Aplikácia plytkého „Masha Silver“ z ploštitu

Málokto, kto sa bude páčiť, ak jeho posteľ stojí vo svojom dome. Tieto krvácachy prinášajú mnoho problémov – uhryznú, niesli infekčné ochorenia a okrem toho vonia veľmi nepríjemné. Preto pri objavovaní nenarodených hostí by sa bojoval s nimi čo najrýchlejšie. Jedným z najčastejších prostriedkov proti chybám je krieda „Masha Silver“.

Zmes

Vo svojom zložení je Mashenka krieda kombinovaný akčný insekticíd. Obsahuje nasledujúce komponenty.

ZETA-CYPERMETHRIN 0,1%

High toxická otrava látka. Spočiatku bola navrhnutá pre potreby poľnohospodárstva – Používa sa na zničenie kliešťov, vši a blchy parazitických na hydine, dobytok dobytka a oviec.

Následne sa začalo byť použité na vytvorenie chemikálií pre domácnosť, je z toho, že označenia na štítkoch väčšiny insekticídnych fondov predaných v našej krajine pre certifikáciu začínajú.

Zeta-Cypermetrín sa považuje za najsilnejšiu zbraň na ochranu obytných priestorov z hmyzu. Nemali by sme však zabúdať, že tento liek je zaradený do zoznamu ťažkých otravných látok spolu s modrou kyselinou a DDT. Má represívny vplyv na nervový systém. Jeho koncentrácia v plytkom je zanedbateľná, takže ľudia môžu používať takéto pastelky bez strachu, aby spôsobili škodu domácnostiam.

Deltametrine 0,05%

Doplnky Zeta-Cypermetrin, v kombinácii, tieto látky umožňujú maximálne zasiahnuť mraky, ktoré vyvinuli odolnosť voči dominantnej látke. Deltametin zabíja parazity s priamym kontaktom, ako aj v prípade, že jed vstúpi do hmyzu organizmu s jedlom. Liek vedie k dysfunkcii nervového systému. Pre domáce cicavce, nie je nebezpečné kvôli ich väčšej, zvýšenej telesnej teplote a nízkej citlivosti na túto zložku.

Je nemožné zavolať zeta-cypermetrínu a deltamerinu najlepšie insekticídy pri riešení krvného hmyzu, dnes sú vytvorené účinnejšie prostriedky. Obidve lieky sa však rozlišujú zníženou úrovňou odporu hmyzu – čo znamená, že z dlhodobého hľadiska bude ich činnosť efektívnejšia.

Proteín zahŕňa aj sadry a kriedy – sú to pomocné zložky, ktoré prispievajú k upevneniu látky na ošetrených povrchoch.

Vďaka pracovnému zloženiu kriedy „Masha“ poskytuje pretrvávajúci účinok otravy. Poison AcTs Kontakt, ale v boji proti parazitom je presne potrebné – ploštice sú ťažké sily na jedenie prášku, ako sa živia krvou. Stratil hmyz pre smrť prášok oveľa jednoduchšie. Pracovné látky pôsobia do 4-6 týždňov. Tento čas je dosť dosť na zničenie nielen dospelých jednotlivcov, ale aj na čerstvé potomstvo, čaká na jeho vznik v pokládke vajec.

Princíp činnosti

Insekticídne látky majú deštruktívny účinok na parazity. Hlboko prenikajú proti hmyzu organizmu a spôsobujú poškodenie nervových buniek. Keď sa chyba prekročí čiaru, ktorá sa vytiahne plytkým, reflexným držiakom na labky parazity. Španielsko hmyz ide do biotopu svojej populácie a prenáša toxín svojim príbuzným. Prostredníctvom ústnej dutiny a odvzdušní, otravy komponenty prenikajú do tela. Insekticídy blokujú prenos nervových impulzov a tým vyvoláva rozvoj paralýzy a smrti krvi.

Zároveň je rýchlosť smrti priamo závisí od počtu jedu, ktoré padli dovnútra. V priemere musíte čakať na týždeň. A plne sa zbaviť nevincovitých hostí, zvyčajne ide okolo mesiaca.

Inštrukcie na používanie

Vďaka prítomnosti kriedy a sadry ako súčasť „Mashanets“ sa môžu otravu konať na akomkoľvek povrchu. Je veľmi jednoduché používať ho:

 • Gumové rukavice sa uvádzajú;
 • Ceruzky sú starostlivo odstránené z obalu, aby sa nestabili a nevyhľadali;
 • Nakreslite tuhú líniu 2-3 cm.

Po prvé, mali by ste si prečítať plytké čiary v blízkosti záložiek, dverí, okien, ventilačné mriežky, miesta v blízkosti zásuviek a kanalizačných potrubí – to znamená, že všetky tie miesta, pre ktoré sa chyby môžu pohybovať z jedného bytu do druhého. Trait musí byť tuhý, pretože aj medzera len niekoľko milimetrov umožní, aby krvné prvky, aby prekročili načrtnutú čiaru bez poškodenia ich zdravia a straty reprodukčných schopností. Potom musíte stráviť dôkladné spracovanie nábytku – jemné obrysy interných a zadných povrchov skriniek a antlesle.

Povinné spracovanie musí byť podrobené opačnej strane pohovky, rámu nábytku a miest pre maľby. Kriedová dovolenka na povrchy po dobu 3 mesiacov, potom, čo sa spracovanie opakuje.

Treba poznamenať, že súčasné komponenty „Masha“ nestratia svoju funkčnosť podľa účinku teploty a ultrafialových lúčov. Pri kontakte s vlhkosťou sa však účinnosť zníži.

Pre väčšie výsledky niektorí kupujúci používajú Mashenka Crayon v inej forme. Napríklad, trením do prášku a posypeme stopy – týmto spôsobom môžete spracovať výlučne horizontálne povrchy. Treba mať na pamäti, že v tomto prípade sa práškové častice pripájajú so vzduchom, a je veľkým rizikom toxínov dýchacích ciest. Preto je táto metóda optimálna pre nebytové priestory, okrem toho, že respirátor bude potrebovať pri spracovaní.

Prášok sa môže zriediť vo vode do stavu Cashitz. Výsledná kompozícia sa aplikuje na kefu pre všetky medzery a trhliny. Avšak, v tomto prípade bude tok veľmi vysoký a náklady na takéto spracovanie budú zbytočne nadhodnotené. Ak sa chovajú s vodným práškom do kvapalného stavu, potom sa roztok môže naliať do fľaše so sprejom so sprejom a spracovaním miest stien tapety, soklových, lôžok, vnútorných povrchov pohoviek a iných oblastí, kde sa chyby môžu bývať.

Recenzie Recenzie

„Masha Silver“ je veľmi populárny ako účinný liek, vedený nielen s mrakmi, ale aj s blchami, mravcami a švábmi. Medzi hlavné výhody patria užívatelia nasledujúce faktory.

 • Náprava je vyrobený výlučne ruskými výrobcami, o niečo menej ako Čína. Takýto prístup určuje nízku cenu lieku a jeho rozšírený prístup. Získajte kriedy z lôžkových a švábov v každom obchodnom obchode.
 • Jeho nepochybné výhody má suchú formu. „Masha“ len na uskladnenie, nevyžaduje špeciálnu prípravu priestorov pred spracovaním. Okrem toho, po spracovaní vo vzduchu, nie sú žiadne častice vlhkosti a výparov – varuje otravu domácností a domácich zvierat.
 • Práca s „Masha“ je veľmi jednoduchá, pretože toto nepotrebujete nejaké špeciálne zručnosti.
 • Liečivo je nebezpečné výlučne pre hmyz, nepoškodzuje deťom, ľuďom s alergickými chorobami a zvieratami.
 • Príjemným bonusom je nedostatok nepríjemného zápachu.

  Mnohí používatelia však poznamenávajú a nevýhody.

  • Hlavná je neschopnosť úplne zničiť chyby. Po dokončení všetkých pevných povrchov okolo biotopov, môžete znížiť počet obyvateľov krvi. Ale limety jednotlivcov sa usadili v pohovky, postele, matracich a vankúšoch, je to nemožné.
  • Nevýhody zahŕňajú skutočnosť, že krieda nemá jedného výrobcu. To znamená, že výrobcovia nemusia bojovať za pozitívny obraz značky a môže zasiahnuť kvalitu drog.
  • Ako prax ukazuje, znamená nástroje, dokonca predtým, ako sa aplikuje. Takže niektoré pastelky sa rozpadajú v rukách, keď sa rozbaľujú, iní nie sú možné niečo čerpať, iní nepomáhajú v boji proti oblakom.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
  Zdieľať s priateľmi
  Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
  Pridať komentár