Upevnenie pre plot z profesionálnej podláh bez zvárania

V praxi sú veľmi dôležité správne prílohy pre plot z profesionálnej podlahy bez zvárania. Všetci majitelia pozemkov musia pochopiť, ktoré komponenty sú potrebné v konkrétnom prípade. Nasledujúca významná otázka je – ako urobiť prefabrikovaný plot z profesionálneho listu s vlastnými rukami s upevňovacími prvkami bez zvárania (pomocou technológie).

Zvláštnosť

Krásne a relatívne trvanlivé ploty z profesionálnych podláh sú v praxi veľmi pohodlné. Je však dôležité správne splniť túto konštrukciu. Chyby môžu byť dosť vážne. Poskytol správnu inštaláciu, nemôžete pochybovať o pohodliách a dlhej životnosti.

Odporúča sa pripojiť profesionál na plot bez zvárania. Faktom je, že aj ideálne zváracie švy podľa definície oslabujú návrhy a znížiť ich životnosť.

Pre hrubý kov, nie je príliš veľa, ale pre jemný profil je takýto faktor veľmi významný.

Držiaky pre plot sú vybrané s prihliadnutím na materiál stĺpcov a iných nosných konštrukcií.

  • Tehlové a kamenné podpery musia byť namontované na pomocných prepojkoch, a nie samotný kameň.
  • Drevené tyče pre profesionálne podlahové použitie sa neodporúča. Dokonca aj dobre spracované ochranné kompozície z dreva počas správnej starostlivosti budú trvať maximálne 10 rokov. Toto riešenie je vhodné len pre dočasné zabezpečenie.
  • O profesionálnych listoch môže byť inštalovaný celkom pokojný.

Odporúča sa opustiť bariéru.

Typy spojovacích materiálov

Existujú rôzne komponenty na upevnenie vlnitého plotu. Najčastejšie na tento účel používajú self-kresby. Toto riešenie je vhodné aj pre neskúsených, začiatočníkov majstrov. Spojenie na skrutiek (presnejšie, na samo-zvratových skrutiek) je pomerne spoľahlivo a zabezpečuje trvanlivosť dizajnu.

Na rozdiel od jednoduchej skrutky poskytuje takýto produkt veľmi rýchly držiak. Dôvod je zrejmý: nie je potrebné predvŕtacie kovové. Samoobslužné skrutky robia zliatiny uhlíka alebo z nehrdzavejúcej ocele. V niektorých prípadoch sa pre nich používajú silné mosadzné odrody.

Stojí za zmienku, že niektoré samolepiace skrutky sú vyrobené s výpočtom skrutkovania do betónu; Sú vyrobené z najsilnejších stupňov ocele a sú určené na predvŕtanie.

Žiadny zmysel používať drahé strešné strešné spojky č. Je celkom možné robiť s produktmi zjednodušeného pohľadu s TlačSHABABA. Poznámka: Rovnaký hardvér je vhodný pre fasády domov. Majú špeciálny povlak, ktorý znižuje riziko korózie. Je užitočné, ak stále existuje dekoratívna vrstva, presne najprísnejšie, čo je presne farba; V niektorých prípadoch sa vykonáva dodatočné vybavenie s gumovými tesneniami.

Self-capping skrutky môžu byť navrhnuté hlavne na drevo alebo na kov. Prvá možnosť má zriedkavé vlákno a končí ostrým koncom. Je vhodný na upevnenie listov s hrúbkou 1,2 cm. Výrobky na montáž na kov sú vybavené častejšími rezmi a sú pripojené k základni vrstvy na 0,2 mm.

Self-capping skrutky môžu mať:

  • Hexagon-tvarovaná hlava (je to pohodlnejšia plátok a vyzerá harmonické);
  • Veľká podložka (znižuje hrozbu deformácie alebo zničenie tenkej vrstvy, zvyšuje životnosť vysoko zaťaženého meta);
  • Tesnenie na základe syntetickej gumy (oveľa zlepšovanie ochrany úniku).

Prevziať hardvér so zinkovým povlakom menším ako 12,5 μm žiadny zmysel. Ak je príliš tenký, odpor voči atmosférickým vplyvom nie je zaručený. Dĺžka kovových výrobkov sa líši od 1,3 do 15 cm, na drevo – od 2,9 do 8 cm. Prierez bude 0,42-0,63 a 0,35-0,48 cm. Hmotnosť z hľadiska 1000 jednotiek sa môže pohybovať od 4 do 50 kg; Regulačná pevnosť v ťahu – aspoň 100-150 kg.

Snažím sa používať skrutky bez širokých podložiek – to znamená vyvolať rýchle opotrebovanie podlahy.

Čoskoro môže list odtrhnúť a úplne sa zrútiť. Dokonca aj seba-retencia s jednoduchými skrutkami nie je dostatočne účinná. Okrem toho vám len tesnenie umožňuje kompenzovať lokálne narušenie ochranných povlakov. Počet spojovacích materiálov je určený počtom MAS a adolescenciou.

V niektorých prípadoch použite konzoly pre profesionálne podlahy. V predvolenom nastavení majú písmeno v. Takéto výrobky vám umožňujú pripojiť inžinierske systémy. Konzoly pre podlahy s otvorom sa získavajú z pozinkovaného kovu s hrúbkou 0,2 cm. Veľkosť otvoru je M8, M10 alebo M12; Predpokladá sa rovnaké nitové orechy.

Tvar v tvare BRCKETU sa vykonáva so zváranými orechmi. Pre jeho výrobu sa pozinkovaná zliatina používa s hrúbkou 0,15-0,2 cm. Takéto riešenie vám umožňuje prehltnúť inžinierske systémy na malú vlnu. Najčastejšie má držiak len montážne otvory pozdĺž okrajov.

Niekedy je profesionálny list namontovaný s nitmi, ktorých priečny rez sa líši od 3,1 do 6,7 mm. Upevňovacie prvky sú poškriabané špeciálnou zbraňou. Typicky strávite 7-10 jednotiek hardvéru pre 1 kV. M. Toto riešenie vám umožňuje opustiť koncové vŕtanie (sa vykonáva len na jednej strane). Pri nákupe nitov, musíte venovať pozornosť hmotnosti profilu (podľa podpornej schopnosti spojovacích materiálov).

Technológia Montaja

Urob si vlastné ruky plot z profesionálneho listu nie je tak ťažké. Odporúča sa zabaliť hardvér s skrutkovačom. Odborníci odporúčajú pri výpočte počtu spojovacích materiálov dvojité svoje číslo na koncoch v porovnaní s obvyklým výpočtom. Potom bude stavba silnejšia a stabilnejšia. Je potrebné otáčať nosné prvky v pravom uhle na povrch podlahy.

Zozbierajte plot z profilového zoznamu na skrutky nie je ťažšie ako pomocou skrutiek. Okrem toho je skrutky získať len z vnútra stránky. Zvyšuje bezpečnosť votrelcov. Stojí za to zvážiť, že nie je možné, aby sa skrutky sám. Okrem toho sú jasne drahšie ako samo-vzorky a súčasne menej rôznorodé v vizuálnom pláne – existujú len strieborné a čierne modely.

Aby je posteľ predbežné prefabriky spoľahlivé a krásne, budete musieť najprv vyskúšať časť štruktúry. Po značke pod skrutkou sa pasáž. Potom pripojte len obrobok na priečne prvky. Zvyčajne 6 skrutky trávia na profilovom liste. Bez ohľadu na výber hardvéru je potrebné sledovať, že listy priľahlé pevne a rehyreat bol jednotný.

Inštalácia ploty z profesionálnych podláh bez zvárania v nasledujúcom videu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: