Rozmery RABIT MEBY

RABITA GRID je najdostupnejší a všestranný stavebný materiál. Je to veľa: z buniek do plotov. V klasifikácii materiálu, aby ste zistili celkom jednoduché. Grid môže meniť veľkosť buniek a hrúbku samotného drôtu. Tiež sú tu valce s rôznymi šírkami a výškami.

Veľkosti buniek

Mriežka je preniknutá z drôtu s priemerom 1,2-5 mm.

  • Trojenie drahokamov vyrobené v uhle 60 °, ktorý je regulovaný GOST.
  • Pre štvorcové tkanie Je charakteristické, že kov je umiestnený v uhle 90 °. Podobná mriežka je odolnejšia, ktorá je veľmi cenená v stavebných prácach.

V každom uskutočnení má bunka štyri uzly a toľko strán.

  • Zvyčajne Námestie Bunky sú 25-100 mm;
  • Roombovoid – 5-100 mm.

To však nie je také prísne oddelenie – nájdete rôzne možnosti. Veľkosť buniek je charakterizovaná nielen po stranách, ale aj priemer materiálu. Všetky parametre závisia od seba. Veľkosť reťazovej mriežky môže byť špecifikovaná ako 50×50 mm a 50x50x2 mm, 50x50x3 mm.

V prvej verzii sa tkaný uzol a hrúbka materiálu. Mimochodom, je to 50 mm a 40 mm sa považuje za štandard. Zároveň môžu byť bunky menej. Možnosti s parametrami 20×20 mm a 25×25 mm budú trvanlivejšie ako veľké. To zvyšuje hmotnosť valca.

Maximálna veľkosť buniek je 10×10 cm. Stáva sa to 5×5 mm mriežka, je oveľa horšie chýbajúce svetlo a môže byť použitý pre sitá.

Rabite je rozdelená do 2 kategórií podľa presnosti merania. Takže prvá skupina obsahuje materiál s najmenšou chybou. Druhá skupina GRID môže mať výraznejšie odchýlky.

Podľa GOST sa menovitá veľkosť môže líšiť od skutočného od +0,05 mm do -0,15 mm.

Výška a dĺžka

Je obzvlášť dôležité zvážiť veľkosť valca, ak sa plánuje vytvoriť plot z reťazovej mriežky. Výška plota nebude prekročiť šírku valca. Štandardný indikátor je 150 cm. Šírka sieťoviny je výška valca.

Ak sa obrátite priamo na výrobcu stavebného materiálu, môžu sa zakúpiť aj iné veľkosti. Rolky 2-3 m sú zvyčajne vyrobené na objednávku. Na výstavbu plotov sa však takéto veľkosti používajú veľmi zriedka. Je to najobľúbenejšie 1,5 metrom.

S dĺžkou je všetko oveľa zaujímavejšie, Štandardná veľkosť – 10 m, Ale na predaji môžete nájsť až 18 m v rolle. Takéto obmedzenie neexistuje žiadna nehoda. S príliš veľkou veľkosťou sa roll získava veľmi zábavný. RABITA bude problematická aj na jednoduché prevod na stránke sám.

Mriežka môže byť predávaná nielen v roliach, ale aj sekcií. Možnosť s časťou vyzerá ako kovový kútik s napnutým otrokom. Sekcie sa zakúpia v požadovanom množstve a používajú sa priamo na plot, bránky. Zaujímavé je, že valce môžu byť navzájom kombinované, takže obmedzenie 18 metrov neovplyvňuje veľkosť plota.

Ako si vybrať?

RABITA GRID sa používa na rôzne účely v každodennom živote a počas stavebných prác. Oplotenie z takéhoto materiálu sa používa na Dachas, kde nemusíte vytvoriť tieňovú zónu alebo skryť niečo z podivných očí. Zriadiť takýto plot je veľmi jednoduchý a neberie veľa času. Zvyčajne vám reťazec umožňuje oddeliť záhradu alebo rozdeliť yard sám na zóny. Mesh s malou veľkosťou buniek bude dobrým materiálom výroby buniek. Takže zviera bude jasne viditeľné, vo vnútri bude konštantný obeh vzduchu, zatiaľ čo zviera nebude utiecť kdekoľvek. V továrňach av iných priemyselných oblastiach sa takýto reťaz používa na ochranné ploty niektorých nebezpečných zón.

Docela bežná mriežka a stavebníctvo. Umožňuje výstužné rúrky a omietky, používané pri výrobe hromadného pohlavia. Rabity Grid môže byť predávaná s ňou alebo bez neho. Posledná možnosť je ideálna pre stavebnú sféru.

Čierna mriežka Stojí za to použiť tam, kde sa neotvorí prostredie, kde neexistuje riziko oxidácie kovov.

Jemná sieťová vrstva potiahnutá Stojí za to vybrať, keď potrebujete niečo držať. Takže materiál je užitočný pri usporiadaní športového ihriska alebo tenisového kurtu.

Ak je zem listy a musíte upevniť sklon, mali by ste si vybrať materiál s najkrajšou bunkou. Rovnaký reťazec môže byť použitý na preosenie.

S veľkosti mriežky je všetko jasné: tým silnejší materiál je potrebný, tým menšia je bunka stojí za nákup. Výzva sa však líši na povlaku.

  • RABITY WOVEJS Z THINE. Je celkom dôležité chrániť materiál pred banálnou hrdzou. Najlepšou možnosťou je nákup pozinkovaného oceľového výrobku. Ak sa povlak aplikuje horúcou metódou, mriežka bude trvať približne 20 rokov. Je to taký reťaz, ktorý stojí za to zvoliť na výrobu plotov a iných vecí, ktoré potrebujú dlho. Ak sa plánuje urobiť klietku na pár rokov, potom môžete urobiť výzvu s chladom alebo galvanickým pozinkovaním. Takáto mriežka je menej trvanlivá, ale cenovo dostupnejšie.
  • Tam je estetická mriežka. V skutočnosti je pozinkovaná oceľ s PVC povlakom. Možnosť je drahá, ale trvanlivá: slúži asi 50 rokov. Účel a atraktívny reťazec môže byť použitý na registráciu plotov a iných dekoratívnych prvkov. Ale bunky pre zvieratá nerobia z neho: vták alebo hlodavec môže náhodne jesť polymér. Farba povlaku môže byť. Často sa vyskytuje polyvinylchloridový povlak svetlej kyseliny.

Pri výbere reťazovej siete je potrebné viesť iba účel nákupu. Výroba jednoduchého plot bude vyžadovať pozinkovaný materiál, prípadne dekoratívny povlak. Veľkosť môže byť dosť veľká.

Bunky a ochranné ploty by mali byť vyrobené z plytkej pozinkovanej mriežky. Akékoľvek stavebné práce vám umožní vybrať si výzvu bez povlaku so strednou alebo malou veľkosťou buniek.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: