Azbest kartón KAON-1

Stavebná sféra je celý komplex cieľov a cieľov, kde určité materiály zohrávajú dôležitú úlohu. Existuje veľké množstvo, a všetci majú vlastnosti, ktoré sú užitočné v určitých situáciách. Takýto materiál je isbestný kartón caon-1, ktorý sa často používa v každodennom živote a profesionálnej sfére.

Klady a zápory

Tento materiál, rovnako ako akúkoľvek inú konštrukciu, má výhody a nevýhody, v dôsledku prítomnosti, ktoré spotrebitelia používajú suroviny na vykonávanie rôznych úloh.

prostý.

  1. Režim tepelnej izolácie prevádzky. Asbokarton tejto značky je veľmi odolný voči vysokým teplotám, vďaka ktorým má viac popularity nielen v každodennom živote, ale aj v profesionálnej výstavbe z výroby z výroby.
  2. Udržateľnosť. Tento materiál je dostatočne silný a môže odolať vážnym mechanickým zaťaženiam. Okrem toho je KAON-1 atraktívny a skutočnosť, že žiadne problémy vnímajú účinky kyselín, alkálie a iných chemikálií, ktoré môžu poškodiť alebo akýmkoľvek spôsobom poškodiť stavebné materiály. Spotrebitelia výrazne oceňujú univerzálnosť použitia.
  3. Trvanlivosť. Väčšina výrobcov zaručuje spoľahlivé používanie tohto materiálu 10 rokov a samotná prevádzková lehota môže byť v závislosti od rozsahu pôsobnosti viac ako 50 rokov.
  4. Jednoduchá inštalácia. Na základe jeho nie je najväčšou hmotnosťou a fyzikálnymi vlastnosťami, Asbokarton je jednoducho prepravovaný, rezaný, mokrý a zároveň pripojiť rôzne formy. Po vysušení zostanú všetky fyzické charakteristiky rovnaké ako predtým.

Móda.

  1. Gigroskopický. Tento nedostatok je neoddeliteľný v mnohých materiáloch, ktorého základ je ASBEST. Ak sa inštalácia vyskytne vo vysokom obsahu vlhkosti, bude postupne začať negatívne ovplyvniť kvalitu a charakteristiky surovín. V tomto ohľade niektorí spotrebitelia nahradia tepelnú izoláciu azbestu na čadič alebo supercrement, kde nie sú takéto problémy.
  2. Ublížiť sa. Negatívne účinky azbestu na ľudské telo sú predmetom veľkého počtu diskusií v konštrukcii najdôležitejšej úrovne. Niektorí sa domnievajú, že tento materiál je bezpečný a na svojom príklade dokazujú svoje vlastné právo, druhá strana označuje prítomnosť častíc amfibole-azbestov, ktoré sa môžu usadiť v pľúcnom systéme.

Hlavné charakteristiky

Asbokarton o 98-99% pozostáva z chrysotilných vlákien, ktoré poskytujú základné charakteristiky. Stojí za to od rozsahu teplôt, ktoré sa môže pochváliť KAON-1. Tento materiál plne zachováva svoje tepelne izolačné vlastnosti, keď sa povrch zahrieva na 500 stupňov, čo je dostatočné na použitie vo väčšine oblastí konštrukcie. Ďalším parametrom je plná retencia objemu a stability k zmršťovaniu, ktorá je veľmi dôležitá pri vytváraní termosystémov v rôznych podmienkach.

Univerzálnosť caon-1 by sa mala zaznamenať pri interakcii s rôznymi adhéznymi kompozíciami, vďaka ktorým sa kartónu azbestu môže byť nazývaná nenáročná. Hustota materiálu sa líši v rozsahu od 1000 do 1400 kg / kocky. merač. To umožňuje byť podrobené rôznym mechanickým vplyvom bez zmeny formulára a nestrácajte jeho vlastnosti.

Pevnosť v ťahu kolmé na smer vlákna je 600 kPa, čo je priemerný ukazovateľ. Pre strečing pozdĺž obrázku dosahuje 1200 kPa. V tejto súvislosti je značka KAON-2 pozoruhodná, ktorá má charakteristiky 900 a 1500 kPa, ktoré je spôsobené štruktúrou a rozsahom aplikácie, a to tesnenia rôznych miest a povrchov.

Pokiaľ ide o spôsoby zásobovania a výroby technológie, Asbokarton sa predáva vo forme listov so štandardnou veľkosťou 1000×800 mm. V tomto prípade môže byť hrúbka najviac odlišná v závislosti od cieľov a cieľov stavebného procesu. 2 mm dosť na zabezpečenie základnej ochrany pred vysokými teplotami, zásadou a inými chemikáliami. 4 a 5 mm umožňujú zabrániť šíreniu požiarov a 6 a viac z nich sa ukázať pri interakcii v miestnostiach, pre ktoré sú charakterizované podmienky pre špeciálnu prevádzku.

Maximálna hrúbka je 10 mm, pretože väčší indikátor negatívne ovplyvňuje hmotnosť.

Pôsobnosť

Konkrétne, táto značka Asobocartonu sa používa pri práci s vysokými teplotami, to znamená, že je zapojený do každodenného života a veľké podniky, aby sa zabezpečilo fungovanie zariadenia kotla. KAON-1 je prevádzkovaný pri inštalácii potrubia, ako aj na správne fungovanie hutníckych zariadení, najmä vedier a kachlí. Niektoré priemyselné agregáty musia zabezpečiť odolnosť voči účinkom vonkajšieho prostredia, takže Asbokarton nájde svoju aplikáciu v tejto oblasti.

Tento materiál sa úplne prejavuje nielen s konzistentne vysokými, ale pri nízkych teplotách, vďaka ktorým je v dopyte na prevádzku chladničiek na všeobecné použitie a rôzne úrovne výkonu.

Samozrejme, vo väčšine prípadov sa táto surovina aplikuje v jednoduchej domácnostnej konštrukcii, keď je potrebné vytvoriť ohňovzdornú základňu pre steny domu.

O Asbestos kartón CAEON-1 Pozri v nižšie uvedenom čase.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: