Kaluga Gasobeton: Vlastnosti a prehľad produktov

Teraz na trhu stavebných materiálov nájdete pomerne veľký výber prevzdušňovacích betónových blokov. Výrobky značky Kaluga Gasobetons sú veľmi populárne. Aké sú údaje o produkte a ktoré druhy sa nachádzajú, budeme v tomto článku analyzovať.

O výrobcovi

Rastlina, ktorá produkuje výrobky pod značkou „Kaluga Poľnohospodárstvo“, bol založený celkom nedávno, konkrétne v roku 2016 v regióne Kaluga. Výrobná linka tohto podniku je vybavená najmodernejším vybavením autoklávového vytvrdzovania, takže produkty majú vynikajúcu vysokú presnosť a špecifikácie.

Výhody a nevýhody

TM-betónové bloky TM „Kaluga Aequetone“ majú rad výhod:

  • Tieto výrobky sú vysokou kvalitou;
  • Sú šetrné k životnému prostrediu, vhodné na výstavbu obytných budov;
  • Budovy z nich sú ohňovzdorné, pretože prevzdušňovaný betón nie je osvetlený;
  • Bloky nie sú zničené hubou;
  • Tento stavebný materiál je mrazivý, vzťahuje sa na energeticky účinné;
  • Steny z nej nevyžadujú dodatočnú izoláciu.

Nevýhodou tohto výrobku je možné prilákať ťažké predmety, aby blokovali dostatočne ťažké, sú potrebné špeciálne upevňovacie prvky.

Typy výrobkov

Medzi produkty TM „KALUGA Poľnohospodárstvo“ nájdete niekoľko položiek prevzdušňovaného betónu.

  • Stena. Produkty tohto druhu sa používajú na vzbudiť nosné steny štruktúry. Tu výrobca ponúka bloky rôznych hustoty. Môžete si vybrať D400, D500, D600 produkty s triedou 2,5 až 5,0 pevnosti. Výrazným znakom týchto produktov je celulistika hardvérových blokov autoklávu. Tento ukazovateľ umožňuje zvýšiť hluk a tepelnú izoláciu budov postavených z tohto typu stavebného materiálu.
  • Oddiel. Tieto bloky sú navrhnuté tak, aby vybudovali interné oddiely budov. Majú menšiu hrúbku v porovnaní s výrobkami na konštrukciu nosných stien, takže ich hmotnosť je nižšia, s indikátorom izolácie hluku je tiež pomerne vysoká.
  • V tvare písmena U. Tieto typy blokov sa používajú vo forme základne pre uzavretie konštrukcií, ako aj trvalé debnenie, keď je jumper zariadenie a stuha. Hustota výrobkov D 500. Sila leží v rozsahu od 2,5 do 5,0.
Prečítajte si viac  Všetko o generátoroch benzínu "Vesper"

Okrem prevzdušňovacích betónových blokov ponúka Kaluga Palazh betónový závod lepidlo, navrhnuté špeciálne na nosenie prevzdušňovaného betónu. Tento stavebný materiál vám umožňuje stohovať prvky s hrúbkou švu z dvoch milimetrov, vďaka ktorým sa môžu minimalizovať studené mosty.

Tento výrobca tiež ponúka celý rad nástrojov, ktoré budete potrebovať pri pokládke palivových betónových blokov. Tu nájdete HACKSAWS, STRUHESHES, PLÁNY, SHOUNS – teľatá, brúsne dosky, uchopteče na prenášanie bloku, kefy – reproduktory, kyány a oveľa viac.

Hodnotenia zákazníkov

Kupujúci reagujú na bloky značky Kaluga Aequetone veľmi dobre. Naznačujú, že výrobky sú veľmi kvalitné, laické bloky tohto výrobcu ľahko a rýchlo. Nebudú sa rozpadať, aj keď je ľahké rezať. Náklady na budovy sú občas nižšie ako v oblasti tehlových budov, preto je to pomerne rozpočtová možnosť.

Nevýhody zahŕňajú skutočnosť, že bloky silne absorbujú vlhkosť, Preto sa vyžaduje dodatočná hydroizolácia, ale týka sa všetkých výrobkov z prevzdušňovaného betónu. A skutočnosť, že vzhľadom na nízku pevnosť prvkov by sa mala použiť drahé upevňovacie prvky na zabezpečenie komunikácie, najmä batérií, ako aj interiérových položiek.

O tom, ako sa produkuje Kaluga Aerovaný betón, pozrite sa na nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: