Zelená spálňa

Spálňa je miesto odpočinku a relaxácie a na tom, ako správne je farba prostredia vybratá, záleží, či môžete získať plný odpočinok. Psychológovia, lekári, esoterčina v jednom hlasu deklarujú, že zelené odtiene dekoru majú veľký význam pre ľudskú psychiku, odstránenie stresu, zapaľovania morálnej a fyzickej sily a dávať celý mier. Nie je prekvapujúce, pretože je to matka-príroda, ktorá nás poteší s čerstvosť jarných listov, krásy kvitnutia a jemných chutí, ktoré sa oživili smäd pre život a túžbu vytvoriť. SKurva v zelených tónoch sa môže stať ideálnym rohom v dome so skutočným zvoleným dizajnom, odtieňom a doplnkom.

Koncept zelenej izby

Napriek zdanlivosti monochromatické hodnoty spálne musí byť interiér zrušený ako súčasť určitej myšlienky, ktorý určuje farebný gamut prvkov a výber podrobností:

 • Najčastejšie je ecostel, Kým kombinované zelené, nesúci obrazy trávy a listy s hnedou, reflexnou krajinou a kôsk stromov. Zároveň je pocit, že ste v lese alebo v glade, najmä ak je tapeta zvolená s kvetinovým ornamentom. Materiály používajú absolútne prírodné – drevo pre podlahy a nábytok a papierové tapety.
 • Fanúšikovia exotických miest mOheň vydávať spálňu v štýle „dychu trópov“, Kde spolu so zelenými a drevenými farbami v dekor prinášajú prírodné príslušenstvo, napríklad slamové panely, bambusové rohože, tkané rohože alebo vetvy stromov. Tento dizajn ozveny ekologický štýl však obsahuje etnické prvky vo forme afrických masky, ázijských figúr alebo najľahšie Baldakhina cez posteľ. Silný dôraz je obrazom palmy (živá rastlina, fotografia alebo kresba), ktorá zvyšuje atmosféru džungle a dažďového pralesa.

7

Fotografia

 • Štýl „Relaxácia a meditácia“ Vyplní miestnosť s pokojom a hojnosť z okolitého rozruchu v dôsledku hlavného bieleho tónu v kombinácii s prirodzenými odtieňmi zelenej. Kontrast je hnedý rozruch podláh a prostredia. Tento dizajn je preferovaný pre minimalizmus spálne, kde hlavnou úlohou je pridelená mnohými živými rastlinami, upokojujúcimi miestnosťami fontány a záležitosti na meditáciu.
 • Ženy tvrdo „Kvetinová záhrada“, Plniaca miestnosť je jemná zelená farba s odtieňmi levandule, Lilac, ružové, typické pre prírodné kvitnúce rastliny. Floristické prvky dekor a živé kvety na oknách, stenách a na podlahe slúžia ako harmonický doplnok.
 • V srdci klasického dizajnu spálne V zelených tónoch leží smoky-zelená, aproximácia prirodzeného kameňa a dokonale v kombinácii s žulou, strieborným, mramorom a travertínom. Nábytok je uprednostňovaný v rovnakom klasickom štýle (vinobranie) a osvetlenie – vo forme bodových svietidiel tak, že miestnosť nevyzerá ponuré v tienivých rohoch.

osem

Fotografia

Paletové farby pre spálňu v zelených farbách

Zelená farba v nadbytku môže mať depresívny a umierajúci účinok, takže základňa berie jednu farbu a dopĺňa jeho odtiene dúhy. Avšak, miestnosť by sa nemala zastreliť množstvo farieb – chytľavé odtiene zelene sa používajú v akcentách na odrodu alebo separáciu funkčných zón. Opustili tmavú zelenú farbu; V malých pomeroch a dobre vybraných miestach, dá sa miestnosť ušľachtilý pohľad, čím sa vytvára pocit pohodlia a bezpečnosti. Pretože Zelená – to je zmes žltej a modrej, môžete hrať s pomermi pre požadovaný účinok: Pridajte viac žltej, linómovej a tieňovanej miestnosti bude teplejšie, solárna farba a úsilie modrá – spálňa s oknami na juh vytvorí viditeľnosť. Pre upokojujúce účinky v interiéri sú preferované, pastelové farby (Pistachio, olivový, mäta) a šťavnaté farby akcenty poskytnú miestnosti slávnostný pohľad a náladu.

Kombinácia odtieňov v spálni:

 • Klasický – studený súbor zelená s bielym, broskyňou alebo žltou;
 • modro-zelený tón (Efekt morskej vlny) so žltými, bielymi, morskými odtieňmi;
 • Kiwi a mentol priniesť veselú náladu na osvetlené miestnosti;
 • Šalátové a pastelové tóny dávajú pokoj a sebavedomie;
 • Mäkké odtiene olivového, pistácie, zelené jablko pre nedostatočne vylúčené priestory;
 • klasický, stlmený horčica, olivový, zelený čaj dáva úplnú relaxáciu;
 • Emerald, Malachite, vápno sú považované za intenzívne odtiene spojené čerstvosť a bohatstvo na dekoráciu.

Tapeta

Tapeta je menej a menej používaná v dekorovom dizajne, uprednostňujete maľbu, však, že steny budú vyzerať bohatšie s reliéfnym vzorom, a miestnosť môže získať ziskové interiérové ​​riešenie. Geometrický ornament v prebytku je unavený z oka, ale jeden alebo dva steny, zapečatené zelenými tapetami s kosoštinami alebo štvorcami, pomôže vrátiť symetriu do priestoru a poznamenávajúcu sau.

7

Fotografia

Ak dostanete celú miestnosť so zelenými plátkami s malým, nedotknutým vzorom, a jedna stena je zvýraznená veľkým vzorom, potom vizuálne to urobí miestnosť širšia, rovnako ako harmonické zavedenie fotografického.

Strop

Šalátový strop stabilizuje nervový systém, čo spôsobuje univerzálnu relaxáciu, zníženie svalového tónu a odstránenie bremena zodpovednosti, a živé a zábavné tóny prispievajú k narodeniu nových myšlienok. Pistácia farba je atraktívna a chutná, pokojná a expresívna, a čo je najdôležitejšie, dostatočne hlboké, aby sa používali v detských izbách, ale bez nadmernej agresie.

Architektonická zelená, alebo sivastá-modrastá zelená – to je nový moderný odtieň, pripomínajúci zimnú záhradu. Inšpiroval kombináciu architektúry megachít s betónovými letami, sklenenými mrakodrapmi a vzácnymi ostrovmi zelene, ale vo všeobecnosti má neutrálny a upokojujúci efekt. Smaragdová farba je spojená so šťavnatou zelenou trávou z dobre upraveného trávnika alebo letného trávnika, vďaka ktorej dekor spálne pôsobí ako nenápadný spánok pyline.

Záclony

Závesy sú veľmi silné, určujúce prvok a ich farba môže radikálne zmeniť vzhľad miestnosti ako pozitívnym spôsobom a nepriaznivým. S jasnou základnou farbou miestnosti je potrebný tmavší a bohatý textil a naopak. Podľa ornamentu je voľba pomerne široká – od monofónovej až po luxusnú so zlatými vláknami.

Umiestnenie miestnosti zohráva kľúčovú úlohu pri výbere záclony: V miestnosti zaplavených slnečno, odporúča sa zavesiť záclony tmavšieho odtieňa ako farba tapety na relaxáciu; V spálni s Windows na sever, bude to útulnejší s záclonmi teplých tónov. Kartány a spálne záclony v zelenej môžu byť biele, čierne, tmavo modré a rovnomerné; Hlavnou vecou je, že boli monochromatické so zvyškom interiérových položiek. S zelenou tapetou, textílie na oknách a lôžok sa musí určite líšiť, pretože slúži ako významný prízvuk a v protiklade sa vyznačuje na celkovom pozadí stenách.

Príslušenstvo a dekor

Akcenty v interiéri by mali byť umiestnené s prihliadnutím na dominantnú farbu a napriek tomu, že by sa mali prideliť, musia byť vybrané s chuťou a bez nadbytkov. V opačnom prípade sa spálňa riskuje, zmení sa na alyapickú náhodnú paletu vlastného umelca. Zo skúseností sa odporúča, aby dizajnéri odporúčali kombinovať viac ako 2-3 farby, kde je základný, a zvyšok je priaznivejší.

Textilné príslušenstvo (lôžko, pohovky vankúše, koberce, kryty, obrusy) sú schopné meniť pohľad na izbu nad rámec uznania a účinok účinkov rovnajúcich sa plným opravám. Vďaka nim môžete vizuálne ovplyvniť priestor: ľahké odtiene zvýšia miestnosť, vertikálne pásy budú vizuálne zvýšiť strop a priečny – rozšíriť miestnosť. Spálňa v zelenej by nemala byť nadmerná s prvkami dekor, pretože samotná zelená farba je plne zdobenie miestnosti. Testery, sviečky v svietnikoch, foto v vyrezávanom rámci, iquiban, bodovo umiestnené v interiéri, ziskovo napĺňajú prázdniny miestnosti. V zelenej spálni nebude chybná pre uloženie a živých kvetov, ktorých efekt sa zvýši, keď sa odráža v zrkadle.

Tipy pri umiestnení spálne v zelenej

Dizajnéri odporúčajú:

 • Na základe ľudskej psychológie, Odporúča sa vybrať pokojné tóny ako hlavné, Pretože jedovaté odtiene zabraňujú zvyšku nervového systému, napríklad Khaki, špargľa, olivový, nefitu, mincovňa. Pre akcenty (vázy, maľby, vzor na vankúš) sa môžete zamerať na také farby ako jarno-zelené, karikatúry, vápno, ktoré oživí celkovú náladu spálne.
 • Je nežiaduce používať lesklé, lesklé povrchy Pri umiestnení spálne do akéhokoľvek zeleného tieňa – len prírodné, textúrované materiály. Pre podlahu je vhodnejšie drevo svetlých tónov, ako je breza, whitewash dub.
 • Hlavná vec – Dodržiavajte rovnováhu medzi tmavými a ľahkými odtieňmi, Ziskovo zdôrazniť výhody dizajnu a vychutnať si plnohodnotnú dovolenku.

Ak si vyberiete štýlovú spálňu v zelených odtieňoch, musíte vyzdvihnúť všetky prvky v Unison – štýl štýlu, hladký prechod z výpočtu farieb dominantné, umiestnenie akcentov.

Ešte viac krásnejšie kombinácie kvetov v spálni interiéru, pozri nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: