Brick 1NF – Single Troup Brick

Brick 1NF - Single Troup Brick

Brick 1NF je jednodielna tehla, ktorá sa odporúča použiť na fasády budov. Nie je to len krásne, ale má tiež dobré tepelné izolačné vlastnosti, čo znižuje náklady na izoláciu.

Vždy sa ľudia snažili zdôrazniť svoj domov a dať mu krásny vzhľad. To môže byť dosiahnuté pomocou tváre tehly, pretože má veľký výber farieb a textúr.

Klady a zápory

Táto tehla kvôli dostupnosti prázdnoty v tele má dobrú tepelnú izoláciu, vďaka ktorej zachováva teplo v zime, a v lete som v pohode v dome. Čo poskytne úspory nielen kvôli absencii potreby dodatočnej izolácie, ale aj znížením nákladov na vykurovanie počas chladu. Tepelná vodivosť tohto produktu je približne 0,4 W / m ° C.

Vysoko kvalitné výrobné a moderné materiály spôsobuje vysoké náklady na tvárné tehly. Ale je to vysoko kvalitná tehla pre vaše peniaze, ktoré budú slúžiť veľmi dlho. Koniec koncov, vďaka použitiu paľbe technológie, hlinka sa zužuje na molekulárnej úrovni, čím sa vytvorí rezistentné pripojenie. Vynaložené peniaze budú dlhodobo slúžiť vo forme dobrého bývania.

Ak ste obmedzený v hotovosti, môžete ušetriť, budovať dom Sanchochny tehál. A na uložených peniazoch si môžete kúpiť vysoko kvalitné tvárové tehly.

Brick 1NF - Single Troup Brick

K dnešnému dňu je najbežnejší trh stavebných materiálov Tvár je tehál 1NF s rozmermi 250x120x65 mm. Táto veľkosť vám umožňuje pohodlnejšie držať tehlu vo vašich rukách.

Spôsob prípravy

Prírodné hlinky a doplnkové doplnky sú spálené pri teplote 1000 ° C. Streľbou tváre tehlu 1NF sa stáva vysokou pevnosťou a odolnou voči opotrebeniu.

Ak sa jasne dodržiavate pravidlá pokládky, fasáda štruktúry bude mať nielen nádherný vzhľad, ale tiež zachovať teplo a pohodlie aj v najchladnejších zimných dňoch.

Ďalšie nuance. Pre tvárnenie všetkých stien, okrem základne, musíte použiť jednu dutú tehlu a pre základnú technológiu, ktoré potrebujete použiť celoročnú tehlu.

Na základe všetkých vyššie uvedených, môžete čerpať tieto závery:

  • Tvárou v tvár tehlu 1NF nielen vyzerá krásne, ale je vysoko kvalitný produkt, ktorý slúži mnohým desaťročiam.
  • Jeho nízka tepelná vodivosť šetrí dodatočnú izoláciu.
  • Relatívne vysoká cena je pomerne rozumná a zaručuje bezpečnosť vynaložených.

Použitie tohto typu tehly je veľmi spoločný na celom svete. A to znamená platnosť voľby presne tohto druhu, aby poskytla estetickosť do budúceho konštruktu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár