AM-05K THIOCO

Stavebné uzly v konštrukcii neustále potrebujú chrániť pred vplyvom atmosférických javov, korózie. Pre steny tehly a zastrešenia vyžaduje vysoko kvalitné tesnenie, v tomto prípade, tiokola tiastka AM-05K pomáha.

Zvláštnosť

AM-05K ThiOColate Mastic má vynikajúcu priľnavosť s takmer akýmkoľvek stavebným materiálom. Mastic má hmotnosť dôležitých charakteristík, napríklad vysoká odolnosť voči vplyvom:

 • teplo;
 • deformácia;
 • nízka teplota;
 • Ultrafialový.

Materiál schne veľmi rýchlo vďaka svetlo prchavým komponentom. Existujú typy tmelu, ktorí majú nerovnakú akciu – materiál je stabilný drží konzistenciu počas celého prevádzkového obdobia.

Rozlíšiť a objasniť materiál, vďaka chemickým procesom v zmesi, ktorých je odolnosť proti konštrukcii poskytnutá bez zmrštenia.

Jedna z vlastností THIOCO MASTO AM-05K JE Jeho plasticita, ktorá je rozdelená do niekoľkých kategórií.

 • Plastový – nemá vlastné elastické vlastnosti, zmení formulár pod vplyvom silných zložiek. Ak sa švy začínajú posunúť, formulár nebude schopný obnoviť, proces tesnenia sa zlomí.
 • Elastický – Udržiava elastický stav s dlhými statickými zaťaženiami. Ak sa vzdialenosť medzi prvkami zvýši, potom takýto materiál bude môcť vyplniť priestor, zatiaľ čo tesnosť obnoví.
 • Plasto Elastic – Tesniace tmely, čiastočne obnoví formulár, ale má dostatočnú elasticitu. To poskytne stlačené proti povrchom, s akýmkoľvek posunom poskytne tesnosť.

Vzhľadom na tieto zvláštnosti thiocole tmení AM-05K môžu byť použité za akýchkoľvek klimatických podmienok.

Technológia aplikácie

Súbor tmelu pozostáva z dvoch pasty. Jeden z nich je zodpovedný za proces odmietnutia a druhý je hlavným. Pred použitím materiálu ho potrebujete pripraviť. Aby ste to urobili, je potrebné starostlivo postrčiť vytvrdzovaciu pastu, potom zadajte hlavné riešenie do komponentu, podľa pokynov. Zmiešajte materiál musí byť zmiešaný, kým sa obidve zložky nezmiešajú – hlavná vec je, že farba je odolná, bez rozvodu. Tesniaca hmota musí byť pripravená pred samotnou aplikáciou, aby látka nie je HARNE. AM-05K THIOCOLE MASTY MÔŽU POUŽÍVAŤ OD 1 do 15 hodín. Proces tuhnutia závisí od teploty v životnom prostredí. Ak je teplota nižšia ako nula, proces vytvrdzovania sa spomaľuje a zastavuje sa pri teplote -40 stupňov Celzia. Vulkanizácia sa dá urýchliť otepľovaním na rýchlejšie švy.

Prečítajte si viac  Ako sa chyby objavujú v byte a ako sa ich zbaviť?

Pred nanesením tesniacej látky je potrebné pripraviť povrch, zúčtovanie od odpadu, nečistoty. AM-05K ThiOColate tmel platí len na suchom povrchu. Ak je povrch mokrý, potom ho potrebujete utrieť handrou. Hrúbka vrstvy by nemala dosiahnuť 5 milimetrov. Ak sa stavebné práce prebieha v daždi, potom sa povrch neodporúča.

Mastica je potrebné aplikovať s kefou alebo špachtľou. Samotný materiál sa aplikuje ľahko.

Kde sa používa?

AM-05K THIOCOLA MASTY URČENÝ PRE STAVEBNÉ PRÁCE. Použitie materiálu počas opravy alebo vybudovať novú budovu. Použitie tiokulárnych stôp AM-05K:

 • Chráni uzly konjugácie stavebných konštrukcií z vlhkosti;
 • Používa sa pri tesniacich ševy na falošných balkónoch;
 • Tesniacich kovových predmetov, ktoré sú susedné so stenou tehly, na strechu;
 • Robí hermetický medziblokovací, interppanel kĺby;
 • Chráňte švy.

Materiál sa dokonale prepočítava s nastavením cieľov, ktoré sú naplánované pri stavebných budovách, aj tmel sa aktívne používa na domácich opravách.

Uskladnenie

AM-05K je uložený hlavne v kovových kapacitách. Hlavnou vecou je, že obal bol zapečatený a so širokým hrdlom. Cestoviny je balené vo vrecku z polyetylénu a už pridáva do nádoby. Hmotnosť je hlavne 30 a 75 kg.

Je potrebné uložiť v uzavretej miestnosti s dobrým vetraním, je dôležité, aby sa lúče slnka nespadali do oblasti hľadania tmelu, a tak, že v miestnosti nie je žiadna vlhkosť.

Vzhľadom k tomu, že materiál sa nebojí zitu, môžete ho bezpečne uložiť na ulici kedykoľvek v priebehu roka, ale nie dlhšie ako 6 mesiacov.

Bezpečnostné opatrenia

Hoci thioclate tmest je dobre známa substancia, je potrebné dodržiavať bezpečnostné opatrenia.

 • Začíname so stavebnými prácami, v ktorých sa tento materiál použije, Musíme zohľadniť poveternostné podmienky a skutočnosť, že ruky sú úplne chránené gumovými rukavicami. Priamy kontakt s pokožkou sa neodporúča. Musíte nosiť špeciálnu formu, ktorá bude chrániť pred vniknutím Tiokola Masses AM-05K na koži.
 • Ak sa materiál stále dostal na kožu, musí to byť nehylalkohol, Po premytí tela mydlom, aby sa zabránilo baktériám.
Prečítajte si viac  Vypracujeme interiér domu v štýle "loft"

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: