Ako ukryť dom z baru mimo: Krásna ochrana drevených stien

BROUS DOMY sú veľmi populárny typ zariadenia. Bar je ľahko namontovaný vďaka pravouhlému profilu, takéto štruktúry sú rýchlo postavené, takže tento stavebný materiál zaberá vedúcu pozíciu v segmente drevenej budovy domu. V miernych a severných zemepisných šírkach je bar obvyklý, aby bol teplý a čelia.

Vlastnosti brusníkov

Domy z profilovaného baru na technológii stavby sa nelíšia od dosky. Samotný materiál je veľmi atraktívny. Budova z prírodného dreva s krásnym vzorom vlákien organicky vyzerá na pozadí prírodnej krajiny. Pre nízkopodlažnú súkromnú konštrukciu, RAM píla, lepená a profilovaná, ktorá určuje technológiu inštalácie. Brous budovy sú charakterizované environmentálnou bezpečnosťou, tento materiál dýcha.

Materiálna časť je od 10 do 20 centimetrov. Veľkosť úseku je hrúbka stien. Pre studené klimatické podmienky to zjavne nestačí, takže steny vonku a vnútri je potrebné izolovať, že konečná hrúbka stien je pre miernutiu klímy aspoň 40 centimetrov. Je potrebné otvárať fasády na izoláciu, ktorá sa vykonáva rôznymi materiálmi zodpovedajúcimi štýlu stavby. Nevýhody by mali zahŕňať schopnosť dreva absorbovať vlhkosť, tendenciu vytvárať koróziu z nadmernej vlhkosti, vysokej horľavosti. Vonkajšia dekorácia je určená na zníženie účinku negatívnych atmosférických faktorov, izolácie a zlepšenie bezpečnosti obydlia.

Vhodná doba dokončenia

Povrchová úprava fasád sa postupuje po konečnom zmrštení rezu. Porézne drevené vlákna absorbujú a dávajú vlhkosť, deformuje a mierne sa mení rozmery steny, aj keď strom bol dobre nasávaný pred konštrukciou. Konštrukcie z baru sú vystavené zmenšiť sa od niekoľkých mesiacov do dvoch rokov. Stavebná sezóna má tiež vplyv na čas zmrštenia: Výstavba v zime bude vyžadovať 7-8 mesiacov, v lete – najmenej 12 mesiacov. Najintenzívnejší proces deformácie je pozorovaný v prvých troch mesiacoch.

V týchto časoch sú niektoré rozdiely z rôznych materiálov. Externá povrchová úprava domu z lepeného dreva môže začať tri mesiace po výstavbe, pretože tento materiál bol sušený špeciálnymi technológiami vo výrobe a nie je ovplyvnená atmosférickou vlhkosťou a nie je deformovaná. Vďaka lepeniu nie je drevené vlákno skrútené dĺžky. Neexistujú žiadne tieto vlastnosti z zaobleného a rezaného dreva, pretože najstaršie drevo vonkajšej protokolovej vrstvy je rezané počas spracovania. Znižuje odolnosť voči vlhkosti a robí bar zraniteľný voči hnilobe a húseniu. Odborníci odporúčajú vybrať si čas konca jesene – začiatok zimy na výstavbu v dôsledku lacného konštrukcie, potom v lete bude možné začať inštalovať okná, dvere, vonkajšie a interiérové ​​dekorácie bez strachu z popraskania tváre.

Typy materiálov

Hotový denník môže byť bledovaný vonku s rôznymi druhmi povrchových úprav: kameň, tehly, plastové alebo kovové vlečky, flexibilná keramika. Môžete použiť falošné drevo. Každá možnosť má výhody aj nevýhody. Najdrahším a odolnejším povrchovým materiálom je prirodzeným okrasným kameňom, jeho kladenie vyžaduje špeciálne odborné zručnosti. Kamenné dlaždice lepidlo na fasáde pozdĺž tej istej technológie ako dlaždice v kúpeľni alebo saune s použitím komponentov rezistentných voči vlhkosti lepiacej kompozície. Prírodný kameň je ťažký materiál, takže pre inštaláciu môže byť špeciálne upevňovacie prvky na prevzatie sily. Často je kameň oddelený len základňou budovy a niektoré časti steny alebo verandy so stĺpcami.

Lepšie využiť umelý dekoratívny kameň. Podľa estetických vlastností nie je horší ako súčasnosť, a na operačných vlastnostiach ho dokonca prevyšuje. Povrch tváre umelého kameňa napodobňuje akékoľvek prírodné minerálne, odolnejšie voči nepriaznivým mechanickým účinkom. Cena je o niečo nižšia, ale je to tiež nákladná úprava. Platba bude dlhodobý životnosť a solídny vzhľad domu, schopnosť vybrať si akýkoľvek odtieň kameňa.

Kombinovaná recepcia na ležanie murivu. Zvyšuje náklady na výstavbu občas, ale dom dostane potrebnú tepelnú izoláciu. Servisná životnosť sa výrazne zvýši, odrazový koeficient sa zníži. Takéto domy si zachovávajú pohodlné podmienky aj v severných regiónoch. Tvárou v celej štruktúre aj v polkirpich si vyžadujú zlepšenie nadácie a odborných zručností muriva.

Populárna ľahká možnosť je dekoratívna fasáda cinker dlaždice, ktorý je esteticky vyzerá v kombinácii so stromom. Má variácie hrúbky, vzhľadu a veľkosti. V spracovateľskom procese, streľba, a uhlové prvky sa vykonáva metódou vytláčania, predlžuje životnosť cieľa až niekoľko desaťročí. Clinker Dlaždice má nezrovnalosti na opačnej strane, vďaka ktorej sa deje dobrá adhézia s povrchom steny. Predná strana simuluje nielen rôzne typy minerálov, ale aj tehly s rôznymi rozmazanými odtieňmi.

Hodná a neupravená doska, falošný bar, drevený hrable, blokový dom sú najbežnejším povrchovým materiálom v súkromnom drevenom dome-budovanie. Dobré tepelné izolačné vlastnosti, estetika vidieckeho štýlu a krásu prírodného dreva priťahujú pozornosť spotrebiteľa. Blokový dom vám umožňuje napodobňovať štruktúry z pevného denníka. Drevená koľajnica a okrajová doska Opatrne skryť izoláciu, neporušujte prírodný prírodný štýl a sú prístupné a ľahko inštalované. Drevená povrchová úprava je často doplnená závitom, ktorá je veľmi zariadená štruktúrami v ruskom štýle.

Samostatne by ste mali venovať pozornosť neprimeranej tabuli. Tento materiál je penny. Ale kompetentne pokrývajúca rada, fasáda zmení dom do umeleckého diela. Doska alebo veranda sa čistí od kôry, brúsenia a šitia fasád. Rude dekorácie dáva stavbu rustikálnych prvkov a stáva sa estetickým prízvukom. Pálenie dreva pridáva dekoratívnosť, zatiaľ čo súčasne zvyšuje životnosť a pevnosť materiálu.

So všetkými pozitívnymi vlastnosťami prírodného dreva nie je dostatok odolného voči vlhkosti a môže byť huba. Výmena bola plastová a kovová vlečka. Kovová vlečka je vhodnejšia pre priemyselné budovy, ale môže byť tiež použitý v stavebníctve. Moderné technológie umožnili poskytovať dobré špecifikácie s týmito materiálmi: trvanlivosť, odolnosť voči vlhkosti, odolnosť voči pigmentom, dizajnové potrubie, jednoduchosť sebainštalácie, za prijateľnú cenovú kategóriu. Účet a estetický vzhľad domu je zaručený pre tucet rokov a viac.

Flexibilná keramika sa stala novým technologicky pokročilým materiálom. Základom je hlinka s polymérmi. Flexibilná keramika sa vyznačuje trvanlivosťou, nezmizne na slnku, veľmi pohodlné v práci, vlhkosti a trvanlivé. Tento valcovaný materiál a obklad je podobný vloženiu tapety. Môžu hromadiť konštrukcie s okrúhlymi tvarmi – stĺpce, oblúky, klenby, kopula. Kvôli prítomnosti hliny v kompozícii má priedušné vlastnosti, ale stále pre väčšinu povrchov na drevenom dennom dome je potrebná vetraná fasáda izolácia.

Opravná fasáda je jednoduchá a slušná povrchová úprava vonkajších stien. Práca je jednoduchá, ale náročná na prácu, nie je ťažké ho zvládnuť. Je to dobrá požiarna ochrana, ľahko opravená. Opravná fasáda je kombinovaná s akýmkoľvek štýlom dizajnu. Môže sa vykonávať pod maľovaním alebo pod dekoratívnou omietkou.

Nasledujúce typy dekoratívnej sadry rozlišujú:

 • Minerál je odolný, odolný voči tvorbe húb a cementovej zmesi formy;
 • Silikát je vyrobený z kvapalného draslíkového skla. Je považovaný za priedušný a trvanlivý materiál;
 • Akryl je vyrobený zo syntetických živíc, má vysoký koeficient odolnosti proti mrazu. Prítomnosť živice v zložení omietky poskytuje jej plasticitu, s možnými deformáciami fasády, povrch je odolný voči tvorbe trhlín.

Príprava povrchu

Prípravky na vonkajšie ovládanie fasády začínajú impregnáciou tyče so špeciálnymi antikoróznymi a ohňovými kompozíciami. Bez zariadenia izolácie na povrchu fúzy sa umiestni film alebo špeciálna membrána. Ďalej sa pripojte k stene stavebnou zošívačkou a kĺby sú choroby s škótou. Krytová mriežka upevnená na filme. Ďalej je to omietne a stohované kameňa alebo obklady.

Pre iné druhy povrchových úprav, začnite izolovať vonkajšie steny. Po upevnení filmu na palubnej palubnej palubnej prepravke. Vykonáva sa kovový profil a môže byť vyrobený z drevených dosiek. Profil alebo stojan plnený v krokoch 50 cm. Minerálna vlna alebo pena vložená do buniek, takže 2-3 centimetre prázdneho priestoru pre vetranie fasády zostávajú na pokraji prepravky. Z vyššie uvedeného je izolácia pokrytá vetruvzdorovou membránou a zatvorte mriežku omietky pre následnú omietku a samolepky kameňa alebo maľby.

Pre kryt fasády, druhá séria prepraviek. Tento riadok bude základom pre obloženie od vlečky, drevenej dosky alebo koľajnice, flexibilnú keramiku. V tomto prípade je obkladový materiál pripojený self-kresbou na hornej prepravke. Tvorba prepravky je potrebná s takýmto krokom, takže je vhodné upevniť prvky povrchovej úpravy.

Inštalácia čelia

Môže byť oddelený kameňom alebo dlaždicou dvoma spôsobmi: s extenderom (viac dekoratívneho výhľadu) a represívne (získa sa monolitický povlak). Niektoré typy dekoratívnych dlaždíc môžu byť položené len jedným z týchto spôsobov, to stojí za to vopred pri nákupe, pretože zariadenie švu vyžaduje špeciálne zručnosti a zariadenia. Ak je kameň jednosmerný kaliber, potom najprv položte časť na podlahe, snažte sa dosiahnuť maximálny dekoratívny efekt striedavým detailom rôznych veľkostí. Stužstvo začína otváraním a rohmi zo zdola nahor.

Nové technológie umožnili tento proces uľahčiť. Termopanely sa objavili v predaji – to je pripravená doska izolácie s už postavenou vrstvou dekoratívneho kameňa. Formulár, farba a textúra dekor môže byť zvolená podľa vašej chuti, termopanely sú prilepené priamo na fasádu. Je dôležité, aby bol povrch steny hladký. Pre drevené steny, tento materiál nie je najlepšou voľbou, pretože neexistuje vetranie vody. Modulárne typy obloženia, vlečky, koľajnice, podšívky sú pripojené pomocou samoobslužných skrutiek alebo špeciálnych zámkov zo zdola nahor. Prvý riadok je nastavený v nadmorskej výške 10-15 cm od zeme na cirkuláciu vzduchu pod panelom, ak základňa nie je poskytnutá.

Dekoratívna omietka sa aplikuje na vrstvu návrhu. Môže byť hladký alebo mať pomocnú textúru. Reliéf pomáha skryť nezrovnalosti fasády. Optimálna hrúbka vrstvy pre fasádu je 1 cm. Výber omietky na dokončenie fasády dreveného domu, musíte byť pripravení na nevyhnutný vzhľad trhlín, keď má strom plasticita, a po celú dobu je trochu deformovaný.

Získajte všetky výhody a nevýhody dokončovacie materiály, vykazuje stupnicu preferencií na výber vonkajších stien v zostupnom:

 • kameň;
 • tehál;
 • dekoratívne skaly;

 • Prírodná doska, Železničná, Podšívka, Blokový dom;
 • vlečka;
 • Flexibilná keramika;
 • omietky;
 • Termopanel.

Krásne príklady

Dom Cladding môže byť harmonický doplnok k okolitej krajine alebo jeho svetlé atrakcie.

Dom v škandinávskom štýle s jasným kontrastom vyzerá štýlové a elegantné.

  Modrá farba v fasádnej úprave úspešne v kombinácii s vidieckym štýlom.

  Štýl minimalizmus dnes na vrchole popularity.

  O tom, čo vidieť dom z baru vonku, pozrite sa na nasledujúce video.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: