Vlastnosti výberu postele

Vytvorte pohodlie s najvyšším možným priestorom, môžete dokonca na malom mieste – stojí len za to, že stojí len posteľ. Takýto transformátor bude zachrániť do ktorejkoľvek z izieb, bude to vhodné aj v malej kancelárii: miesto na relaxáciu je užitočné všade.

Dresser lôžko sa objavila v obytných priestoroch relatívne nedávno, s funkčnosťou tohto nábytkových položiek, len posteľ skrytá v skrini môže konkurovať. Avšak, šatníkové lôžko stále vyhrá s jeho všestrannosťou. Nie každý vie, aké sú funkcie voľby takéhoto nábytku.

Výhody

Tento pôvodný nábytok má mnoho výhod. Na dlhú dobu sa takéto výrobky vyrábajú doplnením mnohými priestrannými policami a zásuvkami. Dresser lôžko je dokonalá v prevádzke.

Výhody takéhoto nábytku:

  • Je to celkom kompaktné v zloženej forme. V popoludňajších hodinách, takýto produkt vyzerá ako hrudník zásuviek, a v noci slúži ako pohodlné miesto na spanie.
  • Svetlý a spoľahlivý transformačný mechanizmus. Dokonca aj dieťa sa môže vyrovnať s týmto nábytkom.
  • Zaujímavý dizajn zdobí interiér. Na hornej polici, ktorá slúži ako strana krabice, kde posteľ skrýva deň, môžete dať knihy, hračky, fotografie – alebo niečo iné (v závislosti od účelu miestnosti).
  • Možné možnosti pre konfiguráciu. Pri nákupe postele-hrudníka môžete pridať dizajn meseres, školský stôl alebo akékoľvek iné užitočné zariadenia.
  • Neobmedzené funkcie dizajnu. Fasáda nábytku môže byť dokonalá v interiéri.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Dokončiť a vzhľad

Dresser lôžko sú vypracované rôznymi spôsobmi, všetko závisí od preferencií zákazníkov. Pre deti a tínedžeri je výrobok zvyčajne vybavený zásuvkami, často zamaskovanými alebo zhodami vo farbe a doplnkoch so zvyškom nábytku skrine v miestnosti.

Typická verzia dizajnu fasády je inštalácia na nej falošných rukoväte – pre väčšie pohodlie transformácie spálne v hrudníku zásuviek a späť. Často s takýmito držadlami dopĺňajú imitácia krabíc na postele na postele.

Návrh tejto postele znamená, že to bude zakorenené. Preto jeho dizajn venuje veľmi pozornosť.

Fasáda môže byť zdobená fotografiou alebo vzorom – v závislosti od toho, aký štýl je s výnimkou miestnosti.

Minimalizmus a milovníci prirodzenosti si vyberú nebalené povrchy tela s ťažkým vzorom dreva. Ekosil – veľmi populárny smer v tomto čase.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Na výrobu fasád, listov LDSP, maľovaného PVC (alebo pokryté filmom), ako aj prírodným MDF dyha. LDSP je výhodnejší, aby sa 25 mm hrubý – ak plánujete aktívne používať nábytok podľa schôdzky. Hospodárske a presné používatelia sú vhodné a LDSP 16 mm.

Ak je to žiaduce, predná strana hrudnej lôžka môže byť vyrobená z masívneho dreveného masívu, ale výrazne ho stratí a zvyšuje náklady. V užívaní prírodných materiálov je vždy vítané, ale v tomto uskutočnení nemusí byť príliš vhodné v dôsledku významnej hmotnosti fasády hotového výrobku.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Miesto na spanie

Dizajnéri fasády sú navrhovaní inak, ale vo vzťahu k spálne, aby experimenty neumožňovali. Tu je pravidlo jedno: zdravý spánok s maximálnym pohodliam.

Všetky moderné lôžkové lôžka sú vybavené ortopedickým matracom, spoľahlivo fixovaným v rámci. Rozmery a úroveň tuhosti matracu sú vybraté individuálne – pod každým, pre ktorých je vyrobený alebo zakúpený.

V niektorých izbách sa nad podlahou zvýši priestor na spanie – zvyčajne sa tento roztok používa u detí, aby sa uvoľnilo viac priestoru pre zásuvky s hračkami. Pre tínedžerov je často posteľou výrazne zvýšená inštaláciou zatiahnuteľného stola pod ním. S pomocou malého schodiska v niekoľkých krokoch stúpa na posteli bude veľmi jednoduché.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Niekedy je šatníková posteľ poskytnutá v dizajne poschodovej postele. Pre dve deti žijúce v tej istej miestnosti je to veľmi pohodlné a premyslené riešenie. Deň za stenou hrudníka „skrýva“ matrac, takže miesto pre voľný pohyb a pohodlná posteľ je organizovaná na noc.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Táto možnosť je vhodná aj pre dospelých, takže sa často nachádza v interiéroch moderných hostelov. Niekedy dolné lôžko nie je hlavné, a rezerva – očakáva, že jeho hodina.

Spiace zariadenie

Ako základ, matrac tradične používa kritický dizajn pripojený k fasáde hrudníka. Vyrába sa v súlade so všetkými ortopedickými požiadavkami. To je najlepšia voľba pre zdravý spánok a odpočinok, ktorý sa nedá povedať o pevnom základe. Jeho prínos je výlučne vo financiách. Kompenzované za takýto mínus vysoko kvalitný matrac.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Matrac je zvolený rastom a hmotnosťou tohto, ktorý ho bude musieť prevádzkovať. Dresser sa vyrába na dlhodobé použitie, preto je vhodnejšie zostať na matraci s plnou latexom, kokosovým COI alebo iných ortopedických verzií.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Na základňu je matrac upevnený remeňmi, spoľahlivo to opravuje.

Optimálna výška matraca je 20-40 cm, pretože tento parameter sa odráža v hĺbke hrudníka. Tenšie matrac, tým menší dizajn. Rozmery matraca určujú veľkosť základne.

Typicky je jediná horizontálna lôžko s transformátorom na jedno použitie s na spanie 70-90 cm v šírke. V zmontovanom stave vyzerá ako hrudník. Neexistujú žiadne obmedzenia na dĺžku spánkového priestoru, ale 200-205 cm pre pohodlie.

Pokiaľ ide o lôžko pre dve – miesto na spanie s rozmermi zo 140 cm vyžaduje vertikálny transformačný mechanizmus. „Dospelý“ model vyzerá harmonicky v spálni, kde, ak je to potrebné, „skrývanie“ do skrine, alebo sa nachádza v obývacej izbe – za účelom úsporu miesta počas dňa.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

Rámec

V posteli-hrudníku je spodná, bočná stena s tuhými rebrami, predný panel, pásový rám pod matracom. Na ďalšie posilnenie rámu hrudníka vyrobeného z poľa alebo kompozitného dreva sa používa uhol kovových a oceľových závesov. Rám je pripojený k rámu, ktorý poskytuje vysokú konštrukčnú silu.

Základňa na upevnenie príslušenstva je oceľová doska, zváraná na ortopedický základ.

Ak dizajn neposkytuje Kard, nábytok je vybavený tenkým matracom – nie vyšším ako 20 cm. V opačnom prípade sa základňa nebude pripojiť k stene.

Vlastnosti výberu postele

Mechanizmy

V kampani je dôležitým komponentom transformačný systém. Jednoduché modely sa otvárajú pohybom základného panela (pre rukoväť, na sebe). V modeloch s push-mechanizmom sa po kliknutí na základňu vyskytne hladké položenie z krabičky.

Typy transformačných systémov.

  • Ručné zdvíhanie. Dizajn je mimoriadne jednoduchý a lacný, ale zároveň – trvanlivý a spoľahlivý. Jediné nepríjemnosti – matrac musí mierne zvýšiť, čím sa vynechať. Pre detskú posteľ, táto možnosť nie je najvhodnejšia.
  • Na skrútených pružinách. Výhody tejto možnosti sú v skrytej inštalácii a kráse dizajnu – so všeobecnou ľahkosťou. Takýto mechanizmus je prispôsobený pre všetky výrobky. Pri umiestnení pružiny sa dotiahne, čím sa zabezpečí pohyb svetla postele. Takýto mechanizmus je vhodný vo všetkých prípadoch bez výnimky, pretože jednoduchosť transformácie je kombinovaná s vytrvalosťou pružín (až 120 kg).
  • Gazlift. Poskytnite hladký a tichý pohyb, môže slúžiť svojmu majiteľovi veľmi dlho.

Vlastnosti výberu postele

Vlastnosti výberu postele

V prípade technických úvah – ak musí jedna osoba spať na skladacie horizontálny transformátor, je zvyčajne inštalovaný, že je nainštalovaný mechanizmus pružiny.

Pre životnosť, tento systém nie je horší ako gazlift, pretože neexistujú žiadne časti citlivé na trenie.

Ak si chcete vybrať najlepší model, musíte zvážiť rôzne nuansy. V prípade potreby bude možné využiť Rady konzultantov.

Viac možností pre posteľ hrudníka, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár