Použitie „Raptor“ z švábov

Finančné prostriedky z švábov by mali účinne zničiť hmyz a byť bezpečný pre ľudí. Prípravy „Raptor“ sú jednou z najvyhľadávanejších možností s vyššie uvedenými vlastnosťami. Sú schopní pomôcť čistiť byt alebo dom z nenávidených škodcov, ako aj zachrániť majitelia priestorov z reprodukcie švábov.

všeobecný popis

Prvýkrát bol profesionálny zničenie Raptora v predaji v roku 1996. Prostriedky boli vykonané odborníkmi z Japonska a Talianska.

„Raptor“ – populárne insekticídy, ktoré majú dlhé zaslúžené uznanie spotrebiteľov. Výrobca ponúka vysoko kvalitné nástroje. Veľký rozsah vám umožňuje kúpiť najvhodnejší nástroj pre konkrétnu situáciu. V pravítke môžete vidieť dosky pre fumigátory, aerosóly, pasce a špeciálne gély. Ochranná známka ponúka spotrebiteľom vysoko efektívne prípravky s bezpečným zložením a slušným vlastnostiam. Tento výrobca zaručuje, že výrobky proti švábom sú bezpečné pre ľudí aj domáce zvieratá.

Ako súčasť „Raptor“ sú agresívne a jedovaté látky, ako v zložení akéhokoľvek iného opuchu proti hmyzu. Je to spôsobené tým, že sú účinné. Výrobca však odporúča používať produkty s mysľou a nezabudnite na bezpečnostné opatrenia. V tomto prípade bude spracovanie bytu ľahko a bezpečné.

A ich aplikácie

Vďaka veľkému výberu si môžete kúpiť nástroj, ktorý môže byť použitý v konkrétnej situácii. Najčastejšie aplikuje aerosóly a pasce, ale iné produkty pomáhajú zbaviť sa najžasnejšieho švábu nie menej efektívne. Ak si chcete vybrať niečo konkrétne, musíte sa zoznámiť s každou z navrhovaných možností.

Gély

Vankúš má gélovú štruktúru, pôsobí presne, ale nie príliš rýchlo. Úvahy chitin škrupiny škodcov alebo jej črevá. Možnosť technického, Pre koho zničenie populácie švábov nie je naliehavou úlohou. Tráva sa vyskytuje v dôsledku aktívnej zložky prostriedkov v kontakte s parazitmi.

Táto látka sa nazýva „Lambda cigalotrin“. Hmyz je v ňom špinavý, potom, čo začne infikovať iné škodcov, sú šíreteľom jedovatého gélu. Tiež hmyz jesť nástroj, ktorý vedie k ich smrti. Sorkúce škodcov jesť mŕtve stuhy, po ktorom infikujú.

Tento nástroj je Najviac optimálne pre použitie v byte, na zvládnutie miestnosti je mimoriadne pohodlné. TUBA, v ktorej sa nachádza gél, má tenký dávkovač, s ktorým môžete bezpečne šíriť gél v každom, dokonca aj najťažších miestach miestnosti. Znamená ekonomické, pretože by sa malo uplatňovať so širokou líniou, ale bod. Piva príjemne vonia ako ovocie a neporiadne žiadne tukové stopy po použití.

Gél sa ľahko umyje z rôznych povrchov s mokrou handričkou. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte pokyny.

 1. Pred spracovaním musíte odstrániť byt.
 2. Gél sa aplikuje na miesta, v ktorých väčšina švábov žije život. Tiež aplikované na pohyb hmyzu. Odporúča sa zaobchádzať s územím pod umývadlom v kuchyni, miesta na nábytok, WC a v blízkosti vesmíru odpadu.
 3. Jeden obal na spracovanie jednoizbového bytu.
 4. Spolu s gélom by sa nemali aplikovať aerosól.
 5. Ak je príliš veľa hmyzu, mala by sa použiť pevná čiara.

Aerosóly

Aerosól postrekovač vám umožní rýchlo a efektívne zbaviť Pruskov. Sprej v plechovkách je veľmi ľahko použiteľný, takže najčastejšie ho používajú. Ako súčasť aerosólov môžete vidieť niekoľko silných komponentov, vďaka ktorým sa zbaví švábov sa stáva jednoduchou záležitosťou. Niektorí z nich:

 • Piperonylbutoxid;
 • Tetramethrin;
 • Typermethrin.

Táto kombinácia je veľmi jedovatá pre parazity plazenie okolo domu. Prusak, vstupujúci do stránky, ktorý bol predtým spracovaný sprejom, je schopný infikovať mnoho svojich príbuzných, následne umiera po dni po vystavení jedu.

Je dôležité, aby sa pravidelne spracúvať, pretože prostriedok nápravy z dopravníkov sa dostatočne rýchlo odparuje. Pri vykonávaní postupu je najlepšie nosiť obväz alebo respirátor. Bandáž môže byť vyrobený nezávisle s použitím bavlny a gázu.

S cieľom zvládnuť byt s rozlohou 20 metrov štvorcových, budete potrebovať niekoľko balíkov lieku. Po použití aerosólu je potrebné dobre točiť.

Pasca

Nie je toxický pre domáce zvieratá a ľudí, účinne spustiť reťazovú reakciu, následne zomrie šváb. Najprv jedia jed, a potom ho ďalej rozprestierajú. Ďalej, kompozícia so silnými zložkami „Raptor“ pomôže a zabiť všetky hmyz.

Pasce vyzerajú ako plastové disky. V balíku môžete vidieť 6 fondov, ktoré sa používajú v akomkoľvek priestoroch a nepoškodzujú nikoho okrem škodcov. Kompozícia má chloryryfos s črevným a vírusovým intestinálnym účinkom. Nástroj funguje 30 minút, čo bude posledné pre infikované šváby. Liek paralyzuje vnútorné telesá hmyzu.

Je potrebné pravidelne zmeniť tieto pasce, pretože ak je činidlo oslabené a vysušené, existuje odolnosť voči jedu. Ak používate pravé liek, môžete sa zbaviť veľkého počtu hmyzu len na pol mesiaca.

Pokyny na používanie pascí.

 1. Najprv nasledovať Starostlivo kecy Vnútorné, dobre čisté povrchové plochy.
 2. Plastové boxy musia byť rozložené všade, Kde majitelia mohli vidieť veľkú akumuláciu hmyzu alebo ich aktívny pohyb.
 3. Pre oblasť 10 metrov štvorcových. m použil niekoľko pascí. Aby ste sa zbavili šváby jednoizbového bytu, musíte si kúpiť len jeden obal.
 4. V procese používania pascí Nepoužívajte spreje, Vzhľadom k tomu, ich „aróma“ je schopná vystrašiť hmyz.

Aquafumatiga

Keď náradie pôsobí, účinná látka sa uvoľňuje do vzduchu, prichádzajúce tam s parou a malými časticami vody. Postupom času sa insekticídne usadí na rôznych povrchoch, ako aj v ťažkostných miestach a na mäkkom nábytku. Po pol hodine začína účinok jedu. Jedovatý dym je niekoľko hodín.

Po skončení postupu je liek platný približne 7 dní. Stratí jeho vlastnosti v dôsledku teploty a slnečného svitu. Aby ste zabezpečili pozitívny účinok, musíte spracovať miestnosť.

Keď je účinná látka ponorená do vody, dochádza k chemickej reakcii, v procese, ktorého sa dym začne vzduchu. Nie je potrebné upraviť knôt, ako napríklad, musíte to urobiť s dymovými dámami. Ak budete postupovať podľa pokynu, nástroj bude úplne bezpečný pre iných. Produkty sa používajú na obytné budovy a byty, jedna vec je dosť na ploche 30 kV. M.

Po prvé, je potrebné starostlivo vyliezť do bytu, ako aj izolovať domáce zvieratá a ľudí. Do nádoby sa naleje malé množstvo vody, do existujúcej látky sa umiestni nádoba. Je potrebné čakať 5 minút, kým nezačne vyniknúť páry s jedovými časticami.

V procese spracovania miestnosti by ste mali uchovávať okná zatvorené. Je lepšie držať vetracie otvory pomocou potravinárskeho filmu. Musíte urobiť to isté s dverami. Po dokončení procedúry musíte dobre ohrievať miestnosti, dôkladne umyte miesta, ktoré sa budú naďalej dotýkať.

Technológia aplikácií:

 • Pred začatím spracovania miestnosti by sa mali vypnúť snímače požiarnej bezpečnosti;
 • Nástroj musí byť inštalovaný v strede miestnosti;
 • Povrch, na ktorom stojí za to, by malo byť hladké;
 • Je dôležité správne vypočítať dávku lieku, založená na ploche miestnosti.

Preventívne opatrenia

Znamená „Raptor“, rovnako ako akýkoľvek iný odraz z rôznych hmyzích, je bezpečný len vtedy, ak je správne uplatňovať a nezanedbávať preventívne opatrenia. Je dôležité si uvedomiť, že vysoko kvalitné a silné výrobky sa používajú na útekové šváby, Preto potrebujete nasledovať nasledujúce pravidlá:

 • Je lepšie vykonať prácu v rukaviciach domácnosti, je potrebné si vybrať hustý, aby ste sa úplne zabezpečili;
 • Aby sa ľudské dýchacie orgány zostali zdravé, mali by ste použiť respirátor;
 • Pre ochranu očí sa najčastejšie používajú ochranné okuliare.

Látky, ktoré sú aktívnymi zložkami v niektorých prostriedkoch, majú vysokú toxicitu a ľahko preniknúť do pokožky. Aby ste sa počas spracovania miestnosti neublížili, musíte si zapamätať ďalej:

 • Ak aerosól alebo iný liek spadol do očí osoby, nasleduje okamžite opláchnite tečúcou vodou a okamžite kontaktujte lekársku pomoc tak, aby neexistovali žiadne komplikácie;
 • Ak osoba neúmyselne dýchala aerosólu, musí Okamžite otvoriť okno alebo ísť von, Na čistenie dýchacích ciest čerstvým vzduchom;
 • Ak sa bolesti v hrdle vznikli z prostriedkov alebo sa objavila alergická reakcia, je potrebné okamžite zavolať sanitku;
 • Po spracovaní miestnosti sa má sprej alebo aquafumigum vykonať 30 minút;
 • Gél sa musí aplikovať rozteč, chrániť pokožku rúk;
 • V procese spracovania nasleduje Odošlite fajčenie, Vzhľadom k tomu, že liek sa môže dostať na cigaretu alebo náustok, a po ústach osoby, ktorá povedie k zlým dôsledkom.

Pri inštalácii pascí nemusia uplatňovať žiadne osobitné opatrenia. Je mimoriadne dôležité, aby ste si vychutnali vyššie uvedené pravidlá, inak môžete poškodiť vaše zdravie.

Recenzie Recenzie

Na internete môžete vidieť veľký počet pozitívnych spätnej väzby na prostriedkoch „Raptor“. Kupujúci si poznamenal, že všetky hmyz zmizne za 30 dní. Treba tiež poznamenať, že jedovatie tejto značky je najčastejšie odporúča, aby sa naznačovalo vysoká účinnosť finančných prostriedkov.

„Raptor“ zaslúžený rešpekt a láska k spotrebiteľom nielen kvôli vysokej kvalite a dôstojnej účinnosti. Kupujúci pozitívne hodnotia náklady na výrobky, je to naozaj primerané. Finančné prostriedky môžu kúpiť akúkoľvek osobu, sú k dispozícii.

Niektorí poznamenávajú, že drogy pracujú, ale po určitom čase sa vracajú šváby. Recenzie je možné vidieť aj dôvody takýchto situácií. Ak sa hmyz presunie do bytu od susedov, mali by byť utrite ich v tom istom byte av inom.

V niektorých prípadoch môžu byť finančné prostriedky neúčinné pre konkrétny sľub populácie, preto určiť, ktoré výrobky uložia miestnosť z hmyzu, je potrebné vyskúšať všetko, vrátane gélov a pascí.

Celkový dojem kupujúcich o prostriedkoch „Raptor“ je pozitívny, pretože väčšina ľudí bezpečne odporúča, aby boli. Je dôležité nezabudnúť na opatrenia.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: