Všetko o bilaterálnych profesionálnych podlahách

Budovanie ploty z profesionálnych podláh, majitelia počítajú na jeho trvanlivosť a praktickosť. Na tento účel, obojstranné maľované profesionálne podlahy so špeciálnym povrchom povrchu polyméru. Materiál je atraktívny na oboch stranách, najmä ak imituje textúru stromu alebo kameňa.

Zvláštnosť

Spracovanie kovového profesionálneho listu na oboch stranách pozostáva z nasledujúcich krokov:

 • pozinkované;

 • hrdzavé;

 • Použitie riešenia, ktoré určuje predchádzajúce vrstvy;

 • Liečba polyméru – polyesterová kompozícia sa vyznačuje hustou štruktúrou a odporom vody;

 • Konečné ošetrenie s plastisolom, fluálne – farbivo so vzorom, PVDF – na základe akrylu.

V dôsledku týchto postupov materiál získava odolnosť voči účinkom faktorov zvonku, vrátane vystavenia korózii.

Plot bilaterálnej profesionálnej podlahy nevyžaduje osobitnú starostlivosť, okrem pravidelného prania z hadice v mimo sezóny. Listy sú pripojené podľa štandardnej technológie. Ale pre väčšiu vizuálnu dekoratívnosť môže byť materiál pripojený pomocou lakovaných strešných skrutiek (keď sú MAS vyrobené z drevených tyčí), farebné alebo bezfarebné kovové nity (pre profty a strešné rohy).

Imitácia dreveného plot je tak spoľahlivá, že rozdiel medzi prírodnou drevenou doskou a podobnosť môže byť všimne len blízko. Najmä keď profilový hárok, napodobňovanie stromu, má matný povrch.

Farby

Bilaterálna profesionálna podlaha je rôzne farby podľa stupnice RAL. Každý z nich je indikovaný určitým štítkom, ale v palete sú obzvlášť populárne farby:

 • 3005 – Cherry (víno);

 • 1014 – Ivory;

 • 6005 – MKA farba;

 • 11 – ihly;

 • 8017 – Čokoláda (hnedá);

 • 5021 – farba modrej vlny.

Takéto digitálne výrazy farby boli označené v Nemecku a prijali všade pre štandard. Index každého z odtieňov je definovaný tak, že v rôznych priemyselných odvetviach je ľahšie vybrať požadovanú farbu.

Výrobcovia vyrábajú a dekoratívne povlakové proflisti, kopírovanie rôznych textúr, ako sú murivo, drevo alebo iné prírodné materiály. Taký profesionálny list je bežným kovovým lichobežníkovým kovom. Je vyrobený z ocele tenkého plechu s polymérnym povlakom 35 mikrónov, kopíruje určitú textúru, presne opakujte dané rôzne kresby.

List na oboch stranách je oveľa odolnejší na nosenie, je silnejší profilový analógy s jednostrannou farbou. Takéto ploty vyzerajú skvele a zaručujú, že používajú 2 desaťročia.

Listy polotovarov s farebným drevom môžu napodobniť textúru:

 • ľahké a tmavé drevo;

 • Brazílsky cherry;

 • Breza.

Bilaterálne profesionálne podlahy, ktoré kópie textúry stromu môže mať matný alebo lesklý povrch.

Ako si vybrať?

Určenie výberu bilaterálnej profesionálnej podlahy sa odporúča zvážiť produkty osvedčených významných dodávateľov. Uskutočnenie nákupu v pochybných firmách existujúcich na trhu na trhu, existuje riziko získania materiálu remesiel. Profil môže byť natretý nízko stupeň farby, bez nutnosti zodpovedajúcej technológie. Oplotenie takýchto listov môže byť krátky čas, pod vplyvom atmosférických faktorov, náter začne ožarovať. Pri šoférovaní nákladov na výrobu hárku budú nasledovať zhoršenie iných parametrov: kov s menšou hrúbkou a menej vlnitou výškou naznačuje zhoršenie indikátorov sily.

Voľbou bude len kvalitatívna profesionálna podlaha s dvojstranným spracovaním, že nemusíte ľutovať. Použitie vysokokvalitného materiálu zaplatí za vynaložené peniaze a prinesie spokojnosť už mnoho rokov.

Profil je charakterizovaný označením podľa svojho stupňa tvrdosti. Klasifikácia rozdielov zodpovedá niektorým Litesom: „H“ a „C“. Litera „h“ označuje najodolnejšiu profesionálnu podlahu. Listy sa vyznačujú veľkou hĺbkou zvlnenia v podobnej hrúbke kovu. Sú najvhodnejšie pre zariadenie spojovacích štruktúr. Pre litera „C“ je charakterizovaná malým hrúbkou plechov a podobnou výškou vlny. Sú to stenové profily. A tiež existuje univerzálna kategória „ns“ s priemernými parametrami.

Pre plot najčastejšie používal stenový profil s označením C8 a C20. Číslo označuje hĺbku vlny ovplyvňujúce tuhosť plechu. STEEL C8 PROFLISTROV sú považované za rozpočtový materiál s priemernými parametrami s pevnosťou. Úspešne sa vyrovnali s hlavnou úlohou – obmedzenie súkromného územia od outsiderov. C20 značka rozlišuje vysokú pevnosť a tuhosť vďaka vysokým vlnovým prvkom a hrúbke materiálu.

Správna voľba materiálu bude garantom trvanlivosti a spoľahlivosti zabezpečenia. Profesionálny list pre plot s bilaterálnym farbením by mal mať hrúbku 0,5-1,2 mm. Nákup vysoko kvalitných plechov vysokej hrúbky, kupujúci očakávajú, že získajú vysokú pevnosť materiálu. Ale hrubšie plátno však významne neovplyvní silu, ale zároveň sa nákupná cena zvýši výrazne.

Kovové odbočky by mali byť vybrané z hľadiska primeraných úspor. Čím viac sa vyslovuje na zmiernenie profilu, množstvo je drahšie, pretože množstvo materiálu stráveného zvýšenia úmerného pomeru.

V hĺbke zvlnenia sa parametre líšia v rozsahu 8-75 mm, ale 25 mm sa považuje za optimálne pre ploty.

Pôsobnosť

Estetická príťažlivosť z dvoch strán maľovaných listov kovových výrobkov vám umožňuje implementovať pôvodný dizajn a architektonické nápady s ich pomocou. Materiály sa aktívne používajú pri spotrebičoch:

 • bariéry;

 • strechy a podlahy;

 • Typy rámcov a panelov;

 • fasády a nástenné krytiny nebytových destinácií (kabíny, rôzne typy pavilónov, garáže na dopravu a podobne);

 • Rýchle zariadenia.

Plot z vlnitej podláh s bilaterálnym spracovaním je skvelým riešením pre oplotenie územia chaty alebo domáceho pozemku. Takéto návrhy sa stanú skutočnou výzdobou krajiny ako celku, organicky dopĺňajú vybraný dizajn. Bohatá farebná paleta vám umožňuje vybrať ten, ktorý bude dokonale kombinovaný so strechou alebo pouličným altánkom.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: