Hry v blízkosti garáže

Na tom, ako naliať kus betónu okolo garáže, mnohí majitelia jednotlivých boxov na skladovanie osobných vozidiel sú koncipované. Absencia takýchto štruktúr nevyhnutne vedie k zničeniu nadácie v priebehu času. Ale skôr, ako to urobíte správne s vlastnými rukami na krok-za-krokové pokyny, stojí za to sa dozvedieť o niečo viac o typoch a vlastnostiach scény, vhodné na použitie v blízkosti garáže.

Za to, čo je potrebné?

Počas výstavby garáže nachádzajúceho sa na svetlovom nadácii, problémy s jeho prevádzkou nevyhnutne vznikajú. Detské ihrisko pred bránou a okolo obvodu objektu so zmenou atmosférických teplôt začína byť vystavení intenzívnym komplexným účinkom. Vyučovanie pôdy vedie k tomu, že betónové trhliny, sedadlá, zrútenia. Hry okolo garáže, vybavené všetkými pravidlami, riešia tento problém, kompenzáciu zaťaženia deformácie. Okrem toho je schopný riešiť iné, žiadne menej dôležité úlohy.

 • Eliminácia vstupu a odchodu. Garáž gateland, vykonaná pod miernou sklonom, hrá úlohu rampy pre auto. S takýmto doplnkom na vykonanie vstupu a odchod bude oveľa jednoduchšie ako bez nej.
 • Zvýšte účinnosť odstraňovania vody. Dievna vlhkosť, ťahy zo strechy, tavenie snehu môže mať negatívny vplyv na stav základňových a nosných konštrukcií v garážovej schránke. SKOSTOV pomáha zrýchlené odstránenie vody. Neháči sa na stenách, ale tokuje do priekop a žľabov.
 • Ochrana nadácie a základne z poškodenia burín. Zničia stavebné materiály, ktoré nie sú menej úspešne ako prebytočná vlhkosť alebo mráz.
 • Ďalšia izolácia pôdy a zásyp.

Zabraňuje výskytu takýchto javov ako pôdy.

Usporiadanie scény sa odporúča vykonávať vo fáze výstavby garáže, pred výstavbou 2/3 výšky jeho dizajnu. To umožní všetkým technológiám od samého začiatku.

Ak budete ignorovať konštrukciu scény, s každým novým dažďom, zmiešaná štruktúra vrstvy opuchu spätného chrbta a hlinku stratí svoje vlastnosti tepelného izolačného a vlhkosti.

Materiál

Požiadavky na výstavbu scény pred garážovou štruktúrou sú regulované snip. Táto sada dokumentov určuje, ktoré materiály sa používajú pri konštrukcii ochranného vonkajšieho pásu okolo obvodu alebo pri vstupných brán. Hlavná časť scény sa vždy naleje z betónu. Okrem toho sa ako súčasť konštrukcie používajú iné materiály.

 • Zmes piesku a ílu. Pôsobí ako interlayer tepelnej izolácie.
 • Rozdrvený alebo malý dláž. Poskytuje ochranu pred posunom pôdy. Poskytuje ďalšiu tepelnú izoláciu pre základ.
 • Bar pre rám a armatúry. Zabezpečiť zvýšenie pevnostných charakteristík betónu, kompenzovať jeho deformáciu.
 • Suchý mix. Používa sa na položenie vrstvy mäkkého jemného.
 • Dekoračné materiály. Môže to byť asfaltový betón, dekoratívny kameň, dlažobné dosky, čo umožňuje kontrolovať v garáži správne.

Na tomto základnom zozname materiálov končí.

Okrem toho môžu byť použité iné dokončovacie materiály alebo typy zásielok, čo zodpovedá jeho vlastnostiam stanovené požiadavky.

Názory

Týmom jeho dizajnu je scéna okolo garáže rozdelená na studenú a izolovanú. Prvou možnosťou je holé betónové kravaty s dodatočným železom. Výsledný dizajn úspešne vykoná svoje funkcie na vyložených oblastiach – v zadnej časti garáže, na jeho stranách. Na miestach, kde sa na bridlice uskutoční významný tlak, je lepšie použiť ohrievanú verziu svojej konštrukcie.

V tomto prípade, Okrem piesočnatej a štrkovej vankúš s namontovaným na vrchole poteru sa používa vonkajšia dekorácia. Na cementovej vrstve si zatiahne suchú zmes. Na vrchole je funkčný a dekoratívny povlak vybavený, schopný odolať hmotnosti vozidla pri príchode do garáže alebo ho opustiť.

Tento typ výzvy sa považuje za viac časovo náročných, ale je to trvanlivé, lepšie s intenzívnym prevádzkovým zaťažením.

Ako to urobiť sami?

Konštrukcia konkrétnych správ pred vstupom do garáže sa môže vykonávať samostatne. Úplne nalejte poter, vezmite do úvahy všetky proporcie, technológia zariadenia pomôže podrobnú inštrukciu krok za krokom na vytvorenie takejto štruktúry.

 • Výkop. Je potrebné vykonať vybranie vrstvy pôdy pod raňajkami. Dostatok pásu 60-100 cm široký s hĺbkou 40 cm pozdĺž vonkajších stien garáže. Povrch výkopu je liečený herbicídmi, ktoré bránia rastu koreňov rastlín. Stena je oslobodená od zeme, pokrytá zemou.
 • Klávanie „vankúše“. Po prvé, hlinená vrstva je zmiešaná, zmiešaná s pieskom, hrúbkou 10 cm. Hydratačný a ramovanie. Horizontálne znášanie sa skontroluje: musí existovať svah na odtok vlhkosti zo stien budovy. Dostatok uhla 5-6 ° až 1 m.
 • Usporiadanie hydroizolácie. V tejto kapacite je špeciálny film vyslaný na stenách výkopu, jej dno. Jeden okraj plátna zostáva voľný, druhá časť je posilnená bitúmenom. Nad rozdrveným kameňom alebo dlažbou vo výške asi 20 cm.
 • Tvorba debnenia. Je vyrobený z dreva so výčnelkom nad vonkajším obvodom o 50 mm. Na kompenzáciu expanzie deformácie počas rovnacie obdobie betónu cez debnenie je namontovaný drevený pruh.
 • Liatie betónu. Vykonáva sa v etapách. Najprv upevnite stohovanú vrstvu sutiny alebo kameňa. Potom je výstužná sieťová sieť položená na vrchole získanej základne, ktorá umožňuje znížiť riziko popraskania v betóne. Ďalej je poter vyplnený na okraj debnenia, s hrúbkou asi 10 cm, s povinným uchovávaním daného svahu z steny a garážovej základne.
 • Dojem a sušenie. Po vyplnení poteru je ponechaný na sušenie. Predbežné zníženie povrchu suchého cementu – tzv. Prekláňaná vrchná vrstva betónu je pokrytá burlapovou alebo geotextíliou, rozliate vode po dobu 7 dní. To umožní raňajky lepšie stvrdnúť bez praskania a deformácií.
 • Skončiť. Ak sa plánuje rozšíriť životnosť betónu povlaku, stojí za to pridať dekoratívne obloženie. To dáva zmes piesku a cementu alebo špeciálnych stavebných formulácií, môžu byť vyrobené z dlažieb, prírodného kameňa, tehlu, asfaltovaného.
 • Kladenie zásob a kanálov búrky. Sú tvorené z hotových betónových alebo plastových podnosov, ktoré sa nachádzajú pod strešným systémom. Je dôležité, aby ťahová vlhkosť odstúpila od scény čo najskôr

Najjednoduchšia možnosť scény môže byť vyrobená z ílu s drveným v ňom. Takáto zásielka je vyrobená v priekope hĺbky 20 cm okolo garáže, na vrchole ležiaceho asfaltu.

Toto je rozhodnutie o rozpočte, ktoré vám umožní zabrániť natiahnutiu procesu práce na dlhú dobu.

O tom, ako urobiť prestávku v garáži kruhu s vlastnými rukami, môžete sa naučiť z videa nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: