Pokrývajúci domáci profesionál

Podšívka domu narovnateľom je veľmi často zistená, a preto je tak dôležité zistiť, ako na stenách s vlastnými rukami. Krok-za krokom inštrukcie fasády tváre podľa profesionálnych podláh bude najcennejšia pomoc pre mnohých ľudí. Samostatná lokálna téma – Ako zasiať balkón mimo rovnakých listov – nemali by byť tiež zlikvidované s účtami.

Čelné funkcie

Pred popisom nuansy dokončenia vo všeobecnosti musíte odpovedať na otázku, ktorá zodpovedá, pravdepodobne z každého majiteľa súkromnej budovy. Táto otázka je stále lepšia vlečka alebo profesionál? Táto téma spôsobuje búrlivé diskusie medzi začiatočníkmi a medzi skúsenými ľuďmi. Ale stále to pochopiť. Vlečka je navrhnutá tak, aby chránila steny pred nepriaznivými vonkajšími faktormi, pričom súčasne poskytuje atraktívny vzhľad.

Oba materiály:

 • Z kovu;
 • dostatočne silná;
 • Neháňajte;
 • slúžia dlhú dobu;
 • Inštalované bez zbytočných problémov.

Ale kryt domu profesionálnymi podlahami je mimo prípadu oveľa jednoduchšie. Na rozdiel od stredu montáže nie je zvlášť potrebné prilákať kvalifikovaných inštalátorov. Je potrebné vziať do úvahy, že budovy zdobené profly stále vyzerajú niekedy trochu rustikálne v porovnaní s oblúkom zdobené.

Uistite sa, že ste si pripravili steny. Vzhľadom k tomu, že oceľ sa vyznačuje zvýšenou tepelnou vodivosťou, bude sa musieť postarať o izoláciu (a na usporiadanie radu vrstiev steny „koláč“, čo pomáha izolácii vykonávať svoju funkciu); Okrem toho nie je možné zabudnúť na vetranie vnútorného objemu a vytvorenie koreňa.

Výber profesionálneho listu

To, samozrejme, je tiež veľmi dôležitou otázkou. Profesionálny list pre steny sa vyrába v kolosálnom počte možností. A preto to sleduje čo najčastejšie, aby ste eliminovali aj malú chybu. Jedným z najdôležitejších kritérií je ochranný náter. Ak je túžba prijať najziskovejšiu možnosť pre seba, potom je potrebné určite uprednostniť jednoduchý pozinkovaný list.

Je pravda, že jej životnosť nebude taká veľká, takýto spôsob úspor môže byť sotva uznávaný ako správna voľba. Preto je žiaduce byť orientovaný na rôznych typoch polymérnych povlakov, ktoré zvyšujú ochranné vlastnosti. Medzi nimi sa najväčšia jednoduchosť rozlišuje polyesterom. Ukazuje sa, že je najlazdnejšie za cenu všetkej ochrany, ale obmedzená hrúbka prudko znižuje jeho účinnosť.

Ďalšie možnosti sú:

 • Matte polyester (Jeho mierne odlišná štruktúra a mierne veľká hrúbka zaručujú trvanlivosť a nedostatok oslnenia);
 • Vykurovaný (zmes polyuretán-polyamid s potvrdenou životnosťou do 50 rokov);
 • Plaseris (Odolná látka určená na závažné mechanické a tepelné vplyvy).

Rozdiel medzi typmi profesionálnych podláh je však spojený s jeho rozmermi, presnejšie, s celkovou hrúbkou listu. Konštrukcie do 0,4 mm vrátane sú vhodné len pre dočasné budovy. Súkromný dom domu aj s minimálnymi požiadavkami požiadaviek znamená použitie silnejšieho a spoľahlivého materiálu. Fasádny povlak by mal mať hrúbku 0,45 až 0,5 mm. Ale najhoršie hrubé proflisti (od 0,6 mm) by sa mali vyhnúť, pretože najčastejšie je ich závažnosť opodstatnená len tam, kde sa vytvoria extrémne zaťaženia.

A napriek tomu prevažná väčšina spotrebiteľov, dokonca aj z obchodného sektora, vyberte profesionálny zoznam a na dizajn. Pre priemysel nie je ťažké usporiadať povrch kovu v rôznych farbách. Nie je však žiadny zvláštny zmysel naháňať originalitu, pretože musí byť vytvorená optimálna kombinácia strechy. V opačnom prípade nebude dom vnímaný ako jeden, štýlovo holistický priestor. A preto hlavným cieľom je vytvoriť priaznivý dojem – nebude dosiahnutý.

Zároveň stojí za to zvážiť špecifiká rôznych typov farieb a zdobené jedným alebo iným spôsobom. Veľmi pekné, podľa skúsených dizajnérov a expertov, pozrite sa na domov maľoval v tóne slonoviny. Tento dizajn nie je príliš chytľavý, ale zároveň celkom výrazne a vyzerá dobre, úcty.

Myslím, že 95% ľudí sa dohodne na výrobe takéhoto účinku ich bývania. Pozdravte farbenie je tiež dopyt.

Ona:

 • originál;
 • Čerstvé;
 • príjemné na víziu;
 • Vytvára združenia s voľne žijúcimi živočíchmi a jarmi;
 • spôsobuje pozitívne emócie;
 • dobre kombinované s rôznymi inými farbami.

Krásna a pevná, externe drsne vyzerá bývanie, orezané pod kameňom. Stojí za zmienku, že odborník s rovnakým účinkom je tiež k dispozícii pre ploty. To je harmónia na pozemku, ktorá poskytuje jednoduché. Potrebný vizuálny účinok sa zvyčajne podporuje pomocou fotoxálnej tlače. Takáto technológia je dobre vypracovaná a používaná mnoho rokov.

Najpokročilejšie profesionálne podlahy, imitáciu kameňa, zahŕňa až 10 vrstiev. Toto je Južný kórejský rozvoj, ktorý je už dlho pod ochranou patentu. Požadovaná bezpečnosť poskytuje polyester alebo PVDF. Voľba medzi nimi je určená politikou konkrétneho výrobcu. Je tiež dôležité z estetického hľadiska na drevo pre strom (vrátane zdobeného pod log). Okrem toho je to táto možnosť, ktorá je najznámejšia vo všetkých krajinách sveta. A práve takéto riešenia sú najčastejšie zobrazené aj pri vyhľadávačoch. Dokončenie priemyselnej imitácie je už taká, že dokonca úzko nerozlišuje povrch z prírodného dreva.

Stojí za to zvážiť Každá špecifická modifikácia simuluje typ úplne špecifického plemena stromu alebo typ spracovania. Rozsah veľkosti vždy závisí výlučne na politike výrobcu; Ak sa tradičný vzhľad dreva nepáči príliš veľa, môžete si vždy objednať biele listy s hnedým zahrnutím. Príliš vyslovený úľavu sotva odôvodnený. Faktom je, že takýto povlak vytvorí, skôr, združenia s hangárom alebo skladom, a nie s konvenčným obytným budovom.

Ak je to možné, je potrebné objednať si materiál už nakrájaný na požadované fragmenty. Potom bude pravdepodobnosť chyby menšia a rýchlosť práce sa dramaticky zvýši.

Výpočet materiálov

Určite tok na 1 m2 – to znamená pochopiť, koľko musí byť materiál objednaný. A ponáhľajte sa pri vyhodnotení požadovanej sumy nie je presne to stojí za to, ako príliš dôverovať online kalkulátory. Prax ukazuje, že dávajú len veľmi približné čísla. Dĺžka profilového listu je rozhodujúca. Pre fasády je profesionála objednaná, rovná výške steny – takže by nemali existovať žiadne špeciálne prekvapenia z tejto strany.

Typická šírka vrstva je vždy rovná 125 cm s vzácnou výnimkou pre jednotlivých výrobcov. V tomto prípade sa skutočná pracovná šírka sa môže výrazne líšiť v závislosti od parametrov vĺn. Okrem toho nesmiete zabudnúť na kladenie na strih alebo inom ráme, o potrebnom hodinenici medzi susednými listami. Dĺžka korčule nie je možné vziať do úvahy – tento parameter je relevantný len pre strešné zostavy.

S prípadnými pochybnosťami – napríklad v prípade stien s komplexnou konfiguráciou – môžete kontaktovať profesionálov.

Požadované prvky

Inštalácia nástenných profesionálnych podláh má rad dôležitých funkcií a spĺňa všetky práce bez riadneho vybavenia veľmi problematické. ZAPOJENIE POUŽÍVAŤ V VNÚKROSTI A MIME ROKOV. Takéto výrobky sú namontované na akomkoľvek uhle a výčnelku koaxibilného povrchu. Prekrývajú hrany profilovaného kovu. WIPED PLANCK – produkt, ktorý je rozdelený do série typov. Aspoň:

 • počiatočné;
 • pripojenie;
 • horizontálne;
 • Univerzálny znak Plank.

Úloha prvky dosky je veľmi vysoká. Vytvárajú spojenia vertikálne a horizontálne. Používajú sa na prekrytie kĺbov profilistov pozdĺž dĺžky. To eliminuje porušenie vlastností spojovacích materiálov a separáciu listu, dokonca aj s relatívne silným vetrom. SUCKS sa používajú na oddelenie výhľadu pod dverami a oknami; Používajú na oddelené miesta so sofistikovanou geometriou. Pre montáž môže byť potrebná aj profesionálna podlaha:

 • Aquylony na oknách a dverách;
 • platpals pre rôzne výčnelky;
 • Reiki spojovacie listy;
 • Vodotesné, to znamená, že návrhy bezpečne klesá zo steny zrážania a topenia vody, rosy.

Všetky podobné návrhy sú štandardné druhy a vlastné charakteristiky. Je uvoľnený na ich výrobu. Nerezová oceľ. Ďalej je pokrytá ochrannými polymérmi, takže odolnosť voči škodlivým meteorologickým faktorom bude celkom na úrovni. Môžete ľahko vyzdvihnúť návrhy jednej alebo inej obľúbenej farby.

Výcvik

Zvlášť ťažkosti v prípravnej fáze sa zvyčajne nevyskytujú. Začnite s demontážou platdrov, zovretých, spieva a iných interferujúcich produktov. Potom opravte povrchy. Nie je nutne nutne zosúladiť, avšak, tesnenie trhlín, rozdelených miest a výklenkov. Bude tiež potrebné odstrániť celú formu a zásuvky iných húb.

Jeho jemnosti majú prípravy na dokončenie fasády dreveného domu. Drevo ako celok je vhodný na inštaláciu profesionálnych podláh. Ale v každom prípade by ste mali začať S antiseptickým spracovaním, Aby nie je pre škodlivé huby. Keď je strom suchý, je dodatočne spracované kompozíciami, ktoré zvyšujú požiarnu odolnosť.

Tehlový alebo kamenný povrch musí byť preskúmaný, ak je to potrebné, vyraďovať oslabené a praskajúce oblasti, a potom ich nahradiť silnejším murivom.

Krok za krokom

Inštalácia jatočných tiel

Je to v tomto štádiu, že hotové pokrytie bude vyzerať. Podmieňať si neopatrne s vlastnými rukami horizontálne alebo bezpečné vertikálne – závisí od mnohých ohľadov z osobného vkusu. Je dôležité, aby sa doomer vykonal rovnaký spôsob.

 • Spustite prácu, umiestnenie steny pre montáž montážnych konzol. Presunúť z rohu.
 • Označenia sa uvádzajú na pokyny. V niektorých prípadoch je vhodnejšie použiť laserovú úroveň. Vzdialenosť medzi značkami by mala byť od 0,5 do 0,6 m. Presunutie vertikálne o 0,4 m, urobte rovnakú operáciu. Keď je vyznamenanie, musíte urobiť s pomocou penate výkopu, kde ste vyhnaní z plastových hmoždiniek.
 • Ďalej, štítky dali pozinkované kovové konzoly. Samosklepé skrutky sa používajú na ich opraviť. Odborníci sa domnievajú, že je potrebné vložiť do steny zo steny do držiaka Paronit Tesnenie.
 • Ďalším krokom je inštalácia vodiacich prvkov; Opatrne ich monitorujte, aby boli upevnené v prísne jednotnom lietadle. Dokonca aj veľmi skromné ​​odchýlky môžu dramaticky zhoršiť kvalitu práce.
 • V niektorých prípadoch je potrebné posilniť kovový rám. Potom je potrebné previesť profily. Ukazujú sa na prerezávanie rovnakého profilu. Takáto banda dlhých rámových prvkov vám umožňuje vytvoriť monolitický dizajn z buniek. Nesmieme zabúdať, že koreň sa vždy vykonáva s izoláciou. Najčastejšie je to dosky z minerálnej vlny alebo expandovanej peny. Nemá zmysel hľadať originálne riešenia a opustiť tieto preukázané možnosti. Dosky sú stanovené v intervaloch rámcových častí. Pristúpenie k stene sa vykonáva pomocou buď hmoždiniek alebo lepiacich zmesí špeciálnej kompozície.

Aby sa maximalizovala adhézia, je potrebné aplikovať obe možnosti v rovnakom čase, nezabudli ani o prekrývajúc sa tepelnú bariéru membrány, ktorá chráni pred vetrom.

Inštalácia profesionálnych podláh

Správne zabaviť vonkajšiu stenu domu, že rovnáner nie je tak ťažké.

 • Začnite s pripojením svahov na základe dobrých častí. Sú upevnené skrutkami na kov v prírastkoch 0,3 m.
 • Ďalej prichádza fronta inštalácie základnej nízkej prílivu, ktorá by mala byť presne na doom. S nedostatočnou dĺžkou konkrétnej stávky, musíte upevniť pár dosiek; Popálenie s posunom by malo byť rovné 0,02-0,03 cm.
 • Ďalší krok v technológii – Inštalácia vonkajšieho rohu. Je namontovaný len na vyhradenom mieste pre celú výšku steny. Upevnenie sa vykonáva v prírastkoch 0,3 m.
 • Potom prichádza čas inštalácie samotných hárkov. Vertikálna konsolidácia sa vykonáva z rohu do stredu, od základne smerom k odkvapu; S horizontálnou náplňou je lepšie pohybovať sa zvonku, zbierať postupne pruhy.
 • Nie je možné ponechať na narovnomernom dopravnom ochrannom filme. Z nej nie je prínosom, ale poškodenie počas prevádzky je nepochybné.
 • Panely sú namontované na rohoch budovy a upevnite úplne skrutky v rohoch listov. To vám umožní zarovnať rovinu. Iba ďalší krok môže byť konečná fixácia podľa seba-kreslí. Sú naskrutkované do každej tretej vlny. Druhý list sa vystavuje v rovine, v ktorom predtým namontovaný produkt. Montáž profesionálnej sova je potrebná s flystone na 1 vlnu. To stačí na udržanie tesnosti. Body križovatky sú spojené so samostatnou montážou so vzdialenosťou 0,5 m.
 • Zaskrutkujte upevňovač so silnou svorkou je neprijateľná. Prípad vo vysokom koeficiente tepelnej rozťažnosti profesionála. Z klobúkov upevňovacích prvkov na povrch listu by mal zostať 0,08-0,1 cm.

So usporiadaním stien sa z profilálneho zoznamu, ktoré si zaslúžia pozorné štúdium. Takže, krytie balkóna sa vykonáva nevyhnutne pred jeho zasklením, alebo budete musieť najprv odstrániť okná už vystavené, a potom ich vráťte na miesto. Ako základ pre pripútanosť si môžete vziať starý parapet. Ale niekedy to môže byť pokryté inými materiálmi, ktoré budú musieť demontovať. Niektorí ľudia dávajú prednosť tomu, aby vytvorili drevenú lampu. Je veľmi dôležité posilniť ho, ako by mal. Upevnenie sa tradične drží na samo-krutovacej skrutke.

Často existuje iná úloha – zdvíhanie jahody brušiny alebo log House. Ak stav starej protokolovej kabíny nespôsobí sťažnosti, malo by to jednoducho posypať výčnelky, takže len 5 cm. Ale najprv musíte sa uistiť, že s takýmto postupom nič nespadne. S zjavným rizikom zničenia je potrebné upevniť problémové fragmenty dreva s nechtami alebo self-kresbami. Potom sa môžete zapojiť do inštalácie listu podľa klasickej techniky; Podobné práce vykonávajú profesionáli, aj keď sú zriedkavo čelia.

Ale pripojenie profesionálnej sova nie je len doma z baru a iných druhov dreva. Často sa pripojte k tehlovej stene. Priame spojenie je možné zabezpečiť hmoždinkami s kotvami. Ak chcete dať, musíte vopred vyvinúť otvory. Kanály musia byť viac ako 0,05 cm viac ako vložka.

Zrýchlenie inštalácie umožní hmoždinky s šokovými skrutkami. Ich vonkajší rozdiel – tvar vlákna. Ale problém je, že takýto zips môže zlomiť povrch listu. Všetky výčnelky a nerovnomerné pozemky musia byť vyriešené vopred.

Spojenie listov na tehál sa vykonáva s pomocou vlniek – to je najspoľahlivejším spôsobom.

O tom, ako vytvoriť vonkajšiu svorku doma pri rovnakej, pozrite si nasledujúce video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: