Brána a bránka z profilu

Brána a bránka z profilu

Plot oblasti krajiny alebo obvodom domu bude nielen vytvoriť pohodlný pobyt pre svojich obyvateľov, ale zdobia aj vzhľad. Avšak, nie každý má možnosť vybudovať tehlový plot. V tomto prípade príde alternatívna možnosť na záchranu: profilovaný list.

Zvláštnosť

Rozsah profesionálnych podláh je rozsiahly. Používa sa ako strešná krytina, brána a bránky sú vyrobené pre nástenné obklady. Vzhľadom k tomu, Colorgualistom je stavebný materiál pre vonkajšie práce, je vyrobená z pozinkovanej ocele.

Profesionálne podlahy má množstvo funkcií.

 • Stlačením profilu obrázku zvyšuje tuhosť pozinkovaných platní. To robí profesionáli udržateľným mnohým mechanickým vplyvom.
 • Antikorózny Povlak bude chrániť kov pred hrdzavom.
 • Rozsiahly výber Zdobené možnosti vám umožnia vybrať si profesionálne podlahy na akúkoľvek farbu a chuť. Vyrábame najjednoduchšie monofónne možnosti, vzorované, rovnako ako vlnité obrazy s rôznymi vzormi.
 • Vďaka Svetlá Použite profesionáli sa stáva pohodlnejším. Pre stabilitu dizajnu bude dostatočne malé lúče. Tiež zmizne potrebu používať špeciálne vybavenie.
 • Nízka cena bude tiež kupujúcich. Náklady na profesionálny list je asi 270 rubľov, zatiaľ čo náklady z tehál od 7,50 do 25,50 p. kúsok. Ale na výstavbe toho istého ploty pozinkovaných platní, bude potrebné výrazne menej ako tehly.

Samozrejme, existujú aj nevýhody.

 • Zvuková izolácia nemá žiadnu profesionálnu podlahu. Tento materiál, naopak, je mnohokrát zosilnenia. Je potrebné vziať do úvahy, budem robiť bránku od profesionality. Samozrejme, že to môže byť plus pre veľký súkromný dom. V tomto prípade nebudete musieť staviť, pretože akýkoľvek knock bude dokonale počuteľný.
 • Ak je ochranný povlak poškodený, vlnitý kôň stratí antikorózne vlastnosti.

Odrody

Typy brán z profesionálneho listu sú veľmi rôznorodé. Sú zvýraznené dizajnom, dekorom, vo forme vlny.

Hojdačka

Najjednoduchšie a najviac lacné, v porovnaní so zvyškom, možnosťou. Dizajn je usporiadaný: na dvoch príslušných pilieroch v kovových klapkách namontovaných na pevnine. Upevnenie sa vykonáva pomocou cylindrických slučiek. Kalitka môže byť zabudovaná do jednej z chlopní alebo pripojiť oddelene. Nepríjemnosti je potreba prázdneho priestoru vonku a zvnútra.

Otvorenie bránky je obzvlášť komplikovaný počas živého vetra.

Opäť

Zasažiteľné bránové zariadenie vyzerá ako kupé dvere vo vlakoch. Konštrukcia valcov, ktoré tvoria vodiacu lištu, je inštalovaný na silnom základe s výstužou. Je tiež veľmi dôležité správne vykonávať výpočty pomocou protizávažia, takže brána je ľahšie otvorená. Tento dizajn môže slúžiť 15-20 rokov, ale je veľmi ťažké ho nainštalovať.

Akákoľvek nepresnosť vo výpočtoch môže viesť k nevhodnosti používania brány.

Posuvný

Táto možnosť je pobočka rollback brány, pretože princíp prevádzky je podobný. Rozdiel v komplikovanom dizajne. Posuvné dvere sa skladajú z dvoch krídla. V podstate sa tento typ používa v podnikoch, kde je reč brány pomerne široký. Mechanizmus s integrovanými železničnými vodidlami a profilom je určený pre bránu viac ako 5 metrov.

Automatický

Okrem manuálneho spôsobu otvorenia brány je automatické. Skladá sa na inštaláciu elektrického pohonu, ktorý vám umožní otvoriť bránu s diaľkovým ovládaním, pričom zostanete v aute. Najčastejšie automatizácia rollback brány, pretože iné návrhy sú pre tento postup dostatočne ťažké.

Vystavený

Rôznorodý dekor vám umožňuje nainštalovať rôzne možnosti brány. Okrem monofónnych druhov môže byť brána z profesionálneho listu krásna s kovaním prvky. Kované brány sú ťažšie a vyžadujú ďalšie hypotéky pri zostavovaní základu. Takýto dizajn však bude vyzerať impozantné zvonku aj vo vnútri. Železné plechy môžu byť vlnité pozdĺž a naprieč. Majú vlnový a lichobežníkový povrch.

Výber a výpočet materiálu

Vyberte si materiál z požadovanej výšky brány. Je tiež potrebné zohľadniť návrh a farbu hotového výrobku. Dizajn bude mať vplyv aj na náklady na profesionálne podlahy. Najviac fiškálna voľba: Swing Gate z Proflice 1×2. Okrem zastavenia ceny, musíte venovať pozornosť vonkajším charakteristikám vlnitého. Lepšie vyzdvihnúť vhodný doma alebo chata. Takže brána a brána sa harmonicky pozerajú na všeobecné pozadie.

Pri výpočte materiálov sa zohľadňuje aj materiál nosných pilier. Môžu byť drevené alebo kovové, zaoblené a štvorcové. Potrebné výpočty môžete vykonať v online kalkulačke. Prázdne polia musia urobiť výšku, šírku brány, všimnite si prítomnosť alebo neprítomnosť bránky, označte veľkosť stĺpov a rámu.

V priemere náklady na sebainštaláciu sa líšia od 10 000 do 15 000 p.

Ako to urobiť sami?

Brána z corrugalistu je vhodná pre domácnosť a za to, že. Varenie jednoduché hojdacie brány môžete, bez toho, aby ste mali veľa skúseností v zváraní. Aby ste riadne urobili krídlo z profesionálnych podláh seba, musíte urobiť prípravné akcie. Najprv musíte rozhodnúť o šírke a výške štruktúry. Je potrebné vykonať merania zvoleného miesta. Ďalej vyberte materiál nosných pilierov. Môžu byť drevené a kovové. Potom vyzdvihnú slučku, s ktorým je profesionálne oblečenie pripojené k podpore.

Potom môžete prejsť na obrázok systému. Obvykle výška brány závisí od výšky plota a nepresahuje 2 metre. Ak je plot vo výške 3-5 metrov, príťažlivé prepojky sú vyrobené na bránu a bránu, ktorá potom prekrývajú sieť. Optimálna šírka dňa – 1-1,5 metra.

S zvýšením šírky sa uskutoční dizajn, ktorý môže viesť k disku dverí.

Výcvik

Keď je dokončená voľba dizajnu a veľkostí, musíte pripraviť všetky potrebné materiály. Počet stavebných materiálov možno vypočítať na základe vytvoreného výkresu. Na výrobu hojných brán a brán z profesionálneho listu sa vyžaduje nasledovné.

 • Profilovaný list s ochranným povlakom. Optimálna hrúbka – 0,5-1 mm. Musíte si vybrať proflistov s malou výškou vlny – asi 10 mm.
 • Nesebecký Zastrešenie s gumovým tesnením.
 • Železné potrubia ako podporné piliere. Odporúčaná veľkosť 80×80. Ak sa vyrába iba bránka, je dostatočná na 60×60. Ako podporný dizajn môžete použiť stočenými lúčmi.
 • Kovové lúče 40×40 alebo 60×40 bude potrebné pre základy bránky.
 • Primárny Antikorózne pre kov.
 • Atmosférpostyaya farbivo.
 • Slušný Upevnenie.
 • Hrad.
 • Cement, drvený kameň, piesok.
 • Štrk alebo veľký drvený kameň.
 • Zváracie elektródy.

Z nástrojov.

 • Zariadenie na zváranie.
 • Bulharčina s kovovými spracovateľskými tryskami.
 • Meracie prístroje: Pravidlo, Ruleta, Cornel.
 • Krieda, Chettail.
 • Úroveň, Plumb.
 • Skrutkovač a vrták.
 • Zlodeji alebo svorky.
 • Záhrada.
 • Miešačka. V neprítomnosti to bude mať schopnosť miešania.
 • Záhradné a sovietske lopaty.
 • Armatúra.

Inštalácia regálov

Najprv musíte nainštalovať regály. Aby to urobili, s pomocou šnúru, centrom pre budúce prvky. Merania sa vykonávajú pozdĺž čiary s plotom. Ďalej budú jamy asi 1,2 – 1,5 metra opité alebo kopať. Piesť nalejte na dno a upravte sa na hrúbku 0,1 m. Potom nalejte štrk alebo veľký drvený kameň s vrstvou nie viac ako 0,2 m a tamper.

Billety pre regály by mali byť 1,2 – 1,5 m nad výškou. Táto časť bude rozbitá. Zvýšenie stability stĺpov, železné dosky zvaru na dno. Zvýšte trvanlivosť nadácie, ktorá je odkazovaná na okrajoch jamy ruberoid.

V pripravených jám nainštalujú regály, naleje sa betónom, búrujú s úrovňou a fixuje s rozperkami. Pripravené betón musí byť starostlivo tlačil výstužou, aby sa zabránilo tvorbe bublín. V takom stave sa konštrukcia ponechala na 8-15 dní, kým sa betón suchý.

Niekoľko dní je potrebné zvlhčiť riešenie tak, že nie je prasknúť.

Krídlo

Je potrebné začať pracovať so zváraním v ochrannom odeve pozostávajúcich z plachtu, rukavíc, zváracích okuliarov a topánok. Spustenie potrubia potrubia na požadovanú dĺžku. Odrežte ich v uhle 45 a rúrkach určených pre prepojky, v uhle 90. Vľavo po orezaní drsnosti vyčistené, hrdzavé brúsenie. Kvalita švu teda zvýši.

Podrobnosti o zváraní sa musia nachádzať striktne horizontálne. Odporúča sa použiť špeciálnu tabuľku. S jeho neprítomnosťou môže byť obrobok umiestnený na mieste v blízkosti domu alebo chaty. Diely pre rámec upevnite svorkami. Pred začatím varenia musíte znova skontrolovať, či je obrobok správne. Najprv mierne chytiť rámu. Potom musíte skontrolovať rohy a diagonály. Potrebujete ich zhodovať. Potom zvárajú kĺby s pevným ševom.

Takže rám nie je deformovaný, odporúča sa vykonať zváranie, prerušenie. Takže kov bude mať čas na chladenie. Keď je rám zváraný, môžete začať zváranie. Umiestnenie z nich je odlišné: horizontálne, priečne, diagonálne. Záleží na veľkosti brány a bránky, ako aj od očakávaného výsledku. Proces chovu sa nelíši od zvárania rámu. Po prvé, časti sú narezané na požadovanú dĺžku, vyčistenú, upevnite svorkami. Potom mierne spojiť. Po kontrole zvárania s pevným ševom.

Inštalácia profesionálnych podláh

Aby ste nainštalovali krídlo, potrebujete privátne slučky. Pre tento krídlo podporujú kliny a tyče na výšku potrebnú pre bránku. Po prvé, horná slučka sa aplikuje a schmatol bodový šev, potom zvar. To isté sa vykonáva zo spodnej slučky. Po skontrolovaní správneho umiestnenia slučky zváraného na rám. Keď sú švy ochladené, podpery vo forme klinov sa čistia. Potom sa vykoná kontrola výšky. Ak je výška viac, regály môžu byť orezané a vyčistené. Horná diera v rúre sa varí pomocou plechu. Po zmene umiestnenia hradu robí mlynček slot. Po vyvŕtení otvorov v rámci self-capping skrutky boli vŕtané v bráne, hrad sa odstráni.

Pred prácou na orezaní, rámec kože, pokrytý antikoróznou pôdou, farbou v dvoch vrstvách farby proti poveternostným vplyvom. Profesor dal tak, že vlnové vybranie padli na rám z hradu. Zmerajte veľkosť vlnitej čiary, označte rozmery slotov závesov. Kovový plech je rezaný s brúskou, vyrezané otvoru pre slučky, vyvŕtajte miesto pre hrad. Rezy profesionálneho listu sa musia čistiť súborom s antikoróznym riešením, maľovať atmosférickou farbou. Udržiava návrh pred predčasným hrdzavom.

Profesionálne podlahové skrutky so strešnou self-kresbou na podporu. Potom je hrad nainštalovaný. Na tomto procese výroby hojdačiek s bránkou z profesionálneho zoznamu dokončeného. Ak je to žiaduce a usilovnosť, môžete samostatne urobiť bránu z profesionálnych podláh.

Stojí za to pozorne zvážiť pokyny a nenechajte si ujsť prípravné stupne.

Ako urobiť bránu s bránou z profesionálneho listu s vlastnými rukami, môžete sa naučiť z videa nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár