„Poľnohospodárstvo“

Nie tak dávno, módna novinka sa objavila na trhu nábytku – vznášajúce sa posteľ. Takýto model je spiace lôžko rôznych rozmerov, ktoré visia v určitej vzdialenosti od podlahy. Vyzerá ako podobný dizajn veľmi zaujímavý a originálny.

Funkcie, profesionálov a nevýhody

Moderné továrne nábytkové továrne produkujú produkty rôznych modifikácií. S pomocou mnohých z nich si môžete oživiť interiér spálne.

V priestoroch vyrobených v modernom štýle bude organicky vyzerať štýlové stúpajúce lôžka. Navonok, tieto modely vyzerajú ako pohodlné miesto na spanie pripevnené k stene a stojí nad podlahou. Zdá sa, že posteľ je udržiavaná len pre povrch steny. V skutočnosti, stúpajúce lôžka majú špeciálne podpery, ktoré sú dokonale skryté a nie pozoruhodné. Táto podpora je spravidla umiestnená v centrálnej časti a stane sa neviditeľnou vďaka kompetentne inštalovaniu osvetlenia.

Krásne lietajúce postele zapadá do mnohých súborov. Takýto nábytok spôsobí radosť a obdiv pre vašich hostí. Uvedenie originálneho nábytku v miestnosti, môžete premeniť interiér a urobiť z neho modernejšie alebo futuristické. Všetko závisí od osobných preferencií a prianí vlastníkov.

„Rodičovstvo“ sú inštalované v blízkosti povrchu steny. Vďaka tomuto upevneniu, spiace lôžko s časom nestratí svoje pohodlné vlastnosti, nespadá a nebude začne vrhnúť. Počiatočná skutočnosť: posteľ s prudkým účinkom úplne mení atmosféru v interiéri. Nábytok Takýto neobvyklý dizajn robí situáciu vo viac ako čerstvej, čistej a otvorenej. Preto môžu byť takéto typy lôžok umiestnené vo svetle, ako aj v tmavých interiéri.

Nemyslite si, že posteľ s efektom letu je určená len pre užívateľov pre dospelých. Podobné interiérové ​​položky môžu byť umiestnené do detskej spálne. Ale pre takéto miestnosti sa odporúča kúpiť príliš vysoké modely, aby sa zabránilo možným zraneniam detí. Aj pre používateľov mladšieho veku je lepšie kúpiť postele s bočným.

Avšak, rovnako ako všetky objekty nábytku, „Soar vo vzduchu“ majú svoje nedostatky. Sú statické a usporiadanie ich z jedného miesta na druhú vôľu. Tieto postele sú namontované v stene raz a navždy.

Lietajúca posteľ nie je vhodná pre malú spálňu. Návrhy takéhoto nábytku majú veľké veľkosti a nemajú ďalšie skladovacie systémy. Dokonca aj v konvenčných postele s nohami, ľanové zásuvky alebo výklenky môžu byť prítomné pomocou hrudníka zásuviek a skriniek v miestnosti. Pod „pare“ lôžko alebo nenainštalujte ani nenainštalujte. Ak usporiadate všetky zásuvky alebo boxy pod ním, potom bude jeho vonkajšie odvolanie stratené.

Zriadiť podobné výrobky sú dosť ťažké. Táto práca sa odporúča presvedčivom profesionálom.

Modely

Nábytok s letovým efektom sa líši v tvare:

  • Najobľúbenejšie tradičné obdĺžnikové možnosti. Aj v interiéri spálne bude veľkolepé, aby vyzeralo módne okrúhle lôžko.
  • Spálňa obdĺžnikový nábytok Najčastejšie sa pripevní na chrbát steny alebo naraz s dvoma stranami (ak je uhlový dizajn). Za hlavou hlavy takýchto kópií je uhol, ktorý dokonale pripojí k stene.
  • Nohy v baliacich lôžkach sú bezpečne skryté. Dnes je takýto nábytok reprezentovaný možností s jednou podporou v centre. Z nej v rôznych smeroch lúče. Vďaka vernému projektu je zaťaženie optimálne distribuované cez lúče, čo robí miesto na spanie spoľahlivé a určené pre ťažké zaťaženia.

  • Podporuje sa posúvajú. Ich výška môže byť upravená podľa ich uváženia.
  • Tam sú postele, v ktorých Namontované niekoľko nôh (3-4). Spravidla sa nachádzajú bližšie k centrálnej časti a vôbec nie sú viditeľné. Tam sú obzvlášť obľúbené modely lôžok, v ktorých sú takéto skryté časti vyrobené z pohára žeriavu.

  • Zaujímavé je, že v spálni interiér, možnosti, v ktorých bočný lumen je polkruhový. Základy takýchto modelov, ako keby boli vyradené, ale miesto na spanie zostáva aj.

Materiál

Podiel Lion na modernom nábytkárskom továrni produkuje „parať“ postele z prirodzeného radu dreva alebo dosiek LDSP a MDF. Samozrejme, že možnosti s drevenými rámami a základmi sú drahšie. Stojí však za zmienku, že externý povrch MDF nie je vždy hovoriť o lacnosti alebo nábytku s nízkym kvalitou.

Niektoré modely sa napríklad vyrábajú na základe pevného kovového rámca. O takýchto dizajnoch spotrebitelia zanechávajú len dobré recenzie, pretože sa rozlišujú vysokou pevnosťou a odolajú až 500 kg. V rovnakej dobe, mimo týchto lôžok sú zdobené MDF doskami, ktoré majú inú farbu a kreslenie.

Dokončovacie spôsoby „Rodičovstvo“ sa tiež rozlišujú odrodou. Takýto nábytok je preto drahý a je oddelený drahými materiálmi. Modely s čalúnením eko-dovolenky, kože prírodného pôvodu alebo rôzne nábytkové tkanivá veľkej hustoty sú vo veľkej dopyte.

Často nie sú lôžka doplnené čalúnením. Jednoducho sa hodia na matrac a vytiahne lôžko. Často sú bočné úseky takýchto modelov vybavené bočnou.

Rozmery

Dnes v obchode nájdete posteľ s prudkým účinkom akejkoľvek veľkosti. Najčastejšie sú štandardné možnosti s dĺžkou a šírkou 160×200 cm, 180×200 cm a 200×200 cm. Priešnejšie sú „kráľovské“ modely, ich rozmery sú 200×220 cm.

Takéto postele by sa mali zakúpiť len od osvedčených a vysoko kvalitných výrobcov, aby sa neprevádzkali do slabého a nespoľahlivého dizajnu.

Mnohé nábytkové salóny robia „SOAR“ lôžka pre jednotlivé normy. To bude stáť taká lôžko drahá, ale bude ideálnym prístupu k vašej spálni.

Nápady dizajnéra

Poľnohospodárske postele vyzerajú harmonické v mnohých interiéroch a štýloch. Takže v minimalistickej spálni s bielymi stenami a bielu podlahu môžete nainštalovať čiernu posteľ s prudkým účinkom a jednej nepostrehnuteľnej podpory. Pozrite sa na malú otvorenú čiernu trubicu, čiernu nástennú lampu z kovu a visieť cez hlavičku s bielym a čiernym rámom. Posteľ na posteli sivá posteľná bielizeň a šťavnaté zelené výrobky.

Krásna biela posteľ s obdĺžnikovou a uhlovou čelnou doskou môže byť umiestnená na pozadí prízvukovej sivej steny v bielej spálni. Oddeľte podlahu s ľahkým karamelom laminátom a ozdobte veľký béžový koberec. Dokončite interiér s bielymi nočnými stolíkmi, bielymi záclonmi na oknách a zavesené čierne svietidlá odkvapového zobrazenia na pravej a ľavej strane postele.

Miestnosť s čiernymi stenami a snehovo bielymi lesklými podlahami budú veľkolepé zvýraznené bielym „stúpajúcim“ modelom s mäkkou čelenkou a tmavou bielizeňou. Drevené uhlové stoly vložte vedľa neho a na nich umiestnite dekoratívne vázy a lampy.

Nad hlavičkou položte pár malých svetelných obrazov. Okno v spálni kompletné priesvitné záclony.

Nábytok z bledého šedej stromu so žltou osvetlením stojí za to usporiadané v miestnosti s béžovými stenami a podlahou, zdobené sivom hnedým laminátom. Urobte si posteľ s bielym prádlom a sivou deku. Lokalizovať pod posteľou štvorcový sivý koberec. Miesto do stien v blízkosti postele Little drevené nočné stolíky. Vyplňte súbor veľkého vzoru cez čelo, žlté nástenné lampy a vnútorné rastliny.

Držiak a kontrast interiér sa objaví, ak sa v miestnosti s bielymi stenami a svetlosvetovými podlahami nainštalujú biele „parenie“ postele mierne zakrivený tvar s vysokou hlavičkou. Zaťaženie čiernej posteľnej bielizne a bielej deku. Ďalej umiestnite minimalistické biele stojany a objektívne lampy s zebrálnym bliká na nich. Pozícia vedľa postele podláh s podobným flapponom.

Vyplňte podlahovú krytinu s malým kobercom s potlačou zvierat.

Izba s sivými stenami a bledo béžová podlaha bude krásne vyzerajú „stúpajúce“ posteľ s podlhovastým dreveným čelenkom s hnedým odtieňom s tabuľkou. Samostatné šedé bielizeň a ľahké vankúše s kontrastnými výtlačkami. Pozícia v takom spálni veľká kovová podlaha s bielym stropom a nainštalujte malé nástenné lampy nad hlavičkou. Vybudovať okno s hustými šedými záclonami a bielym tylom.

Zriedené nudné farby môžu byť viacfarebné a svetlé maľby.

O tom, ako urobiť parnú posteľ s mäkkou čelenkou a regály Urobte si to sám, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár