Typy okien z myší a potkanov

Mriežka určená na usporiadanie záhradných stôp, výstuže povrchov stien pri aplikácii omietky alebo vytvorenie plotov je vhodné pre obidva rámové domy z prenikajúcich myší, mólov, potkanov a iných hlodavcov. Výrobcovia dodávajú mriežku na stavebnom trhu v roliach a mapách.

Typy okien z myší a potkanov

Typy okien z myší a potkanov

Vlastnosti a cieľ

Na výrobu zváranej mriežky používajte drôt. Má malý priemer, čo vám umožňuje valiť handričku do valca, ktorej dĺžka sa pohybuje od 10 do 15 m so šírkou 1-2 m. V závislosti od veľkosti bunky sa pozinkovaný produkt používa na usporiadanie plotov a plotov, omietkových povrchov. Šírka nie je vyššia ako 2 m a dĺžka – 6. Parametre materiálu vyrobeného individuálnym poriadkom môžu byť neštandardné. List alebo na mapách Model je široko používaný v nasledujúcich prípadoch:

 • Na vytvorenie výstužného pásu;
 • v procese usporiadania základov;
 • Pri vzpriamení monolitických štruktúr;
 • Vyplniť podlahu.

Špeciálna sieťka z myší, potkanov alebo mólov vytvára bariéru pre každého hlodavca. Veľkosť bariéry musí prekročiť parametre buniek, potom škodca neprechádza nainštalovaným kovovým pásom. Ak používate produkt s veľmi malou veľkosťou buniek, bude zasahovať do rastu rastlín na trávnikoch.

Kovová mriežka, ktorá zabraňuje šíreniu hlodavcov v rámovom dome, musí pozostávať z tyče s priemerom viac ako 0,4 mm. Spoľahlivá ochrana pred myší môže byť zabezpečená pomocou veľkosti buniek 2×2 mm. Myši a potkany sú schopní obviňovať cement a iné materiály, ale nie kovové, takže maximálna veľkosť buniek proti hlodavcom by mala byť 5×5 mm.

Typy okien z myší a potkanov

Typy okien z myší a potkanov

Názory

Mriežky, ktoré sa môžu použiť proti hlodavcom, majú zvýšenú pevnosť a vysokú kvalitu. Materiály vyrábané rôznymi technológiami majú rôzne charakteristiky vrátane životnosti, veľkosti buniek, odolnosť proti korózii. Musia byť vyrobené z kovu s pozinkovaným povlakom. Najspoľahlivejší typ materiálu proti hlodavcom – TSPV alebo tuhé spontánne výfukové plátno. Často získavajú zváranú mriežku, ktorá má pozinkovaný povlak.

Výber modelu sklolaminátu závisí od podmienok svojej aplikácie, pretože tento materiál nie je vždy schopný poskytnúť ochranu proti myšiam.

Typy okien z myší a potkanov

Zváraný

Výber mriežky na ochranu kostrového domu z hlodavcov, je dôležité venovať pozornosť materiálu jeho výroby. Ak je to plast, potom takýto model nestojí za kúpu, pretože myši budú môcť rýchlo postriekať a dostať sa do priestorov domu. Musíte uprednostniť kovovú zváranú mriežku s tuhou brunetovou stranou. Zvárané pozinkované mriežky môžu byť nasledovné typy:

 • Murárstvo používané v stavebníctve na výstavbu plotov, posilnenie monolitických štruktúr, kamenného muriva, blokov alebo tehál;
 • výstuž, určený na usporiadanie plotov a perá, posilnenie základov, prekrytie;
 • omietky, ktoré vám umožní dokončiť priečky, obloženie stien kameňa, betónu alebo dreva;
 • Anti-Vandal používa na posilnenie základov, oddielov.

Aplikované proti hlodavcom, hitterové plátno, ktoré je zváranou pozinkovanou mriežkou, poskytuje konštrukčné konštrukcie špeciálnu tuhosť. Je to spôsobené prítomnosťou rebier tuhosti vo forme tyčiniek, ktoré sa posilnili vertikálne.

Bunky plátna sú vytiahnuté na výšku, pretože sú zvislé tyče sú väčšie ako horizontálne.

Typy okien z myší a potkanov

Pevný

Sila mriežky CPVS zabezpečuje spoľahlivú ochranu rámového domu z myší a potkanov. Na výrobu tohto materiálu sa používa kovový list, v ktorom špeciálne zariadenie robí. Spracovaný list sa potom natiahne, aby sa vytvorila celozrnovaná výfuková mriežka s objednanými bunkami vo forme kosoštvorcov.

Mriežka CPVS je odolná voči vzniku hrdze v dôsledku pozinkovaného povlaku. Rozdiel medzi spontánnymi výfukovými plátno z zvaru spočíva v neprítomnosti zvarov. Materiál CPVS budú valcované a zváraná mriežka sa vyrába na mapách. Pre pevnú spontánnu mriežku sú charakterizované nasledujúce výhody:

 • Konštantná veľkosť buniek, pokiaľ ide o použitie;
 • Vysoká pevnosť monolitickej štruktúry;
 • nízka hmotnosť a flexibilita plátna;
 • adhézia k vystuženým povrchom;
 • Odolnosť voči deformácii;
 • Jednoduchá inštalácia;
 • šetrnosť životného prostredia;
 • Estetika.

Priestranná výfuková mriežka môže byť použitá, keď sú povrchy omietnuté akýmkoľvek formuláciám. V procese prevádzky sa web zachováva svoj formulár.

Typy okien z myší a potkanov

Sklolaminát

Pre sklenené súpravy-type typu sa vyznačujú nízkou pevnosťou a najmenšou hmotnosťou všetkých odrôd handričiek. Ak si kúpite taký materiál a použite ho sklamaním v 2 vrstvách, myši budú môcť posypať príliš mäkké ochranné pás a preniknúť do domu. Je to spôsobené nedostatkom zváracích bodov medzi vláknami mriežky.

Fiberglass Canvas sú vyrobené z tenkého drôtu. Vlákna sú navzájom prepojené nie sú príliš pevne, čo poskytuje hlodavce voľný prechod cez rozšírené bunky plátna. Tkanina pozinkovaná mriežka s veľkosťou buniek 5×5 mm vyrobenej v kotúčoch 30 m.

Typy okien z myší a potkanov

Veľkosti buniek

Fellicsly sklolaminátové pletivo nie je vhodné na ochranu domu pred myší. Bunky tohto materiálu prestanú prejsť vzduchom, upchávajúci prach. Na rozdiel od tkaniny, TPVS sieť s veľkosťou buniek od 5 do 6 mm má vysokú mechanickú pevnosť. Na ochranu domu od hlodavcov, zvárané jemné oka s veľkosťou buniek 1,5-2 mm, ktoré môžu byť presné z rohov mimo štruktúry. Tento materiál je vhodný na usporiadanie hnacieho skladaného základu, ako aj základne. Tkanina nadobudnutie rozpätím vzhľadom na to, že myši môžu preniknúť do pôdy do hĺbky 60 cm.

Malé oka z hlodavcov by mali byť vyrobené z kovu s hrúbkou viac ako 1,2 mm, inak sa môžu narodiť potkany. Veľkosť buniek pozinkovanej zváranej mriežky ovplyvňuje hmotnosť tohto materiálu. Napríklad 1 m2 mesh s veľkosťou bunky 6x6x0,6 mm váži 0,65 kg.

Typy okien z myší a potkanov

Žiadosť

Kovová mriežka je široko používaná v stavebníctve a opravy. Tento materiál je nevyhnutný v procese vykonávania nasledujúcich prác:

 • Obce na stenu;
 • Povrchové potreby;
 • Oprava a výzdoba stropov;
 • montáž vrstvy tepelnej izolácie;
 • Naplnenie podlahového poteru s piesočnatou maltovou maltou.

Kovový výrobok zaisťuje elimináciu trhlín, trhlín a medzier v procese opravárenských prác. Výsledkom je, že dizajn domu získa spoľahlivosť a trvanlivosť. Steny, podlaha a tepelná izolácia nebudú dostupné myši a potkany. Ochrana domu od hlodavcov poskytujú v stavebníctve. Zloženie ekologickej vody používanej na tepelnú izoláciu stien, strop a podláh v izbách môže spôsobiť alergické reakcie. Izolácia s obsahom 20% odbojov desí myši s potkanomi, ktoré predstavujú chemickú bariéru pre hlodavce.

Kovový model zvyčajne používa mechanickú ochranu. Materiál je nainštalovaný na produkte v nadácii, na vetraných medzerách, na vstupoch rúrok a iných inžinierskych komunikácií. Usporiadanie monolitických základov zjednodušuje použitie mriežky proti hlodavcom, ale tento typ bázy nie je vhodný pre štruktúry svetelných rámov. Rámec typu rámca vyrobený z drevených materiálov môže byť postavený na hromadach maľovaných základoch, chráni ich kovovou mriežkou. Ak sa používa na konštrukciu štruktúr materiálov, by mal byť nadácia monolitický. Grid je položený po celom jeho povrchu.

Ak vykonáte styling kovového webu len na kresle, potom chráni kryt pred hlodavcami bude úplne nemožné. Mriežka je spevnená pozdĺž základovej oblasti zo spodnej časti domu. Slúži ako ochrana pred prenikaním hlodavcov v podpole. Zabezpečenie bezpečnosti stien, mriežka je zvýšená do výšky najmenej 1 m od základne, pretože myši môžu prekonať určitú výšku.

Typy okien z myší a potkanov

Typy okien z myší a potkanov

Účinnosť používania kovovej siete proti hlodavcom závisí od veľkosti buniek a ďalších charakteristík tohto materiálu. K dispozícii za cenu pozinkovaná tkanina eliminuje šírenie potkanov v rámových domoch a myši, a to predlžuje životnosť budov.

V ďalšom videu sa môžete pozrieť na mriežku z hlodavcov v kostrovom dome.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár