Čo hrúbky rastlín lietajú a komáre?

S takýmto problémom ako množstvo nepríjemných mosausets a komárov, mnohí obyvatelia vidieckych domov čelí, odpočítava a nielen. Ak nechcete, aby ste mali špeciálne aerosóly a iné moderné prostriedky, a Moskara je príliš nepríjemná, potom sa môžete uchýliť k disembarking rastliny – odpudzovanie, ktoré sú schopné vystrašiť hmyz s ich špecifickým zápachom. O tom, ktoré zariadenia môžu byť použité na boj proti strede a komáre, prečítajte si nižšie.

Aké rastliny pomáhajú z mušiek?

Existuje mnoho rastlín a bylín, ktoré sú schopné zachrániť vašu chatu a byt od nepríjemných mušiek. Prvým v zozname takýchto rastlín bude Citronella. Má ostrú arómu, ktorá poháňa škodlivý hmyz. Takáto rastlina môže byť pestovaná v teréne aj kvetináči.

Ďalšia dobrá rastlina, ktorá sa môže odvážiť muchy z vášho chaty plot – to je ameratum. Tento kvet je schopný oddeliť špeciálnu látku, kuumarin, ktorá obsahuje niektoré odpudzujúce. Táto rastlina pristátie v kvetinovej posteli.

Všimnite si, že ich trenie na kožu, aby sa tak vykríkli zo seba hryzdičky, pretože často spôsobuje alergickú reakciu.

Wormwood je aj keď burina trávy, ale vďaka svojej aróme je dosť schopná zachrániť graf z bzučania hmyzu, Medzi ktorými nielen letí, ale aj kliešte, mól, vlnové a húsenice. Okrem toho je červené drevo vybavené aj liečebnými vlastnosťami.

Môžete sa uchýliť k skládke baziliky. Takže nie je schopný chrániť sa pred muchy, ale tiež pestovať korenie, ktoré možno použiť na prípravu šalátov a iných jedál. Okrem toho táto rastlina vďaka prítomnosti v jeho zložení Kamors bude ľahko vystrašiť od palca proti komárom, mravcom a dokonca mólom.

Markhattsy – Ďalšia rastlina schopná na koni DACNONS z muchy. Nevyžaduje veľa starostlivosti, nie je dovolené do pôdy a cíti sa dobre, bez ohľadu na to, čo je na slnku, na slnku alebo v tieni. Velchatse kvety sú krásne, ich vôňa tolerovať nemôže byť škodlivý hmyz. A medzi nimi, nielen letí, zamat sú schopné chrániť záhradu aj z chrobákov Colorado, háďatká, drôtu a ďalších parazitov.

Prečítajte si viac  Vlastnosti používania dichlórfosu z lôžkových lôžkov

Môžete sa tiež uchýliť k vylodeniu takejto závodu ako lapač mačky. Nie je to skonštruované, možno ho pripísať počtu burín rastlín, ale môže sa aktívne vystrašiť otravný hmyz. Táto rastlina má však vedľajší účinok, z dôvodu, ktorý ľudia často menom je mačka mincovňa. Leží v tom, že jeho vôňa aktívne priťahuje mačky.

Ďalším asistentom rastlín je rozmarín. Po prvé, bude slúžiť ako dobré korenie pre vaše jedlá a po druhé, kefa a komáre skórujú s ich arómou. Táto rastlina je vhodná nielen pre pristátie v oblastiach krajiny, ale aj na pestovanie v dome.

Nie menej často Doccias Resort na Mint Landing. Môže sa použiť aj v rôznych jedlách a nápojoch, ako aj bojovať proti nepríjemným parazitom. Mincovňa má príjemnú arómu, ktorá nemôže tolerovať muchy. Táto rastlina však má mínus: následne to nie je ťažké. Pretože sa odporúča pestovať mincovňu v hrnciách. Urob to, najmä v zime, je to možné doma.

Na pristátie na pozemku môžete tiež použiť cibuľu alebo cesnak. Tieto rastliny nie sú vhodné nielen na potraviny, ale aj dokonale vystrašiť muchy, Moshkar a komáre s ich špecifickou a ostrou arómou.

Čo dať na graf z komátorov a políc?

Na ulici môžete pozemok odpudzujúce stromy alebo kríky, ktorých zápach deshuje hmyz. Typicky je takáto vegetácia zasadená okolo obvodu miesta, aby mu poskytli plnú ochranu.

Tak, Chuckling hmyz stromy patrí do vlašského orechu. Táto závod však vyžaduje správnu starostlivosť. To netoleruje mrazy a miluje množstvo svetla, ktoré sa musí zvážiť pri opustení stromu. Na druhej strane vás závod poteší nielen s orechmi, ale aj elimináciou parazitov.

Opätý hmyz sa tiež bojí vôňa voňavej čerešní. Veľký plus tohto stromu je jeho nenáročný z hľadiska starostlivosti a miesta rastu. Navyše, rastlina má liečebné vlastnosti a jeho zápach je schopný šíriť do veľkých oblastí.

Môžete tiež pristáť taký krík ako Kleshchevin, ktorý podľa typu vzdialene pripomína dlaň. Táto rastlina môže vystrašiť nielen strety a komáre, ale aj. Dávajte však pozor, Kleshyevina je jedovatý rastlina pre ľudí a zvieratá.

Ďalšia rastlina, ktorá môže zachrániť Plot proti komárom je Catalpa. Je schopný ozdobiť stránku, ale zároveň vystrašiť svoju arómu parazitov. Všimnite si, že závod vyžaduje kvalitnú a pozornú starostlivosť. Keď spadá, je potrebné vziať do úvahy, že veľmi miluje svetlo a znížil odolnosť voči vetrom.

Prečítajte si viac  Finančné prostriedky z komátorov v krajine

Pomoc v boji proti hmyzu môže a známy borovica, ktorá môže byť vysadená v oblasti krajiny ako ozdobný strom. Bude slúžiť ako dobrá dekorácia a zároveň skóre s jeho vôňou škodlivého hmyzu. Pri výsadbe rastliny stojí za to zvážiť, že je to svetlo-affilome.

Stojí za to venovať pozornosť tomuto zariadeniu ako úzkoprsú levanduľa, ktorá dokonale rastie v podmienkach našej krajiny. Komáre a Moshcar sú veľmi citliví na vonky a berúc do úvahy vôňu levandule, snažte sa odletieť z pozemku s touto závodom pre meter-jeden a pol.

Okrem, Na stránke môžete tiež zasadiť eukalyptus. Táto rastlina vás môže chrániť a váš pozemok od škodlivého hmyzu, ale keď je pristátie, niektoré faktory by mali brať do úvahy. Eukalypt akejkoľvek odrody teda miluje svetlo, ale medzi druhu sú tie, ktoré majú zvýšenú odolnosť proti mrazu, alebo naopak, nie sú tolerované na počet tepelných milujúcich a mráz. Zároveň sa domnievate, že sa strom môže až 100 metrov.

Ako používať v dome?

Použitie chemikálií na boj proti parazitom v podmienkach domu alebo bytu nie je bezpečné pre ľudí, ktorí tam žijú, a preto najlepšie riešenie sa uchyľuje k najbezpečnejším spôsobom, a to na pestovanie izieb, ktoré môžu vystrašiť nepríjemný hmyz.

Tieto rastliny zahŕňajú pelargonium alebo domáce geranium. To je celkom nenápadné, pokiaľ ide o odchod z kvetu, ktorý je dlhý a hojne kvitne, spokojný s krásnymi kvetmi očí, a je schopný vystrašiť polície s jeho špecifickým zápachom. Existuje mnoho typov domácich tela, z ktorých si môžete vybrať niečo k vášmu vkusu a pre všetky kultivačné podmienky.

Ďalšia rastlina na pestovanie doma je citrónový strom. Dokonale vystraší jeho vôňu Moshkar, je však potrebné pripomenúť, že rastlina miluje vysoko kvalitnú starostlivosť a nie je veľkým milencom nízkych teplôt, vďaka ktorej jeho metabolické procesy sú narušené.

Prečítajte si viac  Ako vytvoriť základ z azbestových potrubí?

Okrem toho, s nedostatkom potrebného vykládky látok, návrhov, tepla, nedostatku svetla v zime, zvýšená suchosť a nadbytok, alebo naopak, deficit vodu možno pozorovať sušenie barvrovania stromu, čo môže viesť k jeho smrť.

Domov môže byť tiež uchýlili k pristátnej mätu alebo plextranu. Po prvé, táto rastlina je vynikajúca komár desivé, sudcov a muchy. Po druhé, používa sa aj na lekárskych účely. Jeho listy sú vhodné na vytvorenie peňazí z rôznych chorôb. PLEXRANTUS je najlepšie pestovaný v polovičných miestach, pravidelne a hojne zalievanie ho, pričom sa snaží zabrániť nadmernej vode.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: