Veľkosti strešných profilických

Profesionálny majetok – najvhodnejší strešný materiál v rýchlosti inštalácie a kvality. Vďaka pozinkovanému a maľbe môže držať 20-30 rokov, predtým, ako strecha stále začína hrdze.

Vhodné rozmery

Optimálne rozmery strechy strechy – dĺžka a šírka listu, jeho hrúbka. Spotrebiteľ potom upozorňuje na textúru (napríklad vlny), čo umožňuje zrážanie (dažďa, rozmrazenú vodu zo snehu alebo krupiny), aby sa šíri a hladko preklopil.

Technické a pracovné podmienky na výrobu, prepravu, montáž a údržbu už inštalovanej strechy sú regulované na základe GOST №24045-1994.

Dĺžka a šírka

Ako tento parameter – plná a užitočná dĺžka a šírka profesionálnej podlahy. Užitočné rozmery – šírka a dĺžka listu po tvarovaní: profilové vlny, vďaka ktorej oceľovému plechu dostal definíciu „profilovaný list“, neovplyvňujú skutočnú („natiahnutú“) plochu stavebných materiálov, ale viesť k zníženiu dĺžky.

Profesionálne nehnuteľnosti nie je zbytočné z márneho zliatiny: Osvetlenie inštalácie, odpor pozdĺžneho úniku vody z zrážok vám umožňuje hladko položiť tento stavebný materiál ako vrchnú vrstvu strešného koláča, chrániť pred posunu pod hurikánom, ohnúť list silný vietor, škvrny v medzerách, ktoré by boli vytvorené na miestach týchto línií.

Dĺžka valcovania – skutočné rozmery obyčajného plechu, zatiaľ nie sú vystavené dopravnému dopravcovi plechu. Ide o indikátor reálnej spotreby ocele, zinku a farieb na kov. Z toho, čo je dĺžka a šírka – valcovanie a užitočné, nezávisí od toku kovov a farieb, ani stohu obyčajného alebo profilálneho zoznamu v sklade. Striedajúci do zoznamu Striešnosti – na obsadenej streche – len s reálnou inštaláciou.

Ležiace s falošnou z jednej alebo pol vlny vám umožňuje znížiť krytú oblasť pre iné percento.

Skutočné úspory na rovidelerovi je v skutočnosti reverzné: Farm odstraňuje časť počiatočnej existujúcej šírky profilu.

Plná dĺžka a šírka – vzdialenosť medzi okrajmi listu. Dĺžka profesionálneho listu kolíše od 3 do 12 m, šírka – od 0,8 do 1.8 M. Na predbežnú objednávku Dĺžka profesionálneho listu je vyrobená dĺžkou 2 až 15 m – pre situácie, keď kratšia alebo dlhá rovnáža, na zvýšenie strechy na strechu by bolo ťažké. Užitočná dĺžka a šírka obsahujú konečnú veľkosť zostávajúcu po odpočítaní najjemnej hodnoty.

Dĺžka listu je vybraná takým spôsobom, že zodpovedá dĺžke korčule (rafalín) a vzdialenosť, ktorú je strecha kondenzovaná mimo vonkajšieho obvodu stien. Ten obsahuje ďalšiu 20-40 cm. Pri použití kratších listov je materiál naskladaný s ohniskom, čo znižuje kvalitu hydroizolácie koreňa a krokvy. Pôst nemôže byť viac ako jedna vlna.

Hrúbka a výška

Oceľový plech je vybraný v hrúbke rovný 0,6-1 mm. Nie je možné použiť viac jemnej ocele – napučia sa pod vplyvom krupobity, snehu alebo v dôsledku strechy ľudí. Tonalistický profesionál sa ľahko poškodí v štádiu inštalácie – nezaujímajte na hrúbku. Dočasné, ale najhoršie rozhodnutie je upevnenie naraz 2-3 listov s hrúbkou 0,4-0,6 mm, ale takáto strecha nebude považovaná za najstabilnejšie, pretože vrstvy (listy) sú navzájom mierne posunuté, Ako keby boli spoľahlivo očarovaní. Samoobslužné skrutky, ktoré v nich prepichli otvory, natiahli tieto otvory, čo ich robia vo forme oválu, v dôsledku strechy sa začne „chôdza“.

Výška zmeny profesionálnych listov v rozsahu 8-75 mm. Delta medzi hornými a dolnými okrajmi pol vlny je vytvorený vo fáze tvorby profilu. Nástenné Homecraft používané na budovanie plotov sú vhodné pre takmer akúkoľvek prácu – dokonca aj interné, napríklad pri dokončení garáže: nejdú nad rámec 1 cm. Pre strechu by mala byť výška vlny aspoň 2 cm.

Na mieste kĺbu na zastrešiteľnej profilu sa vytvorí špeciálna drážka pre vypúšťanie nadbytok vody.

Kalkulácia

V ideálnom prípade je prospešná dĺžka profilovaného plechu rovná svojej konečnej dĺžke. Pre presnejší výpočet sa meria a vypočítaná plocha strechy. Získané hodnoty sú, vrátane dĺžky a šírky potiahnutého (alebo „od nuly“), strechy sú rozdelené do reálnej užitočnej dĺžky a šírky profilu. Zároveň sa uvedie do úvahy spustenie – položte si plechy na seba, striktne na hrany, je to nemožné.

Ako príklad, skutočný počet kópií profesionáli strávený na spoľahlivom prístrešku dreveného podkrovia z dažďa, snehu, krupobitie a vetra, na jednu strechu. Predpokladajme, že šírka strešnej snímky – 12 m. Multiplikátor 1,1 (+ 10% na šírku listu) sa berie ako korekčné údaje, jeho účtovníctvo umožní vytvorenie určitého množstva odpadu vytvoreného pri rezaní. Berúc do úvahy tento pozmeňujúci a doplňujúci návrh, šírka šírky strechy by bola 13,2 m.

Nakoniec rozhodnúť o počte kópií zoznamu silnej zoznamu, získaná hodnota je rozdelená na užitočnú rýchlosť šírky. Ak profesionál s označením Národného zhromaždenia NS-35 – 1 m široký – potom s prihliadnutím na zaokrúhľovanie na celú stranu, nie menej ako 14 listov.

Ak chcete určiť počet profesionálnych gombíkov na ich spoločnom kvadrure, počet listov sa množia na dĺžke a šírke listu.

Napríklad 6-metrová dĺžka profilových listov LS-35 má šírku metra so štvrtinou. V tomto prípade je 105 m2.

Ak je strecha dvojnásobok, potom sa počítanie uskutočňuje pre každú snímku samostatne. S rovnakými korčicami, nebude možné vypočítať. Strecha so zjazdmi pod rôznymi pre horizont uhol komplikuje trochu kompliku – maľôčku a štvorec sa považujú za samostatne pre každú z korčule.

Ak nie je čas na vykonanie štandardného výpočtu, môžete použiť online kalkulačky, ktorých skript je vytvorený pre parametre strechy akejkoľvek konfigurácie. Profilisti v množstve pre 4-uviaznuté a viacúrovňové strechy s ľubovoľným umiestnením listov je najlepšie vypočítané pomocou skriptu na stránke, ako vypočítať „od nuly“.

Čo brať do úvahy pri výbere listov?

Po prvé, hrúbka kovu na strechu musí byť maximálna. Vstúpi do kľúčových charakteristík, na ktorých závisí služobná životnosť a pevnosť v krvi. V ideálnom prípade je to milimetra oceľ, účinne proti vychýleniu. Pre garážové konštrukcie, namiesto poplistík si vybrali jednoduchú oceľ plechu s hrúbkou 2-3 milimetrov, ktorá umožnila plne oceľové garáži spievať ani jedno desaťročie.

Snap Hrúbka 0,6 mm môže byť vybraná pre súkromnú výstavbu na spoľahlivo oplotenom z výstavných ľudí. V prípade bytových a továrenských budov sa používa 1 mm oceľ.

Veľká hrúbka sa aplikuje na strechu s celkovou celkovou pevnosťou celej konštrukcie koreňa – krok kroku Rafter a suchých dosiek / BruseV nesmie prekročiť 60 cm, a preto je oceľ hrubší 1 mm.

Výška vlny nebude hrať žiadnu poslednú úlohu v sile strechy. Hoci to nie je všeliek na preťaženie, napríklad zo strany veľkého počtu ľudí, ktorí prišli na strechu, aby slúžili strechu, výška vlnov od 2 cm sú dočasné riešenie. Faktom je, že profilovaný list je ťažšie fúzovaný, jeho úľava čiastočne kompenzuje vychýlenie ocele. Avšak, prevažne zaťaženie, napríklad z práce a ťažkej váhy, čím sa topánka s veľmi tvrdým pätím a chôdza v bezstarostne, jednoducho tkané vlny.

Dĺžka listu v 4 m je vhodná pre korčule, ktorej šírka je menšia ako táto dĺžka. Výpočet je potrebné vykonať s prihliadnutím na oceľové korčule, z ktorých každý bočný pás čiastočne zníži základný profil pokrytý na SCAT. Až 30 cm môže odísť pod koňom – ​​zvyšok je dôležitý v prípade, keď je spodná hrana profesionálneho listu fúzovaná pre aropoyas s mauerlatom, čiastočne chráni steny domu z šikmých dažďov. 6-metrové listy sú vhodné pre korčule až do 6 m. Na kĺzanie, vyznačujúce sa významnou šírkou – až 12 m – sú vhodné pre dĺžku listov; Čím dlhšie je list, tým viac pracovných časov v inštalácii. Riešenie zahŕňajúce inštaláciu plechov s montážou do šírky korčule umožňuje zbaviť sa horizontálnych švov – celé pásmo je jedno celé číslo.

Pohľad na povlak profesionálnej podlahy

Balenie s potiahnutým plastom sľubuje sľubné z hľadiska trvanlivosti. Ak kompozícia odoláva negatívne účinky prebytočného tepla a ultrafialového materiálu, a tiež nepatrí v chladu, potom takéto listy budú slúžiť na dlhú dobu – až 40 rokov.

Samostatná pozornosť si zaslúži jednoduchú strešnú železo, ktorá bola „pokojná oceľ“ – Thorny Leaf Rolling, schopný počúvať pri nosení ochrannej vrstvy nie 3-5 a až 30 rokov.

Jeho podstatou je, že extra plyny boli odstránené z zvetraného dlhého času v roztavenom stave, vrátane zvyškov kyslíka, a takáto oceľ mala o niečo vyššiu hustotu, významne vyššiu životnosť a odolnosť proti korózii.

Technológie a normy umožňujúce výrobu „pokojnej“ ocele, ukázali sa, že sú veľmi silné. GOSTS pre odlievanie a valcovanú oceľ sa zmenila spolu s technológiou. Výroba ocele zrýchlila – v dôsledku toho, jeho trvanlivosť trpela. Vzhľadom k tomu, že povlak oceľových konštrukcií, vrátane profesionálnej sova, je zvolená tak, aby sa na dlhú dobu nezmizla a nepotreboval sa predtým, ako je nosný materiál vystavený, z ktorého je samotná profesionálna sova. Užitočné raz za šesť mesiacov – rok na kontrolu strechy pre objekt pokrývajúci ochranný povlak – av podozrivým uvoľneniu, vyblednutie, aby sa aktualizoval pomocou pôdy-smaltu na hrdze a polymér (syntetické) farby.

Hrúbka každej povlakovej vrstvy je najmenej 30 mikrónov: Strojnejší povlak sa zmestí oveľa rýchlejšie a oceľové hrdze niekoľko dní po úplnom obavách ochrannej vrstvy. Niektorí majstri aplikujú pozinkovaný profesionál, ale zinok sa ľahko oddelí kyselinou, z nich je vždy prítomné v mestských sedimentoch (dážď). Pre strešné zinkové povlak – aj keď voda ako taká sa nebojí – neplatí.

Spoločnosti, ktoré prinášajú hotový profesionál pre strešné práce, vyjadrili odporúčanú životnosť – 15-40 rokov. Minimálna životnosť strechy s nedbanlivým používaním strechy – napríklad kvapky ručného náradia, ktoré vedú k škrabanci, obsah na streche zabudnutých a zbytočných vecí (najmä metalických), sa zníži až na niekoľko rok. Aby ste zaručili dlhší „život“, nie sú prijaté do zoznamu súborov, bez ohľadu na to, aká silná a vysoko kvalitná oceľ nemôže „žiť“ 100 alebo viac.

Oceľová profesionála, okrem svojej hmotnosti, odoláva hmotnosti snehu, ľudia prechádzajú na streche počas svojej služby (a plánované opravy), ako aj rozložené nástroje. Strecha by sa mala ukázať ako silná, schopná obmedziť všetky tieto vplyvy.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár