Projekty domov od Bruse s podkrovím

Rámové domy z Bruse s podkrovím na typických projektoch sú veľmi populárne. Takéto štandardné riešenia umožňujú rýchlo a ekonomicky vytvoriť plnohodnotné puzdro z čistého materiálu. Preto stojí za to zvážiť rôzne projekty takýchto budov.

Zvláštnosť

Krajské domy rôznych štvorcov, ktoré sú postavené na hotových projektoch, sa rýchlo a s minimálnymi nákladmi. Sú všetky prvky, veľkosti, používanie užitočného priestoru, inžinierske výpočty sú považované za efektívne čo najmenej a ergonomicky. Je obzvlášť pozoruhodné, že nie je potrebné múdre s rozvojom vlastného individuálneho plánu, vytvoriť výkresy a vyrábať komplexné výpočty. Domy z baru na hotových projektoch vyžadujú len stavebné práce.

Domy z baru s podkrovím nám umožňujú maximalizovať užitočný priestor v interiéri, V bývaní takmer námestie zostáva nepoužité. Je možné vytvoriť peknú a útulnú podkrovnú izbu s balkónom.

Sám o sebe znamená rezidenčné priestory pod strechou budovy, takéto architektonické techniky sa začali používať od dní stredoveku. Je možné organizovať podkrovnú miestnosť av skromných krajinách od typu vykonaného hotovými projektmi. A bude vyzerať docela originálne mimo lokality a v interiéri.

Klady a zápory

Rámový dom z baru s podkrovím má nasledujúce výhody:

 • Vzhľadom k tomu, že nedáva zmrštenie, môžete v ňom sedieť ihneď po konštrukcii;
 • Strom je materiál šetrný k životnému prostrediu, neškodný a bezpečný, v takejto miestnosti je podporovaná optimálna vlhkosť bez vytvárania húb a plesní;
 • Trvanlivosť – s správnou konštrukciou a prevádzkou domu z BRUSEV môže stáť až 100 rokov;

 • Minimálny čas výstavby je stena a strechy na založení hotového pásu 3-4 dni;
 • Nízke náklady na materiál, okrem toho počas spracovania, bar prakticky nedáva odpad;
 • Vzhľadom na prirodzenú krásu textúry a vysokej tepelnej izolácie vám drevo umožňuje ušetriť na konečnom a izolačných materiáloch.

Hlavnou nevýhodou takýchto budov je nebezpečenstvo požiaru. Aj napriek používaniu žiaruvzdorných impregnácií a tmelu, drevený bar bude mať vždy vysoké horné vlastnosti, v tomto je oveľa horšie ako tehlové, betónové, plynové silikátové bloky a iné nelepené materiály. Toto je snáď jediný podstatný mínus, zvyšok rovnakých domov sú veľmi ziskové, najmä preto, že existuje mnoho ready originálnych projektov.

Možnosti dizajnu

Projekčný profil takýchto domov je zvyčajne štvorcový (6×6, 8×8 kV. m) alebo obdĺžnikové (6×8, 6×9 kV. m), menej pravdepodobné, že sú možnosti s podávaním verandy, terasou, terasou. Takéto projekty sú zložitejšie, a to aj na kladenie nadácie, ale zvýšiť vnútorný priestor, vám umožní mať ďalšie služby alebo rekreačné priestory v budove. V závislosti od umiestnenia izieb môže byť užitočný obývací priestor od 30 do 80 kV. M.

Prvé poschodie v najjednoduchších možnostiach je rozdelené oddiel pre 2 izby, V zložitejších projektoch môže byť sála alebo chodba, 2 spálne, ako aj kúpeľňa, kúpeľňa alebo skladová miestnosť. Schodisko medzi prvým a druhým poschodím môže byť jednorazové – šetrí užitočný obývací priestor, ale robí vzostup a klesať zložitejšie, vyžaduje inštaláciu ostrých krokov.

Pre pohodlie môžete vybudovať dvojtvarovacie schodisko s pokrokmi umiestnenými paralelne so sebou, takýto spôsob je najviac ergonomický.

Podkrovná izba môže byť s jednou miestnosťou alebo s dvoma, to všetko závisí od oblasti základne a projektu domu. Podkrovie môže byť dobre vybavený malým balkónom alebo loggiou s rámom z rovnakého profilovaného dreva. Typicky je miestnosť umiestnená pod samotnou strechou, v ktorej je rámec Rafter zdobený preglejkou, plastovými plechovými listami alebo klapkou. Niche medzi vnútorným povrchom podkrovia a priamo strecha môže byť tiež účinne použitá, napríklad, aby sa tam robili malé skladovacie priestory, ktoré sa uskutočnili v komunikácii alebo umiestnení domácich spotrebičov.

Dom s podkrovím je potrebuje dodatočnú tepelnú izoláciu strechy. Ak je neustále bytový, stojí za to chrániť ho a z vlhkosti. Izolačný materiál sa účinne používa na použitie fengistantu, peny, minerálnej vlny s vrstvou polymérneho filmu.

Ak priebežné vykurovacie potrubie prechádza rezidenčným podkrovím, ktorý sa často nachádza v takýchto projektoch, je tiež potrebné izolovať a viesť dokončovacie dekoratívne povrchové úpravy.

Materiál

Brušský dom je možné postaviť z niekoľkých materiálov.

 • Masívny bar – Toto sú pevné kmene prírodného dreva, sušené, so zarovnanými povrchmi. Sekcia môže byť štvorcový alebo obdĺžnikový. Takýto materiál je veľmi trvanlivý a má impozantný vzhľad.

 • Profilovaný bar Najčastejšie používané. Je vyrobený z masívneho tyče, drážky a výčnelky sú vyrobené na strane bočných strán, vďaka ktorej ide o spoľahlivý trvalo udržateľný dizajn.

 • Lepený bar predstavuje niekoľko dosiek viazaných za veľký tlak. Aby sa zabránilo otoču koruncov v murive dosky, naskladané vlákna v rôznych smeroch. Výhody lepeného tyče je, že nie je trhlina a nedáva zmrštenie.

 • Panelový panel Vyrobené lepením viacerých drevotrieskových dosiek s tepelnou izolačnou vrstvou medzi nimi. Vďaka tomu je tento typ stavebného materiálu veľmi teplý a má vysokú pevnosť.

 • Brux s imitáciou prirodzených protokolov, Vysoko veľkolepé a pôsobivé.

Pokiaľ ide o samotné stromy, najčastejšie používané borovice ako najlacnejšie, ale praktický materiál. Pine Načasovanie je mäkké, ľahko ovládateľné, má malú hustotu a dobrú tepelnú izoláciu. Ale toto drevo je veľmi sedí, dáva praskliny s časom, nestabilným na formy. Oveľa hustšie a stabilné sú bary z cédrového a smreku, ale sú horšie vo svojej tepelnej izolácii.

Akákoľvek možnosť domu baru s podkrovím musí byť postavená na hotovej nadácii, ktorý tvrdil a dal normálne zmršťovanie. Je vyrobený zo železobetónu na báze cementu a piesku. Nadácia môže byť doska, stĺpca alebo páska. Posledný druh je najbežnejší, pretože je to jednodielny základ v ktoromkoľvek bode steny domu a poskytuje najväčšiu stabilitu budovy z dvoch alebo viacerých poschodí.

Usporiadanie

Hoci strom má dobré izolačné vlastnosti, ale domy z baru potrebujú ďalšiu izoláciu. To platí najmä pre podkrovie, ktoré je menšie ako spodné poschodie chránené pred vetrom a ťažkým mrazom. Správne riešenie bude izolácia podláh na oboch úrovniach obydlia s ekoholom alebo polyuretánom, ktoré sú pozorované v systéme Rafter. Okná prvého a druhého poschodia, balkónové dvere musia byť tiež bezpečne izolovať s silikónou alebo montážnou penou.

Počas usporiadania podkrovie je potrebné starať sa o prirodzené vetranie. Bude to zvlášť relevantné v horúcom počasí, keď je strecha veľmi horúca a bývalé alebo balkóny v podkroví nie sú poskytnuté.

Pri vykonávaní elektriny v brušných domoch s podkroví Best Práčovňa Elektrické káble v plastových boxoch alebo vlnitých skúmavkách. Sú vytvorené z nehorľavých materiálov a budú slúžiť ako dodatočná ochrana ľahko citlivá na požiar suchý drevený Bruus. Vodovodné potrubie a kanalizácie najlepšie znášanie pomocou flexibilných a odolných polypropylénových rúrok.

Príklady projektov

Medzi populárne projekty 8×8 a 6×8 kV. M je možné poznamenať najjednoduchšie riešenie s krytou terasou, dvoma izbami, malým salónikom a kúpeľňou na prvom poschodí a jedna priestranná spálňa na druhom podpaľovacej podlahe. Minimálny počet položiek, jednoduchý výkres, jednoduchá montáž robí tento projekt veľmi cenovo dostupný. S rozmermi 8 až 6 m, tento dom bude pohodlný a priestranný pre rodinu 3-4 ľudí, v ňom môžete ľahko žiť po celý rok.

Dom profilovaného panela 200х 200 mm s rozmermi 6×6 kV. m obsahuje malé, ale útulné podkrovie na druhom poschodí. Toto je najekonomickejšia možnosť.

Domy z Bruus 6×9 a 9×9 kV. m majú tiež hotové štandardné projekty. Toto je už viac priestranné bývanie, v ktorom môžete urobiť kuchyňu, saunu a na druhom poschodí je rozdelená oddiel dvoch plnohodnotných obývacích izieb.

O chybách Pri výbere projektu domov z baru. Pozrite si ďalšie video

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: