RAID z Komarov

Platne, sprej, kvapalina pre elektrické zariadenia a iné fondy RAID proti komárom sú populárne medzi tými, ktorí sa chcú zbaviť nepríjemného krvného hmyzu. Pokyny na ich použitie čo najjednoduchšie. Podrobné preskúmanie finančných prostriedkov prezentovaných v rozsahu produktov spoločnosti bude ľahké a rýchlo pochopiť, kde a ako môžem použiť RAID z komárov.

Zvláštnosť

Mosquito Raid vyrobený SC Johnsonom patrí medzi vodcovia ruského trhu medzi drogami na boj proti hmyzu. Vyznačujú sa vysokou kvalitou výroby, dátumom dlhého exspirácie. Spoločnosť vyrába širokú škálu drog proti lietajúcemu hmyzu zameranému na používanie v interiéri a vonku.

Charakteristické vlastnosti výrobkov.

 • Rozmanitosť výstupných formulárov. Môžete použiť aerosóly, taniere a tekutiny pre fumigátory, špirály a iné prostriedky. Ak jedna možnosť neposkytuje primeraný účinok alebo pomsty sa zdajú byť silné, môžete si vždy vybrať alternatívu.
 • Bezpečnosť. S výhradou pravidiel aplikačných liekov nepoškodzujú ľudské zdravie.
 • Dodržiavanie noriem EÚ. Sú oveľa viac prísnejšie ako v mnohých krajinách sveta, takže sa nemôžete báť životného prostredia.
 • Moderné zloženie. Značka používa vo svojich prípravkoch takýto intestinálny kontaktný insekticídový ako prváltý, cypermetrín, imiprotrin. Všetky nástroje sa používajú v obmedzených dávkach.
 • Rýchla akcia. V priemere, eliminácia komárov vo vnútri miestnosti nie je viac ako 10-15 minút.

Bojujúci lietajúci krvný hmyz môže priniesť veľa nepríjemností. RAID Prípravy v rôznych formách uvoľnenia uľahčujú a rýchlo vyriešia problém zničenia komár. Dosť na výber vašej optimálnej možnosti.

Prehľad elektrických kolísateľov

Doma, najbezpečnejší a efektívny prostriedok na boj proti komárom je elektrofum. Funguje to zo siete, zapne sa v konvenčnom výstupe. Ako ďalší komponent, môže obsahovať špeciálnu tekutinu pre fumigátor. V sortimente značky je reprezentovaný okamžite v niekoľkých typoch.

 • 30 nocí. Jednoduchá a pohodlná možnosť určená na 240 hodín prevádzky zariadenia. Ako súčasť Palette v koncentrácii 1,6%.
 • 45 nocí, „EUCALYPTUS“. Aromatizovaný variant tekutiny s dvojitým akciou. Eucalyptus je prirodzeným odpudzovaním, zvyšuje účinok insekticídu.
 • 60 nocí. Ekonomická verzia klasickej tekutiny pre fumigátory.
Prečítajte si viac  Koľko na Kube silikátové bloky?

Najmodernejšia verzia elektrického zariadenia RAID je vybavená časovačom, ktorý odráža čas prevádzky, čo vám umožní automatizovať prístroj zapnúť a vypnúť. Okrem toho v „inteligentnom“ modeli existuje úprava stupňa ochrany. To vám umožní meniť intenzitu odparovania tekutiny z fľaše.

Okrem fumigátorov s vymeniteľnými kapacitami, RAID vyrába model s vykurovacím prvkom určeným na kontakt s doskami. Takéto zariadenie rýchlo ohrieva povrch kartónového prvku impregnovaného bezpečným insekticídom. Jedna doska je navrhnutá po dobu 8 hodín ochrany proti komárom, optimálna koncentrácia látky vo vzduchu môže byť dosiahnutá 10 minút po zapnutí fumigáča do siete.

Podmienky používania zariadenia sú rovnaké pre každý druh. Postup bude nasledujúci.

 • Inštalačná doska alebo nádrž. Podľa odporúčaní výrobcu sú umiestnené v špeciálnom oddelení.
 • Pripojenie zariadenia do siete. Bude vhodné pre 220 V.
 • Čaká na začiatok akcie. Je potrebné asi 10 minút, aby sa kompozícia začala odpariť z zahrievania.
 • Zničenie komárov. Akonáhle je všetok hmyz odstránený, zariadenie sa vypne zo siete. Fľaša je umiestnená pod krytom. Doska sa odstráni do fóliového balenia – je navrhnutá 8 hodín prevádzky, môže sa použiť znova, kým sa nevyvinie obdobie platnosti.

Elektrické výrobky z RAID sa považujú za jednu z najlepších možností na zničenie lietajúceho hmyzu doma. Ale v neprítomnosti zdroja siete alebo v prírode sa ukázali byť zbytočné. V tomto prípade stojí za to zvážiť iné formy uvoľnenia.

Ostatné fondy

Pod značkou RAID vytvorila iné prostriedky zamerané na boj proti komárom. Pre každého z nich výrobca poskytuje špeciálne navrhnuté pokyny na použitie. V závislosti od účelu je možné nástroj použiť vonku alebo v interiéri. K dispozícii formuláre uvoľnenia sú prezentované nasledujúcimi možnosťami.

 • Platne. Spoločnosť vyrába pravidelné, ochutené a fólie pre ich možnosti. Platne sa môžu používať iba v súbore s elektródom. Aktívna zložka v nich – D-Alletin. Prítomnosť hliníkovej základne poskytuje rovnomerné zahrievanie, takéto nástroje sa vypočítajú po dobu 10 hodín prevádzky.
Prečítajte si viac  Všetko o azbestoch

 • Špirály. Populárna možnosť pre použitie v podšívkovom vzduchu, používanie interiérov je zakázané. Nástroj sa dodáva v balení 10 kusov so špeciálnym kovovým držiakom. Špirála je zapálená na oheň z jedného konca, pomaly rozbije, čím sa zabezpečí uvoľňovanie insekticídnych látok. Môže sa používať opakovane, celkový čas spaľovania je 8 hodín.

 • Sprej „Lavender“ proti lietajúcemu hmyzu. Ide o chemický insekticídny aerosól s príjemnou arómou, ktorá zaručuje ochranný účinok 7 dní po postreku. Účinné nielen proti komárom, ale aj bojovať proti väčšine iných hmyzích škodcov. Môže sa použiť tam, kde nie je možné zapnúť fumigator. V čase lieku potrebujú ľudia opustiť miestnosť, potom vykonať dôkladné vetranie.

 • Instant Air Aerosol z lietania hmyzu. Rozlišuje sa prítomnosťou aromatických prísad, rýchlo ničí komáre, muchy a iné škodcov. Kompozícia je univerzálna, vhodná na použitie vo vnútri a mimo priestorov, sa neodporúča zvládnuť oblečenie a textil im. Striekané chemické liek sa ponecháva na dokončenie sušenia, nedotýka sa povrchov. Ochranný účinok sa konzervuje na 2 týždne.

 • RAID MAX „Spring loadow“. Inovatívny aerosól širokej škály pôsobenia je charakterizovaný vysokou účinnosťou, obsahuje ďalšie aromatické zložky. Takéto prostriedky môžu byť nastriekané v boji proti lietaniu a prehľadávaniu hmyzu. Kompozícia obsahuje komplex látok: prválín, imiprotrín, digitrín, ktorý poskytuje okamžitú deštrukciu škodcov s kontaktnou metódou. Aerosól by nemal striekať vonku.

Výber prípojov RAID na ochranu domu pred komiskami, nemôžete sa starať o skutočnosť, že lietajúce škodcovia budú obťažovať v noci. Bezpečnosť vonku poskytne špirály a aerosóly.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: