Trojárové lôžka

Praktické riešenie pre veľké rodiny bude trojvrstvovým posteľou. Často sa získava pre detské izby. A modely pre dospelých sú ideálne pre chaty, ak existuje veľký počet príbuzných a hostia, ktorí pravidelne prídu.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Vlastnosti a výhody

Kompaktnosť – dôvod pre viacstupňové lôžka. Na prezentovaný model sa tri ľudia môžu súčasne zapadnúť, zatiaľ čo nábytok sa zmestí do úzkej spálne. Takéto postele získavajú rodiny s niekoľkými deťmi. Výrobky sa vyznačujú trvanlivosťou a odolnosťou proti opotrebeniu, slúžia na dlhú dobu. Rôzne riešenia dizajnu zjednodušuje výber nábytku pre každý interiér.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

V zbierkach značiek sú prezentované ako postele s úrovňami umiestnenými nad sebou a pokročilý dopredu.

Ten trvá menej miesta, sú bezpečné pre malé deti. V súčasnosti model poskytuje rovnakú úroveň pohodlia ako obyčajné lôžka. Zdá sa, že sa uplatňujú nielen v apartmánoch, ale aj v materských školách, penzión, v rozpočtoch Mini hotely a vidiecke domy.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Názory

V závislosti od vlastností umiestnenia úrovní a účelu lôžok sú rozdelené do niekoľkých typov. Modely dospelých majú veľké rozmery, pre nich je prípustné používať nízke oddiely. Takéto postele môžu byť vyrobené bez zábradlia a s vysokými krokmi. Podľa typu transformácie sa nábytok stane:

 • Typ. Najbežnejší model. Tanury sa nachádzajú na sebe, tretie poschodie sa nachádza pod stropom.
 • Vyberavý. Dobré riešenie pre malé deti, pretože postele sú umiestnené nízke z podlahy a dieťa nebude schopné uctievať alebo pádu. Horná časť zostáva fixovaná a nižšie úrovne sú uvedené na typ matryoshki. S zbytočnými miestami na spanie je možné ponechať v sklone.
 • Výsuvný roh. Spálne prvky sú usporiadané v uhle k sebe navzájom, čo vám umožňuje uložiť priestor.
 • Trojmelý transformátor. Posteľ bola vytvorená podľa typu „3 v 1“. V zmontovanom stave má v prípade potreby iba jedno posteľ, je zložená do 3 dielov.
 • Kombinovaný typ. Model kombinuje prvky roll-out a unfinfulings. Dva vrstvy sú umiestnené nehybné, okrem dna, tretie posteľ je predložené, kde je vhodné položiť najmenších členov rodiny.

Vysoká úroveň praktickosti sú vyznačené postele s tabuľkou alebo stôl. Vďaka kombinácii rôznych predmetov nábytku je možné uvoľniť viac miesta v miestnosti. Okrem toho riešenie vyzerá originál a umožňuje hrať s interiérmi.

Prvky vyrobené v jednom štýle robia dizajn miestnosti jednodielne a harmonické.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Materiál

Na výrobu trojstupňových lôžok sa používa drevo. Najčastejšie plemeno dreva je borovice. Je odolný, odolný voči opotrebeniu, odolný voči teplotám a vlhkosti. Tiež časti môžu byť vyrobené z preglejky, drevotrieskovej dosky alebo MDF. Lôžka na základe kovového rámu sú ľahko nainštalované, sa líšia odolnosťou voči korózii a vonkajším otrasom.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Ako si vybrať?

Pred nákupom nábytku zohľadnite celý rad kritérií. Berte do úvahy, kto presne bude spať na postele, kde budú stáť a koľko voľného miesta je v interiéri. Pre malé deti je lepšie, aby si model, že podlahy sú umiestnené na sebe, pretože dieťa môže spadnúť. V tomto prípade je lepšie uprednostniť výsuvné úrovne.

Aké požiadavky sú prezentované na lôžok:

 • Model rámu a dolného by mal byť čo najdôležitejší.
 • V okrajoch by mal byť plot, ktorý dieťa nespadá z druhého alebo tretieho poschodia. Zábradlia musia byť vo vzdialenosti 15-20 cm nad matracom.
 • Stupeň pohodlia závisí od výberu matraca. Ortopedické modely priaznivo ovplyvňujú chrbticu a dobrá plnivo nebude kŕmená pod hmotnosťou.
 • Medzi stropom a matracom by malo byť dostatok miesta, takže osoba môže sedieť na posteli bez toho, aby zasiahla hlavu.

Pri nákupe sa odporúča preskúmať technický pas modelu, zoznámte sa s použitým materiálom.

Okrem toho je obchod povinný poskytnúť certifikáty o kvalite od výrobcu.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Ako uverejniť?

Usporiadanie miestnosti si vyžaduje osobitnú pozornosť. Neexistujú žiadne prísne nároky, kde by mala posteľ stáť, však najpraktickejším riešením bude umiestnenie steny. Ak sa okno nachádza vedľa, treba mať na pamäti, že svetlo sa zobudí spí v dopoludňajších hodinách. Ubytovanie v ďalekom rohu priestorov bude víťazným riešením, keď má malú oblasť. V opačnom prípade bude lôžko trvať väčšinu pasáže.

Keď je model inštalovaný vo veľkej miestnosti, uhlové umiestnenie bude dobrou voľbou. V blízkosti skriniek, pripájajú regály, je tu možnosť nainštalovať ich nad spálňami – takže to bude možné ušetriť voľné miesto.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Výrobcovia

Nákup nábytku, vziať do úvahy tam, kde bol vyrobený. Európske postele, ktoré zaberajú vedúcu pozíciu na medzinárodných trhoch, sú najväčšou kvalitou. Takéto výrobky sú v súlade s normami svetovej kvality, vyrobené z najlepších materiálov a slúžia dlhú dobu.

Čínske modely zaberajú veľký podiel na trhu. Avšak stoja lacné a ich životnosť je oveľa menej. Na výrobu lôžok si vezmite hlavne zlé kvalitné suroviny. Ázijské továrne sa často zaoberajú tvorbou falzifikátov v rámci európskych výrobkov. Stáva sa tiež, že západné spoločnosti majú svoje vlastné rastliny v Číne; V tomto prípade sa výroba vykonáva na originálnych technológiách.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Ako to urobiť sami?

Zachytávanie miestnosti, môžete si kúpiť hotovú trojvrstvovú posteľ. Tí, ktorí chcú získať nábytok s pôvodným dizajnom, môžu to urobiť nezávisle. To bude nielen kontrolovať proces výroby od začiatku až do konca, ale tiež pomôže ušetriť peniaze.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Materiály zakúpené samostatne budú stáť lacnejšie, okrem toho, takže vlastník byt bude schopný zabezpečiť, aby sa suroviny použité.

Na výrobu postele bude to štandardné vybavenie: vŕtačka, stavba, kruhová píla, brúska, tmel, primer, dosky a bary. V štádiu merania bude potrebná ceruzka, ruleta alebo pravítko, ako upevňovacie prvky. Odporúča sa zakryť diely špeciálnym impregnáciou anti-chytie, lak alebo farby – takže hotový výrobok bude trvať dlhšie.

Pred začatím práce sa vyžaduje zníženie:

 • Bočné steny – 6;
 • končí – 2;
 • Podporné pásy – 9;
 • základne pre miesta na spanie – 3;
 • Podpora vertikálne – 2;
 • Nákladné vozidlá a bočné stery – 8;
 • Kroky 2;
 • Prepojka medzi hlavou pre strednú podlahu – 1.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Všetky prvky sú zoskupené a pokryté ochrannými kompozíciami. V miestach zlúčenín, otvory s priemerom 3 mm sú rezané vopred. Po presťahovaní priamo na výrobu trojzložkového lôžka:

 • Rámec kostry je pripojený k nižším rámcom rámu. Pre upevňovacie prvky.
 • Zábradlia viazaných skrutiek.
 • Rámy dali čo najviac najbližšie k stene, po ktorej sú k nemu pripojené hlava hornej vrstvy a bočných stenov strednej vrstvy.
 • Druhé poschodie je namontované, podpery sú pripojené k nemu.
 • Nastavte zábradlie a pripojené k vonkajšej bočnej stene.
 • Bočné časti tretej vrstvy sú pripojené k stene.
 • Rámec posledného poschodia je nainštalovaný, po ktorom sú na stene namontované bočná stena a čelo. Vonkajšia strana sa spája s zábradlím.
 • Kroky sú upevnené skrutkami.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Po montáži dreveného rámu začína fáza konečnej úpravy. Nezrovnalosti a trhliny sú pľuvanie, povrch je zoskupený. Aby bolo dokonale hladké, odporúča sa použiť primér. Maľovanie Rám sleduje dve vrstvy, ak si želáte na stranách, môžete čerpať vzory alebo ilustrácie.

Keď je posteľ pripravená, matrace sú nainštalované, vyzdvihnite posteľná bielizeň a vankúše v tóne miestnosti.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Nápady v interiéri

Modely pre detské izby sa rozlišujú Motley a originalite dizajnu. Deti sú vhodné posteľ s obrazmi karikatúry znakov a vzorov, ktoré majú nezvyčajnú farbu. Pre dievčatá si môžete vybrať roh princeznej v jasných pastelových farbách. Ako dekor, obrázky so zámkami, zvieratami, kvetmi, zatiaľ čo obrázky môžu byť prítomné ako na ráme, ako aj v posteli.

Aby sa posteľ čo najviac k dieťaťu, sú na to mäkké hračky. Budú sa stať súčasťou interiéru, okrem toho budú deti s nimi môcť spať. Okrem toho vybrané vankúše v tónoch a podsvietení. V bielizňových boxoch môžete odstrániť nadmerné oblečenie a sezónne veci, ktoré tiež šetrí priestor. Konečný vnútorný bod bude mäkký koberec s veľkými hnuteľnými a bezrámovými emblémami vedľa postele.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Vysoká úroveň praktickosti sú postele v kombinácii s skrinkami a regálmi. Takéto modely sú inštalované v rohu miestnosti. V tomto prípade sa vytlačia vrstvy a police môžu byť umiestnené v dolnom lôžku. Model bude vyzerať originál, pričom dizajn je kombinovaný niekoľkými matkami, napríklad modrými a šalátom. Je dôležité vziať do úvahy, že počet primárnych farieb by nemalo prekročiť dva a ako ďalšie je lepšie si vybrať neutrálne.

Trojvrstvová lôžko vyrobená z tmavého dreva sa vyznačuje jednoduchosťou foriem a minimalistov. V kombinácii so sivými alebo modrými lôžkami to dáva izbovú koncepciu a prísnosť. Model sa bude pozerať s monofónnou piesočnatou stien a drevenou podlahou. Alternatívne – spodná vrstva sa zdvojnásobí a zatiahnuteľné boxy môžu byť umiestnené v stene.

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Trojárové lôžka

Ďalšou zaujímavou verziou trojpodlažnej postele pre deti uvidíte v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár