Funkcie proflift so vzorom

Vzhľadom na ziskovej kombinácii ceny a kvality, profesionáli získal rozšírený. Často sa zvolení na budovanie plotov a stavebných konštrukcií. Výrobcovia ponúkajú aj výkresový materiál vyrobený v rôznych farbách a štýloch. Takýto kovový povlak je vhodný pre rekonštrukciu domov a stavieb, ako aj priemyselné komplexy.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Zvláštnosť

Profesionálny majetok (druhé meno používané výrobcami – profesionálne podlahy) so vzorom je špeciálny typ materiálu s obrázkom aplikovaným na to (drevo, kameň, tehál a iné). Je vyrobený špeciálne pre výstavbu plotov akejkoľvek výšky, rámu a iných budov, ako aj na výzdobu obytných a ekonomických budov.

Na rozdiel od štandardného profilovaného plechu, tento typ produktu skopíruje vzhľad iného stavebného materiálu. Vďaka tomu sa zvyšujú jeho estetické kvality.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Jedna z funkcií výrobku, ktorá zohrávala dôležitú úlohu vo svojej distribúcii – prijateľnú cenu. Jeho náklady je o 5-6 krát nižšie v porovnaní s konečnou úpravou tradičných stavebných materiálov. Ziskové použitie profesionálneho šéfa pri zostavovaní ploty. Úspory leží nielen v nákladoch na stavebný materiál, ale aj pri vytváraní nadácie. Koniec koncov, pre plechy, ktoré potrebujete nainštalovať iba piliere a oneskorenia.

Ako aj používanie profesionálnych podláh šetrí čas. Práca s ňou je jednoduchá a pohodlná vďaka nízkej hmotnosti. Je namontovaný oveľa rýchlejší ako iné spoločné materiály, ako je strom.

Funkcie proflift so vzorom

Hmotnosť výrobku sa môže líšiť v závislosti od jeho typu. Široká distribúcia získala dekoratívnu značku C8. S hrúbkou, len 0,5 milimetrov jeho hmotnosť na meter štvorcový štvorcový bude menší ako 5 kilogramov.

Kvôli tejto charakteristike to prakticky nenakladá základ, vďaka čomu je možné materiál bezpečne vybrať, aby sa upínal chápané štruktúry bez povinnej výstuže.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Ďalšia vlastnosť súvisí s odporom produktu na negatívny vplyv životného prostredia. Nebojí sa vlhkosti, silného vetra a prudké zmeny teploty. Výrobcovia zvládnuteľné listy so špeciálnym povlakom, ktorý ich chráni pred mechanickým poškodením a chemikáliou.

Pri práci s profesionálnym podlahám nemusíte mať špeciálne odborné zručnosti. Na montáž inštalácie, aby ste presne dodržiavali pokyny. Môžete ušetriť peniaze, ktoré by mohli byť vynaložené na stavebné brigády služby.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Možnosti dizajnu

Môžete nájsť farebné profesionálne podlahy a tlač fotografií, napodobňovanie takýchto povrchových materiálov, ako je tehál, kameň alebo strom.

Pod drevom

Táto možnosť je považovaná za najčastejšie. Moderné značky ponúkajú veľký výber povrchových úprav, ktoré kópia rôzne druhy dreva. Profilisti sa líšia farbou, nasýtením, výkresmi a inými vlastnosťami. Bolo vyvinutých viac ako 20 možností.

Vo vzdialenosti niekoľkých metrov sa takýto materiál prakticky nerozlišuje od prírodných surovín.

Funkcie proflift so vzorom

Kopírovanie kameňov

Tento druh produktu našiel svoju aplikáciu v dizajne stavebnej základne. Na rozdiel od prvej možnosti existujú iba 4 typy farbív, vyznačujúce sa výkresom a nasýtením. Rokurásky je veľmi obľúbený, vizuálne zvládnutie divokého kameňa (tento výrobok môže byť označený jemným kameňom). S ním môžete pridať najrealistickejší vizuálny efekt.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Možnosti tehál

Posledná možnosť sa používa menej často v porovnaní s vyššie uvedenými možnosťami, ale našiel svojho kupujúceho. Listy sú pozoruhodne vhodné pre vonkajšiu výzdobu priestorov a na výstavbu plotov.

Kupujúcim sa ponúkajú tri farby:

 • Klasická možnosť – červená tehla;

 • rustikálne;

 • bledo-červená.

Funkcie proflift so vzorom

Pôsobnosť

Na rozdiel od štandardného kovového profilu nie sú dekoratívne listy zvolené pre strechy strechy. Zistilo sa, že jeho použitie v nasledujúcich oblastiach:

 • Inštalácia kapitálu alebo dočasných plotov;

 • Oplávanie steny obytných a iných budov;

 • návrh brány;

 • výstavba skladov a iných takýchto štruktúr;

 • Plávanie a posilnenie.

Poznámka: Okrem vyššie uvedených možností môžete nájsť listy s originálnou tlačou. Napríklad vysoká tráva alebo brezová háj môže byť zobrazená na povrchu profesionálnej podlahy.

Funkcie proflift so vzorom

Funkcie proflift so vzorom

Ploty

Profesionálne podlahy s obrázkom – praktická možnosť pre výstavbu plotov rôznych výšok. Pri zostavovaní nepretržitého ploty sa odporúčajú špecialisti vybrať si listy pod tehál alebo kameňa. Ak hovoríme o sekcionálnych plotoch, ktoré sú založené na piliere, odporúča sa, aby ste si vybrali v prospech stromu. V niektorých prípadoch sa môžu kombinovať dva typy materiálu. Napríklad, listy pod drevom a tehlou nádherne sa pozerajú spolu.

Funkcie proflift so vzorom

Fasády a SoCles

Keď obkladáte steny najčastejšie zvoliť materiál, napodobňovanie stromu. Vyzerá to prezentovateľné a zároveň má potrebné technické vlastnosti. Vzhľadom na veľké množstvo farieb, vyzdvihnúť perfektnú možnosť pre konkrétny štýl nebude ťažké.

Takéto profesionálne uzly vyzerajú ako prirodzený poľa alebo log dom, zatiaľ čo oni sú úplne bez prírodných drevných vôd.

Kovový profil sa nebojí požiaru, vlhké, kolísania teploty, huby a formy.

Funkcie proflift so vzorom

Švajčiarsky vírenie

Profesionáli radia, aby si vybrali na tento účel plechy maľované v tmavom strome. Táto možnosť vyzerá skvele s inými populárnymi materiálmi používanými na zastrešenie alebo dekoráciu steny.

Funkcie proflift so vzorom

Prístavby

Ak chcete ozdobiť akékoľvek rámce, profesionálne oblečenie bude celkom vhodné. Odporúča sa, aby ste si vybrali v prospech listov pod prírodným kameňom alebo drevom, pretože tehlová imitácie vyzerá príliš chytľavé.

Aby sa vytvorila rámec viac teplej, orezanie sa vykonáva v dvoch vrstvách, medzi ktorými je umiestnená špeciálna izolácia.

Funkcie proflift so vzorom

Zápis z brány alebo bránky

Stavebný materiál tohto typu vyzerá esteticky a súčasne má dostatočnú pevnosť na výrobu brány. Produkt sa ľahko spracováva, montuje sa a má tiež malú hmotnosť. Pri použití plechov, nie je potrebné dať silnú nadáciu.

V porovnaní s bránou, pri výrobe, z ktorého boli použité hladké oceľové plechy, steťary hojdačiek sú veľmi zriedka posunuté pod pôsobením svojej vlastnej hmotnosti. A tiež vďaka ľahkým valcom, ktoré často vybavia bránu a brán, zachovávajte tvar a jednoduchosť skĺznutia na dlhú dobu.

Väčšina kupujúcich si na výber v prospech z dreva. Takáto výkres je považovaná za univerzálnu a pozoruhodne vhodnú pre exteriér miestnej oblasti. Aby sa dosiahol cieľ expresívneho vzhľadu, profesionálne podlahy sa kombinuje s kovovým rámom. Kresba na povrchu stavebného materiálu sa zachováva dlhú dobu aj pod vplyvom priameho slnečného žiarenia a rôzne počasie.

Funkcie proflift so vzorom

Inštalácia

Dekoratívne profilované plechy majú výšku asi 3 metre. Ak chcete zvýšiť izoláciu hluku, dvojité plátno s inteláciou izolácie inštalovaný vopred. Takýto materiál môže byť použitý na zníženie hluku.

Pri budovaní plotu je profesionálna podlaha nainštalovaná na základni stĺpca. Najjednoduchšia možnosť vybudovať plot – inštalácia pevného dizajnu.

Práce sa vykonávajú podľa nasledujúcej schémy:

 • Najprv musíte označiť označenie pozemkového pozemku;

 • Druhým krokom je položenie základu stĺpca;

 • Po vykonaní inštalácie kovových nosičov;

 • Teraz musíme urobiť oneskorenia, na to budete potrebovať profilové potrubia;

 • Na hotovom ráme môžete pripojiť profillistov.

Funkcie proflift so vzorom

Materiál napodobňovanie kamenného povrchu vyzerá nádherne s drevom, tehlom alebo kachľovým. Na bezpečné pripojenie listov do stĺpcov môžete použiť zváranie. Pre upevnenie profesionálnej podlahy na MAS vyberte Self-capping skrutky vybavené gumovými podložkami. Takéto oplotenie spoľahlivo udržiava územie snehu a vlhkosti.

Aby bol dizajn hladký a elegantný, odporúča sa používať úroveň počas inštalácie.

Funkcie proflift so vzorom

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár