Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Bez ohľadu na typ generátora a paliva používaného na jeho prevádzku sa táto jednotka považuje za zdroj silného hluku a vibrácií. Takéto zariadenie sa neodporúča umiestniť v interiéri so zvýšeným požiadavkami na zaťaženie hluku. Pre zvukových generátorov používajú špeciálne kontajnery (puzdrá) so špeciálnym materiálom vo vnútri. Mnohí spotrebitelia sa pýtajú, ako zabezpečiť dostatočnú zvukovú izoláciu počas prevádzky takýchto zariadení.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Účel

Bez použitia nádoby na hluk, keď generátor beží, silný rev prinesie vážne nepríjemnosti ostatným. Vedúca funkcia puzdra sa považuje za útlaku zvuku. Okrem, Kontajner pre hluk poskytuje ochranu pred vplyvom nepriaznivých poveternostných podmienok (dážď, sneženie). Špeciálna hrozba predstavuje vlhkosť zo zariadenia, čo môže viesť k závažným núdzovým dôsledkom so zariadením (až do ohňa) a drahé opravy.

Ako aj kontajner proti hluku chráni generátor a od účinku nízkych teplôt. Puzdro vykonáva určitú funkciu tepelného izolácie, ktorá umožňuje použitie zariadenia v zimnej sezóne.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Výhody a nevýhody

Výhody používania puzdra by mali obsahovať nasledujúce faktory:

 • Izolácia hluku;
 • ochrana pred mechanickými vplyvmi;
 • tepelná izolácia;
 • Vysoká ochrana proti vlhkosti a prachu.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Minusy zahŕňajú:

 • možnosť silného prehriatia;
 • nebezpečenstvo ohňa;
 • Ak potrebujete dôkladnú kontrolu generátora alebo údržby, nebude schopný robiť bez odstránenia puzdra.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Názory

Kontrolný kontajner – multifunkčný dizajn, ktorý predĺži životnosť akéhokoľvek zariadenia. Nebude zbytočné zvážiť typy škrupín pre generátor.

 • Celé počasie – Nedokončiteľná možnosť pre oblasť alebo domy krajiny mimo mesta. Nádoba sa vyznačuje zvýšenou ochranou pred poveternostnými podmienkami.
 • Malý puzdro – Vhodné pre malý generátor. Mini-kontajner poskytuje dostatočnú zvukovú izoláciu, je považovaná za kompaktné a vhodné na použitie.
 • Eurocal – železná skrinka určená na zníženie hluku a ochranu pred poveternostnými podmienkami. Častejšie sa aplikuje na elektrárne.
 • Blokovať kontajner – Poskytuje vhodné podmienky pre motorového generátora, chráni jednotku pred mechanickými vplyvmi.
 • Vankúš na ulici – Vyznačuje sa odolnosťou voči nízkym teplotám a vlhkosti, čo umožňuje použitie zariadenia v každom ročnom období.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Výrobcovia

Na modernom trhu s tovarom a službami je široký výber puzdra pre generátor. S cieľom urobiť úspešný nákup stojí za to zvážiť výrobcov tohto zariadenia.

 • „TSS“. Vedúca funkcia háčikov tohto výrobcu sa považuje za spoľahlivú zvukovú izoláciu. Okrem toho kontajnery poskytujú úplnú ochranu vlhkosti. Približne 90% recenzií spotrebiteľov – pozitívne.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

 • „Almeter“. Spoločnosť vyrába ľahké modely puzdier, ktoré sa vyznačujú vysokou kvalitou. Výrobky sa vyznačujú trvanlivosťou a odolnosťou voči nepriaznivým poveternostným podmienkam, nízkym teplotám.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

 • „BM-Diesel“. Tento výrobca zobrazuje bývanie pre dieselové generátory, charakterizované zvýšenou zvukovou izoláciou, ochranou proti prachu a nečistotám. A modely sú dosť trvanlivé. Viac ako 80% pozitívnej spätnej väzby od spotrebiteľov.

Ako si vybrať puzdro pre generátor?

Je možné dospieť k záveru, že kontajnery pre generátory sú nevyhnutnou akvizíciou. Puzdro poskytuje maximálnu izoláciu hluku, chráni zariadenie pred rôznymi mechanickými účinkami, prachom a vlhkosťou.

   Prehľad puzdra generátora na video nižšie.

   Hodnotiť článok
   ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
   Zdieľať s priateľmi
   Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
   Pridať komentár