Náramky z Komarov

Anti-Mosquito Náramky vám umožňujú vyhnúť sa útoku obsedantných škodcov bez ohľadu na situáciu. Väčšina modelov takýchto zariadení je vhodná na nosenie aj malých detí.

Čo je to a ako?

Náramok proti komárom, ako môžete hádať podľa mena, určené na ochranu osoby pred nepríjemnými komármi. Vyzerá to zvyčajne ako hustá a úzka páska, ktorej dĺžka dosahuje 25 centimetrov a ktoré je vybavené tlačidlom alebo suchýním. Tento druh produktu pomáha bojovať nielen z komárov, ale aj sondy, a niekedy aj muchy alebo kliešte. Náramok proti komárom pracuje nasledovne: Vo svojej zložení je látka so silnou repelentnou arómou. Polomer výrobku je až 100 centimetrov v priemere. Pomer hmyzu, ktorý vykazuje kapsulu, týmto z neho vzniká efekt.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

„Žiaruvzdorná“ zmes sa zvyčajne zostavuje z čistého cytronella oleja, ako aj levanduľa, citrónovej, mäty alebo geraniových éterických olejov. Vyššie uvedené zložky môžu byť použité individuálne aj vo forme kompozície. Ochranné vlastnosti popruhu v priemere sa uložia od 7 do 30 dní. Produkt môže byť univerzálny, určený len pre dospelých alebo deti. Je potrebné dodať, že náramky proti komárom sú ukázané ľuďom, ktorí trpia alergiami.

Zeleninové extrakty používané na impregnáciu, strašiť hmyz, ale nepoškodzujú osobu sám.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Klady a zápory

„Dekorácie“ proti komárom majú dostatočné výhody. Samozrejme, že hlavná je účinnosť použitia – Bloodsiet hmyz je naozaj menej nepríjemný ľudia. Použite príslušenstvo je veľmi jednoduché – umiestnite na zápästie a upevnite tlačidlo, náramok je ľahký, praktický a celkom estetický. Väčšina modelov možno použiť aj počas kúpania vo vodných útvaroch alebo v daždi. Náramky majú nízku toxicitu, slúžia po pomerne dlhú dobu a predávajú sa za nízku cenu.

Medzi nevýhodami najčastejšie nazývajú pravdepodobnosť „naraziť“ na falošné a v dôsledku toho nedostanete žiadny výsledok. Niektorí ľudia majú stále alergiu na odpudzovanie a iní majú bolesti hlavy kvôli príliš silnému zápachu. Okrem toho sú niektoré popruhy zakázané nosiť deti do 3 rokov, tehotné a ošetrovateľské ženy, ako aj vlastníci zvýšenej citlivosti kože. Samozrejme, kontraindikácia je alergická na jednu z použitých komponentov.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Názory

Všetky existujúce náramky proti komárom môžu byť rozdelené na jednorazové a opakovane použiteľné. Okrem toho modely na materiáli výroby. Môže to byť plast s polymérmi, gumeným, mikrovláknom, hustým tkaninou, plstimi alebo silikónom.

Produkt môže byť pripojený jednoducho po ruke alebo členku, na popruhoch tašky, kočíkov alebo oblečenia. Ochranná látka je buď rovnomerne rozložená po celom povrchu náramku, alebo je špeciálna kapsula.

Jednorazový

Jednorazové náramky fungujú určité obdobie, po ktorých sa ich akcia zastaví, a príslušenstvo zostáva len na likvidáciu.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Opakovateľný

Opätovne použiteľné náramky idú na predaj spolu s vymeniteľnými kazetami. Výmenami ich môžete použiť oveľa dlhšie obdobie. Náklady na opakovane použiteľné popruhy sa líšia väčšie vysoké náklady ako jednorazové. Existujú aj silikónové produkty s doplneným impregnáciou. Súčasťou náramku je tekutina, ktorá môže byť aplikovaná na príslušenstvo opäť a rozšíriť jeho život. Nie je možné nehovoriť o takomto druhu ako ultrazvukový náramok z komárov.

Zariadenie dosiahne účinok repelentov, napodobňovanie zvukov samotných hmyzov. Trvanie jeho prevádzky je asi 150 hodín.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Najlepšie značky

Mnoho značiek produkujú protipätné popruhy nielen pre dospelých, ale aj pre deti. Pri výbere výrobkov je potrebné navigovať nielen pre náklady, ale aj pohodlie používania, originalitu výrobkov a schopnosť používať niekoľkokrát.

Pre deti

Overené produkty dodáva značku Talianska Gardex. Polymérny náramok má tri hlavné farby: zelená, žltá a oranžová. Súčasťou s ním sú tu tri vymeniteľné kazety naplnené zmesou geraniových esenciálnych olejov, mäty, levandule a cytronely. Po uplynutí predchádzajúceho sú veľmi ľahké sa meniť. Účinok takéhoto príslušenstva sa zachová takmer tri mesiace a nahradenie dosky dochádza po 21 dňoch. Je povolené nosiť deti z dvojročného veku, a pred tým, produkt nie je dovolené upevniť na kočíku.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Stojí to za zmienku Značka GARDEX ZNAČKA ZNAČKA ZNAČKA ZNAČKA ZNAČKA MÔŽU SPUSTIŤ SIDSGY A DAKÉKOĽVEK. Individuálne značenie umožňuje vybrať optimálny nástroj na ochranu pre každý vek. Plus pridáva do zmesi z komárovej farby potravinárskej prídavnej látky, túžby pre deti vyskúšať príslušenstvo podľa chuti. Napriek dizajnu detí môžu byť podobné pásky proti komárom opotrebované a dospelí. Medzi kontraindikácie Gardexu sú alergické na jeho komponenty, tehotenstvo a dojčenie. Noste ochranný produkt odporúčaný nie viac ako 6 hodín denne.

Značka značky MotherCare majú vynikajúci výkon. Štýlový doplnok sa skladá výlučne z prírodných zložiek a schválené dermatológmi. Pest turbidita sa vykonáva v dôsledku esenciálnych olejov Lemongrass, Gerani a Peppermins. Produktová akcia trvá viac ako 100 hodín. Nosenie na telo je povolené deťom z trojročného veku, ako aj tehotné ženy. V zásade a obyčajný dospelý alebo teenager nie je zakázaný využiť podobný produkt. Pre menšie deti môžu byť ochrana pred komármi pripojené k kočíku, bicykli alebo oblečenie prvok. Príslušenstvo je odolné voči vlhkosti, takže nie je potrebné odstrániť počas plávania.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Produkty Značka Bugslock sú vytvorené z mäkkého pogumovaného mikrovlákna, čo im umožňuje nosiť aj na deti prsníka. Vďaka špeciálnemu sponu „Tlačidlo“, je ľahké upevniť náramok na ruku alebo členku, alebo zmeniť veľkosť. Samotný materiál, z ktorého je príslušenstvo vyrobené, je impregnované so strabými komármi s tekutými – éterickými olejmi levandule a citronella, takže vymeniteľné kazety nie sú potrebné. Platnosť ochranného produktu je však obmedzená na 10 dní. Výhodou je, že buglock alergické reakcie nespôsobujú. Univerzálny dizajn v šiestich farbách vám umožňuje nosiť náramok a dospelých.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Spoľahlivá ochrana poskytuje náramok z komisára. Deti obzvlášť ako vzhľad príslušenstva: zdobené buď figurínové žaby alebo delfín. Zmes tiež zahŕňa citronella oleje, levanduľové, mäty a geranium. Účinnosť používania príslušenstva sa udržiava počas niekoľkých týždňov. Náramky hmyzbloku sa môžu nosiť s deťmi od dvoch rokov.

Výhodou dizajnu je automatická spona, ako aj schopnosť nastaviť na akékoľvek pokrytie ruky.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Pre dospelých

Sortiment značky BUGSTOP má univerzálny, rodinný a detský vládcov. Dospelé náramky majú obmedzený dizajn a deti, veľmi svetlé, predávané s hračkami. Pre najmenšie môže byť tiež zakúpené špeciálne nálepky impregnované ochranným činidlom. Platnosť ochranného príslušenstva pokračuje od 170 do 180 hodín. Produkt odolný voči vlhkosti pracuje proti komárom v dôsledku impregnácie založenej na citronive. Špeciálna fólia neumožňuje, aby sa odparila, ktorá predlžuje termín náramku.

Ukrajinský výrobca „Farewell Pisk“ ponúka zákazníkom Detské, ženské a pánske výrobky. Ochranná látka sa nachádza v špeciálnej kapsule, ktorá môže byť prepichnutá, aby sa zvýšila účinok. Nosenie odporučilo nie viac ako 7 hodín denne.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Ďalšia značka vysokej kvality „dospelých“ proti komárom je značka výrobku „CAMPING“.

Silikónové príslušenstvo obsahuje aj pracovnú látku v špeciálnej kapsule.

Vzhľadom na schopnosť nastaviť intenzitu účinku výrobku, jeho platnosť môže dosiahnuť 4-5 týždňov. Náramky zo zelenej šťastia sú vhodné pre akýkoľvek vek a poskytujú ochranu takmer 480 hodín. Existuje niekoľko farebných variácií tohto príslušenstva.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Ako použiť?

Použite náramok proti komárom nepredstavuje osobitné ťažkosti. Je povolené nie viac ako 5-6 hodín v rade, a stále to robí lepšie v čerstvom vzduchu buď v vetraných miestnostiach. Spánok v doplnku sa neodporúča. Ak sa cez noc pobyty na čerstvom vzduchu alebo na miestach, kde je hmyz žiť, je lepšie pripojiť ochranu na spací vak alebo v čele. Výrobok by sa nemal užívať v ústach a dotknúť sa ich slizníc. Ak sa došlo k kontaktu, je lepšie ho opláchnuť hneď s tečúcou vodou.

Deti by mali uplatňovať antitomarín „dekorácie“ len pod dohľadom dospelých. Mimochodom, s neistota v neprítomnosti alergií, jedna z komponentov sa primerane nepokúšajte vložiť na náramok, ale jednoducho ho pripojte k batohu alebo oblečenie. Skladujte zariadenie nasleduje hermeticky uzavretým vreckom polyetylénu, aby sa zabránilo odparovaniu impregnácie. Okrem toho by sa malo odkloniť od tepelných zdrojov a osvetľovacích zariadení, pretože oleje prítomné v kompozícii sa môžu vznietiť. Je lepšie nie umyť výrobok a nie je špecificky nižší vo vode, aj keď inštrukcie naznačujú, že je vodotesná.

Určite by ste nemali používať produkty s uplynutou životnosťou alebo tými, ktoré sú už dlho vonku.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

V prípade, že akcie jedného náramku sa ukázali, že nestačí, môžete súčasne nosiť dva náramky, distribuovať ich v rôznych rukách alebo ruke a členku. Náramok musí byť pevne upevnený na tele, ale nie previesť krvné cievy. Prvých pár hodín nosenia sa odporúča, aby bol pozorovaný pre stav vlastného zdravia. Vo vzniku svrbenia, vyrážky, začervenania alebo likvidácie hrdla, náramok by mal byť okamžite odstránený a umývanie miesta jeho kontaktu s kožou vodou. Ako príslušenstvo je potrebné sa vyhnúť kontaktu s otvoreným ohňom, aby sa zabránilo zapaľovaniu.

Recenzie Recenzie

Približne polovica búchania komárov sa zbieha v skutočnosti, že je celkom účinná, ale len vtedy, keď sa kúpil originálny produkt. Mnoho detí s radosťou nosia takéto príslušenstvo a ani sa nesnaží sa ho zbaviť. Prírodné zloženie ochrannej zmesi zabraňuje alergickým reakciám. Avšak, posudzovanie pripomienkami, účinok popruhu sa ukáže, že je oveľa nižšia v lese alebo v obci, zatiaľ čo obyvatelia mesta sa nesťahujú do krbového hmyzu.

Okrem toho, väčšina recenzií stále obsahuje sťažnosť na ostrý a celkom zvláštny zápach. Treba tiež poznamenať, že účinok nosenia príslušenstva sa postupne znižuje aj pri správnom úložnom priestore.

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Náramky z Komarov

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár