžaduje silu a miesta v trupe. Môže sa zrútiť ako normálna deka a prepravuje ju do vrecka alebo jednoducho skladaním vozidla do zadného sedadla.

Vyhrievané matrace sa môžu zakúpiť len v obchode, ale tiež sami. A ako to urobiť, môžete vidieť v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár