Hodnotenie najlepšieho Peskrobetona

V súčasnosti sa Sandbetone čoraz viac využíva stavebníctvo. Tento materiál nahradil klasické miešanie betónu a piesku. To vám umožní ušetriť značné množstvo času a úsilia. K dnešnému dňu existuje obrovské množstvo známych výrobcov, ktorí produkujú údaje o zmesi.

Hodnotenie Lacné Sandbetonov

Zvážte samostatne niekoľko variantov Sandbetónov produkovaných rôznymi firmami výrobcu, budeme analyzovať ich hlavné charakteristiky a funkcie.

„Kamenný kvet“

Tento model je vynikajúcou alternatívou pre štandardnú cementovú konštrukciu M300, ktorá sa používa hlavne na plnenie potení, vedenie rôznych postupov opravy, výroba dekoratívnych vzorov a niekedy aj na výstavbu základových štruktúr.

„Kamenný kvet“ vyrába spoločnosť „CEMTORG“. Výrobky sú balené v papierových sáčkoch 25, 40 a 50 kilogramov. Model je charakterizovaný najväčšou indikátorou pevnosti (300 kg na cm). Táto indikátorová kompozícia dosiahne asi mesiac po stylingu.

Okrem, Táto budova hmota má strednú odolnosť proti mrazu, takže sa najčastejšie používa na vykonávanie práce vo vnútri priestorov. Ako základ pre výrobu tohto pieskoviska, piesok plytké a stredné frakcie.

Riešenie s takýmito kompozíciou je celkom plast. Môžu ľahko vyplniť takmer všetky formuláre. Celková životnosť v balíku je 6 mesiacov.

Klasický proces aplikácie. Suchá hmota pieskoviska sa zmieša s vodou v určitých proporciách, ktoré sú uvedené na obale. Potom sa výsledný roztok nechal chovať do 10-15 minút.

„Rosen“

Tento Sandbetone sa používa aj pri tvorbe poterov, monolitických podláh, na tesniace švy, opraviť horizontálne aj zvislé betónové povrchy, rekonštrukciu základových štruktúr, montážnych diel rôznych stupňov zložitosti.

„RUSEANEAN“ je vyrobený s pieskom z maximálnej frakcie 5 milimetrov. Materiál bude absolútne citlivý na nízke teploty. Okrem toho sa nebojí a zvýši úroveň vlhkosti.

Držanie kompozície prebieha 2 dni po položení. Pripravený povlak bude dostatočne odolný voči tvorbe korózie a oddelenia.

Tvarovaná plocha má tiež špeciálnu odolnosť voči zmršteniu a významným mechanickým vplyvom.

„Referencia“

Takýto Sandbetone vám umožňuje vytvoriť poter a podlahy vo veľkých rezidenčných a výrobných zariadeniach, ako aj vykonávať rôzne inštalačné a dokončovacie postupy.

Táto stavebná zmes sa vyznačuje jemnosťou, s jeho pomocou, ktorú môžete vytvoriť hrubé vrstvy. Ľahko sa umiestni na ľubovoľný povrch. Táto zloženie po vytvrdnutí nebude žiť a prasknúť.

Ak chcete získať tento konkrétny Sandbetone, potom by ste si mali pamätať, že čím väčšie označenie kompozície, tým menšie granule jeho plniva, zatiaľ čo sila pieskoviska bude priamo závislá od veľkosti takýchto granúl.

Istra

Tento pieskovník sa používa pri tvorbe trvanlivých a opotrebovaných podlahov, ako nosná vrstva v suteréne, v garážach, výrobných budovách, ako aj počas rôznych inštalačných prác.

Zmes „ISTRA“ úplne schne a vytvrdzuje dva dni.

Bude schopný odolať aj najvýraznejším rozdielom teploty režimu, vysokej vlhkosti.

Iný

Okrem vyššie uvedených pieskových vzorov existuje mnoho ďalších odrôd takýchto stavebných materiálov. Patrí medzi ne nasledujúce vzorky.

  • „Majster harz“. Peskrobeton pozostáva nielen z betónu a piesku, ale aj z rôznych prísad, ktoré vám umožňujú výrazne zvýšiť úroveň sily a spoľahlivosti takejto kompozície. V hmotnosti, vrátane špeciálneho tekutého zmäkčovadla. Neumožňuje pevný povrch v budúcnosti. Zmes sa musí plne použiť počas dvoch hodín. Betónový poter môže vyschnúť za jeden deň, ale pre úplné vytvrdnutie sa bude vyžadovať takmer mesiac. Pri vykonávaní inštalačnej práce s takýmto roztokom sa teplota vzduchu sa má meniť v rozsahu od +3 do +5 stupňov.
  • „Vilis“. Peskrobeton je častejšie používaný na vytvorenie vysokopevnostných opotrebení odolných a trvanlivých podláh, ako nosná vrstva v pivnicach, garážach, workshopoch, výrobných budovách, ako aj na vytvorenie scény, naplniť ribbonážne základné návrhy, aby sa rýchlo vyplnilo Kĺby a švy dosiek. Samotná hmotnosť je vysoká pevnosť, hrubá suchá zmes pozostávajúca zo špeciálneho frakčného piesku a špeciálneho zmäkčovadla. Materiál má dobrú stabilitu k zmršteniu, na účinky mrazov, vlhkosti.
  • Holcim. Táto suchá zmes betónu a piesku v procese mrazu nadobúda pľúca modrastý odtieň. Najčastejšie sa používa pri vytváraní poteru v nových budovách. Môže sa použiť aj v stavebníctve a konštrukcii betónových vonkajších skladieb. Hmotnosť tejto značky vám umožňuje urobiť najvzdialenejšie a hladké nátery so správnou technológiou aplikácie. Materiál je odolný voči vlhkosti a nízkym teplotám.

Najlepšie firmy drahého segmentu

Medzi takými materiálovými modelmi stojí za to zdôrazniť nasledovné.

  • „UNICE HORIZON“. Spotreba tejto značky sa považuje za ekonomickú, ako je to možné – pre jeden štvorec. M. Trvá približne 19-20 kilogramov zlomenej kompozície s hrúbkou vrstvy len 10 milimetrov. Často je to táto suchá zmes, ktorá sa používa pri vytváraní „teplej podlahy“ systému. Bude to tiež najlepšia možnosť pre vytváranie základov. Hmotnosť má zvýšenú odolnosť voči vlhkosti, teplotným rozdielom. Povrch vytvorený takýmto roztokom sa získa ako hladký, lesklý, trvanlivý a dokonale hladký.
  • Ceresit CN 173. Tento Sandbetone sa tiež často používa pri vytváraní systému „teplého podlahy“. Nesvieti sa vôbec po vyplnení. Model má v jeho zložení špeciálne modifikátory, ktoré zlepšujú hlavné charakteristiky materiálu vrátane indikátora pevnosti. Prostredníctvom zaplaveného povlaku za približne 5-6 hodín a potrebná sila môže nadobudnúť na druhý deň.
  • Knauf Tribour. Sandobeton tejto značky vám umožňuje vytvárať nátery, ktoré sú získané oveľa odolnejšie a trvanlivé. Okrem toho, riešenie sa rýchlo schne. Kompozícia má dobrú tekutosť, ktorá vám umožní maximálne vyrovnať materiál naleje na povrch. Táto značka má všetky potrebné európske certifikáty zhody, tento Sandbetone je ekologický produkt.

Ako si vybrať správne?

Pri výbere Sandbeton je potrebné zohľadniť množstvo dôležitých parametrov.

  • Uistite sa, že sa pozeráte na charakteristiku sily a hustoty. Má nasledujúci notácie: M200, M300, M400 a M500. Zároveň sa najčastejšie používa m300, pretože takéto stavebné zmesi majú dostatočné ukazovatele na výstavbu monolitických štruktúr.
  • Venujte pozornosť nákladom. Pri nákupe tohto produktu pravidlo funguje „Čím vyššia cena – lepší materiál“. Príliš lacné modely nebudú môcť priniesť splatné výsledky.
  • Tiež dôležitý bod pri výbere Sandbetonu sú podmienky a životnosť. Dokonca aj najspoľahlivejšie a hustá obal nie je schopný plne chrániť suchú zloženie pred škodlivými vplyvmi na životné prostredie, ktoré v konečnom dôsledku ovplyvňuje kvalitu hmotnosti, takže sa odporúča nakupovať materiály z uzavretých skladov alebo priamo z továrne.
  • Pred nákupom veľkých strán stojí za to v práci. Koniec koncov, každý jednotlivý výrobca robí zmes na svojom jedinečnom recepte, ktorá nemusí byť vhodná na konštrukciu za určitých podmienok.

V každom prípade sa pokúste získať taký materiál od známych oficiálnych výrobcov s dobrou povesťou, ktorá už dlho vyrábala a predáva Sandbetone.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár