Stena Penoplex® – efektívne riešenie pre omietku fasády

Opravné fasády sú populárne v súkromnom uplynutí cez rôzne farebné riešenia a dostupnosť. Medzi moderné fasádne materiály, dekoratívna omietka sa často používa na dokončenie stien tehál, keramických a prevzdušňovacích betónových blokov.

Omylejšie práce predchádza tepelná izolácia stien, ktoré poskytujú požadovanú úroveň tepelnej ochrany. Otepľovanie vám umožňuje znížiť hrúbku konštrukcie steny a výrazne znížiť jeho hmotnosť. V dôsledku toho sa znížia celkové náklady na výstavbu. Efektívna tepelná izolácia poskytne pohodlnú mikroklímu v dome.

Dôležitým stimulom výstavby energeticky účinného domu je pravidelné zvýšenie energetických taríf. Tak, že v dome bolo teplé, vyžadujú sa vysoké náklady na tepelnú energiu, či už ide o plyn alebo elektrinu. A každý majiteľ obytnej plochy je priamo záujem o zníženie nákladov na vykurovanie.

Stena Penoplex® - efektívne riešenie pre omietku fasády

Classic Country Construction, samozrejme, keramická tehál a ľahká možnosť – Keramický blok. Populárne riešenie pre výstavbu stien – Blok z bunkového betónu. Spoločná keramika a prevzdušňovaný betón rozlišuje nízku ochranu tepla v porovnaní s vysoko účinnými tepelnými izolátormi. Preto je izolácia stien primeraným prístupom k úsporám energie v rámci svojho vlastného domova.

Napríklad v európskych krajinách zistilo účinný spôsob, ako ušetriť energetické zdroje. Nosné stenové konštrukcie obytných budov do troch podlaží je vyvýšené z hustých sýtených betónových pečiatok D500 a D600 hrúbky len 150 mm s účinnou izoláciou hrúbky polystyrénovej peny 150 mm, čo poskytuje hodnotu tepelného odporu nad 6 m2* K / W.

Takéto ukazovatele sú spôsobené požiadavkami na energetickú účinnosť budov v európskych krajinách a sú výrazne vyššie ako v Rusku. Pre porovnanie: požadovaný význam tepelného odporu na väčšej území Nemecka je 6 m2* K / W, a v ruských štandardoch pre región Moskvy a Moskvu – menej ako 3 m2* K / W.

Úspora energie v modernom súkromnom dome poskytne vysoko kvalitnú tepelnú izoláciu. Uplatňovanie pokročilých stavebných technológií bude Dom teplý, náklady na jeho výstavbu sú minimalizované. V blízkej budúcnosti sa zníži objem tepelnej energie potrebnej pre pohodlný pobyt. Ak to chcete urobiť, musíte si vybrať kompetentné konštrukčné riešenia a materiály.

Tak, viacvrstvový dizajn odolného prevzdušňovaného betónu s hrúbkou 200 mm so sporákom izolačného penoplaxu® Hrúbka steny 100 mm je výrazne lepšia ochrana domu z studenej ako stena z blokov hrúbky 400 mm bez izolácie. Konštrukcia steny s izoláciou je oveľa tenšia, s najlepšími tepelnými izolačnými vlastnosťami as menšou záťažou na základy. Tepelný posun blokov z prevzdušňovaného betónu je niekoľkokrát nižší ako extrúzny, a cena za 1 m3 Veľkosť.

Wall PanopeLex® Wall – Správna tepelná izolácia pre domácnosť

Dosky izolačného penoplaxu® Steny sú navrhnuté špeciálne pre tepelnú izoláciu spojovacích konštrukcií – steny s povrchovou úpravou potiahnutou.

Izolácia sa vyznačuje vysokou pevnosťou v tlaku a ohýbanie. V procese výroby materiálu sa vytvorí uzavretá jemná štruktúra, ktorá poskytuje izoláciu tuhosť a vysokú pevnosť.

Penopa® Stena má vysoké charakteristiky tepla. Vlastnosti tepelného inžinierstva izolácie sa nezmenia počas celého obdobia prevádzky – viac ako 50 rokov.

Nulová absorpcia vody poskytuje izolované steny dokonalú ochranu pred vlhkosťou a nementeľnosťou termophyzikálnych vlastností.

Biologická stabilita materiálu zabráni rozvoju akýchkoľvek mikroorganizmov, plesní a húb.

Tepelná izolácia je vyrobená podľa kontinuálnej technológie z vysoko kvalitného extrúzneho motoragopenopolistického. Z takých surovín šetrných k životnému prostrediu produkujú obaly potravín a jednorazové jedlá, detské hračky a kancelárske potreby.

Hrúbka izolácie je priamo závislá na stavebnej oblasti a je určená výsledkami tepelných výpočtov. Je možné určiť hrúbku izolácie pomocou kalkulačky uverejnené na internetovej stránke výrobcu Penoplex St. Petersburg.

Správna inštalácia tepelnej izolácie je sľubom trvanlivosti

Špeciálne pripravené mleté ​​povrchové dosky Penoplax® Stena vyrobená z výrobných podmienok poskytuje vysokú priľnavosť omietkových a lepiacich kompozícií a znižuje načasovanie omietky. Je dôležité, aby štruktúra Penopa® Stena Má dosť. Je to štruktúra dosiek, ktoré im neumožňujú v procese vykorisťovania, aby sa usadili v štruktúre steny, ako v prípade izolácie minerálnej vlny.

Platne majú jasnú geometriu a pritiahnuté, takže sa nevyskytujú chladné mosty. Sú jednoducho namontované na zvislom povrchu stien v dôsledku nízkej hmotnosti.

Environmentálna bezpečnosť PenopElex® Stena vám umožňuje pracovať s tepelnou izoláciou bez osobitných ochranných opatrení: Inštalácia môže byť vykonaná bez respirátora a dokonca aj rukavíc. Oranžové dosky sú veľmi pohodlné pri spracovaní: ľahko sa rozrezal a nerozparte.

Dosky sú namontované na stenách tehál, keramických a prevzdušňovacích betónových blokov, s posunom.

S pomocou polyuretánového lepidla Penopa® Fastfix® Tepelná izolácia je ľahko ovládače na zem. Lepidlo sa aplikuje jedným pásikom pozdĺž dosiek v strede a na jeho obvode vo vzdialenosti 1-3 cm od okraja. Jeden balón lepidlo Penopelex® Fastfix® Navrhnuté na lepenie až 10 m2 Dosky tepelnej izolácie.

Každá doska je dodatočne upevnená s fasádnymi hmoždinami. Dobrá tepelná izolácia schopnosť poskytovať doskové hmoždinky z nízkej tepelnej vodivosti syntetických materiálov, ktoré bránia tvorbe studených mostov. Navyše, bodovanie alebo zavŕtané dištančné prvky vyrobené z pozinkovanej alebo nehrdzavejúcej ocele s tepelne nanášajúcou plastovou hlavou.

Fasádny primér sa aplikuje na polymérové ​​pletivo a hotový typ fasády dáva dekoratívnu omietku.

Platne sú vyrábané vhodné veľkosti: továrenské balenie s tepelnou izoláciou ľahko prevody jedného pracovníka.

Ohrievanie doma sa môže vykonávať samostatne. Prečítajte si viac, aby ste sa dozvedeli o vonkajšej izolácii domu, návštevu stránky Penoplex St. Petersburg. Na vykonanie vysoko kvalitnej inštalácie izolácie je požadovaná dokumentácia zverejnená na stránke.

Penopa® – ohrievací dom!

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár