Spálne v tmavých farbách

Kreatívni ľudia, ktorí uprednostňujú neštandardné riešenia v interiéri, sú najčastejšie riešené od tučným dizajnom miestnosti v tmavých farbách. Nemyslite si, že tmavá spálňa bude vyzerať pochmúrne a nudné. Ak správne vyzdvihnete nábytok, dokončovacie materiály a dekorácie, potom je výsledok veľmi štýlový a atraktívny súbor.

Izbové funkcie

Najčastejšie na raňajok miestnosti, ľudia si vybrať jasné odtiene dekorácie a nábytku. Je to spôsobené prevalenciou takýchto návrhov rozhodnutí a ich nenáročnosti. Urobte harmonický svetlý interiér pre každú osobu.

Ak však chcete zariadiť izbu v pôvodnejšom kľúči, mali by ste kontaktovať tmavé farby. S podobnými farbami musíte byť opatrní, aby interiér nefungoval ponurý a monotónny. Našťastie, dnes v obchodoch stavebných materiálov a nábytkových salónov, môžete splniť obrovskú škálu výrobkov, s ktorými môžete ľahko vytvoriť krásnu a organickú atmosféru.

Dark tóny vyzerajú skvele v mnohých štýloch. Môžu byť použité ako v prísnych klasických a populárnych moderných interiéroch. Tmavé prostredie musí byť doplnené rôznymi atraktívnymi prvkami. Môže to byť veľkolepý nábytok s lesklými povrchmi, farebnými dekorovými prvkami, ktoré vykonávajú úlohu jasných akcentov alebo jednoducho kontrastných položiek.

Zvlášť úspešne takýto dizajn bude vyzerať v malej miestnosti. Tmavá dekorácia vytvorí vizuálny efekt priestrannejšej miestnosti, ak správne vyzdvihnete povrchové materiály, ako aj správne usporiadať nábytkové predmety a dekoratívne komponenty.

Mnoho ľudí zastavuje svoj výber na dizajne tmavej spálne, pretože to môže byť formalizovaná a intímna atmosféra.

Farby a možnosti ich používania

Ak nechcete urobiť Sullen a depresívnu atmosféru, potom by ste mali venovať osobitnú pozornosť farebným kombináciám v miestnosti. Takže v úlohe jasných akcií môžu byť podrobnosti čerstvej bielej.

Táto klasická farba pritiahne veľa pozornosti na seba, zriedenú temné steny a pohlavie.

Kontrastné odtiene

Dizajn miestnosti zdobená ostro kontrastných farieb bude pôvodne. V takýchto súboroch neexistujú žiadne hladké prechody farieb. Môže to byť jasná kombinácia čiernej a bielej alebo tmavej červenej steny. Tento dizajn spiaceho priestoru je nevyhnutný pre vizuálne skladovanie priestoru v miestnosti a vytvorenie harmonického upokojovania vychádzajúceho zo steny čiernej.

Ak chcete podčiarknuť mäkkosť a hĺbku tmavej farby, môžete kontaktovať výkresy na závesoch príslušného štýlu, krásne posteľná bielizeň a iné harmonické objekty nábytku. Ale štýl starej čiernej a bielej fólie bude vyzerať neúplné, ak nie je zriedený prvkami nasýtených tónov. Môže byť napríklad zaujímavé detaily čučoriedky, mrkvy, ružovej, svetlomodrej alebo ľahkého odtieňa.

Hostitelia sa často obracajú na kontrastnú čiernobielu a bielu dizajn, pretože je to jednoduché a cenovo dostupné. Ale aj v takýchto základných farbách musia byť prítomné vhodné modely, ktoré tvoria poznámky originality v jednoduchom interiéri.

Prízvuk

Originál a atraktívny v temnom interiéri bude vyzerať akcentová stena. Zvlášť často sa podobné konštrukčné techniky liečia v konštrukcii čiernej a tmavostnej sivej miestnosti. Táto časť miestnosti sa môže uskutočniť v kontraste alebo neutrálnej farbe.

Najčastejšie sa prízvukové steny nachádzajú v určitých oblastiach miestnosti. Môže to byť priestor pre posteľ, hrudník zásuviek alebo obliekací stôl.

7

Fotografia

Hnedé odtiene

Urobte si útulný a atraktívny interiér môže byť použitý v odtieňoch hnedej. Napríklad na pozadí tmavohnedých stien sa harmonicky vyzerajú ľahké drevené posteľ, doplnené posteľnou bielizňou krémov alebo karamelového tieňa. Pre takéto prostredie, príjemné teplé osvetlenie, zmäkčovanie a izolačný tmavý priestor.

Tmavé modré odtiene

Módny a krásny interiér môže byť vyrobený v tmavej modrej izbe. V takýchto priestoroch, ľahké pohlavie a strop vyzerajú harmonicky. Na pozadí modrých dekorácií, môžete dať kontrastný nábytok a položky bielej scenérie.

Kombinácia tónov

Interiér tmavej spálne bude harmonickejší a atraktívnejší, ak sa zriedí vhodnými tónmi:

 • Takže klasická čierna môže byť kombinovaná s tmavou šedou, citrónovou a tmavou farbou vieru. Ak dávate prednosť viac ostrým farebným tandems, potom tmavé sfarbenie môže byť kombinované s kontrastným bielym, béžovým a ľahkým krémovým odtieňom.

 • Tmavo modrá farba bude harmonizovaná s šťavnatým koralovým, jemným fialovým a snehovo bielym odtieňom v interiéri.

 • Dark izby v prírodnom kľúču sú dnes veľmi populárne. Pre takéto prostredie sa odporúča zvoliť Brown, Marsh, Pistachio, tmavo béžovú a sivoz-béžovú ozdobu.

Vyberte si nábytok

Každý vie, že hlavným prvkom spálne je posteľ. Na základe dizajnu tejto témy by mal byť zvolený zvyšok nábytku:

 • Na pozadí čiernych a tmavo sivých steny budú veľkolepé, aby vyzerali veci svetla tónov.
 • Ak je vnútorná povrchová úprava svetla, potom čierny a tmavý nábytok v takýchto podmienkach budú vyzerať nielen elegantné, ale aj neuveriteľne módne a drahé.
 • V tmavohnedlovej spálni môžete umiestniť nábytok mäkkých a teplých tónov. Zo príliš ostré a chytľavé kontrasty je lepšie odmietnuť, inak sa rizík izby stane nepohodlným a nepohodlným.

Nábytok tohto alebo ten štýl musí byť vybraný v súlade s hlavnou štýlovou spálňou.

Osvetlenie

Osvetlenie hrá dôležitú úlohu v interiéri tmavej spálňovej izby. Môžete použiť ako svetelné zdroje:

 • Veľký luster;
 • Vstavané stropné svietidlá;
 • Stolové lampy v blízkosti postele;
 • Podlahy a krásne Sconces.

V tmavej spálni môžete zariadiť vynikajúce sviečky v krásnych svietnikoch. S pomocou týchto častí nebude možné osvetliť veľkú plochu, ale ukazuje sa na vytvorenie intímnej a romantickej atmosféry.

Techniky dizajnérov

Skúsení dizajnéri uplatňujú nasledujúce techniky v procese usporiadania interiéru:

 • Dopĺňať tmavé izby s lakovanými objektmi nábytku. S pomocou nich môžete dať izbu nenápadným elegantným a lesk.

 • Špecialisti argumentujú, že v tmavých izbách je potrebné umiestniť veľký počet zrkadiel. Podobné časti budú vykonané nielen ich základnou funkciou, ale tiež sa stávajú veľkolepé dekorové objekty.

 • Neodporúča sa dopĺňať podobné interiéry s ťažkými záclonami, poškodené prirodzené osvetlenie. Je lepšie odkazovať na krásne možnosti s kontrastovými vzormi alebo výtlačkami.

Najlepšie nápady na dizajn interiéru

Zvážte viac podrobností krásnych interiérov spální v tmavých farbách:

 • Na pozadí čiernych stien, biely strop a mliečny laminát nájde svoje miesto módne lôžko s obdĺžnikovou sivou čelnou doskou a posteľnou bieliznou posteľou, Rovnako ako šedej stoličky v blízkosti bledého modrého dressingového stola s vysokým zrkadlom. Dokončite interiér nasleduje s lúčmi s nidmi, malým sivým kobercom, svetelným maľbou nad hlavičkou a fialové záclony.

 • V štýlovej tmavohnedlovej spálni s čiernym laminátom a bielym stropom môžete umiestniť tmavohnedú manželskú posteľ s jasným posteľným posteľným, A pred ním dal dvojité tkanivové pohovky. Takýto interiér by mal byť doplnený s vysokovými podlahovými svietidlami, daromom kobercom sivého odtieňa, rovnako ako ľahké záclony a tmavé záclony na oknách.

 • V malej miestnosti môžete vytvoriť štýlový interiér kontrastu. Ak to chcete urobiť, na pozadí čiernych stien, tmavosivých a bielym stropom by ste mali dať útulnú bielu manželskú posteľ a umiestnené tmavé nočné stolíky v blízkosti nej. Situáciu môžete dokončiť so stenovým zrkadlom, malými čiernymi a bielymi maľbami, svetlými rímskymi záclonami a ľanovými vložkami s čipkami.

 • Na pozadí sivých béžových stien, sivý a biely strop nájde svoje miesto čierna manželská posteľ s dim-sivou posteľou, Čierna hrudník a čierna kožená pečivo v izbovom centre. Kompletný taký súbor Sullen Sleduje krásny stropný luster s priehľadnými kučery alebo zakrivenými čiarami, svetelné maľby na stenách s čiernymi rámami, šedo-čierny podlahový koberec a pravouhlé zrkadlo nad hrudníkom.

 • Čierna manželská posteľ s vankúšmi a bielym čelenkom je možné dať oproti čiernej prízvukovej stene. Biele nočné stolíky so žltými lampami nájdete v blízkosti spálne. Nad posteľou sa harmonicky pozerá obrázok s šťavnatou zátišou. Okno v takejto spálni môže byť doplnené ťažkými čiernymi záclonami na pozadí priesvitných záclon.

 • Môžete diverzifikovať bielu spálňu s tmavou posteľou s fialovým podstielkou, Brown Dressing Table, rovnako ako čierny hrudník a konferenčný stolík oproti posteli. Vyplňte súbor fotografií a živé kvety vo vázach na nočných stoloch a stoloch.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár