Termosalky pre polykarbonát

Polykarbonát sa používa v priemysle, v oblasti mestského plánovania, reklamy, dizajnu, ako aj medzi letnými obyvateľmi a poľnohospodárstvom. Výber takýchto panelov v konštrukcii je spôsobená ich výhodami oproti mnohým iným materiálom. Aby sa tento plast mohol ukázať ako trvanlivé, uspokojujúce estetické potreby materiálu, najmä vynájdené termoskupiny sú vybrané na upevnenie.

Popis a vymenovanie

ThermoShaba pre polykarbonát je prvok upevňovacích listov, ktorý ich chráni pred koróziou, poškodením a deformáciou počas prevádzky, ktorá rozširuje životnosť polyméru. Jednou z najdôležitejších funkcií tejto podložky na upevňovacie polykarbonát je zachovanie integrity produktov pri znižovaní a zvýšení teploty.

Keď sa teplota vzduchu dostane dostatočne vysoká, polykarbonát sa rozširuje. Keď to bude chladnejšie, polykarbonát zužuje. Samozrejme, samočinné skrutkové prvky v úlohe západky polykarbonátového dizajnu na konci nútiť plechu. V dôsledku kvapiek teploty, polykarbonát niekedy mení svoju hrúbku na niekoľko centimetrov v rôznych časoch roka.

Okrem toho termoshasy zatvoria otvory tak dobre na upevnenie v polykarbonáte, čo neumožňuje, aby sa deformovali a stavali na konštrukčnom ráme, ktorý eliminuje riziko znečistenia prachu a iných deštruktívnych prvkov. Tak, že štrbiny nie sú vytvorené, čo je dôležité pre tepelnú izoláciu vo vnútri konštrukcie a zabezpečenie úplnej tesnosti.

Termosalky nenechávajú vlhkosť, chrániť listy pevného materiálu z korózie a šetrí budovy z zlého počasia – Skleníky a strešná krytina polykarbonátu sa nebojí búrky a vietor. Užitočné funkcie THERMOSHAB sú vďaka dobre premyslenému zariadeniu každého upevňovacieho prvku.

Konštrukcia sa skladá z nasledujúcich častí.

  • Západka alebo len „kryt“. Jeho praktický význam je zabezpečiť nepriepustnosť vlhkosti vo vnútri podložiek a štruktúry. Kvôli rôznym farbám zátky (môže byť vybraný pre farbu polykarbonátového plechu alebo vyniknúť na vytvorenie kreatívneho dizajnu), môže byť použitý ako konečný prvok pri vytváraní krásny a esteticky atraktívny typ budovy.
  • Zapečatené tesnenie. Toto je polymérny krúžok. Časť tiež konfrontuje korozívny deštrukciu polykarbonátu.
  • Nohu, ktorej dĺžka je vybraná v súlade s hrúbkou namontovaného produktu. Tam sú termosky bez nohy. Pri použití podložky s nohou na plech sa ukáže, že je menší tlak, ktorý je účinný pri práci s veľkou hrúbkou polykarbonátu pre lepšiu konsolidáciu.

Samoobslužné skrutky na upevňovacie polykarbonát ThermoShaba sa predávajú samostatne a zahrnuté do konštrukcie upevňovacieho prostriedku.

Self-capping skrutky Vyberte v závislosti od typu rámcového rámca – dreva alebo kovu.

Podložky pre upevňovacie polykarbonátové listy sa ukázali byť najlepšie zámky cez ich univerzálnosť. S ThermoShabami si môžete byť istí v spoľahlivosti štruktúry a jeho vynikajúci vzhľad. Voľba farby sfarbenie podložiek v našom čase je prakticky nie je obmedzená a ktokoľvek nájde vhodný vzhľad v širokom rozsahu.

Preskúmanie druhov

ThermoShabs pre polykarbonát sa používajú v stavebných prácach najlišieho typu. Typy podložiek sa líšia v menovaní, majú svoje vlastné funkcie. Je dôležité určiť aplikáciu a vybrať vhodné termoskupiny pre bunkový a monolitický materiál. Materiál určuje hlavné charakteristiky, na ktoré sa prvá z nich stojí za to platiť pozornosť, a to, koľko zilnosti je spoľahlivý z hľadiska životnosti a zaujímavým vzhľadu.

Napríklad, Plastové termoskyby sú najrozmanitejšie v palete farieb a majú priehľadnú textúru, tieto podložky sa používajú v dekorácii izieb vo vnútri. Ale gumový termoshAb je menej ako dizajnéri kvôli skromným druhom. Ale lepšie sa zvládne s vplyvom vonkajších faktorov, s jeho používaním, zosilnená ochrana proti prúdeniu a negatívnej korózii je vždy sľúbené.

O estetickej príťažlivosti súboru konštrukcie dizajnu a výrobcov lisushebsh bez nôh. Tieto termoshabs vám umožňujú opraviť panely, bez toho, aby si vyžadovalo úsilie o predvŕtanie – už tam nie je. Univerzálny model bez nôh úspešne opravuje materiál akejkoľvek hrúbky.

Potom jediná vec, ktorá je potrebné zvážiť pri práci s univerzálnou podložkou, je, že je vytvorená v rámci samoobslužnej skrutky, ktorého priemer je 5,5 mm. Hrúbka profilu – od 1,5 mm. S takýmto novým typom práčky netrpia krásne listy listov, len si to užívajú s plasticitou a stabilitou.

Hardvér s vysokokvalitným tesnením pevne a na dlhú dobu je polykarbonát fixovaný, bez toho, aby ho deformovali. Strešný systém budov nebude prúdiť, a fasáda štruktúry nebude trpieť dlhými rokmi, ak si zvolíte spoľahlivý pohľad na Thermoshire. Najlacnejšie je považované za polypropylénové (plastové) upevňovacie prvky, ale oblasť ich používania je obmedzená z praktických úvah. Drahšie bude stáť silnejšie typy.

Oceľ

Najviac trvanlivé Thermoshirs sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Kovová podložka je veľmi silná, môže odolať dlhej expozícii slnečnému žiareniu, hurikánovi, iným poveternostným javom a nie je pre nich prístupné. Používa sa na upevňovací polykarbonát na masívne strechy a všeobecne v akýchkoľvek štruktúrach s kovovými výrobkami. Je výhodné namontovať kovovú nerezovú podložku v oblastiach, kde môžu byť niekedy počas poveternostných podmienok závažné a ostro meniť, pretože všetky štruktúry v takýchto prírodných podmienkach sú vystavené silným zaťaženiam.

Životnosť viac ako 40 rokov je farba harmonizovaná s kovom. Oceľové hardvérové ​​kolo – jeho tvar sa porovnáva s doskou. Tesnenie je vyrobené z elastického polyuretánu, vloží sa do otvoru podložky. Hrúbka je 0,8 cm, priemer – 3,3 cm. Self-drevo je vybratá s priemerom viac ako 6 mm, chráneným pred koróziou. STEEL THERMOSHABA spoľahlivo upevnite materiál, ak správne sledujete techniku ​​inštalácie.

Polypropylén

Polypropylénové podložky nie sú veľmi trvanlivé a slúžia v porovnaní s prsiami z nehrdzavejúcej ocele nie je dlhá – len 3 až 5 rokov. Za cenu sú tieto lisy charakterizované ich nízkymi nákladmi. Nemajú ochranu pred ultrafialovým ožarovaním, takže len v miestach, ktoré nie sú k dispozícii na prenikanie priameho slnečného žiarenia, plastový takýto termoshAb sa nebude zrútiť pod pôsobením tohto faktora.

Aby sa minimalizoval stupeň opotrebovania polypropylénových podložiek a rozširovali čas prevádzky, používajú sa zips indoors.

Bolo tam, že našli ich použitie. Farby týchto upevňovacích prvkov sú rôznorodé. Je teda ľahké vybrať si odtieň plastovej podložky tak, že je kombinovaný s farebným rozsahom miestnosti a dokonca úplne zodpovedajúce v tomto mieste polykarbonátový list. Výška plastových podložiek – 1,2 cm, priemer – 3,5 cm. Priemer vlastného výkresu – 6 mm.

Polykarbonát

Životnosť polykarbonátu Thermoshaybaybo kratšie okrem toho, že iba oceľový hardvér. Polykarbonátové podložky môžu byť prevádzkované 20 rokov. Termosalky sú dokonale proti účinkom ultrafialového materiálu, sú silné zámky, ktoré im umožňujú použitie v štruktúrach umiestnených aj v teréne s ťažkými prírodnými podmienkami. Počas uplynulých rokov, nestrasné desivé slnko, dažde a teplotné kvapky. Krásny dizajn Dobre spája párenie detaily, upevňovacie prvky sú hermetické, vlhkosť nenechá preniknúť, hrdza sa nezobrazí.

Polykarbonátové termoskupiny sa vyrábajú v rôznych farbách. Montáž taká umývačka môže byť vyrobená vďaka tomuto nepostrehnuteľnému alebo naopak. Homogenita materiálov prispieva k úrovni sily.

Rozmery závisia od hrúbky polykarbonátového plechu. Vzhľadom na túto funkciu sú vybraté vhodné podložky. Návrh nôh, tesniaci krúžok, kryty chráni povrch polykarbonátu pred poškodením. Vykonajte montážne práce s ThermoShaba EASY.

Silikónový

Silikónové Thermoshabs poskytujú hydroskopickú a spoľahlivosť polykarbonátového pripojenia na správnej úrovni. Odolávajú účinok agresívnych organických látok, ultrafialového žiarenia. Dvojúrovňové tesnenie úspešne odmietlo prieniku vlhkosti, nečistoty, neumožňuje hrdzu. Dizajn je premýšľaný, aby sa znížila pravdepodobnosť polykarbonátového povlaku pri inštalácii. Výber farieb silikónového termoskupstva je obmedzený, ale zdá sa, že sú vhodné všade.

Pri použití silikónových upevňovacích panelov sú chránené pred poškodením samosprávnej skrutky. Povrch mäkkej podložky – nie deformovať polykarbonátové listy. Stojí za to prideliť pohodlie pracovať s silikónovými lismi.

Rozmery

Teroshaba pre polykarbonát produkoval rôzne veľkosti. Veľkosť upevňovacieho prvku je určená veľkosťou namontovaného materiálu. Pre každú hrúbku polykarbonátu bude vhodná iba určitá dĺžka nohy. Preto počet stavebných materiálov sú často zahrnuté v súprave Thermachair, špeciálne vybrané na upevnenie polykarbonátu. Všetky nádherné charakteristiky polykarbonátu sú nemysliteľné bez upevňovacieho terhasies. Je potrebné zvoliť správnu veľkosť v závislosti od zložiek puku častí.

  • Dĺžka nohy sa rovná hrúbke polykarbonátového plechu (4-16 mm). To platí najmä pre polykarbonátové svorky.
  • Hrúbka tesnenia zjemňuje tlak na panel s pevnou časťou podložky a utesňuje montážne miesto. Hrúbka a kvalita tesnenia sa rozhodne, ako bude spoľahlivá bude termoskupina. Dobrý zips je nesený podložkou s šírkou tesnenia od 7 mm.

Vyrobené mini podložky sa používajú pri inštalácii polykarbonátu v prípadoch, keď potrebujete urobiť zips ako nenápadný. Ich priemer dosiahne 30 mm, 24 milimetrov sa distribuuje. Oddiely, prístrešky alebo priezor s kovovým profilom upevniť veľkosť THERMOSHABA 7×25.

Výpočet množstva

Keď sa uskutočňujú prípravy na stavebné práce, najprv pripravte nástroje, materiály a podrobnosti sú pripravené, a potom neprerušiť pri hľadaní konkrétnej veci. Vždy lepšie vypočítať a zakúpiť správne množstvo všetkých položiek. Ako zistiť, koľko ThervaBab je potrebný na 1 list polykarbonátu a koľko to trvá na inštaláciu celého dizajnu?

Stavitelia používajú nasledujúci vzorec: obvod polykarbonátového fólie je rozdelený do kroku zarážku medzi upevňovacími prvkami. Vzdialenosť medzi podložkami na pripevnenie polykarbonátu sa líši od 25 do 70 cm. Je určená veľkosťou upevňovacích materiálov a listov, ktoré sa majú fixovať, sú dôležité externé prírodné faktory.

Pri vzpriamení skleníkov, vzdialenosť medzi oblúkmi, v ktorej sa 1 meter odpudzuje z pravidla, že dizajn skleníka 4 metrov dlhý vyžaduje 48 kusov ThermoshAb. S zvýšením dĺžky merača sa počet termoshan zvyšuje o 10. Ak medzi oblúkmi rozstupom 650 mm, potom v skleníku, 4 m dlhé je aktivované na upevnenie 68 THERMOSHAB. Nikdy nezamieňajte šírku skleníka s dĺžkou! Nižšie zdieľame znaky polykarbonátového polykarbonátu ThermoShabami, čo je dôležité vedieť.

Vlastnosti montáže

Po príprave polykarbonátových plechov, na inštaláciu upevňovacích materiálov, ThermoshAb často potrebujú robiť otvory, v ktorých budú vložené podložky. Na tento účel môžete použiť vrták. Priemer vrtáka by mal byť taký, že s ním je možné vyvŕtať otvory, veľké fajčenia nôh Thermoshab o 2 alebo 3 mm. Koniec koncov, ako už vieme, polykarbonát má predĺženie v teple, a preto, ak nie zvážiť túto funkciu, keď je materiál opuchnutý a stlačený, začne sa kolaps. A ani ThermoShaba ani dizajn nebudú mať dlhú dobu v takýchto podmienkach.

Inštalácia Podložky so samorezami sa vykonávajú po vzdialenosti 20-30 cm. Nezabudnite, že body upevnenia sú medzi rebrami s páskou. Krok sa zvyšuje, ak silná hrúbka panelu. Zarážka dosahuje 70 mm pri práci s veľmi tenkým listom a je 50 mm, keď je hrúbka 4 mm. Z hrany polykarbonátového listu je ustúpiť 40 mm.

Použitie termoskupiny pre polykarbonát sa zameriava na zabránenie poškodeniu takéhoto materiálu. Úspešne poskytujú tesnosť a ochranu zvnútra.

Na upevnenie materiálu dobre s lisom, je rozumné použiť samolepiacu pásku pre hrany listu, vysoko kvalitnú vlastnú ochranu s ultrafialovým a zinkom hrotom.

Keď nainštalujete termoskul, uistite sa, že nohy podložky spočívajú na ráme a upevnenie je vyrobené v pravom uhle. Tesnenie sa musí dobre zapadnúť do listu, klobúk sa nachádza hladko, nie v uhle a netlačte do panelu. Použitie pri inštalácii polykarbonátu pre upevňovacie prvky s termoschodími môže len s vlastným kresbami, ktorých klobúk je rovnaký ako skrutka. Nezabudnite zatvoriť puk s vekom tak, že vlhkosť neprenikne do otvoru.

Na základe týchto vlastností polykarbonátovej inštalácie s tlačidlami môžete začať budovať na položky.

  1. Vŕtacie otvory v prílohách. Krok sa meria a zaznamenajte pred vŕtaním.
  2. V otvoroch vložte Thermoshuba so samolepiacou skrutkou.
  3. Nainštalované podložky s nástrojmi ako skrutkovač alebo skrutkovač.
  4. Zatvorte náčrt zástrčky.

Termosalky sú spoľahlivé upevnenie polykarbonátu v akejkoľvek konštrukcii.

Ako vŕtať polykarbonát a konsolidovať ho s ThermoShaba, pozrite sa na video.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: