Spálňa v štýle „Modern“

Spálňa Design – Toto je neobmedzené akčné pole pre fantázie. Existuje mnoho štýlov na zdobenie, sú všetky dobré a zaujímavé vlastným spôsobom. Medzi celú rozmanitosť, štýl „moderného“ je zvýraznený – originál, jedinečné a relevantné.

Charakteristické vlastnosti štýlu

Pred prechodom na funkcie štýlu musíte zistiť, čo to znamená. Tento smer stylistov spôsobuje zmätok. Mnoho ľudí si myslí, že moderný je moderný štýl, akýsi akvárstvo minimalizmu a európskej zručnosti. Filtrovať interpretáciu termínu v koreňoch chybne. Ešte horšie nielen obyčajní ľudia používajú slovo vo vzťahu k moderným interiérom, ale autori článkov často nahrádzajú jednu koncepciu ostatným.

Špecialisti určujú moderné ako historický štýl, ktorý sa objavil na križovatke dvoch storočí – XIX a XX. V tom čase sa v umení stagnujú, neexistovali žiadne nové trendy a myšlienky, všetky štýly boli zmiešané spolu, neexistovali žiadne špecifické.

Všetci umelci a obyčajní ľudia chceli vidieť niečo nové, radikálne odlišné od predchádzajúceho. Takmer sa objavil, najprv bol stelesnený v dielach umelcov, architektov, potom v dekorácii, neskôr – interiérový dizajn.

V Európe sa začal nazvať „AR-NOUVEAU“.

Slovo „moderné“ bolo získané v Rusku z dôvodu nesprávneho prekladu. V angličtine „moderné“ – nové, moderné. Predajcovia, prekladanie zahraničných adresárov, neobťažovali sa a napísal slovo Cyrilic, zvyšok, z nevedomosti, začal ho používať.

Odtiaľ som išiel všetok zmätok a nesprávnu definíciu štýlu.

Na rozlišovacie črty štýlu, dizajnéri zahŕňajú nasledovné:

 • Nedostatok generalizovanej formy. V rôznych krajinách boli moderné akcenty spojené s rôznymi akcentmi, ktoré sa vyvinuli pod vplyvom národných tradícií a mentality.

 • Nezmysel farby gama. Odtiene prírodné, prírodné, prírodné. Je povolené používať zlato a striebro, svetlé odtiene.

 • Hladké linky, nedostatok priamych a ostrých rohov, hrany, symetrie. Táto technika zabezpečuje integritu a jednotu štýlu štýlu, mäkkosť vyzerá organicky.

 • Relaxačné, tlmené svetlo. Je ideálny pre rekreačné miestnosti.

 • Materiály prírodného pôvodu – strom, kameň, textil, sklo, mramor, keramika.

 • Použitie kovaných prvkov na vytvorenie efektu vzduchotesnosti. Vďaka tejto metóde sa solídne kovové predmety zameriavajú na elegantné umelecké diela.

 • Aplikované výkresy – Floristické a zvieracie témy.

 • Gourmet a populárna recepcia dizajnu – zafarbené zásoby. Zdobené okná, dvere, lampy.

 • Okná a dvere môžu byť ľubovoľná veľkosť, Obdĺžnikové alebo klenuté.

Moderné je dobré, pretože:

 • Neobmedzuje možnosti a konštrukčné rozhodnutia dekorácie. Okrem prírodných materiálov, rozpočtu, môžu byť kombinované. V každom prípade bude spálňa nádherná a luxusná;
 • neustále sa meniaci, Absorbujúce nové položky, ktoré dávajú nové príležitosti a nápady na zdobenie;
 • Nie je určený pre niektorý konkrétny vek, sexuálna skupina. Každý môže použiť štýlové prvky;
 • Originál a nie porazený, Jeho techniky sú zaujímavé, sú schopní urobiť izbu jedinečnú a nezabudnuteľnú.

Výber modernistického štýlu, môžete si istý – Ukazuje sa, že je to praktická a funkčná, určená pre zdravý spánok a relaxačnú dovolenku.

Dizajn

Moderné – kombinácia niekoľkých štyrmi, ktoré sú požičané z rôznych návrhov dizajnu. S týmto štýlom môžete urobiť skvelú opravu v miestnosti. Je vhodný pre malú spálňu a izby s veľkým hidom.

Neexistuje regulárnosti a konkrétne obmedzenia.

Ak chcete zdôrazniť štýl, mali by ste dodržiavať niekoľko dizajnérov Tipy:

 • Ak je spálňa priestranná, potrebuje na zonail. Riešenie oblasti do niekoľkých častí (spánková plocha, relaxácia, obväzová miestnosť), žiadna časť zostáva prázdna.

 • Viacúrovňové stropy s rôznymi osvetľovacími systémami. Oni súPomôžte rozbiť spálňu na funkčné časti.

 • Hlavná motív – hladkosť riadkov, Ktoré pomôžu vytvoriť pohodlné podmienky na pobyt v miestnosti;

Miesto je dosiahnuté v dôsledku svetelných tónov, vstavaného nábytku a nízkym lôžkom.

 • Veľký luxusný luster Urobí spálňu nádhernú, dá sa osvetlenie všetkého priestoru.

 • Špeciálna dekorácia steny posteľou – bod, ktorý sa zameriava na najdôležitejší moment v miestnosti. Ďalším spôsobom, ako zvýrazniť priestor na spanie – zdvihnite posteľ na pódiu, dajte ho na zakrivené nohy, alebo na strope, aby sa dizajn s pôvodným osvetlením.

Ak je spálňa malá a kombinovaná s halou, je oddelená shirmou alebo oddielom, špabbovou mäkkou handričkou. Takýto príjem urobí priestor útulný.

 • Steny, okrem farbív a vloženia tapety, bohaté na drevené panely. Nie je potrebné plne robiť steny dreva, stačí použiť kombinovanú metódu, zvýraznenie funkčných zón. Steny – len pozadie, stlmili, bez lesku a jasnosti.

Podlaha môže byť tmavšia z steny alebo v tóne s nimi. Je pokrytá parketou, laminátom, kachľovým alebo prírodným kameňom, kobercami.

 • Strop je vždy zdobený bohatými a bohatými na drevené prvky, štuk. Pôsobí ako indikátor klasiky, ktorý si požičiava moderným. Osvetlenie je organizované tak, aby konfigurácia pokojného intímneho svetla.

Na nočných stoloch sú potrebné kreatívne lampy.

 • Okrem prírodnej farebnej schémy sa používajú stredne svetlé a hlboké akcenty Zvýšiť náladu – citrón, zelená, horčica.

 • Transformačná lôžko je vhodná pre štúdiový apartmán, ktorý nebude mať veľa miesta počas dňa.

 • Okná sú povolené od štandardu až po podkrovie a panoramatické. Na Windows, môžete zariadiť roh pre milovníkov kníh.

Možnosti dizajnu spálne mnoho, každý z nich – budúcnosť pôvodného vnútorného priestoru, ktorý povie o individualite a chuti majiteľa.

Farebné riešenia

Prírodné materiály používané v interiéri sú zvýraznené prírodnými prírodnými, teplými tónmi.Farebná úloha – dať spálňu ľahkosť, romantickú náladu.

Dizajnéri používajú hnedý, biely, béžový, piesok, šedú, čiernu, striebornú, zlatú farbu. Ružové, burgundsko, žlté a iné svetlé farby sa pridávajú ako akcenty.

Takéto inklúzie by mali byť trochu.

Ak chcete vytvoriť jeden priestor, je dôležité harmonicky vybrať farby povrchových úprav, nábytku a textilu. Ak je cieľom venovať pozornosť nábytku, steny, strop a okná by nemali prerušiť nasýtenie miestnosti.

Ak je to žiaduce, zaostrenie na okno a dvere zornotené sklenené okná, všetko ostatné je v dôsledku stlmeného pokojného rozsahu. Na posádku spálne sa používajú rôzne farby, ale sú spolu s navzájom spojení.

Nábytok

Osobitné požiadavky na nábytkové materiály neexistujú. Skvelé predmety z prírodných materiálov:

 • strom (z dubového masívu, borovice, iných plemien);
 • Kovové (povinné kované, vyrezávané prvky);
 • sklo;
 • keramika.

Nábytok môže byť lakovaný bezfarebným make-upom, bielym lakom alebo inými odtieňmi.

Štandardná sada izbového nábytku – posteľ, nočné stolíky, zrkadlo, obliekací stôl, hrudník alebo šatníková skriňa. Počet objektov závisí od oblasti spálne, nie je možné povoliť jeho vrh.

Položky sú kúpené samostatne, objednané jednotlivými výkresmi alebo si môžete kúpiť pohodlnú taliansku modulárnu spálňu.

Všetok nábytok by mal byť s hladkými obrysmi, bez ostrých rohov, s asymetrickými chrbtami, bizarné. Položky sú doplnené originálnym dekorom: expresívne vzory, zvolené sklenené okná, kvetinové ozdoby.

Dekor

V dekorácii spálne je jedno pravidlo – nadmerné jas je zakázané. Dekoratívne prvky definujú koncepciu miestnosti, naplňte ho najchladnejším a teplým.

Dobré doplnky bude predmetom porcelánu (figúrky), dreva (rámy, podlahové a nástenné hodiny), sklo (vázy, riad, zrkadlá), kovové (bronzové svietniky), textil (záclony, vankúše, plášte).

Štýl bude klásť bizarné lampy na nočných stoloch, zrkadlo s vyrezávaným rámom nad obväzovou tabuľkou, obrazy modernistických umelcov na stenách, zafarbená maľba na sklenených povrchoch.

Krásne interiérové ​​fotografie

Spálňa v štýle „Modern“ – izba s krásnym, elegantným dizajnom, ktorý sa stará o relaxáciu a odpočinok. Nasledujúci výber fotografií ukáže, ako je štýl zakotvený v projektoch dizajnu.

Svetlá, útulná izba s množstvom dekor – skutočný modernizmus vo svojom klasickom porozumení. Tu sú harmonicky kombinované všetky interiérové ​​predmety – drevený nábytok je vyrobený v jednom štýle, farebný rozsah svetlých odtieňov a hladký, originálny hrací linky. Miesto na spanie je zvýraznené kvetinovým motívom na stene, na oknách dverí – zafarbené sklo.

Táto spálňa je vyrobená v monochromatickom kontrastnom gameze, ktorá zdôrazňuje zjemnenie interiéru. Steny sú zdobené štukom, vytvárajú požadovanú textúru povrchov. Všetok nábytok je pokrytý mäkkou handričkou a na nočných stoloch sú malé štýlové lampy.

Elegantná izba s vyrezávaným dreveným nábytkom v stlmených neutrálnych tónoch. Napriek jasnosti obrysov nočných stolov a skrine, dokonale zapadajú do moderného. Veľké okno a maľby s floristickými témami pridajú špeciálne kúzlo interiér.

Spálňa na tejto fotografii absorbovala najlepšie trendy moderného. To je drahý nábytok s vyrezávanými prvkami, sklenený stôl na zakrivených nohách, obrovské klenuté okná, ktoré vedú na terase, vizuálny výber postele s sadrokartónu, originálne lampy, namontované v stene, a príjemné, pistášovo hnedá a béžová paleta.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: