Mramor v interiéri kuchyne

Moderný trh ponúka mnoho odrôd stavebných materiálov. Ekologické a pohodlné možnosti sú vo veľkom dopyte, takže mramor by sa mal zvoliť samostatne, z ktorého sa získajú úžasné produkty. Kuchyne používajúce tento kameň vyzerajú esteticky, prezentovateľné a pridajte špeciálny elegantný na interiér, navyše, materiál je praktický a odolný.

Funkcie konečnej úpravy

Tradičná voľba mnohých dizajnérov je kuchynská stolička z mramoru. Tento kameň sa však používa na celkovú úpravu záster, ostrovov a stien obydlí, je možné z neho vytvoriť nádherné doplnky. Je dôležité si uvedomiť, že Mramor je jednou z týchto možností, ktoré sú vhodné pre rôzne interiérové ​​návrhy, či už ide o romantickú provence alebo rustikálnu krajinu, minimalizmus, scandy alebo iné štýly.

Umelý kameň má množstvo výhod, ktoré by sa mali poznamenať. Po prvé, materiál je trvanlivý, ak je to správne starať o neho, a to neberie veľa času. Akýkoľvek výrobok s takýmto povrchom bude vyzerať drahé, estetické a expresívne.

Existuje mnoho mramorových možností na trhu, vrátane rôznych odtieňov a dokonca vzorov. Takže, výber materiálu pre tabuľku TOP alebo APRON, môžete bezpečne zvážiť takúto možnosť.

Mramor je dokonale v kombinácii s prírodným drevom, tieto prirodzené textúry impregnujú estetiku priestoru. Kovová sa tiež dokonale zapadá do interiéru, ak bude Tabletop vyrobený z kameňa. Mnohí dizajnéri používajú vonkajšie mramorové dlaždice v kulinárskej zóne. Nesmieme zabudnúť na škrupiny z tohto materiálu, vyzerajú úžasne v interiéri.

Je známe, že prírodný kameň je rozmarný a krehký, takže môžete zvážiť umelú modifikáciu.

Výber mramorových kuchynských hláv

Mramorové hlavy vyzerá prezentovateľné a elegantné, takže takýto štýl sa dlho stane architektonickým trendom. Použitie ušľachtilého materiálu na výrobu tabuliek a kuchynského nábytku zdôrazňuje stav vlastníkov a je dokonale kombinovaný s rôznymi štýlmi. Vďaka rôznorodosti kresieb na povrchu môžete získať jedinečný súbor. Pri výbere vybaviť kulinársku zónu môžete nájsť mnoho krásnych možností.

Prečítajte si viac  Náramky z Komarov

Lesklý headsety priťahujú veľkú pozornosť, ale je potrebné pripomenúť, že povrch potrebuje starostlivú obehu, pretože na ňom bude nárazníky. Ak táto možnosť nie je vhodná, môžete zvážiť matné modely, kde je farba trochu stlmená a opotrebovanie nebude tak viditeľné. Antique mramorové slúchadlá majú krásny odtieň, majú pôvodnú textúru, ktorá sa podobá pokožke, takže ani výtlačky, ani poškodenie nebudú viditeľné, a to je praktické.

Inštalatérske dizajn pod mramoru

Shell z lisovaného kameňa bude ideálnym riešením pre akúkoľvek kuchyňu. Pre inštaláciu z takéhoto materiálu ľahko starostlivosti. Vďaka hladkému povrchu baktérií a mikróby nie sú oneskorené, takže je ľahké udržiavať hygienu v kulinárskej zóne. Štýlové umývadlá sú ponúkané na trhu, čo pridá jedinečnosť. Použitie mramoru v interiéri sa začalo v dávnych časoch.

Noble kameň sa použil na vytváranie kúpeľov, floaters a umývadlá, dnes umelý materiál je vhodný aj na výrobu elitnej inštalácie. Konštrukcia škrupiny je rôznorodá, že sú z akéhokoľvek tvaru a veľkostí, takže si môžete vyzdvihnúť túto možnosť, ktorá prichádza do spoločného kuchynského štýlu.

Okrúhle umývadlá vyzerajú skvele v klasickom interiéri, a tu sú štvorcové a obdĺžnikové sú často používané v štýle high-tech, minimalizmu, ako vyzerajú stručný a striktne.

Kuchynská farba a štýl

Tradičný môže byť považovaný za biely mramor, ktorý má rozvod alebo pruh striebornej šedej. Ak chcete vytvoriť ľahký a vzdušný priestor, môžete si vziať štýlové chrómové príslušenstvo a sneh-biely nábytok. Ak je kuchyňa veľká, je lepšie si vybrať kameň s veľkou kresbou.

Tmavé odtiene, ako je čierna a hnedá s mliečnymi žilami, nemajú radi všetko, ale taká kulinárska zóna bude vyzerať striktne a štýlovo.

Mnohí sú radi, ako Malachit Mramor alebo Emerald Green Stone, ktorý je krásne gravírovanie uhla.

Nie je tak ľahké nájsť modrý alebo modrý materiál na trhu, ale ak je to možné, nemôžete pochybovať, že kuchyňa bude vyzerať drahé, pretože kameň pripomína rozptylu zafírov.

Prečítajte si viac  Všetko o úprave vody pre kotlové miestnosti

Často kombinácia dvoch protiľahlých mramorových kvetov vyzerá veľkolepé, takže mnohí dizajnéri robia takýto pohyb. Vďaka dvom farbám si môžete rozdeliť pracovný priestor z oblasti Bar.

V priestrannej izbe si môžete urobiť ostrov vo forme stien, ktoré sú vyrobené v mramor zo všetkých strán. Takže dizajn sa bude starať o dokončený a monolitický. V tomto priestore môžete urobiť skrine s mramorovým lemom.

Zástery z takéhoto kameňa sú považované za vynikajúci prvok akéhokoľvek interiéru, okrem toho, že dokonale zapadajú do akéhokoľvek štýlu. Tu môžete použiť kontrastné farby alebo vybrať tieň, dopĺňať steny stien a podlahovú krytinu.

Výber štýlu loftu, stačí nainštalovať stôl s mramorovým stolom, a všetko ostatné, aby sa kov a sklo – tieto materiály sú harmonicky kombinované, takže kuchynský dizajn bude vyzerať veľkolepé.

Ak sa vám páči klasika, môžete použiť ľahký strom, a ako vonkajší náter na použitie kameňa alebo urobiť takýto pracovný povrch.

Krajina priťahuje mnohí, ktorí chcú urobiť opravy. V tomto štýle dominujú prírodné materiály a prírodné odtiene. Sofistikovanosť pridá drevený prútený stôl s pracovnou doskou zelenej mramoru alebo béžovej farby. Samozrejme, že nie je možné zabudnúť na štýl high-tech, kde sú biele odtiene vždy vítané.

Kamenná pult, umývanie a sklenené výrobky zdôraznia chuť vlastníkov. Napriek tomu, že mramor je považovaný za drahý a luxusný materiál, je dokonale vhodný pre kuchyňu v štýle minimalizmu. Aby ste to mohli urobiť, môžete si vybrať Carrara Marble, kombinovať sivé a biele farby.

Príklady v interiéri

VAŠU pozornosť ponúka niekoľko interiérov kuchyne, kde sa mramor používa v rôznych variantoch:

  • Prírodné kamenné panely úplne transformujú kuchyňu;

  • Tmavo sivý mramor ako zástera a svetlo sivý pracovný povrch v modernej kuchyni;

  • Kuchynský ostrov v jemných odtieňoch;

  • Kuchyňa v takomto štýle nemôže nikoho ľahostajná;
Prečítajte si viac  Vyberte repeller proti mosquito

  • Neobvyklé sfarbenie mramoru zisčne zdobia kulinársku zónu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: