Ako a ako opraviť prednú strešnú strechu?

Je ťažké nájsť častejšie a známej strešnej krytiny ako ruberoid. Vyznačuje sa prijateľnými nákladmi, praktickosťou, spoľahlivosťou a univerzálnosťou. Výrobcovia robia veľa odrôd, ktoré sa líšia v nehnuteľnostiach a načasovaní používania. Vlastnosti inštalácie UPOZORNENIE NA ROKOSTI ROBERODU.

Aké typy regterroidov sa zmestia?

K dnešnému dňu existuje približne 60 odrôd materiálu. Každá značka gumy má svoje vlastné črty používania a nákladov. Materiál je vhodný aj pre drevenú strechu, je to univerzálne. Uvádzame typy runneroid.

 • Rubeext. Valcovaný materiál má zahusťovanú bitúmenovú vrstvu pod lepenkou. Kompozícia má zmäkčovadlá a prísady, ktoré zlepšujú všeobecné vlastnosti. Materiál má cenovo dostupné náklady a môže slúžiť asi 15 rokov. V tomto prípade, škótsky plast, neprispôsobuje.

 • Glasizol. Dizajn materiálu je rovnaký ako obyčajný grugeroid. Avšak, v zložení nie je lepenka a sklolaminát alebo sklenené Vianoce. Ataktické polypropylén pôsobí ako ochrana. Výsledkom je, že strešná krytina sa neblokuje, nebojí sa kvapky teploty, flexibilného a elastického. Zároveň má zvukovú izoláciu a tepelné izolačné vlastnosti. Classizol môže byť ako strešná a podšívka. Inštalácia Lepšie Zvedená odborníci.

 • Samolepiaci. Pekný nový materiál. Na jednej strane je lepkavá vrstva pokrytá ochrannou fóliou. Pre montáž nemusíte pripraviť strechu a ruberoid. Materiál nie je dlhý, až 10 rokov. Zvyčajne namontované tam, kde nemôžete používať horák.

 • Tol. Pekný zaujímavý produkt. V srdci všetkých rovnakých kartónov. Materiál je impregnovaný deregióznym produktom, má minerálne kropenie. Tom pohodlne kladenie na veľkej streche, je predávaná v roliach. Materiál má vlastnosti pary a hydroizolácie. A tiež v krvi je dobrá biostabilita. Zvyčajne naskladané v niekoľkých vrstvách na rozšírenie používania. Najčastejšie používané ako dočasné riešenie. Všetko, pretože životnosť nie je viac ako štandardný bežec.

 • Pergamín. Soft-bitúmen lepenka. Olejový produkt poskytuje dobrý výkon. Pergan slúži asi 12 rokov. Takýto materiál môžete pokryť základ na ochranu pred deštruktívnym účinkom vody. A pergamen sa používa ako strešná krytina a časť koláča.

 • Hypizol. Aplikovaný ako strešný materiál. Čierna, možno použiť na pokrytie potrubia. Odolať vykurovaniu na + 80 ° C. Ako základ, azbestový papier impregnovaný bitúmenovým olejom.

 • Obrnený. Týmto pohľadom sa rozlišujú farebné posypeme a viac hustého lepenky. Nebojte sa ultrafialovej expozície, slúži asi 15 rokov.

 • Uniflex. Univerzálny materiál, ktorý sa nebojí mrazom, drží sa dobre dobre. Sklo alebo sklolaminát, polyester môže byť použitý ako hlavný materiál. Pokrývačky lákajú život asi 25 rokov.

 • Posilnený. Hlavným materiálom je sklenený cholester, vystužený mriežkou, preliate zmesou bitúmenovej polyméru. Výsledkom je, že mechanické poškodenie nie je strašná strecha. Tiež pokojne robí vysoké zaťaženie. Beh je zvyčajne vyrobený z bridlice alebo štrku. Ruberoid tohto typu slúži približne o 18-20 rokov.

Vyberte si stavebné materiály sú potrebné výlučne s prihliadnutím na zvláštnosti strechy. Niektoré typy materiálu, ktoré môžete pokryť a rúru, rôzne komunikácie.

Je potrebné uprednostniť populárnym výrobcom, ktorí sa im podarilo zaslúžiť dôveru pokrývačov. Kvalitné stavebné materiály budú slúžiť niekoľko desaťročí.

Spôsoby upevnenia

Strecha z hranicaroidu sa rozlišuje spoľahlivosťou a slúži niekoľko desaťročí. Je pravda, že je potrebné vybaviť viacvrstvový koláč. Skôr sa použila len jedna technológia znášania. Teraz však existujú typy runneroid, ktoré sú pripojené rôznymi spôsobmi.

 • Tlak. Väčšina materiálov je prilepených k korčule. Spodná vrstva sa zahreje s horákom na 150-180 ° C. Bitamen sa stáva lepkavým a elastickým, ktorý poskytuje spojku. Pri pokládke je potrebné aplikovať spodnú časť a okamžite dajte mosadze. Týmto spôsobom musíte mať špeciálne vybavenie a vysoko kvalitné vybavenie. Riziko popálenia pri práci s horákom. Ako aj bitúmenový bežec prideľuje toxíny, keď sa nevyhrievajú, čo by nemalo byť dýchanie.

 • Mechanická inštalácia. Metóda vám umožňuje správne zakryť prepravku, keď je sklon strechy viac ako 15 °. Dva gumgeoidné rolky. Na mieste spojenia je kovová stuha naskladaná a poháňané vysoké nechty. Ten môže byť tiež nahradený samolepiacimi skrutkami. Trasa regterroids Týmto spôsobom môžu byť k dispozícii na šaržovej streche. Nail na nechty v tomto prípade bude spoľahlivejšie ako lepenie na bitúmene.

 • Samolepiace možnosti. Určité modely grugoid môže byť jednoducho prilepené na strom alebo na akýkoľvek iný materiál. Celé lepidlo na plochej streche. Typicky sa vyskytujú pokrývačky, aby sa v týchto prípadoch vyriešili Rubryoid, keď nie je možné použiť otvorený plameň.

 • Sypký materiál. Hromadný bežec je vyrobený zo syntetických elastomérov v kvapalnom stave. Pre aplikáciu použité kefy, valček alebo postrekovač. Materiál môže byť použitý na opravu, zblízka nezrovnalostí a slotov.

Dajte grugoid nie je ťažké. Človek by sa mal vopred rozhodnúť len s metódou upevnenia a vymenovania materiálu. Bitúmenová impregnácia robí gumgoid odolný. Takýto materiál sa nebojí vlhkosti, nízke teploty a mechanické účinky.

Montážne funkcie pre rôzne strešné materiály

Veľa závisí od typu strechy ako takej. Takže, na dvojitom alebo inom nerovnom povrchu, by mal byť pripojený k mechanickej dráhe ruberoidu. Alternatíva bude hromadná verzia. Ale na plochej streche môžete použiť akýkoľvek dostupný spôsob inštalácie. Zvážte vlastnosti stohovania v závislosti od typu strechy.

 • Pod profesionálnymi podlahami. Nanášanie z grugidu v tomto prípade sa vôbec neodporúča. Všetko, pretože materiál nenechajte si ujsť vodu. V dôsledku toho sa medzi profesionálnymi podlahami a bežcom hromadí vlhkosť. Výsledkom je, že strecha rýchlo príde na nesprávnu podmienku. A tiež profesionálne podlahy sa výrazne vyhrievajú pod slnkom, čo povedie k tavenia bitúmenu. Ten sa môže šíriť, čo urobí strechu horľavého. Profesionálne podlahy na starých grugeoid môže byť umiestnený len vtedy, ak existuje medzi nimi. Vzduchová vrstva pomôže vyhnúť sa všetkým nepríjemným dôsledkom takejto kombinácie. Prepravu je lepšie zvládnuť antiseptikum a urobiť ho cez protinávrh.

 • Pod Mauerlat. Izolácia z ruberoidu dokonaleho kombinovala s takou strechou. Vrstva je lepšia, aby sa niekoľko vrstiev na princípe viacvrstvového tortu. To umožní kvalitu chrániť drevenú strechu pred zničením a hnilou.

 • Podblednutý. RUBEROID PODĽA TEJTO STREZA POTREBUJETE. Inak, v zime, sneh preniká do strechy a kúpiť dom. Pod nadpisom sa prepravka so vzdialenosťou medzi nosníkmi asi 50 cm.

 • Pod kovovými dlaždicami. Toto rozhodnutie sa nepovažuje za to najlepšie. Inštalácia môže spôsobiť poškodenie strešného materiálu. TRUE, ak je podkroví nebytová a nedotýka sa, potom to môžete urobiť to isté. Medzi ruberoidom a ladne nevyhnutne nečinnosti.

Existuje mnoho odrôd grugoid. Teraz môžete použiť všetky výhody takéhoto obloženia materiálu, už nie je znepokojujúcej nedostatky. Typ Ruberoid je vybraný na základe funkcií strešnej polohy.

By mal brať do úvahy sklon povrchu a strešného materiálu, ktorý bude položený zhora.

V ďalšom videu nájdete proces, ktorým sa na drevenom oplotení.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: