Všetko o betónových mixéri „stroysmash“

  Betónový mixér je dôležitým prvkom akejkoľvek malej budovy, pokiaľ ide o varenie riešenia v požadovanom množstve bez veľkého. Technika takéhoto typu je vyrobená domácimi spoločnosťami, medzi ktorými si môžete poznamenať, že spoločnosť „Stroymash“.

  Zvláštnosť

  Produkty „Stroymash“ má svoje vlastné vlastnosti.

  • Jednoduchosť. Technika nie je vybavená komplexnými funkciami, vykonávajúcim len hlavné účely – výroba zmesi. Môžete použiť takéto miešačky betónu bez skúseností, stačí si zvyknúť na pracovnú silu.
  • Spoľahlivosť. A hoci technika sa nachádza na domácom trhu už mnoho rokov, nestratí svoje základné kvality, medzi ktorými existuje vysoká spoľahlivosť.
  • Široký modelový rozsah. Môžete si vybrať betónový mixér podľa technických charakteristík a požadovanej ceny. Rozsah nákladov zariadenia je pomerne široký a je k dispozícii obvyklým kupujúcim.

  Okrem toho by sa malo povedať o dostupnosti obzvlášť výkonných modelov, preto existujú agregáty pre veľké stavebné spoločnosti, ktoré pôsobia na projektoch rôznych zväzkov.

  LineUp

  SBR-120

  SBR-120 – jeden z najobľúbenejších modelov 120 litrov, ktorý nájde použitie v domácej výstavbe vo svojej vlastnej sekcii. Objem hotového riešenia dosiahne 50 litrov, výkon motora je 700 wattov, čo je pre takéto vybavenie dosť. Potraviny sa vykonáva zo siete 220 V, liatinová koruna je dizajn viac odolný voči opotrebeniu a spoľahlivý. Tam sú dopravné kolesá a hmotnosť tohto miešačky betónu je 50 kg. Malé rozmery modelu sú kombinované s výkonom a jednoduchosťou prevádzky.

  Ms-160

  MS-160 – Jednoduchý betónový mixér s objemom 160 litrov, z ktorých 80 L sú hotové riešenie určené na použitie na mieste. Power je 700 W. Kľúčovým rozdielom z predchádzajúceho modelu je zvýšenie hmotnosti na 60 kg, čo je spôsobené väčšou kapacitou. Dizajn nestúpil špeciálne zmeny – všetko je rovnaké ako jednoduchú techniku ​​s dopravnými kolesami.

  Ms-180

  MS-180 – jednotka, ktorá plne vyhovuje MS-160, ale má zmeny v parametroch objemu a celkovej hmotnosti zariadenia. Celkový objem betónového mixéra je 180 litrov, z ktorých 96 litrov je pripravená zmes. Zároveň došlo k zvýšeniu hmotnosti na 1 kg, čo nie je také dôležité, ak v porovnaní s predchádzajúcimi vlastnosťami. Výkon zostal rovnaký – elektromotor s kapacitou 700 W.

  Ms-200

  MS-200 – Ďalší betónový mixér z radu MS, ktorý je podobný iným kategóriám jednotiek. Objem miešačky v 200 litrov a hotový roztok v 110 litrov potreboval dodatočný výkon, takže výrobca vybavil zariadenie s elektromotorom pre 1 kW. Toto zlepšenie bolo možné zvýšiť produktivitu pracovného postupu. Pokiaľ ide o rozmery, boli tiež zmenené. Hmotnosť zariadenia je 66 kg.

  SBR-220-01

  SBR-220-01 – Stavebná jednotka, ktorá najčastejšie nájde použitie vo veľkých projektoch kvôli veľkému objemu mixéra v 220 litrov. Riešenie pripravenosti je 120 litrov. S malými objemami práce môže stačiť jeden miesenie dosť dlho. Existujúci elektromotor v 800 W robí pracovný postup mierne únavný z hľadiska čakania, ale vo všeobecnosti je sila tohto modelu produktívna.

  Čo sa týka hmotnosti, sa rovná 125 kg, čo môže spôsobiť ťažkosti pri pohybe tohto modelu na stavenisku. Vzhľadom na celkom prijateľnú cenu sa SBR-220-01 môže nazvať dobrú voľbu, ak existujú obmedzenia rozpočtu, ale je potrebný betónový mixér s miešačom vysokého objemu.

  Prevádzkové pravidlá

  Keďže miešačky betónu majú elektrický motor, musíte si pozorovať prevádzku techniky elektrotechniky. V prípade poruchy sieťového kábla by ste ho mali vypnúť zo zásuvky. Pred prácou musíte skontrolovať techniku ​​pre viditeľné chyby. Je veľmi dôležité zmeniť zdroj zdroj, inak výrobca nemôže zaručiť bezpečnosť a spoľahlivosť jeho produktu.

  Skôr ako vložíte suchú zmes, musíte zapnúť jednotku pre jednotné miešanie. Po miešaní suchých zložiek sa pridá voda. Pri miešaní roztoku sa vizuálne určí jeho pripravenosť a konzistencia sa upraví pridaním suchých zložiek alebo vody. Je potrebné dodržiavať bezpečnostnú techniku ​​počas prevádzky rotujúcich mechanizmov, aby sa zabezpečilo, že ruky alebo oblečenie sú náhodne upnuté v prvkach rotujúceho mechanizmu.

  Po vyprázdnení mixéra a konca prevádzky sa musí vnútorná dutina a miešač vyčistený a premytý zo zvyškových zvyškov (alebo betónu). Sieťový kábel Odstráňte z výstupu.

  Recenzie Recenzie

  Kupujúci Väčšina recenzií Zvážte stavebné zmesi „Stroymash“ spoľahlivý a bezpečný produkt s pohodlnou prevádzkou. Jednoduchý dizajn vám umožňuje používať tieto agregáty bez akýchkoľvek špeciálnych znalostí v oblasti technológií a výstavby. Okrem toho, plus sa považuje za jasnú inštrukciu o popise, montáži a prevádzke zariadenia. A viac používateľov, ako je dostupnosť zariadení, ktorá je za prijateľnú cenu.

  Medzi nevýhodami je možné poznamenať, že je možné si všimnúť skutočnosť určitého jediného modelu, ktorý sa líši len v niekoľkých charakteristikách, najmä objemom miešačky, hmotnosti a výkon motora. Z tohto dôvodu, niektorí užívatelia považujú betónové mixéry „strOymash“ rovnakého typu a úzke riadené.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: