Ako si vybrať generátor benzínov s nízkym hlukom?

V snahe kúpiť generátor pre výrobu elektriny, väčšina kupujúcich má záujem o takéto momenty ako rozmery, typ motora, moc. Spolu s týmto, v niektorých prípadoch je charakteristika vonkajšieho hluku vznikajúceho počas prevádzky agregátu. Zvlášť táto otázka znepokojuje ľudí, ktorí kupujú generátor na použitie v vidieckom dome.

Zvláštnosť

Generovanie agregátov, ktoré sú úplne nevydané hluk, nie v prírode. Zároveň sa vytvárajú generátory s nízkym hlukom, eliminujú možnosť vytvárania nepohodlia pre svojich majiteľov. Napríklad, Zariadenia s benzínovým motorom nie sú tak hlučné ako ich dieselové prototypy. Okrem toho sú vybavené hlavne s nízkymi benzogenerátormi hluku Špeciálna zvuková izolácia Shell (puzdro). Prostredníctvom dobrého vyvažovania motorov sa znižujú vibrácie, a to tiež umožňuje, aby bol agregovaný menej hlučný.

Odrody

Jednofázová a 3-fáza

Z hľadiska počtu fáz a veľkosti elektrického napätia na výstupe benzogenerátorov Existujú jednofázové (220 V) a 3-fázu (380 V). Zároveň je potrebné si uvedomiť, že z 3-fázovej jednotky môžete pripraviť jednofázovými spotrebiteľmi energie – pripojenie medzi fázou a nula. Okrem 3-fázových agregátov na 380V existujú a 3-fáza 220 V. Vykonávajú sa len na osvetlenie. Pripojenie fázy a nula môžete získať elektrickú tyč 127. Samostatné modifikácie benzogenerátorov sú schopné produkovať 12 V.

Synchrónne a asynchrónne

Pri konštrukcii benzínových jednotiek Synchrónne a asynchrónne.Synchrónne sa tiež nazývajú kefy a asynchrónne – kefka. Synchrónna jednotka nesie navíjanie na kotvenie, kde elektrické kŕdle. Zmenou jeho parametrov zmeňte pole napájania, a preto napätie pri výkone navíjania statora. Regulácia výstupných hodnôt sa vykonáva spätnou väzbou na prúde a napätie, vyrobené vo forme konvenčného elektrického obvodu. Výsledkom je, že synchrónna jednotka podporuje napätie v elektrickej sieti s väčšou presnosťou ako asynchrónny typ, a s ľahkosťou odoláva krátkodobé štartovanie preťaženia.

Prečítajte si viac  Generátory s automatickým štartom

W Bezkarný Kotva Bez vinutia, len jeho zvyšková magnetizácia sa používa na samo-indukciu. To umožňuje jednoduchšie a spoľahlivú konštrukciu jednotky a zabezpečiť blízkosť jej puzdra a ochranu vlhkosti a prachu. Iba cena z toho je zlá schopnosť odolávať štartovom zaťažení, ktoré sa objavujú, keď sú vybavené reaktívnou energiou, napríklad elektromotory.

Pre potreby domácich potrieb je to výhodnejšie praxe pri používaní synchrónnych benzogenerátorov.

S 2-uzáverom a 4-hodinovými motormi

Motory agregátov benzínu sú 2-clum a 4 zdvih. Ich nesúlad je spôsobený spoločnými konštrukčnými vlastnosťami 2 a 4-mŕtvicovými motormi – to je nadradenosť druhého vo vzťahu k prvému z hľadiska efektívnosti a obdobia služby.

Generátory s 2 hodinovými motormi majú menšie rozmery a hmotnosť, používajú sa výlučne ako zdroje náhradných zdrojov – kvôli ich malému zdroju rovnajúcemu sa približne 500 hodinám. Generátory benzínu so 4-hodinovými motormi sú určené na najaktívnu prevádzku. V súlade s dizajnom môže ich trvania služby dosiahnuť až 4000 a viac hodín.

Výrobcovia

Na domácom trhu tichých benzogenerátorov je v súčasnosti v podstate všetkých slávnych ochranných známok generátorov benzínu, ktorí sa líšia medzi sebou náklady, kapacita, hmotnosť, vrátane ruskej a čínskej výroby. Môžete si vybrať modifikáciu podľa požiadaviek a schopností spotrebiteľov. V rozpočtovom segmente veľmi požadoval ELITECH (ruská ochranná známka, ale benzogenerátory sú vyrábané v Číne), DDE (Amerika / Čína), TSS (Ruská federácia), Huter (Nemecko / Čína).

V tomto segmente sú všetky odrody benzogenerátorov, vrátane 10 kW s automatickým spustením. Stredné Cenové rozpätie Predložené ochrannými známkami Hyundai (Kórea), Fubag (Nemecko / ČĽR), Briggs & Stratton (Amerika).

V kategórii Premium – Benzogenerátory ochranných známok SDMO (Francúzsko), Elemax (Japonsko), Honda (Japonsko). Pozrime sa na niektoré obzvlášť vyhľadávané vzorky podrobnejšie.

YAMAHA EF1000J GEŇOVÁ STRÁNKA

Je Jednofázová stanica meniča s extrémnou silou nie viac ako 1 kW. Malé veľkosti umožňujú využívať ho v rôznych oblastiach ťažkopádnych oblastí, vezmite si s vami vo vzdialenom cestovaní. Stanica je zabezpečená 12 hodín autonómnej práce.

Prečítajte si viac  Fasádne panely pre kameň: druhy a charakteristiky

Špecializovaný zvukový kryt výrazne znižuje hladinu hluku. Je to najviac tichý benzogenerátorov.

Honda EU26I Generzínový generátor

Hromadný generátor presahuje 50 kilogramov. Kapacita v 2,4 kW chytí na poskytovanie elektriny nie veľmi veľký vidiecky dom na niekoľko hodín.

Honda eu30is

Maximálny výkon elektrickej stanice benzínu prichádza do 3kw. Viac ako 60 kilogramov. Táto modifikácia má dve vstavané zásuvky 220 V. Vstavané kolesá zjednodušujú pohyb na území, zvukotesné puzdro znižuje hluk. Čas začiatku – o niečo viac ako 7 hodín. Oblasť použitia je takmer príbuzná predchádzajúcej modifikácie.

CAIMAN TRISTAR 8510MTXL27

Je Výkonný 3-fázový Generzínový generátor s nízkym šumom, ktorého náklady je viac ako 100 tisíc rubľov. Môže byť inštalovaný ako inpatikatívny a pohybovať na kolesách. Sila 6 kW poskytuje potrebu väčšiny spotrebiteľov energie pre domácnosť. Okrem toho môže byť benzínová elektrická stanica prevádzkovaná v organizácii opráv a stavebných prác.

Čo brať do úvahy pri výbere?

Zoznam najrýchlejších benzogenerátorov vám umožní vykonať nestranné hodnotenie. Konečné rozhodnutie sa však podáva v závislosti od konkrétneho cieľový cieľ. V určitých situáciách je osobitný význam Veľkosti buď hmotnosť. Autonómne elektrické stanice založené na benzínových motoroch sa predávajú lacnejšie, dokonca aj v chladnom. Toto zariadenie pracuje neustále v ťažkých podmienkach bez nadmerného hluku.

ŠPECIONÁLNY POUŽÍVAŤ BENZOONERÁTORY PRE Technické parametre. V závislosti od používania a jednoduchosti použitia prístroja.

Sú nevyhnutné tieto charakteristiky:

  1. Pohľad na motor. Podľa recenzií spotrebiteľov, najspoľahlivejšie sú modifikácie s motormi Honda GX. Sú testované, neplodnosť v prevádzke a nepotrebujú osobitnú údržbu.
  2. Ochrana. Ak benzogenerátor bude fungovať bez stabilného pozorovania, potom sa musí brať do úvahy auto-výkon. Pre domáce použitie je dostatok modifikácie s olejovými senzormi a ochranu pred zbytočným vykurovaním.
  3. Spôsob štartu. V lacných modifikáciách existuje výnimočne manuálny štart. Elektrický štartér je prítomný v drahších a výkonných agregátoch. Hlavnou výhodou generátorov s automatickým spustením je, že môžu byť spustené bez veľkého úsilia vo frostici.
  4. Moc. Závisí od počtu zariadení pripojeného k benzogenerátorovi. Pre záložnú dodávku energie oblasti krajiny je dostatok jednotky s kapacitou nie viac ako 3 kW. Ak je na jednotku pripojené stavebné zariadenie alebo nástroj, je žiaduce kúpiť 8 kW zariadenia a viac.
Prečítajte si viac  Bidamen značky 90/10

A nezabudnite predĺžiť životnosť jednotky, každý benzogenerátor Vyžaduje sa pravidelná údržba. V zariadení je potrebné systematicky zmeniť olej a pridať palivo a tiež neustále vyčistite vzduchový filter.

Video predstavuje prehľad jedného z najtichších generátorov invertorov – YAMAHA EF6300ISE.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: