Použitie „Ecokiller“ z švábov

Šváby sa môžu dostať do bývania rôznymi spôsobmi, ale vždy s nimi prinášajú veľa problémov. Ecokiller má neobvyklú formu uvoľnenia. Predáva sa vo forme béžového prášku s miernym ružovým odtieňom. Liek sa necíti a je úplne bezpečný. Preto to môže byť bezpečne používané v dome a byte, nebojte sa o zdravie ľudí, zvierat.

Zvláštnosť

Nástroj „Ecokiller“ z švábov o 80% pozostáva z amorfného oxidu kremičitého. Prírodný nástroj vo forme prášku je bezpečný pre ľudí a zdravie zvierat. Kompozícia sa predáva v baleniach 150 ml a viac. Pri použití je dôležité zvážiť veľkosť miestnosti. Takže, balenie 500 ml stačí na plochu na bývanie do 40 m2.

Práškové mikročastice padajú na telo švábov, pokrývajú všetky kĺby a artikulácie. Výsledkom je, že stav vonkajších krytov hmyzu je narušený. Neskôr, šváb začína stratiť vlhkosť a len zomrie z dehydratácie.

Uvádzame znaky prostriedkov.

  1. Tam je neobmedzený čas. Nástroj môže byť umiestnený pod sokou, v krémy a rôznych otvoroch. Bude fungovať tak dlho, ako to nie je odstránené.
  2. Absorpcia. Prášok môže byť rozptýlený na koberci. Nástroj bude absorbovať pachy, tuku a nečistoty. Súčasne je samotný prášok ľahko odstrániť z koberca.
  3. Ochrana zvierat. Prášok sa môže dostať na vlnu alebo mačacie labky, psov. V tomto prípade nástroj zabraňuje pohybu škodcov z ulice do domu. Samotné zviera nenesie liek.

Bezpečný a prírodný insekticíd sa vyznačuje zložkami životného prostredia. Neexistujú žiadne otravné komponenty, jedy a chemikálie v lieku. Silikón v kompozícii neumožňuje, nevedie k alergickým reakciám a otrave. Diatomitský prášok v univerzálnej fľaši je vhodná na použitie. Je tu špeciálny nos, ktorý vám umožní aktívne použiť.

Mal by byť riadne uložený. Prášok nerobí vlhkosť. Ak voda spadne do obalu, potom sa nástroj stane nevhodným na použitie. Preto je dôležité udržať fľašu na suchom mieste.

Inštrukcie na používanie

Je potrebné okamžite určiť, kde šváby hromadia najviac zo všetkých. Zvyčajne ich obľúbené miesto je kuchyňa. Tam sú hmyz, majú možnosť skryť sa v umývadle, v blízkosti vedro na odpadky, vo vnútri kuchynskej dosky a nábytku. Šváby sú schopní stlačiť do malých medzier a dlho zostávajú neviditeľné.

Prečítajte si viac  Popis! z Komarov

Pred začatím spracovania musíte pripraviť miestnosť. Šialené položky by mali byť odstránené, aby mali prístup k všetkým potrebným zónam. Je tiež dôležité, aby v kuchyni bola suchá. Ak sa pred spracovaním vykonáva mokré čistenie, mali by ste počkať niekoľko hodín.

Fľaša má veko na výtok, ktorý by mal byť odskrutkovaný pred použitím. Prášok by mal byť rozptýlený na biotopoch švábov: pod pozadím pod drezom, okolo kuchynskej dosky. Okrem toho sú zakryté zadné steny nábytku. Ak chcete začať, je potrebné spracovať obvod miestnosti a potom prejsť na jednotlivé prvky kuchyne.

Nose-trubica vám umožňuje dostať sa na všetky miesta. Ak sú na stenách dekoratívne prvky, potom je potrebné liečiť svoje zadné steny a inštalačné miesta. Tam šváby sa môžu skryť, a preto presne prichádzajú do kontaktu s látkou. Práškové pokrývky miesta vysokej vlhkosti.

Malo by sa aplikovať na liek aj na pozemky, kde sa nachádzajú komunikácie s vodou.

Preventívne opatrenia

Použite prírodný prostriedok je pomerne jednoduchý. Je však dôležité vziať do úvahy, že nedodržiavanie bezpečnostných pravidiel môže viesť k nepríjemným dôsledkom. Je dôležité, aby sa nevdychoval prášok, aby ste mu umožnili dostať sa do očí. Liek sa používa výlučne pokynmi od výrobcu. Počas spracovania je zakázané jesť, piť vodu a fajčenie.

Postup sa vykonáva s ochrannými prostriedkami. Mali by ste použiť masku pre dýchacie orgány, rukavice, okuliare. Počas spracovania stojí za to vyniesť z priestorov ľudí, detí a zvierat. Pred otvorením okna, aby sa zabezpečilo, že miestnosť je neustále vetraná. V opačnom prípade bude vo vzduchu zavesiť volatilný vek.

„Ecokiller“ znamená, že neobsahuje agresívne chemikálie. Alergické reakcie v prípade individuálnej intolerancie sú však stále možné. Je dôležité uistiť sa, že neexistujú žiadne kontraindikácie. Po spracovaní by ste mali dôkladne umyť ruky mydlom.

Prečítajte si viac  Lesné profily pre polykarbonát

Ak nápravný prostriedok klesol na otvorenú plochu pokožky alebo v oku, je potrebné opláchnuť postihnutú oblasť veľkým množstvom vody a poraďte sa s lekárom. Ak sa stalo inhalácia látky, potom pre pomoc by ste mali ísť okamžite. Najmä starostlivo zvládnuť drogu, ak v dome sú malé deti. Deň neskôr by ste mali odstrániť zvyšky lieku, aby dieťa náhodne nepoškodilo prášok.

Preskúmanie recenzií zákazníkov

Mnohí používatelia zostali spokojní s výsledkom používania „Ecokiller“. Vo väčšine prípadov po 5-7 dňoch zmiznú šváby. Ak hmyz pôvodne mal veľa, potom môže byť potrebných pár týždňov. Ak šváby spadajú do bytu od susedov cez určitú dieru, potom je potrebné opustiť nástroj v blízkosti alebo vnútri.

Liečivo nestačí na použitie aj v bývaní, kde sú deti a zvieratá. Prírodné látky je bezpečnejšie ako chemické analógy. Zároveň sa liek rozlišuje prijateľnou cenou. Tieto faktory priťahujú kupujúcich.

Mnohí poznamenajú, že prášok je veľmi malý a volatilný. Je dôležité aplikovať lekársku masku, aby sa zabránilo náhodnému inhalácii. Ihneď po použití prášku sa môžu šváby začať dostať z ich norky. Vďaka tomu sú hmyz najaktívnejší v kontakte s látkou. Postupom času nájdete na rôznych miestach sušených švábov.

Užívatelia si uvedomujú, že je dôležité dodržiavať všetky pravidlá používania.

Nástroj sa aplikuje pomerne silnú stopu na suchých a čistých povrchoch. Hmyz by mal kontaktovať čo najviac pomocou prostriedkov. Iba v tomto prípade bude výsledok rýchly a vysoko kvalitný.

Ak je mnoho hmyzov, je lepšie odstrániť práškové zvyšky. V tomto prípade bude zárukou, že všetky šváby spadnú do lieku. Ak sa ukáže, že sa má zistiť, miesto, kde pochádza hmyz, je dôležité zaspať v hojnom množstve prášku. V tomto prípade všetka nová hostia bývanie okamžite spadnú do pasce.

Prečítajte si viac  Equata a minerálna vlna: Ktorá izolácia je lepšie vybrať si?

Kupujúci veria, že prášok je efektívnejší ako analógy. Náprava však ponecháva veľké množstvo prachu. Je to spôsobené ľahkosťou a volatilitou látok. Avšak, kvôli tomu, šváby sú aktívnejšie špinavé v liečbe a ich škrupiny sú zničené rýchlejšie.

Čistenie malej kuchyne po spracovaní zvyčajne trvá približne 5-6 hodín. Zároveň v ťažkostných miestach môže byť liek ponechaný. To bude slúžiť ako obrana, ktorá zabráni šíreniu švábov v budúcnosti. Treba však pochopiť, že po zvlhčení liečby stratí svoju účinnosť.

Použitie „Ecokiller“ z švábov Pozrite si video nižšie.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: