Ťažné tehly

Zapojená tehla je zvyčajná (červená) stavebná tehla, ktorá má nedostatky vo vzhľade. Vonkajšie steny z nej zvyčajne nie sú postavené, pretože budú mať veľmi krásny výhľad. Koniec koncov, môže mať čipy, drsnosť, šikmé čiary, nehomogenity farieb a textúr. Môže to byť s prázdnotou a pevnou. Jeho veľkosti môžu byť rôzne, ale najbežnejšie – tehly 250x1250x65 mm. a 250x120x88 mm.

Nedostatky horizontulárnej tehly sú však jeho výhody: Kvôli chybám je to poradie lacnejšieho. A to je veľmi často hlavný faktor pri výbere materiálu pre stavbu.

Môže byť použitý na výstavbu stien, ktoré sa budú naďalej presunúť inými materiálmi alebo tvárou alebo zdobené. Potom budú všetky čipy a chyby skryté pod inými materiálmi.

Budova postavená z incidentu tehly bude vyzerať nepoškvrnená pri používaní špeciálnych Tehlová pre tvár. Vyššie uvedená drsnosť, aj keď existuje odpudivý pohľad, ale je na úkor nezrovnalostí s dobrou priľnavosťou s cementom.

Zlý vzhľad a malé manželstvo vo výrobe neznamená, že je to kvôli niektorým dodatočným rizikám. Pretože existujú dosť špecifické požiadavky na GOST. Zaručujú skutočnosť, že dizajn takýchto tehál bude mať dlhú dobu.

Zvyčajne nie sú zasunuté tehly špecificky, ale sú produkciou vedľajších produktov.

Majú však rovnaké charakteristiky:

  • Dobrá odolnosť proti mrazu,
  • silový,
  • Vhodné pre výstavby.

Existujú rôzne ochranné známky „M100“, „M200“, „M150“ a T.D.

Číslo po tom, čo písmeno m znamená limit zaťaženie:

  • Napríklad M200 znamená, že 1 cm2 môže byť zaťaženie maximálne 200 kg. Je ideálny pre základ.
  • A M150 a M100 môžu byť použité na vybudovanie jednoposchodovej budovy.

Prítomnosť dutín znižuje tepelnú vodivosť, ktorá výrazne zvyšuje ochranu tepla v dome. Takže toto je ďalšie plus v prospech použitia plug-in tehly vo vonkajších stenách.

Na konci by som chcel poznamenať, že nevýhody vzhľadu s viac než kompenzáciou nákladov. A vzhľad stien môže byť vždy fixovaný rôznymi metódami.

Môžete zistiť o zvláštností nezmyslí tehál pri pohľade na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: