Rezanie nožníc

Nožnice na rezanie profesionálneho listu sú nevyhnutné a stavitelia (inštalatéri) a predajcovia a výrobcovia. Existujú elektrické a ručne vyrobené techniky pre kovové nožnice na rezací profil, a je dôležité riešiť ich vlastnosti a druhy. Samostatná aktuálna téma – Ako rezať kov.

Zvláštnosť

Použite štandardné nožnice na rezanie kovov na rezanie profesionálneho plechu nie je príliš rozumné. Môžu narušiť vysoko citlivý materiál a zhoršiť jeho kvalitu. Nebezpečenstvo predstavuje:

  • silné zahrievanie povrchu;
  • Vzhľad iskier pri rezaní;
  • porušenie geometrie rezu a zakrivenia svojej trajektórie;
  • Teplota topenia na rovnačine.

Všetky tieto prejavy sú nútené zlikvidovať obvyklé zariadenie.

Názory

Dokonca aj ručné nožnice na kov možno použiť na profesionálne podlahy v domácnosti – Ak výrobca špecificky stanovuje ich vhodnosť na riešenie tejto pokuty. Výhodou je, že takýto nástroj je tiež vhodný pre mnoho iných prác. V tomto prípade je cieľ mínus zložitosť manipulácií, pomaly ich vykonáva. Manuálna technológia je vhodná len pre relatívne malé množstvo práce. Ale stojí lacnejšie ako elektrické náradie.

Manuálne nožnice vám umožňujú variť aj dosť komplikované strešné diely. Odporúča sa, aby sa rez cez vlnu. Manuálne zariadenia môžu byť použité na nastavenie už vyrobených rezu.

Presnejšie razenky možno vykonávať pomocou neobvyklé manuálne a kazety. Pierce jemné otvory podľa bodov.

Zásada prevádzky je rovnaká ako slávna diera. Rezacie nožnice môžu byť s elektrickými motormi. Takéto modely sú navrhnuté tak, aby vykonali veľký počet obrázkov a atypických štrbín na listoch. Základný princíp prevádzky nie je iný. TRUE, pokiaľ ide o výkon elektroniky, je mechanický analóg.

Ako si vybrať?

Je veľmi dôležité rozlišovať „vľavo“ a „správne“ nožnice. Len s touto charakteristikou má zmysel vyhodnotiť dĺžku rezných hrán, priamych alebo prichádzajúcich s skrutkovým incíziou, funkciami fixačného mechanizmu a tak ďalej. Elektrifikované zariadenia sú hodnotené:

  • menovitý elektrický výkon;
  • frekvencia pohybu;
  • Typ aplikácie (z batérie alebo priamo zo siete).

Indikátor napájania je priamo úmerný dosiahnuteľnému výkonu. Je to samozrejme spojené s frekvenciou výkonu pohybu. Batéria vám umožňuje pracovať aj v ťažkostných miestach, kde nie je možnosť pripojenia k sieti. Avšak váži dizajn a zvyšuje jeho veľkosť, ktorá nie je tak pekná.

Pri výbere sieťového nástroja sa musíte pozrieť na všetky rovnaké vlastnosti, ako aj vyhodnotiť dĺžku kábla, ktorá určuje mobilitu zariadenia.

Keď úloha spočíva len v rezaní listu bez veľkej presnosti, môžete si objednať najjednoduchší model nožníc. Je však dôležité skontrolovať kvalitu a ostružnú presnosť. Nováčovače by sa malo zabrániť použitým nástrojom, môže vykonať iba pripravených špecialistov. Neodporúča sa získať veľmi lacné verzie, pretože neposkytujú vysokokvalitný rez. Samozrejme, že stojí za to venovať pozornosť.

Pre veľkú prácu je potrebné použiť Nibls. POZNÁMKA: Budú sa zmestiť a na rezné kovové dlaždice. Vybavenie profesionálnych brigád zahŕňa všetky typy nástrojov. Koniec koncov, vopred nie je známe, s akmi objednávkami as akým objemom práce bude čeliť. Produkty slávnych značiek sú lepšie ako iné zariadenia.

Ako použiť?

Na rezanie profesionálov s ručnými nožnicami, je to potrebné na trvalo udržateľné platformy. Vzdialenosť k bodovým bodom by mala prekročiť priebeh nožov. Po prvé, musíte stráviť testovací rez a otestovať ho. Neprijateľný vzhľad silných deformácií okrajov. Ak nie sú zistené žiadne problémy, môžete produkovať konečnú časť.

Rezacie nožnice vyžadujú, aby list držal hmotnosť. Vŕtací kanál pre upevnenie funkčného hlavy nástroja. Pri stlačení na rukoväti začne pohyb Punson, ktorý Pierces Steel. Akonáhle je otvor vytvorený, pracovná jednotka sa pohybuje pozdĺž reise. V každom prípade je potrebné kontrolovať stav rezných častí; Butted Bodes veľmi často zanechávajú bolestivé zranenia.

Čo je zvedavé, pomalšie v pracovných mechanických nožniciach je ľahšie ovládať. Je to oni, ktoré nie sú príliš skúsení stavitelia. Avšak, profesionáli oneskoria elektrický nástroj stranou, ak budete musieť robiť starostlivé ošetrenie alebo vytvárať kučeravé škrty.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár