Klasické domy Projekty: Dizajnové funkcie

Nie je to tajomstvo, že klasika zostáva vždy v trende a je populárny. A to sa týka nielen oblečenia alebo príslušenstva, ale aj domácich interiérov a fasád budov. Mnohí majitelia si v súčasnosti vyberajú elegantné klasické vykonávanie pre svoje domovy, čo vyzerá skutočne luxusné a atraktívne. Dnes sa stretneme bližšie s projektmi v štýle stálej klasiky.

Zvláštnosť

Ako vždy, dnes klasický štýl registrácie vidieckych domov a chatiek je uznaný ako jeden z najžiadanejších a vyhľadávaných. To nie je prekvapujúce, pretože takýto bytový výkon sa rozlišuje neprekonateľným vzhľadom, schopný dobyť aj tie najsofistikovanejšie a náročnejšie ľudí.

Dizajnéri argumentujú, že večná klasika je vhodnejšia pre priestranné a veľké domy alebo vidiecky vily. Tento štýlový smer, rovnako ako šialene módne neoklasický, poskytuje prítomnosť v interiéri luxusných a veľkých obrazov, drahých vonkajších a nástenných hodín, ako aj vysoko kvalitných a prirodzených povrchových materiálov a nábytku.

Tieto súbory nie sú lacné, ale vyzerajú úžasne a demonštrovali veľkú chuť vlastníkov domov.

Okrem toho, klasický interiér môže byť považovaný za nedokončený, ak nie sú žiadne časti z ušľachtilých kovov a umelých alebo prírodných kameňov v ňom. Stojí však za to nepreháňať s týmito veľkolepými prvkami, takže nie je preťaženie situácie a nerobiť to bez chuti.

Rozlišovacím rysom klasických súkromných domov je to Vo svojom vonkajšom a internom dizajne existuje mnoho detailov prírodného dreva. Podobné materiály sa používajú málo v moderných štylistických tokoch, ale sú nepostrádateľné v klasických súboroch.

Hlavnou vecou je, že stojí za to zvážiť, to je to, čo nahradenie prírodného dreva v takýchto interiéroch nemôže byť. V prvom rade ide o lacné výrobky z LDSP, MDF alebo plastov.

Ďalším charakteristickým znakom klasických súkromných domov je, že ich vzhľad Nie je podráždený a prekonať. Spravidla v takýchto budovách sa vnútorné aj vonkajšie povrchové úpravy vykonávajú v neutrálnych a pokojných farbách, ktoré neruší nervový systém domácností a jednoduchých okoloidúcich.

Krásny a harmonický vidiecky dom v klasickom štýle vystraší mnoho spotrebiteľov, ako sa zdá príliš drahé. Toto je však spoločná mylná predstava. ÁNO, V takýchto obydliach existuje mnoho prírodných materiálov, ktoré sa nerozlišujú príliš nízkou cenou, ale je to organické a atraktívne na usporiadanie obydlia, bez toho, aby strávil transcendentálne sumy. Na tento účel musíme pozastaviť výberu nábytku a povrchových materiálov.

Plánovanie

Nasledujúce bežné odrody krásnych klasických domov sú:

 • Jednopodlažný.
Prečítajte si viac  Vlastnosti generátorov zvárania benzínu

 • Dvojpodlažný.

 • Manzard.

 • S cocole.

 • So suterénom.

Samozrejme, existujú viac pôsobivé budovy s najpokojnejší a solídny plán. 3 a 4 a viac podláh môžu byť prítomné v nich. V tomto prípade to všetko závisí od preferencií vlastníkov a ich materiálnu situáciu, pretože príliš veľké súkromné ​​domy, vily a chaty sú radosťou, že nie každý človek si môže dovoliť.

Exteriérový

Dizajn fasád klasických domov a chatiek sa vyznačuje eleganciou a eleganciou, ktoré nie sú ohromení kurzmi a chytľavými prvkami, príliš žiarivo demonštrujúci pomponzlivosť a bohatstvo obydlia. Pokiaľ ide o architektonické formy takýchto budov, spravidla sa líšia Jednoduchosť a nenápadná atraktívnosť.

Vonkajšie materiály rôznych farieb sa používajú v exteriéri takýchto budov.

Jednoduché, ale atraktívne fasády súkromných domov v klasickom štýle v žiadnom prípade nerobia úprimné lacné štruktúry z polymérnych materiálov, „chudobných“ plastov a iných podobných možností pre umelý pôvod.

Takéto detaily sú schopné výrazne znížiť externý obraz štruktúry, ktorý nie je „fit“ s charakteristickými vlastnosťami klasického štýlu.

Najvhodnejšie sú fasády, v ktorom existujú komponenty detailov z takýchto materiálov ako:

 • Prírodný kameň.

 • Vysoko kvalitné tehly.

 • Prírodný drevený bar.

 • Zaokrúhlený protokol (alebo iné kolo).

Okrem toho, fasády klasických budov môžu byť doplnené elegantným taktovým detailmi.

Samozrejme, nemali by byť príliš veľa, inak bude obraz štruktúry príliš „ťažký“ a Alaepan.

Falšované prvky sú však dobrým riešením pri výbere plotov súkromných domov v sile klasiky. Tieto nemôžu byť nielen elegantné vhodné ploty rôznych výšok, ale aj chic zaoblené alebo uhlové brány s dekoratívnymi väzbami a vlnovými detailmi. Takéto spoľahlivé kompozície sú spravidla natreté šedou, tmavohnedou, „bronzou“ alebo čiernou farbou.

Uvedené farby vyzerajú kontrast, ale vyzerajú dosť organicky vedľa klasickej budovy.

Farebné riešenia

Ako je uvedené vyššie, klasické domy najčastejšie majú neutrálny a relaxačný dizajn farby. Môže to byť sneh-biela, béžová, krémová, ľahká broskyňa, bledožlté alebo slonovné odtiene.

Dizajnéri odporúčajú používať vo vonkajšom a interiéri takýchto domov viac ušľachtilých a prezentovateľných paliet, ktoré neznižujú ich vzhľad.

Nielen sneh-biela a smotana, ale aj príjemné pastelové gaány olivových alebo jemných modrých farieb sú dokonale vhodné.

Uvedené farby sú obzvlášť veľkolepé v súbore s teplými farbami konečných materiálov a vonkajší nábytok. Takéto kombinácie vyzerajú pohodlne a pohostinne, preto sú najvýhodnejšie pri dizajne klasického súkromného domu.

Je prípustné kontaktovať chladiacu sivú paletu. Stojí však za to, že musia byť doplnené teplým vonkajším osvetlením a detailmi pokojných klasických odtieňov (napríklad obchodov alebo stĺpcov), takže exteriér sa nezdá byť príliš tmavý a nudný.

Prečítajte si viac  Izolácia Perlit

Mnohí dizajnéri odporúčajú používať v klasickom bývaní zlaté tóny. Zvlášť harmonické vyzerajú, dopĺňajú monofónne a pokojné povrchy. Môže to byť napríklad elegantná kombinácia bielej a zlata.

V tomto prípade by to malo byť tiež moderovanie, inak by sa obydlie stane príliš pompézne a „chvályhodné“, ktoré nie je úplne vhodné pre skutočný klasický štýl.

Interiérový dizajn a dizajn

Ciedenie dizajnu vnútornej časti klasického domova alebo chaty, mali by ste kontaktovať vysoko kvalitné a ekologické interiéry. A vôbec nezáleží na tom, kto žije na území – celá rodina, mladý pár alebo jedna osoba. V každom prípade by klasický interiér v podobnom dome mal byť najviac elegantný a krásny.

Nábytok

V atraktívnych klasických interiérov, spravidla, je veľmi elegantný a nádherný nábytok s vlnovými a zakrivenými formami, ktoré ukazujú jemnosť a harmóniu populárneho štýlového smeru.

Takéto rozkošné vlastnosti sú vnímané nielen v lakťových lakťoch alebo na chrbte pohoviek, ale aj v nohách stolov a stoličiek, časti krbu (ak existujú) alebo čelenko postele. Podobné elegantné prvky zmäkčujú interiér a robí to viac pohostinných a útulných.

Zvlášť atraktívny a harmonicky ohnutý nábytok vyzerá v súbore so širokými stĺpcami, interiérom špeciálneho štýlu a luxusu.

Klasický nábytok je spravidla vybavený Výnimočne vysoko kvalitné a trvanlivé čalúnenie z prírodných tkanín. Najvýhodnejšie pre tieto súbory zamatové „kráľovské“ plátna, ktoré sú najpríjemnejšie na dotyk. V takejto štyristike sa interiérové ​​položky dokonale pozerajú na interiér. Môžu mať vyrezávané časti, ale nemali by byť v hojnosti, takže súbor sa nezdá príliš sofistikovaný.

Mnohí majitelia čelia tomu, že moderné vybavenie absolútne nezodpovedá do klasického interiéru a je z toho veľmi preplnený. Samozrejme, že je to často pokaziť súbor. Tento problém je však možné vyriešiť skôr jednoduchým spôsobom. Dnes v obchodoch predávajúcich špeciálne rámy s vyrezávanými vložkami, ktoré sa nosia na technike, otočení ho na druh „obrázok“.

Pokiaľ ide o farby nábytku, musíte sa držať štandardných klasických palety. Neodporúča sa uprednostniť príliš svetlé a Motley Gamma. Je lepšie kúpiť viac pokojných stavby pastelov a jemných odtieňov. Nie je to zlé v takýchto súboroch a objektoch prírodných drevných odtieňov iného tónu. Môžu byť matné aj lakované.

Je možné poraziť klasický priestor s luxusným veľkým lustrom bronzového alebo pozláteného kovu s kryštálmi.

Odporúča sa však odkazovať na takéto osvetľovacie zariadenia len vtedy, ak sa miestnosť vyznačuje veľkou stanicou metra a má vysoké stropy. V opačnom prípade sa môže miestnosť zdať ešte menej a bližšie.

Textil

V harmonickom klasickom a neoklasickom interiéri, textil osobitnú pozornosť. Týka sa to aj tylu, a záclony a nábytku čalúnenia a dekoratívne vankúše a dokonca aj textilné tapety. Podľa dizajnérov, Všetky uvedené údaje by sa mali rozlíšiť najvyššou kvalitou. Okrem toho by sa mali textil kombinovať s nábytkom a lemom v miestnosti.

Prečítajte si viac  Všetko o veľkostiach peny

Nevyberajte príliš Motley a kontrastné tkaniny. Napríklad materiály so zvieraciami (Zebra alebo Leopard) budú vyzerať organicky v vzácnych klasických súboroch, takže by ste mali byť opatrní s nimi. Nie je prítomná príliš veľká a elegantná tlač. Hlavnou vecou je, že jeho tieň a štýl sa priblížili do interiéru.

Interiérové ​​položky

Klasický štýl vyžaduje správne vybrané prvky dekorov. Bez nich bude situácia nedokončená a monotónna. Pre rôzne izby v súkromnom dome alebo chate budú vhodné rôzne interiérové ​​položky. Napríklad:

 • V obývacej izbe alebo pracovnej ploche, vonkajších a desktopových vázach z odolného keramiky, elegantné držiaky sviečok s reliéfnymi vzormi a ozdobami, vonkajšie alebo nástenné hodiny, panely a obrázky pre steny, figúrky a čísla rôznych veľkostí;

 • V spálni si každý majiteľ vyberie samotné dekoratívne prvky, pretože toto územie označuje čisto osobný priestor. Avšak, najčastejšie sú ľudia umiestnené v klasických prostrediach svietnice, figúrky, rôzne postavy z kovu, skla alebo porcelánu, ako aj dekoratívnych drevných omietok;

 • V kuchyni dekor zohráva menšiu úlohu. Dizajnéri odporúčajú malú vázu so živými farbami na tablete. Ako dekor, zodpovedajúce jedlá z kvalitných materiálov budú. Nemalo by sa skrývať za hluchým dverami skriniek a je lepšie zariadiť sklenené klapky.

Krásne príklady

Lacná klasická stredná trieda dom môže mať malú veľkosť a len 2 poschodia. Vonkajšia nástenná dekorácia môže pozostávať z drevených panelov maľovaných v sivej-zelenej a strechu je prípustná na oddelenie tmavo zelených alebo sivých dlaždíc. Plot a veranda by mali byť umiestnené nízkym dreveným bielym šéfom. Vyzerá ako obydlie Nosznosko, ale veľmi elegantné a estetické.

Chic House v klasickom štýle alebo neoklassii môže mať mnoho okien, reliéfnych stenových častí a dokonca aj drahé vyčnievajúce stĺpce na oboch stenách zo vstupných dverí. Často takéto budovy vyzerajú ako skutočné hrady alebo aristokratické majetky. Stĺpce v nich môžu byť čerpané z prvého do druhého poschodia, ktorý sa nachádza v blízkosti vstupu. Vonkajšia výzdoba takýchto budov je často doplnená odskrutkovanými časťami štukového, nízkych kamenných plotov a krásnych fontán v blízkosti vstupu.

V nasledujúcom videu môžete znamenať s projektom klasického štýlu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: